Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 07 maj 2019, 16:11

Protekla sezona je inace ono o cemu se prica i ta sezona je najveci problem Arsenala ono sve je bilo super do tada :rol:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 07 maj 2019, 16:29

Pa ti spominjes da sam ja rekao da je Xhaka falio nakon poraza iz ove sezone pa sam zato i rekao da Xhaka nije najveci problem ove ekipe jer je covjek imao dobru sezonu za razliku od 80% ostalih u timu.

Ponavljam, problem Arsenala je odbrana i situacija sa Ozilom koji nam je zarobio budzet a igra kao Iwobi.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 07 maj 2019, 21:53

voajeroljubac nezna kuda udara,najveći problem su igrači dovođeni poslije alexisa,ozila i cecha,likovi ala mustafi i xhaka koji su trebali biti kičma sredine i obrane ili pak 2 promašaja u napadu plaćena 120 milijuna eura skupa ili da dodamo armenskog nosonja na mega razmjenu za alexisa,ili da spomeno grčke sumohrvače i ostale pm,smeta ti cech a tvoj idol je godinama primao plaću na osnove jedne dobre sezone :rol: primio nekoliko puta više love ili smo to mudro zaboravili :rol: :rol:




Nisam vidio od vojaeorljubaca koji su pljuvali Cecha da nemože obraniti penala :kafa: mudro šutimo pm :rol:



Bernd Leno has saved one of the 34 penalties he's faced in the last five years, and none of the last 18 penalties. :lol:





Edu Gaspar has agreed in principle to become Arsenal’s technical director & will have one more meeting with the club to finalise the details of his contract before joining his former side after the Copa America, which ends on 7th July. [@FabrizioRomano] #afc





@MrArsenicTM
7h7 hours ago
More
Edu is set to be confirmed by #AFC as their technical director. He already got in touch with the club regarding transfer targets. Emery wants defenders and wingers. Zaha, Fraser and Umtiti are prime targets. Full story.





Arsènic™


@MrArsenicTM
7h7 hours ago
More
#AFC are encouraging suitors to bid for Ozil, Mkhi and Mustafi as they are looking to trim the wage bill ahead of a summer that could see five newcomers arrive. Jenkinson and Elneny are transfer listed as well.







još jedan koji će se učiti poslu na Arsenalu :kafa:







Arsenal, in the past, were very reluctant to do business with Mendes, Raiola, Joorabchian. Sanllehì has decent relationships with them. We could see that becoming an interesting facet of Arsenal’s recruitment."

- Ornstein





možda da nam uvaljaju svoja najveća smeća :rol: ovaj joorabchian je i menadžer od edua :rol:

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 09 maj 2019, 15:18

Avtonomasi na aparatima. Dok totenham igra finale LP, nasi separisti jos cekaju da iwobi proigra ili wilshere da dostigne wc level. Heheh

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 09 maj 2019, 18:18

Jack je napisao/la:Pa ti spominjes da sam ja rekao da je Xhaka falio nakon poraza iz ove sezone pa sam zato i rekao da Xhaka nije najveci problem ove ekipe jer je covjek imao dobru sezonu za razliku od 80% ostalih u timu.

Ponavljam, problem Arsenala je odbrana i situacija sa Ozilom koji nam je zarobio budzet a igra kao Iwobi.
hahaha pa dovoljno o njemu kao igracu govori da mu je ovo dobra sezona? Dovoljno je samo da skontas onda kako bi onda izgledalo da ima losu sezonu..

Xhaka jeste jedan od kancera ekipe i najgorih igraca, igra na veoma bitnoj poziciji a apsolutno je beskoristan na istoj..

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 09 maj 2019, 18:31

Profesor je napisao/la:Avtonomasi na aparatima. Dok totenham igra finale LP, nasi separisti jos cekaju da iwobi proigra ili wilshere da dostigne wc level. Heheh
Kad se napravio Emirates 2005e long term plan je bio Arsenal gigant finansijski i rezultatski rang Bayerna i Rela, godina 2019, Arsenal manji transfer budzet od Wolverhamtpona, Totenhem tri godine zaredom ispred Arsenala, igraju finale Lige Prvaka...

Kakav fijasko :lol: Pravljenje Emiratesa je bilo fatalna greska, klub se totalno srozao...ali su zato dionicari dobro profitirali, yebes uspjehe :thumbup:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 09 maj 2019, 22:56

Braćo, jeste preživjeli? Jbga, Kondogbia i Guedes nisu igrali niste mogli bez njih nikako

Želim vam puno sreće u finalu. Evo Ajntraht ili Čelzi su vam potencijalno ekipe za koje ćete navijati i vjerujem da vaša podrška neće izostati
LP I Selam, čujemo se poslije finala :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 10 maj 2019, 00:20

Nadao sam se Eintrachtu u finalu, ali dobro, moraćemo preko Rusa do CL.

Aubameyang prekucao večeras, Lacazette ubio Šišmiše onim golom za 2-1. Šteta samo što nismo Mustafija ostavili na Mestalli.

Nevjerovatno je da isti tim koji profesionalno odradi posao protiv Napolija i Valencije u ligi napravi onakvu seriju rezultata. Nemam objašnjenja.

Avatar
AA23
Postovi: 16088
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 10 maj 2019, 00:30

Artetitis je napisao/la:Nadao sam se Eintrachtu u finalu, ali dobro, moraćemo preko Rusa do CL.

Aubameyang prekucao večeras, Lacazette ubio Šišmiše onim golom za 2-1. Šteta samo što nismo Mustafija ostavili na Mestalli.

Nevjerovatno je da isti tim koji profesionalno odradi posao protiv Napolija i Valencije u ligi napravi onakvu seriju rezultata. Nemam objašnjenja.

Intenzitet.

Ljudi protiv nas ginu 90 minuta, mi imamo brain fartove. Vidio si početak utakmice, moglo je poći naopako, imamo mi napadače za golove, ali nemamo odbranu, sredinu i dominaciju na terenu. Kapiten nam fali.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 29 maj 2019, 13:44

Finansijski najbitnija utakmica Arsenala u narednih pet godina, a sa sportskog aspekta rijetka prilika da se uzme evropski trofej. Zadnja tri evropska finala smo izgubili, Chelsea je svoja zadnja dva dobio.

Valjda ćemo uspjeti nekako doći do pobjede, trofeja i Lige prvaka jer nas, u suprotnom, čeka vrlo, vrlo teška naredna sezona.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 29 maj 2019, 14:32

Sretno vam veceras. Ne znam da li ce vam Kante igrati ali favoriti ste svejedno :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 maj 2019, 17:52

Hvala takodjer i vama u subotu sve najbolje, ako sizofrenicar ne dobije finale protiv Totenhema onda ne moze ni protiv koga..

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 29 maj 2019, 22:24

Hahah kakav proljev od ekipe

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 maj 2019, 22:56

Opet kazem ne mogu da vjerujem da sa nostalgijom se prisjecam Panjouda ali sadasni napadaci Arsenala su uspjeli napraviti nesto sto sam mislio da je nemoguce...Aubameyang i Lacazate stotinu milinoa za beskorisne napadaca u iole bitnijim momentima, istresena hrpa love za beskorisne golove. Sto je najgore Chelsea nidje veze ekipa jos kad dodas lokaciju i ambijent ma sve se poklopilo zali boze vremena potrosenog na gledanje ovoga.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 maj 2019, 23:03

Forumska kanalizacija je jednoglasno odlucila, za vecerasnji poraz kriv je Petr Cech :lol: :lol: :lol:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 29 maj 2019, 23:15

Čestitam dečki, zasluženo.

Opraštam se i s vama, Arsenal kao klub nema smisla više komentarisati po forumima. Dovoljno ga je pratiti i komentarisati sam sa sobom mada je i to previše. Čujemo se kad opet budemo kao klub vrijedni diskusije, pozdrav i selam :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 29 maj 2019, 23:26

japa je napisao/la:Forumska kanalizacija je jednoglasno odlucila, za vecerasnji poraz kriv je Petr Cech :lol: :lol: :lol:






mudro šute o još jednoj veličanstvenoj predstavi wc stopera od kepeca koji je tko zna koji put usrao klub :rol: budale koje su pisale da je bolji od ramosa :tokralju: :rol: :rol: budale koje su pisale o nekom velikom napretku ove sezone :rol: da drakula ima srama još bi večeras podnio ostavku,



i nek mi stručnjaci objasne na kraju sezone koja je to igra drakule, :rol: ako postoji opće :rol: ili je to zamisao velikog stručnajka na klupi daj loptu desnome beku pa nek proba probiti gore to je igra drakula koja je držala dok se bellerin nije ozljedio,a ovaj mutavi crnjo uz kosčelnog i 2 panja u napadu koja se nisu mogla s loptom složiti glavni krivci za poraz,kad te nosati bukvaš i sarri prevara potope onda znaš koja si kanta od kluba bez mentaliteta i da ne kažem čega još :rol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 maj 2019, 23:34

Seaman je napisao/la:
japa je napisao/la:Forumska kanalizacija je jednoglasno odlucila, za vecerasnji poraz kriv je Petr Cech :lol: :lol: :lol:






mudro šute o još jednoj veličanstvenoj predstavi wc stopera od kepeca koji je tko zna koji put usrao klub :rol: budale koje su pisale da je bolji od ramosa :tokralju: :rol: :rol: budale koje su pisale o nekom velikom napretku ove sezone :rol: da drakula ima srama još bi večeras podnio ostavku,



i nek mi stručnjaci objasne na kraju sezone koja je to igra drakule, :rol: ako postoji opće :rol: ili je to zamisao velikog stručnajka na klupi daj loptu desnome beku pa nek proba probiti gore to je igra drakula koja je držala dok se bellerin nije ozljedio,a ovaj mutavi crnjo uz kosčelnog i 2 panja u napadu koja se nisu mogla s loptom složiti glavni krivci za poraz,kad te nosati bukvaš i sarri prevara potope onda znaš koja si kanta od kluba bez mentaliteta i da ne kažem čega još :rol:
Napravio od Sarija trenercinu neku eno tamo na onoj temi evropa lige se cude kako ce Sari dobiti otkaz kazu pokazao klasu :lol: :lol: :lol: kita od trenera kao i Emery koji ga je ucinio veceras slavnim...Znam ja igru Emerya, pokusaj nekog presinga koje i prosjecne ekipe u tri pasa rijese to je jedina razlika u odnosu na voajera sve ostalo kao i preslikano.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AshburtonG » 29 maj 2019, 23:38

Cech najbolji igrac, a izgubis 4-1. Odlicna partija fakat, mora se priznat, iako je Leno bio moj izbor.
Mislim da je to najbolji pokazatelj, kako su igrali veceras. Iwobi je morao krenut tekmu veceras, pa jadni Kolasinac je bio sam lijevo, jer je Ozilov radius kretanja 5m u trabant modeu. Vece prevara od Sancheza. Ovaj je makar bio top 3 igrac, kad mu se igralo. :facepalm:

Nadam se sa ce Emery dobit odmah otkaz, nakon povratka u London. Previse se igrao sa postavkom, prelose odradio zadnjih 10 tekmi sezone, iskljucujuci EL do finala. Vecerasnja postavka igre je tek druga prica. Povukao je max Torreiru i Xhaku, napravio toliki "gap" izmedju njih i ofanzivnih igraca, prije svega Özila, da je to bilo tuzno gledat, jer je zapravo on taj koji treba servirat "predasistencije" ofanzivnim bekovima.

Kasnio je sa izmjenom Ozila i to mu se obilo o glavu. Kada su usli Iwobi i onaj mali Willock, tek je onda igra imala nekog smisla, ali je tekma vec bila zavrsena.

Profesor
Postovi: 4252
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 29 maj 2019, 23:55

Zalizani dilatant out! Daj nam Alegrija

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.