Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 15:59

Sadašnjost nam kaže da je veca bodovna razlika izmedju Uniteda i City-a nego Uniteda i Arsenala pa mu to nije smetalo u izboru ekipe,.

Znaci,nije gledao blisku prošlost,nije gledao ni sadašnjost pa ostaje samo vjerovatnoca da je gledao u kašike pa vidio Uniteda kao prvaka u naredne tri sezone,.

dark44
Postovi: 2122
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la dark44 » 22 jan 2018, 16:03

Ko da je vise bitno, lik je otisao pa koji god razlog bio i uslov, mi to nismo mogli ispuniti

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 16:11

dark44 je napisao/la: Ko da je vise bitno, lik je otisao pa koji god razlog bio i uslov, mi to nismo mogli ispuniti
Ako je njegov odlazak znacio dolazak Mikija i Aube žali Bože što nije otišao još na ljeto,.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 22 jan 2018, 16:29

Pa zato i dovode Alexisa, da otope tu razliku, Arsenal sa njim zaostaje 23 boda, United bez njega zaostaje 12 sa njim ce biti mnogo blize a Arsenal je svkako u kanalu. A i ti izgleda gledas u kasike pa znas da United nema sanse i nece osvojiti titulu narednih sezona?


Evo ga dosli smo do situacije, Auba i Miki igracine, sta United ucini pa onakvu klasu za igraca koji samo mlatara rukama :rol:


A chilly genije se i dalje drzi logike, Alexis nema ambicije jer nije otisao da se okiti medaljom koja je skoro osvojena :lol:

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 22 jan 2018, 16:34

I Lester je bio druga liga godinama paa ljudi uđoše, osvojiše titulu i opet se gurnuše u prosjek :shock: a vidi nas. Al' fakat chily, čuj 4 godina iza nas, možeš ti to bolje. Pa odlazak u Liverpool je korak naprijed u karijeri, da ne pričamo o mrtvom Unitedu :shock:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 16:36

Inače je United naredne godine favorit ispred City-a sad kad su doveli Alexisa koji ovu polusezonu ne može ni Saneu prismrditi :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 22 jan 2018, 16:40

chily-rz je napisao/la:Inače je United naredne godine favorit ispred City-a sad kad su doveli Alexisa koji ovu polusezonu ne može ni Saneu prismrditi :mrgreen:
Favorit ispred Arsenala je svakako, a to je jedino što je bitno.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 16:46

Marsal je napisao/la: Favorit ispred Arsenala je svakako, a to je jedino što je bitno.
Ne znam kakve to veze ima s onim što ja pišem al fakat,.Gdje sam ja to rekao da je on pod svaku cijenu trebao ostati u Arsenalu ?

Fino pišem da je izabrao United ispred City-a zbog vece plate,da je imao iste ponude na stolu qrac bi to uradio,.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 22 jan 2018, 16:49

Otišao bi on u City milion posto da su samo htjeli dat pare Arsenalu, ali šta ćeš ne daju više od 20 miliona funti, dok United odmah daje ili igrača ili 35. A on ne želi ni do ljeta ostat u prćiji, da mu je odmah otići. I to govori koliko su stvari truhle u klubu.

Otišao bi ti i kebab majstor zajedno sa njim samo da ima kakvu ponudu. Na ljeto će imat pa će lagano otići.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 22 jan 2018, 16:57

Haman se ovaj odsad pita za pojačanja :mrgreen:
PAS Giannina president Giorgos Christovasilis on Mavropanos' transfer: "Sven Mislintat, who would take up his new role in #Arsenal on January 1 & knew the player from his time at Dortmund, informed us just before Christmas that Konstantinos would be his first signing"
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 22 jan 2018, 17:12

chily-rz je napisao/la:
Marsal je napisao/la: Favorit ispred Arsenala je svakako, a to je jedino što je bitno.
Ne znam kakve to veze ima s onim što ja pišem al fakat,.Gdje sam ja to rekao da je on pod svaku cijenu trebao ostati u Arsenalu ?

Fino pišem da je izabrao United ispred City-a zbog vece plate,da je imao iste ponude na stolu qrac bi to uradio,.
Pa fakat ni ja mu ne zamjeram što je otišao. Ionako smo igrali kao qrac, lik otišao i to je to.

A **** close to negotiations has told Sky Germany it is a difficult transfer, and nothing is expected in the next couple of days, with a number of intermediaries involved.

Borussia Dortmund are interested in signing Olivier Giroud this month.

Sven Mislintat, Arsenal’s head of recruitment, is an important negotiator in the deal. Mislintat joined the club from Dortmund last November.
Kažem ja da će ovde biti trzavica i vjerovatno pušiona. Daj makar nekog defanzivca onda
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 22 jan 2018, 17:13

More
Sky Germany on Aubameyang to #AFC: it is a difficult transfer, and nothing is expected in the next couple of days, with a number of intermediaries involved.



@MrArsenicTM
36s36 seconds ago
More
Sky Germany confirm #BVB interest in Giroud. This latest update is from **** close to the negotiations.

:crazy:


RMC prenosi da smo sve dogovorili sa Aubameyangom, ove seronje iz Borusije jedu ****

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 22 jan 2018, 17:15

Pa syebat ćemo i ovo :rol: :rol:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 22 jan 2018, 17:22

Ma žele ljudi obezbjediti zamjenu prije nego što prodaju Aubu što je i razumljivo,.

Marshale tebra,da se razumijemo,Alexis je vrhunski igrač al nema smisla sad kmečati kad je odlucio da ide.,ni prvi,ni zadnji,.Kebab je drugaciji tip igraca,njemu je bitno da ima podršku i povjerenje menadzera,u Arsenalu ima tu Njemacku bazu igraca,dobio bi i vrhunski ugovor,po meni postoje realne šanse i da ostane ali ako se taj potpis ne šarne u narednih mjesec dana prije ce biti da odlazi na ljeto,.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 22 jan 2018, 17:23

Ako i ovo sjebemo treba Kronkeu yebat sve redom brkato, on daje pare a ovaj novi Sven je započeo dobro svoj posao, sva tri pojačanja su njegova ideja vjerovatno i uz potvrdu Wengera, samo mi smo jedini klub koji "nema novca" da plati igrača 50-60 miliona, tako da će se ovo razvući do Deadline Daya kako je krenulo :rol:



U intervjuu govori trener kako svi žele da napusti Aubameyang više (na neki kulturan način je ovo izjavio)

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 22 jan 2018, 17:59

chily-rz je napisao/la:Inače je United naredne godine favorit ispred City-a sad kad su doveli Alexisa koji ovu polusezonu ne može ni Saneu prismrditi :mrgreen:
Cekaj malo mi pricamo samo o Alexisu i njegovom izboru a ne pricamo o tome da je Arsenal birao kome ce prodati i odabrao United kojij e dao bolju ponudu? Znaci svjesno su odabrali ljutog rivala jer je isti dao bolju ponudu od Citya koji nam istorijski nije rival a ti pricas ovde kao Alexis je moneygrabber a Wenger nije, a zacaklile mu oci cim je cuo da ce dobiti igraca besplatno i da nece morati da trosi pare za zamjenu :rol: I kaze Alexis neambiciozni placenik :lol:

Uostalom City ocigledno nije zelio Alexisa dovoljno jako jer da jesu ponudili bi Arsenlau igraca ili vise novca. Sjetimo se ljetos da oni nisu htjeli dati Sterlinga u razmjenu za Alexisa vec su procjenili da im je bolji ili jednako dobar Sterling i nudili su na kraju samo lovu. Ispade Alexis placenik a on ustvari najmanje kriv za transfer, on je samo zelio ici nejmu je svejedno bilo United ili City, United vise dao Arsenalu i United ga je dobio a Arsenal bas kao i sa RVP odabrao United za kupca.


Da zakljucimo...Alexis nije birao, Arsenal je birao.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 22 jan 2018, 18:04

Ovaj Chilly je danas u elementu sa nebulozama, kaze Kebab je drugaciji realna sansa je da ostane a lik dvije godine odbija da produzi ugovor i sad kad mu istice za 6 mjeseci i kad se ekipa raspada realno mu je da Ozil potpise :rol:

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 22 jan 2018, 18:21

Kako imate zivaca da im odgovarate uopste? :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 22 jan 2018, 18:50

japa je napisao/la:Arsenal bas kao i sa RVP odabrao United za kupca.
Hajd' dobro sve, ali ovo za RvP-a nije baš tačno. RvP je imao unosniju ponudu od Cityja, a Arsenal ga je htio prodati Juventusu (gdje RvP nije htio ići). United je imao Fergusona s kojim je RvP htio raditi i zato je otišao tamo, otud onaj intervju o malom dječaku koji je vrisnuo: "Manchester United!"

Bila je priča da novi ugovor nije htio potpisati jer nije doveden Van Bommel kako bi se ojačala defanziva, isto tako druga priča da je htio ostati kad smo doveli Cazorlu no da je Wenger odlučio da RvP ide... U svakom slučaju, odluka za United je bila isforsirana sa njegove strane.

Mi smo mogli prodati Alexisa u City prošlo ljeto no tad smo se nadali da će upravo Alexis voditi Arsenal do dobre pozicije koja će ga navesti da se predomisli. Nije se desilo, a sad je United davao veću platu igraču. Alexis bi sad odbio City, a onda u ljeto potpisao za United bez odštete.

(Mada mislim da bi Wenger više volio da titule osvaja Man United nego Man City, čisto zbog načina na koji su pare ušle u City.)

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 22 jan 2018, 19:02

Nek se više završilo
https://www.arsenal.com/news/henrikh-mk ... eaves-club

Vidi se da je plako 3 dana a i ja bi kad vidim gdje dolazim
slika
Pld W D L
38 26 12 0

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.