Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 06 dec 2018, 11:00

enobarca je napisao/la:Ubaci lik par uvreda o igracima, par smajlija i misli da je pokupio svu pamet svijeta :tokralju: Kad god vidim njegov post na ovoj temi takav je.Inace veceras Manchester bio zreo za poraz iako su odigrali bolje nego inace.Neshvatljivo mi je da onaj Iwobi moze poceti utakmicu ispred bilo koga, prvo je protiv Tottenhama bio katastrofalan i za nagradu je opet igrao od prve minute veceras, Emery zasad radi dobar posao ali to forsiranje panja mi nema smisla.
Ma nije to forsiranje bas. Ono u jednu ruku jest, a to je jer je jako mlad, i jer nemamo drugog krila trenutno osim njega. Iz te perspektive Emeriju treba dobar Iwobi, dok s druge strane Emery bas i ne trpi nikog na terenu. Igras lose, letis napolje prvom prilikom.

A sinocnju utakmicu su nam pokvarile 2 povrede u prvom poluvremenu, i mislim da je to najvesi razlog sto nismo pobijedili osim onih ocitih navlakusa sudije, al ajde.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la enobarca » 06 dec 2018, 13:16

topnik1 je napisao/la:
enobarca je napisao/la:Ubaci lik par uvreda o igracima, par smajlija i misli da je pokupio svu pamet svijeta :tokralju: Kad god vidim njegov post na ovoj temi takav je.Inace veceras Manchester bio zreo za poraz iako su odigrali bolje nego inace.Neshvatljivo mi je da onaj Iwobi moze poceti utakmicu ispred bilo koga, prvo je protiv Tottenhama bio katastrofalan i za nagradu je opet igrao od prve minute veceras, Emery zasad radi dobar posao ali to forsiranje panja mi nema smisla.
Ma nije to forsiranje bas. Ono u jednu ruku jest, a to je jer je jako mlad, i jer nemamo drugog krila trenutno osim njega. Iz te perspektive Emeriju treba dobar Iwobi, dok s druge strane Emery bas i ne trpi nikog na terenu. Igras lose, letis napolje prvom prilikom.

A sinocnju utakmicu su nam pokvarile 2 povrede u prvom poluvremenu, i mislim da je to najvesi razlog sto nismo pobijedili osim onih ocitih navlakusa sudije, al ajde.
Ma prelos je lik bio ove 2 utakmice sto sam gledao, po meni bolje da je sinoc poceo Lacazete, ne vjerujem da bi bio gori iako i on zna imati nekih svojih cudnih momenata.Bolje da njega cuva za zadnjih pola sata kad su igraci vec izmoreni pa moze posluziti za kakvu kontru jer je brz, ovako kad igra od pocetka igrac manje bude, bar ovo sto sam ja gledao.I odbrana je jedan od razloga sto niste pobjedili,bas su izgledali ko amateri kod oba gola, imace Emery jos mnogo posla.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 06 dec 2018, 13:20

Emery objektivno mora ispraviti jednu sistemsku grešku koju je Wenger ostavio, a to je nepostojanje organizovane odbrane. Usađivanje defanzivnog instinkta u ovu ekipu je neophodno za povratak u sami vrh.

Sad, koliko je realno da tu grešku popravi neko kome je Barcelona stigla -4 iz prve utakmice sa tri gola u zadnjih 6-7 minuta...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 06 dec 2018, 13:31

Aubamejang,Leno, Guendouzi i Iwobi najgori igraci sinoc, Arsenal ukoliko nesto zeli jednostavno mora zamjeniti ovo smece koje je trenutno u klubu ukljucujuci i jos nekoliko igraca.

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la sljivo » 06 dec 2018, 13:53

Artetitis je napisao/la: Sad, koliko je realno da tu grešku popravi neko kome je Barcelona stigla -4 iz prve utakmice sa tri gola u zadnjih 6-7 minuta...
Imaj u vidu da je na Di Mariji, prije toga, bio čist penal i vjerovatno crveni karton za odbrambenog igrača tako da to relativno koliko je kriv a koliko ne za onu havariju. Plus što je ispred 16m PSGa dešavao festival dajvanja i bacanja u kom su glavne uloge imali Suarez i Neymar gdje je sudija svirao sve i svašta i natovario veliki teret odbrani koji nijedna ekipa na svijetu nije mogla izdržati. A nije puštao simuliranja povreda igračima PSG i samo je mahao rukama da nastave. Ako želiš predavati o tome kako ne treba suditi, kako podleći atmosferi i ne treba voditi tekmu tu istu tekmu moraš prikazivati i to na repeat.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Asimetric » 06 dec 2018, 14:32

Aj malo da i ja pametujem.
Da li je moguće da danas postoje navijači koji kažu da je Guenduzi dobar igrač, pa zar nismo u prošlosti imali milion igrača za koje smo mislili da će biti mega zvijezde i onda smo nakon pola sezone popušili sami se kyurac, na što je to veliki Arsenal spao da nam Guenduzi budwe dobar igrač, jel dobar što pada na svaki kontakt što ima 55 kila, što ga povlače za onu retardiranu kosu. Budimo jednom u životu realni recimo da je Guenduzi **** od igrača, nemojmo sami sebe lagati, recimo da nam je odrbrana retardirana, jedini igrač koji zaslužuje respekt po meni je Lakazete a Auba me mi je sinoć još jednom pokazao da je prosječan igrač.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 06 dec 2018, 16:12

Da postoje.

Kad vec pametujes skontaj da ima razlika izmedju potencijala i ostvarenog igraca. Imao je Arsenal mnogo igraca sa potencijalom, ali se taj potencijal ne pretvori u dobrog igraca. I sta je tu problem? Milion takvih igraca. Sutra moze i ovaj isto postati, ali moze i postati dobar igrac.
Celik!3,2,2.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Asimetric » 06 dec 2018, 16:28

AllGunsBlazing je napisao/la:Da postoje.

Kad vec pametujes skontaj da ima razlika izmedju potencijala i ostvarenog igraca. Imao je Arsenal mnogo igraca sa potencijalom, ali se taj potencijal ne pretvori u dobrog igraca. I sta je tu problem? Milion takvih igraca. Sutra moze i ovaj isto postati, ali moze i postati dobar igrac.
Pa ovaj neuhranjeni Francuz iz jebnog Lorienta nije ni potencijal nego je još jedna prevara koju smo doveli u klub.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 06 dec 2018, 17:02

Problem Arsenala je sto se za vrijeme Wengera stvorio mit da mi dovodimo velike talente i od njih pravimo vrhunske igrace, sto je kao sto sam napisao jedan obicni mit. Prava istina je da od kamiona i kamiona igraca koji su prodefilovali klubom zadnjih 15 godian samo su dva postala vrhunski, ostalo su sve bili nahajpovani talenti tkzv one season wonderi igraci koji nisu bili nista vise od toga.. Taj mit je obavio klub i dan danas je nad njim i sad kad je Wenger otisao imamo situaciju da se tako dovede neki satro talenat i forsira ga se i svako dobro dodavanje ili intervencija se preuvelicava cime se pokusavaju zamaskirati ocigledni nedostatci.

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Asimetric » 06 dec 2018, 23:38

japa je napisao/la:Problem Arsenala je sto se za vrijeme Wengera stvorio mit da mi dovodimo velike talente i od njih pravimo vrhunske igrace, sto je kao sto sam napisao jedan obicni mit. Prava istina je da od kamiona i kamiona igraca koji su prodefilovali klubom zadnjih 15 godian samo su dva postala vrhunski, ostalo su sve bili nahajpovani talenti tkzv one season wonderi igraci koji nisu bili nista vise od toga.. Taj mit je obavio klub i dan danas je nad njim i sad kad je Wenger otisao imamo situaciju da se tako dovede neki satro talenat i forsira ga se i svako dobro dodavanje ili intervencija se preuvelicava cime se pokusavaju zamaskirati ocigledni nedostatci.
E brate svaka čast na ovom komentaru, konačno neko ko dijeli moje misljenje, pa ovo sto si ti napisao je analiza naseg kluba u zadnjih 15 godina mozda i 20, ja vjerujem da smo zadnju sansu za tituli ispustili u sezoni 2016, sada uz ovakav ritam citya i liveepoola mozemo se pozdraviti sa titulom narednih 20 godina jer fudbal vise nije Guenduzi iz Lorienta, Holding iz Boltona, Bellerin sa svojim repicem danasnji fudbal je nesto sasvim drugo.

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la VGS » 07 dec 2018, 00:01

Eno sad 20 godina ybt :lol:

Ne kazem da cemo osvojiti titulu u iducim sezonama ali po cemu to mislis da za par sezona kad ode Guardiola nece naletiti neka slabija sezona gdje cemo imait sansu?

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Asimetric » 07 dec 2018, 00:36

VGS je napisao/la:Eno sad 20 godina ybt :lol:

Ne kazem da cemo osvojiti titulu u iducim sezonama ali po cemu to mislis da za par sezona kad ode Guardiola nece naletiti neka slabija sezona gdje cemo imait sansu?
Nije stvar u Guardioli nego u današnjoj filozofiji fudbala gdje onaj ko ima novca može kupiti igrače koji će mu donijeti titulu, Arsenal nije mogao osvojiti titulu ni onda kada je fudbal koliko toliko bio normalan a kako onda ocekivati da ćemo je osvojiti među ovim naftašima, kada recimo Liverpool koji isto trosi u zadnje vrijeme kao i City da za Alisona 100 miliona a mi u tri prelazna roka potrosimo 100 miliona.

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la VGS » 07 dec 2018, 00:39

Desavala su se sto puta veca cuda a mozda i nas preuzme neki naftas za 5-10 godina. Nikad ne znas kad Kroenkeu moze dopizdit pa rasprodati. Naredni prelazni rokovi ce dosta toga reci jer se moze kvalitetno kupovati i sa manjim iznosima, primjer toga je Toreira a nije da Arsenal ne trosi u zadnjih godinu dvije, samo je pitanje da li trosi pametno?

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Asimetric » 07 dec 2018, 00:47

VGS je napisao/la:Desavala su se sto puta veca cuda a mozda i nas preuzme neki naftas za 5-10 godina. Nikad ne znas kad Kroenkeu moze dopizdit pa rasprodati. Naredni prelazni rokovi ce dosta toga reci jer se moze kvalitetno kupovati i sa manjim iznosima, primjer toga je Toreira a nije da Arsenal ne trosi u zadnjih godinu dvije, samo je pitanje da li trosi pametno?
Znači mi smo klub koji se mora nadati nekom nevidjenom čudu da bi osvojio titulu, pa realno to se i može reći za današnji Arsenal. Samo znam da je danas Engleska premijer liga ubjedljivo najjača liga na svijetu gdje sa nizom od 20 utakmica bez poraza zauzimaš 5. mjesto na tabeli pa zar to nije dokaz koliko liga napreduje i koliko je sve teže osvojiti iz godine u godinu.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 07 dec 2018, 00:55

AA23 je napisao/la:Ma tebi treba doktor sestre mi, frajer dao gol on na njega :rol:


Da nam donese ligu opet bi bilo nesto drugo u pitanju




(Own goal) Rojo M. :rol: dao je on kitu sebi u čvalje,a ne pišljivi gol,kanta kao i gabonski gervinho koji je usrao kao i protiv chelsea











VGS je napisao/la:Eno sad 20 godina ybt :lol:

Ne kazem da cemo osvojiti titulu u iducim sezonama ali po cemu to mislis da za par sezona kad ode Guardiola nece naletiti neka slabija sezona gdje cemo imait sansu?




di ćeš veće prilike od sezone gdje je leicester osvojio :rol: a ovogodišnja je mega jaka sezona :rol: mi i united u kanalu,chelsea na nekoj raskrsnici,a ono liverpool kandidat za titulu :rol: sa šampinskom obranom i vezom kandidat za titulu :rol: :rol: i ćelavom bleferu teško osvojiti u ovoj konkurenciji ,a u lp se sramoti :rol: :rol: :rol:

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la VGS » 07 dec 2018, 01:12

Asimetric je napisao/la:
VGS je napisao/la:Desavala su se sto puta veca cuda a mozda i nas preuzme neki naftas za 5-10 godina. Nikad ne znas kad Kroenkeu moze dopizdit pa rasprodati. Naredni prelazni rokovi ce dosta toga reci jer se moze kvalitetno kupovati i sa manjim iznosima, primjer toga je Toreira a nije da Arsenal ne trosi u zadnjih godinu dvije, samo je pitanje da li trosi pametno?
Znači mi smo klub koji se mora nadati nekom nevidjenom čudu da bi osvojio titulu, pa realno to se i može reći za današnji Arsenal. Samo znam da je danas Engleska premijer liga ubjedljivo najjača liga na svijetu gdje sa nizom od 20 utakmica bez poraza zauzimaš 5. mjesto na tabeli pa zar to nije dokaz koliko liga napreduje i koliko je sve teže osvojiti iz godine u godinu.
Pa to i jeste realnost danas... Wenger nas je zavio u crno i trebat ce vremena da se sve to preokrene a s obzirom kako Guardioline ekipe igraju u prvenstvu dok je on u EPL tesko ce se nekome otvoriti velika sansa za titulu. Arsenal je napravio promjenu nakon tolikih godina i treba Emeryu dati 2-3 prelazna roka, moguce je naci jos 1-2 ''Toreiru'' za neke srednje pare i polahko mijenjati mentalitet koji su stekli zadnjih 10 godina sa Wengerom. Mislim da se vec vide pomaci i puno bolje i borbenije to izgleda ove sezone i uz par pojacanja i stabilniju odbranu mogli bismo od iduce sezone biti opet sigurni u TOP 4 a to je prvi korak.

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 07 dec 2018, 10:35

Gledaj ovih ismijavaju Livepool, a ljudi prosuli svega 4 boda a sad će nova godina :facepalm:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 07 dec 2018, 10:39

topnik1 je napisao/la:Gledaj ovih ismijavaju Livepool, a ljudi prosuli svega 4 boda a sad će nova godina :facepalm:
6, i to po dva protiv Cityja, Chelsea (vani) i Arsenala (vani).

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 07 dec 2018, 10:49

Artetitis je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:Gledaj ovih ismijavaju Livepool, a ljudi prosuli svega 4 boda a sad će nova godina :facepalm:
6, i to po dva protiv Cityja, Chelsea (vani) i Arsenala (vani).
To uopšte nije kiks jbt, bod u gostima na derbiju je dovoljan. U šta se ovaj pdf pretvorio :crazy:

Edit: Evo gledam prema trenutnom saldu na putu su da osvoje 98.8 bodova ove sezone, a City prosle godine imao 100 bodova :facepalm:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 07 dec 2018, 11:40

topnik1 je napisao/la:To uopšte nije kiks jbt, bod u gostima na derbiju je dovoljan. U šta se ovaj pdf pretvorio :crazy:

Edit: Evo gledam prema trenutnom saldu na putu su da osvoje 98.8 bodova ove sezone, a City prosle godine imao 100 bodova :facepalm:
Pa onda nisu prosuli ništa jer je bod kod Chelsea i Arsenala sasvim OK rezultat, baš kao i bod protiv Cityja kod kuće. :mrgreen:

Da, projekcije su strašne. Liverpool je u fazonu da primi cca 15-16 golova ove sezone (15.2 po sadašnjem prosjeku od jednog primljenog gola u 2,5 utakmice), a tituli vjerovatno neće ni prismrditi. S druge strane, City je u zadnjih 61 ligašku utakmicu ispustio čitavih 22 boda - tačno. :crazy: Nisu izgubili nijednu utakmicu van Top 6 još od Evertona 2016-17.

Za Top 4 možda bude potrebno 80-ak bodova.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.