Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 23 jan 2015, 19:25

Jednog igraca je pogodio od njih milion flopova koje je doveo, koliko Squilacija i Silvestrea ide na jednog Koscielnog koji realno ne spada bas medju one najbolje stopere iako ruku na srce nije ni puno daleko? Koliko flopova smo doveli da ubodemo jednog Koscielnog, Kocielny je realno trebao biti neka mjesavina Maldinija i Neste iz najboljih dana...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AllGunsBlazing » 23 jan 2015, 20:03

Najbolji stoper engleske lige nije medju najboljim?

Oba igraca sto si spomenuo su dovedena vec bili u godinama i trebali su donijeti iskustvo. Ovaj igrac nije. Ne znam koga bi ti doveo na poziciju stopera. Ko je to odlican, pouzdan i dostupan?
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 24 jan 2015, 00:57

Ne znam ko je to proglasio Koscielnog najboljim stoperom lige, ako je neko relevantan onda mi je iznimno drago jer je jedan od najboljih igraca Arsenala, svakko najbolji defanzivac...

Kad iskesiras pare svi su dostupni, bice smijesno ako United dovede Hummelsa a mi ovog Paulistu...Ili kad vidim da se Chelsea interesuje za Reusa a mi npr. ne jer eto imamo Walcota i Oxlada Chamberlaina ili jos bolje Cazorlu ili Ozila kao krila. I sta onda ocekivati npr. mi cemo da pariramo ekipi koja npr. ima napad Hazard, Costa, Reus :lol: :lol:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 24 jan 2015, 01:01

Ala bi se i Hummels i Reus kod nas proslavili :lol:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 24 jan 2015, 01:16

To je vec druga vrsta problema, ustvari i nije to je sve jedan problem a on se zove Arsene Wenger i njegove nakaradne metode treninga i ublehasi okupljeni oko njega iz medicinskog tima. Povreda ce uvijek biti i povrijedjenih igraca i odsustva ali da je neki drugi trener sa drugim pristupom to ne bi bila sitaucija ko sto je sad u Arsenalu zadnjih deset godina sve isto uvijek fali po 6-7 cak i 10 igraca...jednom je vec karijera unistena....
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 24 jan 2015, 01:29

Mi da dovedemo Captain Ameriku on bi se povrijedio kod nas, potrgo' bi ligamente :lolno:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la rambo16 » 24 jan 2015, 10:38

Arsenal target Gabriel Paulista has been left out of Villarreal's squad for their game against Levante tonight, leading to speculation the Brazilian defender is closing in on a move to north London
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 11:15

Cuj ko je proglasio? Pa covjek je vec evo trecu godinu na diobi tog prvog mjesta, pretprosle sa Kompanyem, prosle sa Cahillom. Koji je to stoper bolji od njeg?

Reus je vise povrijedjen nego zdrav. Dodas ga jos u Arsenal i eto zabave. Hummels smijesan ovu godinu.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 24 jan 2015, 12:02

Ma ja osvajac svjetskog koje nije bilo prije par godine vec par mjeseci je smijesan ali zato Paulista dominira :lol: Mozda i najbolji stoper svijeta je smijesan, ne mogu vjerovati...kad Reus predje u Chelsea ili neki drugi normalan klub po pitanju trenera, treninga i fizicke spreme vidjecemo hoce li biti stalno povrijedjen...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 24 jan 2015, 12:02

Joel Campbell agrees Villarreal loan deal. Paulista deal could be completed 'within hours'

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 12:09

BigBigBang je napisao/la:Ma ja osvajac svjetskog koje nije bilo prije par godine vec par mjeseci je smijesan ali zato Paulista dominira :lol: Mozda i najbolji stoper svijeta je smijesan, ne mogu vjerovati...kad Reus predje u Chelsea ili neki drugi normalan klub po pitanju trenera, treninga i fizicke spreme vidjecemo hoce li biti stalno povrijedjen...
I Per je osvajac istog prvenstva. Pa i Podolski. Sve same igracine.

Kao i njegov BVB i on je smijesan. Ne vidim sta je tu problem. Zar nije tako? Ili mozda BVB nije u zoni ispadanja? Uostalom za koliko mislis da bi se Hummels mogao dovesti? Covjek nema nikakvu stavku u ugovoru i BVB moze reci koliko hoce, a ne vidim da su primorani prodati njeg ili bilo koga drugog.

Kad jedan Luiz ide za 40, Mangala za isto, mislis da bi Hummels bio jeftiniji. A dati 40 je previse.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 24 jan 2015, 12:39

Taj smijesni BVB nas je rastavio na proste faktore i zavrsio ispred nas u grupi ove i prosle sezone,sta smo to onda mi ako su oni smijesni? pa kako mozes stavljati hummelsa u kos sa mertesackerom i podolskim lik bio mozda i najbolji igrac njemacke na svjetskom, u prvih 11 igrao svaku utakmicu i njega da izjednacis sa ovim panjevima sa klupe? Dati 40 za klasu poput Hummelsa nije previse, ono sto je previse je dati Theu Walnut platu iznad 100k funti i jos razmisljati da mu se da nova i veca, ovde je pobrkan sistem vrijednosti Hummels je igrac ko Alexis Sanchez samo u defanzivnom smilsu a Alexis je vrijedio svake funte...

Ako jedan Calum Chambers sa 18-19 godina vrijedi tolike pare zasto ne bi najbolji defanzivac svjetskih prvaka vrijedio 40?
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 13:21

Sto ti fino izmjesa kruske i jabuke.

Cuj razbili nas i nisu smijesni, a u Bundesligi umalo ispali. Cuj Alexis u defanzivnom smislu, jer da je on Alexis u defanzivnom smislu ne bi njegova ekipa primila 26 golova, a recimo Bayern 4. Jel ti shvatas da je BVB predzadnja ekipa lige? Ocigledno ne. Medjutim, oni naravno nisu smijesni jer su jednom dobili Arsenala, a to sto su izgubili 10 utakmica i doveli se na 17. mjesto cemo zanemariti. Jedan Augsburg primio manje golova.

I na kraju sve to ne garantuje da ce on uspjeti u Arsenalu. Ni titula, ni vrijednost nista. Kao sto nista ne garantuje da ovaj iz Villareala nece uspjet. Sva prica je da si ti serator, i da covjek nije ni dosao, a vec ne valja. Statisticki(ne kazem da je statistika sve) Paulista nije nista gori od Hummelsa, cak su ga suparnicki igraci manje puta predriblali.
Celik!3,2,2.

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Desole » 24 jan 2015, 14:01

Hummels je bez obzira na losu polusezonu BVB-a bio jedan od njihovih najboljih igraca. Eto u tako katastrofalnoj sezoni ima 77% uspjesnih klizecih startova. Slazem se da niko ne garantuje uspjeh, ali cisto da neke stvari istjeramo na cistac. A i realno je Per dosao iz jedne od najgorih odbrana Bundeslige pa nam bio vrlo vazno pojacanje u tom trenutku.

Avatar
Londonarsenal
Postovi: 483
Pridružen/a: 21 maj 2012, 21:07
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Londonarsenal » 24 jan 2015, 14:10

Paulista je vjerujem gotova stvar jer su pocele da stizu razne informacije o njegovom potpisu. A da je bilo kakve sanse da se dovede Humels vjerujem da bi pokusali. I ovaj Pauliste vjerujem da ce dobro da se pokaze u Arsalu jer sve njegove preidspozicije i nacin igre ukazuju na to. Ko kaze da je flop onda nije pogledao niti jedan mec u kojem je igrao. Ako se govori o poredjenju njega i Humelsa onda ce Humels po mnogima biti bolji sto i jeste u ako se sve gleda u ovom trenutku. Medjutim treba biti zadovoljan i sa dovodjenjem Pauliste jer kod stopera je najbtinije da drzi neku konstantu u igri bez velikih gresaka. Mislim da je ovaj to sposoban i da ce se dobro uklopiti u nacin igre Arsenala.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 24 jan 2015, 14:14

Koristi katastrofalnu sezonu BVBa koji je ponavljam u takav katastrofalan i desetkovan povredama zavrsio ispred nas i u direktnom duelu za prvo mjesto nas otresao ko beba zvecku kako bi umanjio kvalitete mozda i najjaceg stopera na svijetu trenutno i izjednacio ga po nekoj crnoj statistici sa nekim Paulistom i onda sam ja serator :lol: :lol: :lol:


Dakle igrac koji je ponajbolji igrac svjetskih prvaka, igrac koji je glavni igrac kluba koji je usao u finale LP i dominirao dvije godine njemackom ligom je po nekakvoj statistici rang ovog Pauliste :lol: :lol: pa kad to vidim ja mislim da sanjam da se to ne dogadja...pitam se samo kakva li je bila statistika Squilacija u Sevilli prije nego dodje kod nas...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 14:18

Niko ne spori da je Hummels odlican igrac, ali Hummels bi najmanje kostao 40 miliona, a tri put je bolji i od Luiza i od Mangale. Dakle minimum 40, ako ne i mnogo vise. Dakle nije bas realno pojacanje.

Samo jos jedna stvar treba biti jasna. Paulista u Villarealu nije los, malo je slabiji od HUmmelsa, ali i dalje bi trebao biti bolji od Pera(koji je na kraju solidan igrac). Dakle opet jedno dobro pojacanje. Uz jednu pristojnu cijenu. Pa kukali ste kad je Chelsea doveo Cahilla iz Boltona, a ispao odlican stoper za Chelsea. Ne vidim zasto Paulista ne bi mogao biti pogodak. Naravno moguce je da bude i promasaj. Kao i svaki igrac.

@Big Vidis kako ti lupas gluposti. Arsenal bi da nije bilo utakmice protiv Anderlehta bio prvi, isto tako je taj isti Arsenal otresao Borusiju, i ima vise pobjeda u zadnjih nekoliko godina i sta sad? I pricas o finalu lige prvaka prije 2 godine, da nije malo smijesno? Medjutim, ti ces svakako nastaviti srati.
Celik!3,2,2.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 24 jan 2015, 14:24

Pa naravno da bi kostao mnogo ali o cemu mi ovdje pricamo u startu, jel zelimo ekipu koja ce da se bori za titulu EPL i LP ili da se ucvrstimo u top4 eventualno top3? Da se izjasnimo odma pa da kazem da je Paulista odlicno pojacanje koje ce nam pomoci da izborimo top4...Ja ovde pricam iz perspektive konkuretnosti za osvajanje titula pa mi je po tome Paulista bezveze pojacanje ako zelis najbolje moras iskesirati ko sto je morao iskesirati za Alexisa...


Pa ne mozes porediti pobjedu nad Borusijom u utakmici gdje su oni desetkovani ozlijedama bez ikakve ambicije sa osiguranim prvim mjestom i onu pobjedu iz prvog kola gdje nas uzese rutinski...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8523
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 24 jan 2015, 14:48

Kakva crna titula kasno je ove godine za to. Sada je najbitnije izboriti 3 mjesto koje realno i trebamo uzeti.
Iskreno za Paulistu nisam ni cuo dok se nije poceo povezivati sa nama. Ne volim brazilske fudbalere pogotovo sto i ovaj ima iritantnu facu kao Costa i Oscar... Po ovim klipovima vidim da je slican igrac kao Koss. Ali realno i Kossa smo cekali 2 sezone. Ali ko ce znati mozda se momak nametne od prve. Jbte ipak je bolje imati 3 stopera nego 2. A svedno bih volio da Chambersa vise forsiraju na toj poziciji.
Ono sto ne bih volio jeste da dolazak Pauliste znaci odlazak Kossa a sa Arsenalovim birdom sve je moguce.

Hummelsa sam gledao vise i mogu reci da je i on sklon kiksevima. Nakon prvog penala ili autogola bi kod nas bio proglasen za mega-flopa. A realno nece njega Dortmund pustiti sada kada im odlazi jos jedna zvjezda u ekipi...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 15:06

Cekaj, ako je ovaj tim vec sposoban da osvoji to 4. mjesto bez pojacanja, kako je to onda Paulista pojacanje za 4. mjesto?
Celik!3,2,2.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.