Arsenal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%

Ukupno glasova: 16

Murga
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 29 sep 2019, 21:20

I sto rece, ovaj put nas ceka komedija od dva kluba gdje ce Emery uspjeti da nas zezne i izgubimo ili izvucemo bod. Ja mislim da je realno reci da moze Arsenal pobjediti sutra, ali ce sve zavisiti od toga kakvu ce postavu Emery da izvede i kako ce se pokazati na terenu. Vidjet cemo, ali ne ocekujem nista posebno da budem iskren.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 29 sep 2019, 23:15

Da španski Moyes uključi mozak i stavi najbolji vezni red (Torreira, Ceballos, Özil), odbranu sklepa od Chambersa, Holdinga, Mustafija (radije bi i njega da mi igra nego Grk ili Brazilac) i Tierneya, u napadu stavi Saku/Martinellija, Aubameyanga i Pepea, uzeli bismo rutinski na OT-u.

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 29 sep 2019, 23:28

Nadam se porazu, posto je to jedini nacin da spanski zalizanko ode. Jednostavno scenario sa drakulom na klupi je predvidljiv. Nek ide dok su Mourinho i Allegri jos slobodni

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 29 sep 2019, 23:30

Ma sve je sutra moguce, ne treba zaboraviti i United ima svog zalizanka vjerovatno i goreg od njega. a i ekipa im je puna skarta kao nasa tako da me en bi iznenadilo ni 3-0 za njih kao ni 0-3 za nas..otvorene su sve opcije i sta god da se desi ne mozes reci da ce biti iznenadjenje.

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 30 sep 2019, 01:49

Profesor je napisao/la:Nadam se porazu, posto je to jedini nacin da spanski zalizanko ode. Jednostavno scenario sa drakulom na klupi je predvidljiv. Nek ide dok su Mourinho i Allegri jos slobodni

Jest, baš nam treba istrošeni džakoljubac Mourinho da progledamo. :rol:

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 30 sep 2019, 01:59

sutra poklon kvota manje od 3 gola, mi nismo vise od 2 gola dali od 2000tih godina na Old Traffordu, a sumnjam da će nas baš toliko natrpat, 1-1
✘ Roger Federer - The Greatest Of All Time - #20 and still counting
✘ Australian Open ✘ ♛♛♛♛♛♛
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 30 sep 2019, 02:50

AA23 je napisao/la:sutra poklon kvota manje od 3 gola, mi nismo vise od 2 gola dali od 2000tih godina na Old Traffordu, a sumnjam da će nas baš toliko natrpat, 1-1

Njima nema Rashforda, Martiala i Pogbe - dva od tri strijelca dosad i najkreativnijeg od svih veznjaka. S druge strane, Lingard nas uvijek trpa.

Usput, mi smo na OT-u u Wengerovoj eri kad je u pitanju liga dali više od jednog gola samo dvaput: u onih 8-2 2011. i u onih još sramnijih 3-2 2016. U FA Kupu smo to uradili dvaput (2003. kad smo dobili 2-0, a Beckham kopačku u čelo; 2015. kad smo dobili 2-1). Prošle sezone smo dali dva gola.

Zapravo, na Old Traffordu više od 2 gola u ligi nismo dali od, pazi sad, 19.12.1970.godine. :urnebes: George Graham zabio prvi gol u pobjedi 3-1. Na golu bio Bob Wilson, u odbrani Pat Rice. :rol: Te sezone smo osvojili double pobjedom na WHL-u.

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 30 sep 2019, 13:15

Artetitis je napisao/la:
AA23 je napisao/la:sutra poklon kvota manje od 3 gola, mi nismo vise od 2 gola dali od 2000tih godina na Old Traffordu, a sumnjam da će nas baš toliko natrpat, 1-1

Njima nema Rashforda, Martiala i Pogbe - dva od tri strijelca dosad i najkreativnijeg od svih veznjaka. S druge strane, Lingard nas uvijek trpa.

Usput, mi smo na OT-u u Wengerovoj eri kad je u pitanju liga dali više od jednog gola samo dvaput: u onih 8-2 2011. i u onih još sramnijih 3-2 2016. U FA Kupu smo to uradili dvaput (2003. kad smo dobili 2-0, a Beckham kopačku u čelo; 2015. kad smo dobili 2-1). Prošle sezone smo dali dva gola.

Zapravo, na Old Traffordu više od 2 gola u ligi nismo dali od, pazi sad, 19.12.1970.godine. :urnebes: George Graham zabio prvi gol u pobjedi 3-1. Na golu bio Bob Wilson, u odbrani Pat Rice. :rol: Te sezone smo osvojili double pobjedom na WHL-u.

zato kazem poklon kvota manje od 3 gola :mrgreen:

nevjerovatno je da nikad tamo ništa spešl nismo uradili, zadnja pobjeda sa welbečetom, a i to fa kup bio

tako da nešto ne vjerujem da je ova ekipa spremna obarati neslavne rekorde stare 50 godina, ma kakav god junajted bio
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 30 sep 2019, 17:05

Nema Tierneya i Özila u Mančesteru. :lol: Španski Moyes zaslužuje P45 još večeras.

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 30 sep 2019, 18:19

Mamu svoju yebo glupu koji retard od menadžera pogino dabogda. Yebo me svak pišem isto kakav cigan koliko me **** od trenera nervira.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 30 sep 2019, 18:25

Brokula je napisao/la:Mamu svoju yebo glupu koji retard od menadžera pogino dabogda. Yebo me svak pišem isto kakav cigan koliko me **** od trenera nervira.

Još ovima (navodno) nema Wan-Bissake.

Na kraju će nam glavudža Maguire zabosti gol nakon prekida, a De Gea ući u God-mode i odbraniti 1-0.

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 01 okt 2019, 13:43

U idućem kolu Evropske lige gdje smo, uz Manchester United, jedan od favorita ( :lol: ) igramo protiv Standarda iz Liježa.

Prije 10 godina smo igrali protiv njih u Ligi prvaka. U Liježu su nakon 5 minuta vodili 2-0 (Mangala i Milan Jovanović iz penala dali golove za njih) no onda su Bendtner, Vermaelen i Eduardo okrenuli utakmicu. U Londonu je bilo 2-0, Nasri i Guen...pardon, Denilson dali golove za pobjedu.

U KPK smo igrali protiv njih 1993-94. na putu do osvajanja evropskog trofeja, u prvoj utakmici smo ih u gostima dobili 7-0 (K.Campbell 2, Smith, Selley, Adams, Merson, McGoldrick), u revanšu 3-0 (Wright 2, Merson).

Očekujem da ih i sad ovakvi škrbavi dobijemo 3-0, posebno kad "nepotrebni" igrači poput Özila, Tierneya, Martinellija i Holdinga dobiju šansu. Mučenje ostavljamo za vikend protiv Bournemoutha.

Marsal
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 01 okt 2019, 15:53

Baš je degutantno poredit Guendouzija sa Denilsonom.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 01 okt 2019, 17:24

Denilson za karijeru svoju nije znao povuć loptu i iznudit penal, dalje da ne pričam

Mislim slazem se ima Guen bubica ali dobro igra, pa za nase ostale veznjake je Pirlo licno
✘ Roland Garros ✘ ♛
✘ Wimbledon ✘ ♛♛♛♛♛♛♛♛
✘ US Open ✘ ♛♛♛♛♛
✘ Arsenal ✘
✘ maestroÖzil ✘

QUARTERBACK
Kontakt:

Post Postao/la QUARTERBACK » 01 okt 2019, 19:56

sad vidim da je matori djuturum totalno prolupao
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 01 okt 2019, 22:42

Gnabry :plac:

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 02 okt 2019, 13:10

Vi onda niste gledali Denilsona itekako je znao povuci loptu a za razliku od Guenduzija i pogoditi sa distance, ne kontam sta je problem u usporedbi to Guendouzi pokazuje vise? Ne kontam?

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 02 okt 2019, 14:14

Artetitis je napisao/la:Gnabry :plac:

Imas i Bennacera, Malena i Reine-Adelaidea koji bi mogli postat odlicni igraci a lako su pusteni. Jako losa politika kluba.

Artetitis
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Artetitis » 02 okt 2019, 15:24

Justin je napisao/la:

Imas i Bennacera, Malena i Reine-Adelaidea koji bi mogli postat odlicni igraci a lako su pusteni. Jako losa politika kluba.

Malen je bio dio one rasprodaje kad smo morali pokriti rashode za plaće po kratkoročnom FFP-u. Tad je bio jedini Raiolin igrač u klubu i to je vjerovatno ubrzalo njegov odlazak. Mislim da je i Bennacer otišao u istoj rasprodaji.

Reine-Adelaide je izgledao kao ozbiljan igrač, visok, jak na lopti, famozno vozanje KdB-a na onom Emirates Kupu i asistencija za pobjedu protiv Wolfsburga. Previše ozljeda, Wenger zastario u razvoju takvih igrača i kao epilog izgubismo igrača koji bi, recimo, kod Kloppa procvjetao.

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 02 okt 2019, 15:54

Artetitis je napisao/la:
Justin je napisao/la:

Malen je bio dio one rasprodaje kad smo morali pokriti rashode za plaće po kratkoročnom FFP-u. Tad je bio jedini Raiolin igrač u klubu i to je vjerovatno ubrzalo njegov odlazak. Mislim da je i Bennacer otišao u istoj rasprodaji.

Reine-Adelaide je izgledao kao ozbiljan igrač, visok, jak na lopti, famozno vozanje KdB-a na onom Emirates Kupu i asistencija za pobjedu protiv Wolfsburga. Previše ozljeda, Wenger zastario u razvoju takvih igrača i kao epilog izgubismo igrača koji bi, recimo, kod Kloppa procvjetao.

Ma trebalo ih se slati na posudbe, a ne prodavati. Ako nista uzelo bi se mnogo vise novca na njima. Eto dvojica su ostvarila velike transfere ovo ljeto, a treci ce iduce.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.