Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 jan 2018, 13:02

topnik1 je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:DMF-a možete zaboraviti dok je Wenger živ. Nešto se spominje Max Meyer iz Schalkea, ali ni on nije specijalac za tu poziciju.
Po FM koliko znam on je vise ofanzivni vezni,koji moze igrati i cwntralnog ali.ne los igrac
Nexus tvrdi da je ove godine Meyer DM u Schalkeu.

Kakogod, ovaj Mislintat i Raul nešto rade, vjerovatno se pokušava uraditi Rasim Delić-Sefer Halilović fazon Wengeru: ako ga ne možeš smijeniti, možeš ubaciti neku funkciju koja će mu ograničiti moć.

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 31 jan 2018, 13:05

Al koliko smo mi golova primili zbog Xhake, to nisu istine. Pa Arteta je za njega milo zlato.

Onaj sinoć gol Swansea i reakcija Xhake :urnebes:, pa ono se ne može vidjet ni u PL BiH hahaha
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 jan 2018, 13:06

Brokula je napisao/la:Al koliko smo mi golova primili zbog Xhake, to nisu istine. Pa Arteta je za njega milo zlato.

Onaj sinoć gol Swansea i reakcija Xhake :urnebes:, pa ono se ne može vidjet ni u PL BiH hahaha
Za mene je idiot onaj ko kaže da je Xhaka = Arteta. Uz Artetu su Song i Ramsey igrali najbolji fudbal života, uz ovu albansku prevaru bi i Vidal izgledao kao Medunjanin.

Mislim da Xhaka ima brat-bratu šest asistencija suparnicima ove sezone. Gori je i od češke olupine & druge albanske prevare.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 31 jan 2018, 13:10

Pa to je ta ekipa Xhaka-Cech-Ramsey-Mustafi-Koss. I umjesto da tu pojačamo nešto, mi šibnemo još jednog napadača :facepalm:


Meni je Koka bio najbolji od svih tih kvaziDMova onu sezonu ali onda je zaboravio igrat lopte i **** mu matere
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 31 jan 2018, 13:15

Jack je napisao/la:Pa to je ta ekipa Xhaka-Cech-Ramsey-Mustafi-Koss. I umjesto da tu pojačamo nešto, mi šibnemo još jednog napadača :facepalm:


Meni je Koka bio najbolji od svih tih kvaziDMova onu sezonu ali onda je zaboravio igrat lopte i **** mu matere
Koka bio nabolji uz malog mestra,pa jbt svi nasi veznjaci su bolji od xakhe,i onaj elnenyje bolhi od njega
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Quinlan » 31 jan 2018, 13:26

Artetitis je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:DMF-a možete zaboraviti dok je Wenger živ. Nešto se spominje Max Meyer iz Schalkea, ali ni on nije specijalac za tu poziciju.
Po FM koliko znam on je vise ofanzivni vezni,koji moze igrati i cwntralnog ali.ne los igrac
Nexus tvrdi da je ove godine Meyer DM u Schalkeu.

Kakogod, ovaj Mislintat i Raul nešto rade, vjerovatno se pokušava uraditi Rasim Delić-Sefer Halilović fazon Wengeru: ako ga ne možeš smijeniti, možeš ubaciti neku funkciju koja će mu ograničiti moć.
Prebacen ove godine na DM-a, ali ne znam kako da ga uporedim recimo deep lying play sa FMa pravi :D
E recimo pirlo uloga identična u 3-5-2 sad sto schalke igra :mrgreen:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 jan 2018, 13:26

Ornstein objavio da je Özil potpisao novi ugovor, 350k sedmično.

Čeka se Paja.

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 31 jan 2018, 13:26

Ako Ramsey bude igrao umjest Wilsherea u prvoj, yebat mu mater neću ni pratit Arsenal nikako. Jedini igrač koji nam daje kakvu takvu stabilnost

EDIT: OOOOOOZIL POTPISAO
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13501
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 31 jan 2018, 13:32

ma hajd to sve al najgore sto xhaka nikad nije bio kvalitetan defanzivno pa lik je i u mehengladbahu imao iza sebe igraca a on igrao vise naprijed.. to je do wengera sto misli da ovaj zna igrat tu poziciju a ne zna

ako na ljeto dovedu kako treba zadnjeg veznog mozemo se necemu nadati, onda i xhaka ima mjesta u rotaciji al na poziciji koju igraju ramsey i wilshere a ne na ovoj sto mu je wenger izmislio, lik to u zivotu igro nije
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 31 jan 2018, 13:36

Nešto se šuška da je ovaj švabo Sven rekao da je na ljeto prva meta Julian Weigl,kao neče mu biti problem završiti transfer a na Arsenalu je samo da obezbjedi lovu,.

Xhaka je veci krivac za prvi gol nego Ozil koji je izgubio loptu,nadjite snimak i pogledajte kako mu El Neny rukom pokazuje na igrača koji će u nastavku akcije zabiti gol,naravno Xhaka je po ko zna koji put ove sezone akciju ispratio pogledom,.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 31 jan 2018, 13:43

chily-rz je napisao/la:Nešto se šuška da je ovaj švabo Sven rekao da je na ljeto prva meta Julian Weigl,kao neče mu biti problem završiti transfer a na Arsenalu je samo da obezbjedi lovu,.

Xhaka je veci krivac za prvi gol nego Ozil koji je izgubio loptu,nadjite snimak i pogledajte kako mu El Neny rukom pokazuje na igrača koji će u nastavku akcije zabiti gol,naravno Xhaka je po ko zna koji put ove sezone akciju ispratio pogledom,.
Ja bi za Weigla bubreg dao :pray:


Ali bidoni misle da ce Ozil potpisati ugovor, bidoni na respiratorima
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey8 » 31 jan 2018, 13:47

I carrasco se pominje na ljeto
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 31 jan 2018, 13:50

Prodat Welbecka, Iwobija i dovest Baileya iz Leverkusena. Momak je zlaaaato :ljepota:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 31 jan 2018, 13:53

:opaopa:


Ozile mačko :tokralju:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 jan 2018, 14:02

Ne vjerujem dok ne bude sluzbeno. Inace bicu iznenadjen ako se to desi jer mi je apsolutno nerealno da tako dobar igrac ostane u ovako losoj ekipi ali ocigledno od jacih ekipa ga niko nije trazio sto mi je opet iznenadjenje jer mislim da bi on pojacao bilo koju ekipu na svijetu. Ovde je sve jasno o cemu se radi, Ozil vise od dviej godine odbja da produzi ugovor ocigledno cekajuci ponudu vece ekipe koja bi finansijski bila bolja ili ista ko Arsenalova, ocigledno takvo sto se nije desilo pa je mozda tu kvaka u tome sto ce potpisati novi ugovor. Npr. ja sam bio ubjedjen da ce Mourinho prije uzeti njega nego Alexisa za koeg sam mislio da ode u City ali eto desi se obrnuto...


Vjerovatno se pomirio da vise nista u zivotu bitno nece da osvoji pa gleda da klepi sto vise love do kraja karijere jer mu je ovo vjerovatno zadnji veliki ugovor ili mozda zna nesto sto mi ne znamo, mozda voajer dobija nogu...

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 31 jan 2018, 14:05

:lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 31 jan 2018, 14:07

Jel moraš srati u sve što valja Atome?

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la leorey » 31 jan 2018, 14:09

Još Wengi bratu 500K sedmično i na konju ste. Do 2025 negdje.
27.10.2020

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 jan 2018, 14:12

AA23 je napisao/la:Jel moraš srati u sve što valja Atome?
Cek cek malo, sta serem? Sta ako potpise kakva je prica objektivni hocete pisati da je potpisao zbog ambicija ili jer je Arsenal mu dao najvecu platu koju nece nijedan veci klub da mu da iako ga moze dobiti besplatno?


Ja sam rekao samo istinu, cekao je skoro istek ugoovora da produzi znaci cekao ponudu bolej ekipe naravno finansijski jaku da predje koja ocigledno nije dosla jer mi je to jedino logicno objasnjenje zasto bi takav igrac ostao u ovakvoj ekipi.
Zadnja izmjena: japa, dana/u 31 jan 2018, 14:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 31 jan 2018, 14:14

japa je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Jel moraš srati u sve što valja Atome?
Cek cek malo, sta serem? Sta ako potpise kakva je prica objektivni hocete pisati da je potpisao zbog ambicija ili jer je Arsenal mu dao najvecu platu koju nece nijedan veci klub da mu da iako ga moze dobiti besplatno?
Znači slažeš se da je Alexis također otišao zbog plate, a ne ambicija? Dakle obojica su isti. Fino fino pajoni
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.