Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 29 dec 2018, 21:23

EMERY CIGANE ODLAZI
EMERY CIGANE ODLAZI
EMERY CIGANE ODLAZI
EMERY CIGANE ODLAZI




glavno da su se vojaeroljupci izdrkavali na onog pomoćnika od autohtonog španjolca kako će on unaprijediti obranu,a ono obrana gora nego kod voajera,ovo danas je bila kruna emerya nerada koji odmah po dolasku nije razbucao klaune i prodao iste prevare nego je još doveo nove za masne plaće,ako klaun na klupi misli da mu sljedeći prioritet dovođenje banege nek si sam dadne otkaz





kolko je ovaj klub smiješan najbolje govori činjenica da nisu u stanju napraviti pritisak na savez i klaune od sudaca koji sustavno griješe protiv nas

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 29 dec 2018, 21:26

Zabrino sam se da mi je tlak skocio od utakmice, pa sam se sjetio da sam se najeo suhog mesa 15 minuta prije tekme. Dobro je da vise utakmice ne djeluju na mene tako, bila bi zeznuta kombinacija suho meso + tekma Arsenala (ili nase repke).

Iskreno, mene je iznenadilo sto su dali nasi gol, ovo drugo ocekivano. Nije lako ovom Unai-u.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 29 dec 2018, 23:10

Seaman je napisao/la:kolko je ovaj klub smiješan najbolje govori činjenica da nisu u stanju napraviti pritisak na savez i klaune od sudaca koji sustavno griješe protiv nas
Eh, da... To je funkcionisalo dok smo imali Deina koji je bio u svim tijelima UEFA-e i koji je razumio fudbal. Nekako kako se razišlo s njim i Mike Riley postao predsjednik sudijske organizacije tako su i počela kasapljenja od sudija pa Arsenal od 2009. ima manje dosuđenih penala u svoju korist nego u suparničku.

No to samo po sebi nije razlog da pet godina svaka dubinska lopta ide iza naše odbrane bez straha od ofsajda jer naši prednji defanzivci ne prave pritisak na igrača sa loptom dok se pravi ofsajd-zamka. Nema stopera koji zna igrati odbranu ili komandovati odbranom, bez Holdinga se sve raspalo. Bajni Leno ima gori učinak na penalima nego Čech, a CS mu je misaoni pojam. Torreiri treba odmor od 15 dana, danas je bio užasan, a Aubameyanga i njegovo uobičajeno stanje u velikim utakmicama da ne spominjem. Kolašinac glupan dana sa onim penalom, Grk odmah za njim.

Da smo imali Cahilla i Pepea od 100 godina na stoperima danas, ne bismo primili ovakvih pet komada.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 30 dec 2018, 12:43

Cahill i Pepe su i u godinama stoperi kakvi ovi nasi panjevi mogu biti samo da ih u igrici u editoru uradis. Bitno je da se onaj hadalj Mislintat ugradjuje u transfere u razne Sokratise i Mustafije...

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 30 dec 2018, 14:34

#AFC have conceded 30 goals in PL so far, 1.5 goal/game on average. If this trend continues, club would end up with 57 goals conceded, the highest since 1983/84 (60). Arsenal finished 6th that season.







vrhunski posao autohtonog španjolca i onog pomoćnika za obranu na kojeg su vojaeroljupci svršavali kao nekog čudotvorca :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 01 jan 2019, 16:54

Arsenal i Fulham su toliko loši danas da je Iwobi bolji za klasu od svih drugih na terenu. :facepalm: Lacazette morao ubiti utakmicu, samo da ne dođe na naplatu kao protiv Brightona. Sokratis ako ne dobije drugi žuti treba da slavi Novu godinu do kraja januara.

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 01 jan 2019, 17:02

Artetitis je napisao/la:Arsenal i Fulham su toliko loši danas da je Iwobi bolji za klasu od svih drugih na terenu. :facepalm: Lacazette morao ubiti utakmicu, samo da ne dođe na naplatu kao protiv Brightona. Sokratis ako ne dobije drugi žuti treba da slavi Novu godinu do kraja januara.
Utakmicu su trebali ubiti Auba i Xakha prije ,Lace
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 01 jan 2019, 21:01

Arsenal 4-1 Fulham | Unai Emery Is Not A Top Level Manager! (Claude)









:kafa:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 05 jan 2019, 20:06

Kako je Jenkinson u Arsenalu već 8 godina... Još dvije i imaće testimonial.

Nketiah se propisno ispromašivao protiv ovih hadalja, moglo je biti bar pet razlike.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 05 jan 2019, 23:42

Uzivancija mi je kad citam komentare o Elnenyu pojedinaca danas i sjetim se kako su mene i Seamana napadali onog Januara kad nam je voajer umjesto nekog top pojacanja na poziciji dmfa doveo egipatskog anonimusa i ublehu.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 06 jan 2019, 20:20

Emery izgleda planira koristiti Suareza kao krilo, a Malcom, koji bi nam dobro došao, ide na posudbu u Lazio. Ne može me niko uvjeriti da ga nismo mogli dovesti. Bar da Suarez iz prvih 11 izgura Xhaku, a on dolazi za krilnu poziciju.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 12 jan 2019, 15:38

još jedna vrhunska taktička postavka od klauna na klupi,ovo forsiranje čupavca je više žalosno,lik se izdrkava na okaću koji i totalno nespreman je doktor za uputiti pas u odnose na ostale igrače,autohtona spodoba na sreću uzela neke utakmice u prvom dijelu sezone,poslije jedno veliko ništa,lik koji gladi jajca svojim gazdama,taman trener za 6.poziciju :kafa: jedino teške budale mogu misliti da će ovaj klaun dići ekipu na neku višu razinu

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 12 jan 2019, 15:57

Još nemamo clean sheet u gostima u prvenstvu.

Govorio sam ja prije par mjeseci o ovome dok je trajala ona serija bez poraza - nije realno na duži rok da nas prati sreća pred oba gola, morala se dići igra. Mi igre nemamo.

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 12 jan 2019, 17:43

Uspio sam samo zadnjih 10-ak minuta da pogledam, lose bas. Komentator govori da je Arsenal citavu tekmu tako izgledao, nemocno, bezidejno. Sve ove tekme treba samo gledati bez emocija i bice OK :)
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 12 jan 2019, 18:05

Samo budale su se mogle nafuravati onom serijom bez poraza, vidjelo se tu da nema igre i da je ono nerealno i da je pitanje vremena kada ce stati. Sta reci o forsiranju velikog talenta Guendouzija? Frajer igra non stop 90 minuta ko da je iz prvog tima Reala presao kod nas a ne iz drugoligasa Francuske. Naravno macak u vreci potvrdio jos jednom da je veliki transfer promasaj, ublehas koji moze biti koristan iskljucvo 15-20 minuta sa klupe i gabonska kokos je beskorisna i nevidljiva takodjer o starim panjevima Koscielnom, Mustafiju, Sokratisu i Xhaki da ne pricam...

Sto se tice Oizla puni su pojedicni pljuvanja po njemu, ali on je realno doktor fudbala za sve nase igrace, to sto je Emery trenerska neznalica koja u ovakvom smecu od konkurencije ne moze da nadje mjesta za Ozila nije do njega samog.

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 12 jan 2019, 18:29

Ja licno niti branim niti napadam Emery-a, ali realno, ko ce doci na klupu da trenira da je bolji trener od njega? Pa covjek ne dobije ni Funtu da bi se pojacao, i koji ce eto recimo bolji takticar ili trener generalno, doci na njegovo mjesto kad vidis i znas da moras raditi sa onim sto si dobio od prethodnika i dobijes 50M na ljeto da uzmes 3-4 pojacanja. To je budzet za Leicester mozda, ne za Arsenal kakav oni zele da imaju u vrhu fudbala. Klub ima svoju historiju i periode gdje je bio jak, igrao ovakav ili onakav fudbal, ali je postao zayebancija i prosjek zadnjih 10-ak godina, to je realnost.

Ja licno mislim, dokle god je Kroenke na kormilu, nece su tu nikako napredovati sa rezultatima.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 12 jan 2019, 18:33

Nece niko to je realnost. Pogotovo nakon ove blamaze sa transfer budzetom u januaru, nemoj da nas poredis sa Lesterom oni sigurno imaju 20 miliona da kupe igraca sad pa sad. Nema napretka sa mrtvim jenkijem, u koaliciji sa Arsenom Wengerom koji je lobirao za njega je i srozao Arsenal. Mislim da ce morati navijaci organizovati neke akcije i bojkote kao sa Wengerom da se ovo americko smece otjera a tog kapitalistu jedino mogu otjerati prazne tribine i gubitak novca i vrijednosti kluba.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 12 jan 2019, 20:40

Suština je u tome da je kod Wengera čak i prošle sezone napadačka igra ličila na nešto, barem kod kuće, da su timovi tipa Burnley i Huddersfield dobivali petarde, a ne da do zadnje minute strepimo za bod.

Evo, hajde da vidimo gdje je to Emery unaprijedio Arsenal, a ima bar jednog igrača kojeg Wenger nije imao (Torreira)? Nema standardnih 11, nema standardne formacije, defanzivno smo gori nego kod Wengera (samo tri CS-a - toliko o famoznom Lenu i Sokratisu), a u napadu ne znam jesmo li ikad zabili ovoliko Own Goals i odbijanaca kao ove sezone.

Jardim je bio dostupan, uvjeren sam da bi on ovaj tim napravio boljim, ali eto, ćelavca je oduševio Emery svojim intervjuom.

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 13 jan 2019, 12:58

Kakve samo velemajstore i virtuoze imamo na sredini terena. Genduzi, kakvi hvalospjevi na lika koji bi grijao klupu u nizerazrednom klubu... Na sta se je sveo nekad renomirani klub. Odlazi veznjak koji uprkos svojoj limitiranost nesto zna i napraviti, ostaju uhljupi i kromanjonci tipa xhaka. O odbrani da ne pricamo... Pod hitno treba napraviti reviziju kluba, poceti kod glave jenkija.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 14 jan 2019, 19:27

Drago mi je da se broj CSova mnogo popravio kako je njemacka klasa stala na gol. Znam da je to bila glavna zamjerka eksperata za Cecha, evo sad uzivamo u tom velikom napretku, vidi se da je u golmanu bio problem :rol:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.