Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 21 jan 2018, 17:57

Brokula je napisao/la:Još gdje forsira u pm :lol:
Ljudi prelaze sa jednog posla na drugi za veću lovu, ništa čudno. Nekoliko ekipa je u svijetu u koje ćeš otići zbog trofeja, ali će te i oni svejedno masno platiti. Nema tu nigdje puno ljubavi. I ja bih rado sad kakav posao od 10.000 KM mjesečno, jeb.i ga.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 21 jan 2018, 18:09

Evo da stavimo stvari realno :lol:

Ja sam neki world class špic i ne navijam za Arsenal. :mrgreen:

Imam ponudu da ostanem u Dortmundu gdje sam već profilisan i gdje spadam u top 5 igrača lige, klub igra dobar fudbal, navijači me gotive i Njemačka je sjajna država i imam ponudu da odem u Arsenal, veliki klub ali fali dosta toga, zaraditi ću više, trofeje mogu samo sanjati, upitno je da li ću igrati dobar fudbal.

Jedina prednost Arsenala je novac. Dakle Auba forsira i se.re samo zbog para. Realno!
Dortmund mu ne može dati više od 5 miliona eura po sezoni, mi mu dajemo 10. Ovamo će biti na većoj sceni, samim tim može tražit bolje uslove sponzorskih ugovora i svašta nešto. Dolazi frajer po ugovor karijere, a ne da nešto napravi od iste.

I mi onda Alexisa Sancheza nazivamo licemjerom i govorimo da ide u United po pare. Pa United je za nas svemirski brod. Tamo ima šansu boriti se makar za ligu, sa nama nema šansu. To je igrač koji ne zaslužuje top četiri i da mu to bude domet karijere.

Bit će mi jako žao kad ode jer smatram da je fantastičan igrač, i neću mu suditi po ovoj polusezoni koja nije bila loša ali nije bila ni dobra. Jasno je bilo da ga je klub zadržao protiv volje i jasno je bilo još od prvog septembra da se sprema odlazak. Mogao bih svašta još napisati ali to ću kada mi istekne ban.

Maršal
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30998
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 21 jan 2018, 18:24

Pa yebem ga maršale prelazi iz Arsenala u United, ne iz Arsenala u Bayern...
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 21 jan 2018, 18:24

Ma ja mislim da su oni Aubi obećali da može ići čim stigne neka ponuda nakon onog novog ugovora, čitao sam nešto da je htio ranije da ode jer su ga povezivali sa Milanom, možda želi promjenu neku, a Engleska liga je atraktivno mjesto, naravno ako ga dovedemo biće odlično stvarno iako ovoj ekipi treba zadnji vezni još uvijek zajedno sa štoperom
Sven Mislintat has confirmed to @RNBVB that no deal for Aubameyang is done yet. #BVB #Arsenal

Avatar
Barcod
Postovi: 1723
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Barcod » 21 jan 2018, 18:34

https://twitter.com/hughwizzy/status/955107756515774466

Ivan Gazidis, Sven Mislintat and Huss Fahmy in Dortmund... valjda danas slikano :kafa:
Arsenal All The Way !

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 21 jan 2018, 19:56

PAzi ti Brokule genijalca kaze koga Seaman i ja zastupamo i zasto kontriramo :lol: :lol: Nas dva jedini konstantno smo upozoravali sta nam se sprema i sad on pita na cijoj smo strani i misljenje u vezi Alexisa? Pa nema tu niakvog misljenja za i protiv, eto mi smo sigurno navijali da Alexis ode i osvaja trofeje sa Unitedom to mi je zelja bila otkako je potpisao jel to hoces da cujes?

Ko sto rekoh nema tu jesi li za ili nisi svako normalan ovde treba samo da se pita kako je yebeno doslo do toga da nakon sto ti 10 godina najbolji igraci odlaze a ti farbas kako sad dolazi novo vrijeme, engleski Bayern, finansijski jak, beton i onda nakon cetiri godine opet ti najbolji igraci odlaze i ti umjesto da se zapitas to ti se pitas koga mi zastupamo i sta mislimo o transferu Sancheza?

Ej Seaman i ja koji smo samo realno i objektivno posmatrali stvar i komentarisali i upozoravali sta nas ceka i kritikovali senilnu budalu smo kontrasi a nisu kontrasi oni sto su govorili da je Xhaka dobro pojacanje, da je Ospina odlican golman, da je Iwobi i mali milion slicnih mladih u Arsenalu veliki talenat, da se sa Giroudom moze osvojiti titula, da je Elneny solidno pojacanje itd itd mogao bi do sutra nebuloze da nabrajam...nisu kontrasi oni sto kazu poslije jucerasnje pobjede bez Alexisa bolji, a prije sedam dana bez Alexisa ih Borunmouth uzme :rol: Vi ste realni a mi kontrasi...


Ili cude se jer je Alexis otisao u United ono kao City ce naredne 4 godine garantovano osvajati titule jer su trenutno prvi pa ono ne shvataju mu ambicije jer je tamo otisao kao garant nece osvojiti titulu (pa ako mislis da nece imas engleske kladionice ulozi svu imovinu da United nece biti prvak sa Alexisom naredne tri godine dobices dobre pare). Ono likovi doveli ponajbolje igrace najjacih liga (Pogba, Matic, sada Alexis), doveli trenera koji je prije dviej godine bio prvak i koji je visestruki osvjac ove lige i koji je uzeo sve moguce trofeje i kaze Alexis neambiciozan.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 21 jan 2018, 20:00

Jedini igrac koji zbog love prelazi iskljucivo je Aubemayang, dovoljno je znati da je bio blizu odlaska u Kinu i ne moras dalje da pametujes. Igrac koji u Dortmundu ima garantovanu Ligu Prvaka a ni titula nije toliko nerealnoa (kao u Arsenalu) ako se potrefi losa sezona Bayerna. Znaci u Arsenalu niti ce titulu osvojiti a vjerovatno ni LP neko vrijeme se nece igrati tako da njegov prelazak je iskljucivo zbog para jer ambiciozan igrac nece preci u ekipu iz koje igraci bolji od njega odlaze i nece da produze ugovore.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 21 jan 2018, 21:15

kažu vojaeroljupci,da Paja i ja,samo iz zajebancije kontriramo njima :rol: pa očito djeco vi ne vidite kuda sve ovo vodi,to je u 100 pm,cjeloukupna razina plaća se diže,ali se ne diže na wc igrače,nego na prosjeke i polovnjake koji drugdje nebi dobili 100 tisućica tjedno,znači po vama je bolje plaćati 6 polovnjaka i na njih spucati hrpu love nego 3 wc igrača :rol: s tim nemožeš dugoročno doći do rezultata,a bome i do privlačenja wc igrača :lol:


sjeććam se kako su nas napadali za pekara i govorili kako je beton od igrača i da vrijedi svu lovu plaćenu za njega :rol: iako je to goli ****,šta sam doživio na jednom drugome forumu od jedne spodobe koja se prozvala kao stručnjak za bundesligu i ovog pekara predstavila kao da je viera i redondo :rol: sad ga nema niti u mišjoj rupi


šta kaže pires čije mišljenje vojaeroljupci cijene :kafa: pires poslao četu vojaeroljubaca na aparate,sretno vam bilo mišeki :rol:




Pires: “But for me, Alexis wanted to stay at Arsenal. I have not talked to him, but what I see, what I smell, is that he was very good in London, very good in Arsenal. What Alexis wanted was for Arsenal to spend money on other players. #afc :kafa:



Pires: “Alexis reaches a level that people like a lot. What the English want to see is a player fighting, that’s why people are in love with him.” #afc



Pires: “You can lose one, two, three, four balls, but that happens to everyone, to Cristiano [Ronaldo] & Messi. That the people in the stands see it. He is always making an effort to recover the ball.” #afc



Pires on Alexis: “He has always given his body, his blood, to the team. He is a winner & it’s what he wants. When he signed for Arsenal, he told me, ‘I want to win titles’, I like that attitude. People will understand that he was very important for the club.” #afc







japa je napisao/la:Jedini igrac koji zbog love prelazi iskljucivo je Aubemayang, dovoljno je znati da je bio blizu odlaska u Kinu i ne moras dalje da pametujes. Igrac koji u Dortmundu ima garantovanu Ligu Prvaka a ni titula nije toliko nerealnoa (kao u Arsenalu) ako se potrefi losa sezona Bayerna. Znaci u Arsenalu niti ce titulu osvojiti a vjerovatno ni LP neko vrijeme se nece igrati tako da njegov prelazak je iskljucivo zbog para jer ambiciozan igrac nece preci u ekipu iz koje igraci bolji od njega odlaze i nece da produze ugovore.



ima lik tjedno 55 tis u dortmundu :lol: takav killer na takvoj mizeriji,vojaer će mu dati 175-200 minimalno,čak se spominju da hoće i bonuse za golove :kafa: a treba se prisjetiti da velika većina igrača,,,koja otiđu iz dortmunda,drugdje propadnu kao stajski gnoj :rol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 21 jan 2018, 22:36

Ma joj sto se tice Xhake dovoljno je samo pogledati sta se pisalo ovdje, neka statistika iz Bundeslige najjaci vezni itd itd. a vidilo se iz aviona da je prevara. Alexis nije otisao zbog novca, prihvatio bi on manju platu u Arsenalu da su se dovela prava pojacanja zadnje dvije tri sezone i to davno bi produzio da ne bi sad ni pricali o tome i on i Ozil jer su oba djelovala zadovoljno u Arsenalu, Alexis je rintao ko konj svaku tekmu koliko puta je loptu izgubio pa punim sprintom se vratio sa njihove na nasu polovicu da ispravi gresku? Oba igraca su vjerovala da ce u Arsenalu nesto napraviti i to niko ne moze da spori, da nisu vjerovali ne bi najbolje igracke godine proveli tu, to sto ih hadalj na klupi nije isprato sa adekvatnim igracima vec ih je okruzio kamarom preplacenih polovnjaka kojima nije stedio za plate dok je na klasnim igracima skrtario. I oni se usude doci i reci Alexis nema ambicije :rol: On je imao ambicije i to velike, problem je sto voajercina nije bio sa istim ambicijama (naravno osim suplje price) pa smo dozivjeli da nam luzer Ranieri uzme titulu sa yebenim Lesterom...a da je te sezone doveo jednog ili dva klasna igraca cak bi se i taktikom operisani voajer prosetao do titule jer se sve otvorilo, yebote ono je sezona za kojom svaki navijac Arsenala trebanocima da zali, Lester i Totenhem bili glavni rivali za titulu i voajer opet nije osvojio :lol: :lol:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 22 jan 2018, 00:09

Aleksis ima dvojicu paščadi i na forumu. Samo su malo manje pametna od Atoma i Humbera.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 22 jan 2018, 02:09

bega_afc je napisao/la:Aleksis ima dvojicu paščadi i na forumu. Samo su malo manje pametna od Atoma i Humbera.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 22 jan 2018, 12:20

Mesut Özil, tracked by Juventus and Inter, has so far demanded an increase on his current £130k-a-week wage to close to £300k-a-week. [@JamesOlley] #afc

Dajte mu ugovor, nećeš naći boljeg na tržištu

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 22 jan 2018, 12:26

Kako smo samo licemjerni, mislim nisam ja, vi ste :mrgreen: što majstoru Alexisu zamjeramo odlazak u United.

Ne ide on za parama, čovjek ide za izazovom i ide što dalje od voajerove prćije, a ja koji navijam za Arsenal trenutno da sam neka klasa ne bih otišao u ovo sranje od ekipe. Uredu, City je bolji i sigurno osvajaju trofej ali hajmo bit realni i reći koliko puta se provukao City ove godine. Da ne bude zabune, najbolja su ekipa i zasluženo gaze ali imaju barem 6-7 bodova više nego što bi trebali.

Zar mislite da će United ovoliko zaostajati za njima i iduće sezone. Pa uz Alexisa i 2-3 dobra fudbalera koja će firgos sigurno dovesti na ljeto biće mašina. SETRA ili NEOPLAN mašina ali mašina :mrgreen: i borit će se i za Ligu Prvaka.

Mislim da je on bio i voljan ostati ovdje ali evo vidite scene dođe lik 2014 sigurno pod obećanjima da će se graditi šampionska ekipa, ok prve sezone frajer izdominira, drugu sezonu šta Wenger radi??? Iako nam trebaju 3 igrača u svakoj liniji frajer čitavo ljeto ne dovodi fudbalera u polje nego potroši samo 10 miliona funti na golmana...Opet sjajna sezona Alexisa uprkos povredi i onda mu Profa dovede 2 šiptarska proljeva i povrh svega ove godine je jasno bilo i bogu i narodu da nam treba i štoper i zadnji vezni pa čak i krilo ali on dovodi samo napadača.

2014 kad je lik dolazio zaista smo djelovali kao tim koji uz mala ulaganja može donijeti titulu. Dakle da je 2015 i 2016. Wenger bio odvažan i dobro potrošio mogli smo osvojiti titulu, pogotovo one sezone kad je yebeni Lester uzeo ligu :lol: Trebalo je potrošit 150 miliona koje imamo i bili bismo rahat, onda bismo samo mijenjali i nadograđivali se.

Na kraju ove sezone kad nas i Ozil načuturi trebamo potrošit 200 miliona funti samo da bi bili tamo gdje smo bili 2014. i 2015., a to je ekipa koja će se borit za Top 4. Man Utd je miljama ozbiljniji klub od nas i sigurno će Alexis sa njima osvojit makar jednu titulu Engleske lige. Sa nama može osvojiti drvenu kitu. Dugo nećemo imati ovakvog majstora koji toliko gine na terenu za ekipu, tu mu samo Jackboy može parirati.


I meni je krivo što prelazi kod one teladi, ne volim ih nikako ali treba bit realan. Biće teško vidjeti ga u njihovom dresu, ali majstor zaslužuje sve najbolje. Veliki profesionalac! Nit je forsirao transfer, nit je srao, nit bilo koji đavo. Odmah nam je stavio do znanja šta nas čeka.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 22 jan 2018, 13:19

Jan Aage Fjortoft

Re Aubameyang

Deal getting closer. Dortmund want 70 mill Euro.

They have found a replacement........Olivier Giroud
Daješ najboljeg napadača lige za Chamakha :facepalm:


Wenger on Alexis: "We went as far as we could [with money]. Even Manchester City moved out of it in the end. That tells you we had no chance to give him a contract."
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 22 jan 2018, 13:29

Ne kontam šta je toliko teško priznati činjenicu da je prvi i osnovni razlog zbog kojeg je Alexis otišao zapravo novac. Fakat ne kontam :lol:
Da mu je City dao te pare, oltišao bi tamo, logično. Mene iskreno sad boli qrac i za Alexisom i za Manchesterom ali to su činjenice koje je i Wenger potvrdio, na kraju krajeva
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 13:44

Jack je napisao/la: Ne kontam šta je toliko teško priznati činjenicu da je prvi i osnovni razlog zbog kojeg je Alexis otišao zapravo novac. Fakat ne kontam :lol:
Da mu je City dao te pare, oltišao bi tamo, logično. Mene iskreno sad boli qrac i za Alexisom i za Manchesterom ali to su činjenice koje je i Wenger potvrdio, na kraju krajeva
Znaci lik na ljeto ima dogovoreno sa jednim trenerom i jednom ekipom i onda na zimu naglo mijenja odluku i potpisuje za drugu ekipu koja ce ga uciniti najplacenijim igracem na otoku,.Znaci,mi koji poznajemo Sanchezov nacin igre znamo i da mu je po mnogo cemu bliži taj fudbal koji Pep forsira u odnosu na onaj Mourinhov,.

Eto City se provukao u par utakmica a United se nije provlacio ove sezone nikako :mrgreen:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 22 jan 2018, 14:02

chily-rz je napisao/la:
Jack je napisao/la: Ne kontam šta je toliko teško priznati činjenicu da je prvi i osnovni razlog zbog kojeg je Alexis otišao zapravo novac. Fakat ne kontam :lol:
Da mu je City dao te pare, oltišao bi tamo, logično. Mene iskreno sad boli qrac i za Alexisom i za Manchesterom ali to su činjenice koje je i Wenger potvrdio, na kraju krajeva
Znaci lik na ljeto ima dogovoreno sa jednim trenerom i jednom ekipom i onda na zimu naglo mijenja odluku i potpisuje za drugu ekipu koja ce ga uciniti najplacenijim igracem na otoku,.Znaci,mi koji poznajemo Sanchezov nacin igre znamo i da mu je po mnogo cemu bliži taj fudbal koji Pep forsira u odnosu na onaj Mourinhov,.

Eto City se provukao u par utakmica a United se nije provlacio ove sezone nikako :mrgreen:
Ma Marsala treba banovat opet zbog tog provlačenja :mrgreen:

Nadam se da će uspjeti srediti ovog Aubu ali klimavo mi je to nešto. Garant ćemo nuditi 50 a oni će tražiti 53
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 22 jan 2018, 14:09

Pazi genijalaca, skontali su da je izmedju dvije ekipe koje ce voditi narednih sezona glavnu rijec u borbi za titulu Alexis odabrao onu koja je ponudila vecu platu, bravo svaka cast :clap: :clap:


Takodjer je logika slijedeca...City je trenutno prvi i na putu je da osvoji titulu sto znaci da su samim tim oni vec unaprijed prvaci i naredne 3-4 godine i da Alexis nema sanse da osvoji titulu sa Unitedom isto kao da je ostao u Arsenalu ili presao u Everton...ili Alexis ima 34 godine, na kraju sezone zavrsava karijeru pa je cudno sto nece u City da osvoji titulu.

I na kraju meni omiljena logika voajeroljubaca. Alexis nema ambicije jer nije presao u ekipu koja je 90% osvojila titulu da odigra revijalnih desetak utakmica i uzme medalju za cije osvajanje bi bio zasluzan otprilike ko Claudio Bravo ili onaj Ukrajniski lijevi bek.



Biser do bisera :clap: :clap:


Da ovu genialnu kompilaciju bisera zakljucimo sa danasnjom izjavom voajera da ne razumije zasto bi neki igrac napustio Arsenal? :rol: :rol: Lobotomija je sada potpuna :tokralju: :tokralju:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 14:21

Ma odlazi u ekipu koja je zadnje četri sezone završila iza Arsenala na tabeli a i ovi bi da umjesto svjetske klase na golu ima Češku olupinu,.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 22 jan 2018, 15:33

uuu to je krucijalan podatak zadnje cetiri sezone iza Arsenala :lol: :lol: sto jes jes yebo sadasnjost zadne cetiri sezone su bili iza Arsenala i to je bas bitno, placenik je sto ide tamo a zaboravlja da je Arsenal 2004 bez poraza osvojio ligu a United nije nikada :rol:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.