Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Murga » 31 jul 2021, 05:51

Wenger je za ove idiote radio vrhunski posao u svakom smislu cak i u zadnjoj sezoni dok je vodio klub.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jackk » 31 jul 2021, 12:02

Lautaro jedva čeka da dođe u Arsenal, eno ga traži avion na piku i uči Engleski.

:urnebes:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 01 avg 2021, 18:22






pa jel vidiš da tuljani od edua i artete razmišljaju jel se vrijedi riješiti crnog mačka u korist dolaska lautara :lol: :rol: zemljo otvori se kojih debila, na kraju će onu kmicu iz chelsea pretplatiti :rol:



ova ekipa nije 1% napredovala od prošle sezone,ovo šta su igrali u pripremnim je katastrofa i mi ćemo biti opet topovsko meso svakoj ozbiljnoj ekipi,miljama smo daleko od naznaka bilo kakvog O od ozbiljne ekipe,igrače koje je trebalo davnih dana **** oni su tu s masnim plaćama plus isto sad pokušavaju s pekarskim smećem napraviti :rol: gabonac,crna kokoš,willian i ostali **** to je trebalo biti već nabito nogom u guzicu :kafa: gabonska kokoš jedno 7 mrtvaca fulala u ovim pripremnim :rol: klaun na golu ako nastavi kao u ove dvije pripremne će biti kaos,čestitke stručnjacima koji su **** martineza u korist ove letva koja nezna gdje je na golu,a da ne pričam o visokim loptama i komandiranju obranom :rol: elnany će krenuti u ovu sezonu kao startni cmf :rol: golman,desni bek,cmf,amf i špic samo za početak trebaju do početka sezone :tokralju: :rol: a stoperi su nam sad beton kao i napadači :zzz: :pinokio: vjerojatno arteti trebaju još 3-4 transfer roka jer sad puštaju takve informacije iz kluba :urnebes:

Avatar
Surreal
Postovi: 7183
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Surreal » 01 avg 2021, 19:13

Sretno sa Xhakom!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jackk » 01 avg 2021, 22:49

Ove pripreme nam odlično idu, treba samo nastaviti ovim tempom. :rol:

Debakl od sezone je pred nama. Ne bi se iznenadio da nas Brentford, u petak 13og kolovoza, otrese kao slinu.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la TheMix » 03 avg 2021, 16:18

Momci kaj mislite dal budu doveli kojeg desnog beka? Pa ja si ne zelim niti zamisliti da udjemo u sezonu sa Cedericom i Veganom tamo, pa to bu katastrofa. Malo gledam i vidim da se za tu poziciju moze naci pristojnih igraca po ok cijeni.
ARSENAL4ever

Avatar
anell
Postovi: 21084
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 03 avg 2021, 18:01

Granit Xhaka signed his new Arsenal contract today. Four year deal.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 03 avg 2021, 18:37

Još minimalno 4 godine bez lige prvaka i gledanja glupave pekarske face bez grama mozga,a vjerojatno i duže,pekarski sroljo da ima kakvog srama i morala odbio bi novi ugovor,lik je jedan od glavnih problema ekipe,a ne rješenje da mu daš novi ugovor,još samo dajte nove ugovore gabonskoj kokoši,williianu i crnog letvi iz napada :kafa:





50 milja i jednog balvana od dvojice crnih čubonja ,leicester odbio za precinjenog englezića,koje će to biti prospanje klubića ako ponude i funtu više za ovog :rol:




TheMix je napisao/la:
03 avg 2021, 16:18
Momci kaj mislite dal budu doveli kojeg desnog beka? Pa ja si ne zelim niti zamisliti da udjemo u sezonu sa Cedericom i Veganom tamo, pa to bu katastrofa. Malo gledam i vidim da se za tu poziciju moze naci pristojnih igraca po ok cijeni.


chambers će ti igrat desnog beka :kafa: ,ne vjerujem da će išta dovoditi na tu poziciju,niti s jednim igračem nismo se niti ozbiljno povezivali za tu poziciju






slika



otkaz do Božića ili nove godine ćeš popit smećaru :kafa: pa ćeš otići čistiti guzicu svom ćelavom bleferu

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 03 avg 2021, 19:28





:kafa:

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la TheMix » 03 avg 2021, 19:39

E vidis na Chambersa sam skroz zaboravio kad nisam niti gledao ove pripremne uopce. Ono malo kaj sam vidio da je igrao na beku je bilo cisto dobro, al ne znam dal je on rjesenje na duze staze za tu poziciju.
ARSENAL4ever

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 03 avg 2021, 21:40

Ne moze se stic od pracenja Sitija I Celzija
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jackk » 03 avg 2021, 21:57

TheMix je napisao/la:
03 avg 2021, 19:39
E vidis na Chambersa sam skroz zaboravio kad nisam niti gledao ove pripremne uopce. Ono malo kaj sam vidio da je igrao na beku je bilo cisto dobro, al ne znam dal je on rjesenje na duze staze za tu poziciju.
Znaš šta je jedino gore od Chembersa na beku? ElNeny u sredini.

I danas pamtim kad je onaj Montero lomio Chambersa a Wenger gledao kako gubimo tu utakmicu protiv Swansea upravo zbog presporog Chambersa na beku.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 03 avg 2021, 22:05

Jackk je napisao/la:
03 avg 2021, 21:57
TheMix je napisao/la:
03 avg 2021, 19:39
E vidis na Chambersa sam skroz zaboravio kad nisam niti gledao ove pripremne uopce. Ono malo kaj sam vidio da je igrao na beku je bilo cisto dobro, al ne znam dal je on rjesenje na duze staze za tu poziciju.
Znaš šta je jedino gore od Chembersa na beku? ElNeny u sredini.

I danas pamtim kad je onaj Montero lomio Chambersa a Wenger gledao kako gubimo tu utakmicu protiv Swansea upravo zbog presporog Chambersa na beku.
Jedina losa partija Chambersa po kojoj smo ga svi zapamtili. Malo nefer prema momku
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la TheMix » 03 avg 2021, 22:10

Brokula je napisao/la:
03 avg 2021, 21:40
Ne moze se stic od pracenja Sitija I Celzija
dobra dobra :mrgreen:
ARSENAL4ever

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la TheMix » 03 avg 2021, 22:29

A krilo neko kaj sa tim? Po ovome kaj se pise to ne namjeravaju rjesavati kolko vidim. Pepe, Saka, Martinelli tanko mi je to nekako. Iskreno se nadam kako nebu opet Auba tamo glumio klauna. Jedino ako namjerava Arteta neki novi sustav ili nesto, pa zeli sto vise veznih potrpati.
ARSENAL4ever

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jackk » 03 avg 2021, 22:43

Brokula je napisao/la:
03 avg 2021, 22:05
Jackk je napisao/la:
03 avg 2021, 21:57
TheMix je napisao/la:
03 avg 2021, 19:39
E vidis na Chambersa sam skroz zaboravio kad nisam niti gledao ove pripremne uopce. Ono malo kaj sam vidio da je igrao na beku je bilo cisto dobro, al ne znam dal je on rjesenje na duze staze za tu poziciju.
Znaš šta je jedino gore od Chembersa na beku? ElNeny u sredini.

I danas pamtim kad je onaj Montero lomio Chambersa a Wenger gledao kako gubimo tu utakmicu protiv Swansea upravo zbog presporog Chambersa na beku.
Jedina losa partija Chambersa po kojoj smo ga svi zapamtili. Malo nefer prema momku
Ti ako misliš da Chambers, koji je u Fulhamu igrao zadnjeg veznog poprilično solidno, može sa svojom sporošću parirati protivničkim krilima na bočnoj poziciji.......

Ništa lično protiv njega. Prosječan fudbaler koji je zalutao u Arsenal. Kao i većina trenutačnog rostera.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
anell
Postovi: 21084
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 03 avg 2021, 23:04

Jackk je napisao/la:
03 avg 2021, 22:43
Brokula je napisao/la:
03 avg 2021, 22:05
Jackk je napisao/la:
03 avg 2021, 21:57


Znaš šta je jedino gore od Chembersa na beku? ElNeny u sredini.

I danas pamtim kad je onaj Montero lomio Chambersa a Wenger gledao kako gubimo tu utakmicu protiv Swansea upravo zbog presporog Chambersa na beku.
Jedina losa partija Chambersa po kojoj smo ga svi zapamtili. Malo nefer prema momku
Ti ako misliš da Chambers, koji je u Fulhamu igrao zadnjeg veznog poprilično solidno, može sa svojom sporošću parirati protivničkim krilima na bočnoj poziciji.......

Ništa lično protiv njega. Prosječan fudbaler koji je zalutao u Arsenal. Kao i većina trenutačnog rostera.
Stavi normalan avatar
slika
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 04 avg 2021, 14:03

Maddison kazu hoce u Arsenal
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 05 avg 2021, 15:41





teraj ovo u pm,ovog će se sjećati kao i onog iwobija :rol:














ovaj kepec od trenera golmana je takva neznalica da to nisu istine :rol: mene bi bilo sram tolko biti glup :facepalm: jedini drugi razlog za ove panjine koje preporuča da dijeli lovu a njihovim menadžerima :kafa:


















leicester će nas masno podojiti za igrača kojeg se želi riješiti :kafa:

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 05 avg 2021, 20:42

Aubu prodat, i pola tima i dovest Mesija. Prvi mjesec od prodaje dresova otplatice mu platu
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.