Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Marsal » 01 dec 2019, 12:56

Artetitis je napisao/la:
29 nov 2019, 19:36
Šta misliš o Arteti kao budućem treneru?

Nekako me više privlači ta misao nego da dobijemo nekog starca poput Ancelottija ili mačka u vreći poput Santa ili Vieire.

Ne znam zašto klub u vidu nema Ralfa Rangnicka.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 01 dec 2019, 13:15

Marsal je napisao/la:
01 dec 2019, 12:56
Artetitis je napisao/la:
29 nov 2019, 19:36
Šta misliš o Arteti kao budućem treneru?

Nekako me više privlači ta misao nego da dobijemo nekog starca poput Ancelottija ili mačka u vreći poput Santa ili Vieire.

Ne znam zašto klub u vidu nema Ralfa Rangnicka.
Znam da mene ne pitas :mrgreen:
Ali nedavno sam bas procitao dobar clanak o Arteti, lik radi sve do u detalj, i kazu kako je Sterling procvjetao bas zbog njega, i da mu on nalaze kakoni sta da radi na terenu, a i sam Pep ga doata hvali i nije ga dzaba uzeo kao desnu ruku, ako je ovaj naucio bar 50% od Pepa mislim da bi podigao Arsenal na visi nivo, nekako sam i ja bas za Artetu najvise.
Ako b bio moguc Rogers iako je to skoro pa nemoguce i njega bi prihvatio objerucke,Viera je los u Nici do zla Boga.
Od ostalih na prvom mjestu mi je NES pa zatim Alegri koji je takodjer nemoguca mislija, ili da se mozda pokusa sa Pochetinom :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 01 dec 2019, 14:19

Marsal je napisao/la:
01 dec 2019, 12:56
Šta misliš o Arteti kao budućem treneru?
Nekako me više privlači ta misao nego da dobijemo nekog starca poput Ancelottija ili mačka u vreći poput Santa ili Vieire.
Ne znam zašto klub u vidu nema Ralfa Rangnicka.
Rangnicka su valjda ganjali i United, i Bayern. Puno veće ribe od nas.

Arteta je Kinder Surprise - ne znaš šta ćeš dobiti. Optimizam da bi on bio vrhunski trener se bazira na njegovoj igračkoj inteligenciji, poziciji koju je igrao u kasnijoj fazi karijere, a koja proizvodi trenere, to što ga je trenirao Wenger i što sad radi sa Guardiolom. Mislim, zaboravlja se da mu je najduže trener bio Moyes. :D Što se ovog perfekcionizma tiče koji spominje topnik, i za Emeryja nam je prodana priča o sistematičnom radu, o USB-ovima mudrosti, o disciplini, a na kraju smo završili sa najgorim Arsenalom u zadnje četiri decenije.

Da, ne znam koji je klinac Freddieju. Kao igrač je bio fenomenalan, inteligentan, sa osjećajem za prostor kakav nije imao nijedan drugi igrač Arsenala sem Bergkampa. Danas kreće sa Mustafijem i Luizom u odbrani i Torreirom i Pepeom na klupi, a ovo je baš utakmica za Pepea.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 01 dec 2019, 15:38

6-3 za pobjedu je konačan rezultat ankete. Niko ne očekuje remi.


Igra se bolje nego kod Emeryja, što je i očekivano. Još daleko od neophodnog nivoa, ali bolje.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 01 dec 2019, 17:01

Sve u svemu, defanzivno isto smeće, ako ne i gore, a ofanzivno bolje nego kod španskog zalizanka.

Ozbiljan trener je hitno potreban.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 01 dec 2019, 17:05

Seaman je napisao/la:
23 nov 2019, 18:15
nvjerojatno će staviti ovog koji ima karizmu kišne gliste do kraja sezone :rol:


i to sam previše rekao :rol: nije niti čudo šta su stavili drakuli u stožer jer je mentalni patuljak,lik je radio s pepeom invidualno pa ga je preporodio :rol: kurca i trenera,prvi pomoćnik kenjao u gaće kad je trebao igrati veće tekme,još samo fali onaj koji mijenja mišljenja kako vjetar puše :kafa: lik mrtvo hladno stavi pekara u prvih 11,pakuj se u 1000 pm

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 01 dec 2019, 17:33

Xhaka u prvih 11 mi je dovoljan razlog da vec sada kazem da je Ljunberg spodoba koja nema pojma...Sto se tice Artete, odvadite 90% tih mitova koje cujete o tim asistentima, nemali broj puta su se takvi satro perfekcionisti glorifikovali ko onaj nas Zeljko Buvac fol on je glavni Klopp bez njega mudo labudovo kad je otisao predvidjali maltene pad Liverpula, ljudi osvojise trofej u toj sezoni nakon ne znam ni ja koliko godina...ili mali Mourinho Villas Boas...ma yebes te asistente to su sve mačci u vreći.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 01 dec 2019, 17:54

bez trenerskog iskustva,autoriteta i bez motivacije i želje u tome samome treneru da nešto napravi, ovdje neće ići,ovaj na klupi je samo gubljenje vremena kao i drakula,trokut defanzivni vezni-stoperi su glavni problem i dok se to ne rješi neće biti nikakvog pomaka,poredak u ekipi gdje je toreira zadnja opcija u vezi,a trebao bi biti prva na terenu je smijeh :rol: naprijed gabonska kokoš i crni mačak nemogu igrati zajedno,ili im idu sad davati full minutažu da potpišu nove ugovore,crnog mačka ako su pametni sad na zimu prodati i dati još veću minutažu martinelliju ili još idealnije zamijeniti ga nekim napadačem koji će i gabonsku kokoš zamijeniti kroz par mjeseci :kafa:

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Gunner4 » 01 dec 2019, 18:04

Bas lijepo sto su Freddieu dali malo da se igra menagera. Hajd sad za naredni mec nek nadju neku cistacicu u klubu neka se i ona oproba kao menager.

Ja ocekivao sad kad izvede neku ekupi bez proliv igraca a on baraba izveo sve mrtvake maksimalne. Oba siptara dragi Boze plus Seo i Ozil :rol: :rol: :rol:

Dobro smo i prosli na kraju. :rol: :rol:
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 01 dec 2019, 18:57

Pa uradio je lik sve sto bi i uradio njegov prethodnik koji je zbog toga ispusio otkaz, znaci u par sitnih detalja mozes da vidis kuda ce to ici sa njim a i ne izgleda mi bas motiviran jer i sam zna da ne namjeravaju da ga tu na duze staze ostave.

Da ima imalo mozga u ovim mutantima sto vode klub vec u januaru bi utopili Aubameyanga dok ima dobre brojke i dok jos nesto vrijedi, idealna prilka za klepiti veliki novac ali nema u njima mozga oni ce liku od 30+ godina jos dati novi masan ugovor da nas dobro dere platom kad udje u pozne fudbalske godine.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 01 dec 2019, 21:10

Eto, uspjeli smo izjednačiti rekord iz sezone 1994-95. kad nas je lopovčić Graham vodio dok nije uhvaćen sa rukama u marmeladi. Te sezone smo opstanak matematički osigurali dva kola prije kraja prvenstva. Izgubili smo finale KPK od Zaragoze golom sa centra nakon herojskog prolaza Sampdorije u polufinalu (Seaman ozlijeđen odbranio penale Mihajloviću i Jugoviću).

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 04 dec 2019, 13:00

Ne znam samo otkud ova priča o Marcelinu. Shvatam ja da je Raul mafijaš kojeg bi se postidio i preko "Preporoda" odrekao i Tony Soprano lično, ali dovesti lika kojem je Emeryjev raspali Arsenal zabio sedam komada u dvije utakmice je najofirniji pokušaj uvaljivanja drugara u veliki klub.


Opa, spominje se da Atletico hoće da otpusti Simeonea. Hajde, Jorgandžije, pošaljite nam Chola. :tokralju:

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 04 dec 2019, 15:18

Prica li on engleski? Znam da su se navodno zalili na Emeryjev slabiji engleski.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 04 dec 2019, 17:33

ma traži se očito neki jeftinjak do maksimalno 5-6 milki godišnje koji bi čuda trebao napraviti :rol: na kraju ćemo sve te polovnjake masno platiti a neće ništa napraviti,nebi me začudilo da dovedu kao najbolje rješenje ancelottia iako mi se čini da je njemu više do love nego šta ima želju i motivaciju za ozbiljan rad








kolka je smijurija ovaj krimos sa guranjem svojih precijenjenih španjolaca da je to više gadljivo i čitati :facepalm:







Ornstein: "People I've spoken to have said if Raul had his choice of the market, he would pick Luis Enrique. But obviously Enrique is now back in the national team job with Spain." #AFC




More
Marcelino Garcia Toral is emerging as a candidate for a move to the Premier League with both Arsenal and Everton showing interest in a coach who transformed Valencia and led them back to the upper echelons of Spanish football. [@Matt_Barlow_DM]





@ZR_7G1
Dec 3
More
His vast body of coaching work is Spain is known to be admired by Arsenal's head of football Raul Sanllehi who spoke to him before the north London club settled on Unai Emery to replace Arsene Wenger in the summer of 2018.




:rol:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 05 dec 2019, 22:10

Daj mentalno zdravog trenera pod hitno. Ispašćemo sa ovim idiotom.

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 05 dec 2019, 23:08

Dobar Fredi, daj jos malo Henrya i Vieru, pa da se ispadne u drugu ligu.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 05 dec 2019, 23:13

Leno - nemam mu šta reći.

Bellerin - ne zna centrirati.

Sokratis - užasan igrač. Mustafi je Beckenbauer za njega.

Luiz - najgori igrač koji je ikad igrao za Arsenal.

Seo - goli prosjek.

Xhaka - najgori vezni ikad.

Willock - šalji ga u Leeds.

Özil - šalji ga kod Višće.

Torreira - ni on ne zna šta treba da igra.

Aubameyang - ako ne zabije gol, nema bodova.

Lacazette - dao gol, ali i dalje ni blizu toga da je napadač od 50 miliona ičeg.


Pepe - yebem sve ijednog člana porodice onome ko ga je doveo u Arsenal. Ništa od ništa.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 05 dec 2019, 23:46

Haj necu reci da sam ista i ocekivao od ovog Ljumberga, misljenej o njemu kao treneru mi je isto kao i o Henryu, Vieiri i slicnima ali da je toliko los i glup da nakon katastrofalnog Emerya ne moze nesto da napravi bar na onaj standardni pozitivni momentum kakav uvijek dodje u 95% slucajeva kada los trener ode e to nisam ocekivao. Dakle lik je toliko glup da je samo nastavio tamo dje je Emery stao, znaci lika kojeg su otjerali ti si nasao kopirati bez ikakvog bar pokusaja promjene icega pa makar to bilo i neuspjesno (ipak je igracki kadar teski ku?ac).

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 06 dec 2019, 05:55

Ovaj Ljungberg nista bolji od Emerya nije. Jel to fakat stavio Ozila na krilo, a Willocka na Ozilovu poziciju, nisam imo vremena da gledam? Pa za sta ti Pepe sluzi?
Tierney na klupi, Kolasinac igra :crazy:
Sta je sa Holdingom vise koji djavo?

Per i Koss su za ovaj dvojac izmislili poziciju bekova. Katastrofa koliko je los tim.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Gunner4 » 06 dec 2019, 14:27

Na stranu los trener do skora, selekcija igraca i prelosa uprava od koje je ovo sve krenulo.
Fredi je uspio da svu negativnu energiju privuce na sebe!

Prvo me je razocarao toliko da mi je lik ogadio a on je jedan od igraca zbog kojeg sam i poceo navijati za Arsenal.
Jbte nemas nikakav pritisak na sebi, niko nista ne ocekuje od tebe i onako si privremeno rijesenje! Znas sta navijaci ne zele i zbog cega je zalizani otisao, rijesi se kancer igraca koji zatrovavaju ovaj tim... Igraj totalni drugaciji fudbal od zalizanog, neka igraju drugi igraci i onako je sezona otisla do djavola! Sta god da bude ispasces ili veca legenda ona totalna ili ces otici u miru niko ti nebi nista zamjerio, jos bi ga i hvalili sto se uzeo posla u ovako teskom momentu...

Na kraju uradis sve ono zbog cega je Emery najuren. Cak sta vise i ono malo pozitivnih stvari sto je napravio (sankcije siptarima) ti zajebes i vratis sve na pocetak!
Da li si zaboravio covjece sta je Xhaka napravio pre neki mjesec? Ti ga vracas u tim i unistavas i ono malo morala u ekipi i autoriteta kod sebe. Vracas Mustafija, propalog Ozila?! I to jos na krilo da ti igra a samo na klupi imas 3 krilna igraca! :urnebes:
Na zalost ova sitacija u timu gdje se ne zna ko pije a ko placa unisti i ove mladje igrace u timu.
Torreira pojma nema ni gdje igra ni sta igra. Saka, Wilock, Genduizi stvara se strasan pritisak na njih i ako momci nisu na nivou da budu nosioci ekipe. Daje im se previse minuta.Naravno da kod ekipe gdje se ne zna ko sta radi na terenu i oni mogu biti samo katastrofa...
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.