Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 jan 2018, 14:14

Brokula je napisao/la:
japa je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Jel moraš srati u sve što valja Atome?
Cek cek malo, sta serem? Sta ako potpise kakva je prica objektivni hocete pisati da je potpisao zbog ambicija ili jer je Arsenal mu dao najvecu platu koju nece nijedan veci klub da mu da iako ga moze dobiti besplatno?
Znači slažeš se da je Alexis također otišao zbog plate, a ne ambicija? Dakle obojica su isti. Fino fino pajoni
NE mozes na pitanje odgovarati drugim pitanjem, prvo odgovori pa cu ti reci da li se slazem.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 jan 2018, 14:15

japa je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Jel moraš srati u sve što valja Atome?
Cek cek malo, sta serem? Sta ako potpise kakva je prica objektivni hocete pisati da je potpisao zbog ambicija ili jer je Arsenal mu dao najvecu platu koju nece nijedan veci klub da mu da iako ga moze dobiti besplatno?
Prema ESPN-u, odbio je United, PSG i Kineze. Svaki klub mu je mogao dati čistu platu, bez odštete.


Realno, ovo se moglo očekivati otkako je United obznanio produženje Mate, a i ono čekićanje kebabdžije prošle sedmice kad je stavio natpis "Home" na Twitteru. London je ipak nekakav adut kojim Arsenal raspolaže, ako to već nisu menadžer i suigrači.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 31 jan 2018, 14:15

David Ornstein

Verified account

@bbcsport_david
58m58 minutes ago
More
EXCLUSIVE: Mesut Ozil signs a new three-and-a-half year contract to remain at Arsenal until summer 2021. Becomes highest-paid player in club history on around £350k per week before tax. Deal agreed last weekend, signed at Colney this morning. Could take him to 8yrs at #AFC & 32yo



slika





ESPN ****: Mesut Özil has rejected 3 lucrative offers from #MUFC #PSG and China to stay at #AFC.




BREAKING: Mesut Özil has agreed a new deal with #AFC according to Bild info. Aubameyang signing was key.


okać tražio gabonca :facepalm:




a šta se tiče spominjana weigla,pa bolje da su dali na njega 70 milki nego na gabonca :kafa:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 jan 2018, 14:18

Da, siguran sam da je odbio United i PSG zbog Arsenala :kafa: Vjerovanto je odbijao dvije godine da produzi ugovor da odbije bolje ekipe koje mogu dati vecu platu. Za kineze mogu vjerovati ali za ovo ne mogu, United i PSG da odbije mislim da je moguce jedino ako su mu ponudili puno manju platu npr ispod 200k funti sto mi ej ozbirom na finansijski moc ovih ekipa nerealno.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 jan 2018, 14:20

Seaman je napisao/la:BREAKING: Mesut Özil has agreed a new deal with #AFC according to Bild info. Aubameyang signing was key.
okać tražio gabonca :facepalm:
Kad sam govorio da je Alexis jedina prava svjetska klasa, a ne ovaj turski papučar, vi ste ga branili. Usput, nije on dovukao samo gabonsku kokošku nego i drugog pekara koji je najbolji njegov drug iz reprezentacije.



Izgleda da ćemo do kraja dana probati riješiti i ovog Meyera mada ja iskreno mislim da je to to.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 31 jan 2018, 14:29

Artetitis je napisao/la:
Seaman je napisao/la:BREAKING: Mesut Özil has agreed a new deal with #AFC according to Bild info. Aubameyang signing was key.
okać tražio gabonca :facepalm:
Kad sam govorio da je Alexis jedina prava svjetska klasa, a ne ovaj turski papučar, vi ste ga branili. Usput, nije on dovukao samo gabonsku kokošku nego i drugog pekara koji je najbolji njegov drug iz reprezentacije.



Izgleda da ćemo do kraja dana probati riješiti i ovog Meyera mada ja iskreno mislim da je to to.



znači voli više prcati nego loptu :rol:







Arsènic™


@MrArsenicTM
15m15 minutes ago
More
Balague says #AFC are not done yet, we are targeting one more addition.




Arsenal are still looking to make one more signing today after breaking their transfer record to sign Pierre-Emerick Aubameyang earlier. [Sky] #afc


vjerojatno panjina od evansa :rol: https://imgtc.com/w/7eGjYaL :rol:



Arsenal & Chelsea have agreed a £19m fee with Olivier Giroud, who will sign a 18-month contract with an option for another year. [L’Equipe] #afc

Avatar
Marsal
Postovi: 22714
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 31 jan 2018, 14:48

Pa ko je taj drugi što ga hoće?
Sumnjam da može iko još, kasno je već.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Brokula
Postovi: 30942
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 31 jan 2018, 15:18

Ozil>Sanchez uvijek
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la VGS » 31 jan 2018, 15:45

Ozil :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Jedini se obratio navijacima sa iskrenom porukom nakon one blamaze na pocetku sezone protiv Liverpoola i konstantno bio pod kritikama i kad ih zasluzi i kada ne. Najkreativniji igrac u ekipi kojem su usr.ali xx asistencija losom zavrsnicom.

A jest mi drago :opaopa: :opaopa:

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Harika » 31 jan 2018, 15:59

kako spojiti ovu četvoricu?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la VGS » 31 jan 2018, 16:22

Mikitarijan -------- OZIL --------- Kvazigabonac

------------------- Lacazete ----------------------

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 31 jan 2018, 17:03

VGS je napisao/la:Mikitarijan -------- OZIL --------- Kvazigabonac

------------------- Lacazete ----------------------
Vidjet ces da ce igrati Iwobi a neko ce u rotaciju,glavu mi rezi ako tako ne bude,jer Miki se i ne snalazi najbolje na krilz najbolji je na poziciji gdje mi imamo najboljeg(Ozil)daj boze da ih sve uklopi,bili bi dosta jaki i potentni naprijed,ali dzaba kada smo nazad promaha yebes napad onda,imamo primjer na liverpulu
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 jan 2018, 17:15

Mkhitaryan je u najboljoj sezoni u Borussiji igrao wide playmakera - desnog ili lijevog. Kontam da je njegovo lijevo krilo, desno ide Kvazigabonac/Mačak.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 31 jan 2018, 17:17

Ode Žiru :(
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 31 jan 2018, 17:19

Seaman je napisao/la:David Ornstein

Verified account

@bbcsport_david
58m58 minutes ago
More
EXCLUSIVE: Mesut Ozil signs a new three-and-a-half year contract to remain at Arsenal until summer 2021. Becomes highest-paid player in club history on around £350k per week before tax. Deal agreed last weekend, signed at Colney this morning. Could take him to 8yrs at #AFC & 32yo



slika





ESPN ****: Mesut Özil has rejected 3 lucrative offers from #MUFC #PSG and China to stay at #AFC.




BREAKING: Mesut Özil has agreed a new deal with #AFC according to Bild info. Aubameyang signing was key.


okać tražio gabonca :facepalm:




a šta se tiče spominjana weigla,pa bolje da su dali na njega 70 milki nego na gabonca :kafa:
Na ljeto akobogda Wigl dolazi ako ga Pep ne zdrma prije nas,jer je i Pep zagrijan za njega ali mali je cudo,bit ce za par godina najbolji veznjak jednostavno je nato igrac.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la VGS » 31 jan 2018, 17:25

topnik1 je napisao/la:
VGS je napisao/la:Mikitarijan -------- OZIL --------- Kvazigabonac

------------------- Lacazete ----------------------
Vidjet ces da ce igrati Iwobi a neko ce u rotaciju,glavu mi rezi ako tako ne bude,jer Miki se i ne snalazi najbolje na krilz najbolji je na poziciji gdje mi imamo najboljeg(Ozil)daj boze da ih sve uklopi,bili bi dosta jaki i potentni naprijed,ali dzaba kada smo nazad promaha yebes napad onda,imamo primjer na liverpulu
Nema sanse da je toliko puko, nema sanse :nene:

Nadam se :mrgreen:

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey8 » 31 jan 2018, 17:50

Zika i zvanicno otisao :plac:
Moguc dolazak onog cigana Luiza :puke:
Holding vjerovatno ode na posudbu u Burnley
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 31 jan 2018, 17:58

Ramsey8 je napisao/la:Zika i zvanicno otisao :plac:
Moguc dolazak onog cigana Luiza :puke:
Holding vjerovatno ode na posudbu u Burnley
Nema nista od Luiza iako bi ga ja volio ako moze doci za sicu,lik bar moze igrati dmf,i nije los mi boljeg u ekipi nemamo,jedino ako su nam Elneny i xakha bolji,a ni stoperi nam nisu nesto brat bratu,da nebi bio pogresno shvacen nije ni on kvalitet koji nam treba ali zasto da ne,pise se nesto za ManolaA,taj uopste nebi bio los :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15135
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 31 jan 2018, 18:01

Sretno Zika,nisi bio neki velemajstor bio si odlican kao Jocker,ali si uvjek igrao srcem i borio se istinski za ovaj klub,nisi bio picoka kao mnogi ovdje ,sve najbolje u novom klubu i nemoj da slavis gol protiv nas xd
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la VGS » 31 jan 2018, 18:03

topnik1 je napisao/la:Sretno Zika,nisi bio neki velemajstor bio si odlican kao Jocker,ali si uvjek igrao srcem i borio se istinski za ovaj klub,nisi bio picoka kao mnogi ovdje ,sve najbolje u novom klubu i nemoj da slavis gol protiv nas xd
:clap:

Srce na terenu od prvog do zadnjeg meca u dresu Arsenala. Dovoljno za mene da ga proglasim ljudinom. Zao mi je sto ide ali realno dolaskom kvazigabonca on vise ne bi minute dobio kako treba. Nek je sa srecom mudonja sve najbolje :salut:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.