Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 08 nov 2020, 23:49

Pa sta ces kad po zemljacko jaranskoj liniji dobije da vodi veliki klub a nema referenci ni za Zelju i Sarajevo sta ocekivati? Frajer je bio celavoj ublehi asiistent cak cijelu jednu sezonu i dobio Arsenal. Onaj Buvac citav zivot radio sa Kloppom i dobio imaginarnu reprezentaciju Republike Srpske da vodi :mrgreen:

Dovedes doslovno amatera da se uci trenerskom poslu na klubu u koji su ulupane stotine miliona funti kesa kako to moze na dobro izaci?

Profesor
Postovi: 4247
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 22 nov 2020, 19:56

Arteta gora prevara nego li mu mentor. Doveo je do toga da bukvalno ne pamtim kad sam neku tekmu Arsenala pogledao. Sramotno

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 22 nov 2020, 21:41

niste htjeli mourinhoa pa evo vam intelektualca artete,nek vas kara u čubice bez da ga obriše u maramicu,smeće umišljeno ima sreće da je korona jer bi već pod ozbiljnim pritiskom,ali i ovako bi mogao dobiti otkaz kroz mjesec dana.mentalitet malog klubića najbolje se vidi kad te sudac kara u bulju a ti nisi na terenu u stanju napraviti pritisak na sudca,ovo je povezano i s upravom koja ništa ne čini izvan terena i to postaje sve jače od odlaska deina iz kluba,jedino mi je žao da škot nije razbio pekarske čvalje,ostanak pekara u klubu i davanje trake mu je sprdnja s navijačima i dokaz kolko se ovaj klub srozao na niske grane,i to je isto zasluga artete koji ga diže u nebesa,pa u nekom lijevom klubu taj bi kupio prnje nakon sranja po navijačima ,a onaj pepe je klošarčina i smeće od igrača koje ne vrijedi 30 milja,lik se nemože sastaviti s 2-3 povezana poteza u nizu,a da ne govorim da kad treba trčati u kontru kasni čitavo vrijeme kolko je retardiran u glavući,klasično pranje love od sanlehija i ekipe,lik je promašaj samo takav,isti **** kao i ugovori wiilianu i gabonskoj kokoši koji bi trebali biti nositelji igre a ono čekkanje kraja ugovora,tko je dao njima višegodišnje ugovore treba ga za jajca objesiti kao i onog tko je odbio prodati crnog mačka u vreći,ovdje ima hrpa smeća ali još gora je stvar masno precijenjivanje gabonske kokoši i ostalih smetlara iz napada koji u očima voajeroljubaca su neke velike zvijezde,nemam više riječi kolko se ovaj klub srozao pa to nisu istine








japa je napisao/la:
08 nov 2020, 23:49
Pa sta ces kad po zemljacko jaranskoj liniji dobije da vodi veliki klub a nema referenci ni za Zelju i Sarajevo sta ocekivati? Frajer je bio celavoj ublehi asiistent cak cijelu jednu sezonu i dobio Arsenal. Onaj Buvac citav zivot radio sa Kloppom i dobio imaginarnu reprezentaciju Republike Srpske da vodi :mrgreen:

Dovedes doslovno amatera da se uci trenerskom poslu na klubu u koji su ulupane stotine miliona funti kesa kako to moze na dobro izaci?





kao kad na balkanu daju stranačkom kadru neku direktorsku ili upravljačku poziciju a da nema niti jednu potrebnu kvalifikaciju i iskustvo za tu poziciju pa sjebe čitavu firmu a njemu fino plaća kapa za nerad i još poslije dobije masnu otpremninu za to što je sjebao firmu ili ga premjestu u neku drugu firmu gdje i dalje drka jaja i važi kao neki veliki stručnjak :rol:
a ovaj je klošar za neki španjolski klubić iz sredine ljestvice,i to sam previše rekao :rol:
Zadnja izmjena: Artetitis, dana/u 23 nov 2020, 14:49, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Citirani post izbrisan, kao i odgovor na isti.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 23 nov 2020, 14:50

Momci, bez vrijeđanja. Nema potrebe za tim, dovoljna nam je muka što navijamo za Arsenal.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 29 nov 2020, 21:21

Kad bi se ovom našem timu desila katastrofa tipa Chapocoense, ne bi bilo nijednog za kojim bih zaplakao.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 29 nov 2020, 22:36

Znači, dabogda se ne vratili kući nijedan.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 nov 2020, 23:00

Sta reci 10. kola, 50% poraza, po ovome Arsenal je projektovan na 19 poraza na kraju sezone, Arteta je gori trener od Emerya i to rekao bih znacajno gori sto je i logicno obzirom da je ovaj prvi imao kakvu takvu trenersku karijeru a ovaj je imao malo jacu od nas na forumu. Kao sto sam i govorio visegodisnji uvecani ugovor za Aubameyanga je prevara u rangu Pepeove odstete, koliko bi samo klub bio u boljoj poziciji da su ga ostavili bez da mu produze ugovor, ne bi bio losiji od ovog sada kako god okrenes. Ostatak ekipe vecini igraca pogledas imena da ne pratis Arsenal pomislio bi da su to u pitanju oni crnci sot zavrse po ovim balkanskim ekipama a ono prvotimci Arsenala. Sreca pa nema navijaca kakav bi to cirkus bio sa ovim Xhakom koji je prst u oko svakom normalnom navijacu, citava karijera u Arsenalu mu je ku?ac lik i dalje igra, nevjerovatno.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 30 nov 2020, 16:05

japa je napisao/la:
29 nov 2020, 23:00
Sta reci 10. kola, 50% poraza, po ovome Arsenal je projektovan na 19 poraza na kraju sezone, Arteta je gori trener od Emerya i to rekao bih znacajno gori sto je i logicno obzirom da je ovaj prvi imao kakvu takvu trenersku karijeru a ovaj je imao malo jacu od nas na forumu. Kao sto sam i govorio visegodisnji uvecani ugovor za Aubameyanga je prevara u rangu Pepeove odstete, koliko bi samo klub bio u boljoj poziciji da su ga ostavili bez da mu produze ugovor, ne bi bio losiji od ovog sada kako god okrenes. Ostatak ekipe vecini igraca pogledas imena da ne pratis Arsenal pomislio bi da su to u pitanju oni crnci sot zavrse po ovim balkanskim ekipama a ono prvotimci Arsenala. Sreca pa nema navijaca kakav bi to cirkus bio sa ovim Xhakom koji je prst u oko svakom normalnom navijacu, citava karijera u Arsenalu mu je ku?ac lik i dalje igra, nevjerovatno.
Stvar je prilično jednostavna:

Arteta je odličan coach, defanzivna struktura koju je bio uspostavio je bila zadnji put viđena u Arsenalu 1998-99. kad su Vieira i Petit bili bedem ispred Grahamove petorke. Očigledno je skrojen za pomoćnog trenera koji bi od individualnih igrača mogao raditi na njihovom maksimumu (tipa Sterling u Cityju).

Ima grozan in-game management, ne znam da je jednom ili dvaput u ovo utakmica što vodi Arsenal napravio pozitivnu izmjenu ili da je reagovao na izmjenu suparničke taktike. Otud toliko prosutih bodova u utakmicama u kojima smo vodili.

Ima limitiranu sposobnost motivacije igrača. Aubameyang je letio, igrao se presing na superničku zadnju liniju. Na početku je to njegovo funkcionisalo dok su mu igrači vjerovali pa su i živi odroni od igrača (Xhaka, Mustafi, Luiz, Elneny) izgledali kao da nemaju dvije lijeve. Sad mu igrači ne vjeruju, grozno je hendlovao stvar sa Özilom kojeg Aubameyang prilično gotivi.

Kukavica je. Prvo je odustao od svoje Pep-like filozofije igre zbog lošijih rezultata i kad je vidio da nema igrački kvalitet tipa De Bruyne u timu, a onda je protiv svakog suparnika počeo ulaziti kao da igramo protiv Bayerna sa igračem manje.

Konačno, onog momenta kad je unaprijeđen u menadžera, stvari su krenule nizbrdo. Dok je bio head coach, sve je bilo OK.

Meni samo nije jasno gdje je nestao naš presing iz prvog dijela Artetinog mandata. Osim one utakmice na OT-u i nešto malo protiv Fulhama, ja to više ne vidjeh.

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 30 nov 2020, 22:34

Mene samo interesuje koliko strpljena ima Kroenke, a opet kako sve ide zadnjih par godina, pitanja je kakva ocekivanja imaju uopste. Vise imam osjecaj da im je Arsenal samo igracka i da ih ne interesuje jer vrijednost kluba samo raste s vremenom. Mozda jedan dan samo odluce da ga unovce, a do tad niko od nas vise nece gledati ovaj cirkus od kluba.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 06 dec 2020, 18:34

Dobra odluka da se Partey danas rovit posalje na teren, na dobrom su putu da od njega novog Diabya naprave cestitke geniju na klupi.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 07 dec 2020, 09:02

Volio bih znati kad je Arsenal tačno zaboravio šutirati na gol kako treba. Znači, bukvalno nepostojeća tehnika šutiranja i kad postoji prostor za šut, izbor rješenja je grozan, a tehnika izvedbe još gora. Imali smo u zadnjih 7 utakmica bar pet savršenih pozicija za izvesti slobodnjak direktno na gol i svaki put su šutevi bili Božemesačuvaj.

Emery je uspio da raskuha fudbal iz ovog tima.

Leno unosi tačno nula sigurnosti odbrani. Nije kriv za golove - prvi gol je primio izvan 16 jer je odbrana ostavila Sona da šutira, drugi iz blizine jer smo bili brojčano inferiorni.

Bellerin je idiot, tipični primjer Wengerovog zapuštanja igrača koji igra na račun svoje najjače kvalitete (brzina), a tehniku ko yebe. Ovo mu je 7.sezona u Arsenalovih prvih 11 i još nije naučio izvesti centaršut koji nije nabijanje u 16 (uporediti sa Tierneyem). Defanzivno je rupa.

Holdinga su ozljede samljele. Ima herca, ali nema kvalitet za vrhunskog stopera.

Gabriel - sad mi djeluje puno bolje nego na početku kad su ga svi obasipali pohvalama. Bolje i brže se adaptirao nego, recimo, Koscielny.

Tierney - vrhunski lijevi bek koji ima nesreću da je došao u najgori Arsenal decenije.

Partey - zvijer koja će platiti ceh surovog rasporeda koji imamo. Ideja da igra najveći derbi je bila rizik koji se obio o glavu. Vidjelo se na terenu da je i takav rovit najbolji veznjak u oba tima. Nije mi samo jasno zašto je u onoj situaciji išao na pas umjesto na šut, pa makar i lijevom nogom.

Xhaka - sat, dan, mjesec i godina kad se ova gnjusoba rodila neka je proklet.

Saka - jedini igrač u ovom timu koji može napraviti neku razliku na terenu, ali i njega će ovakav Arsenal fizički i psihički slomiti.

Willian - obzirom da je ova čupava spodoba iskoristila pacovski kanal na relaciji Chelsea-Arsenal, lijepo je vidjeti da je spomenut u "Panama Papers" tako da ga možda iz Arsenala makne neko pravosuđe. Beskičmenjak na klupi to neće moći.

Aubameyang - smeće od kapitena, smeće od igrača, beskičmenjak koji nije u životu odigrao veliku utakmicu u gostima na način koji bi opravdao makar i daleko poređenje sa Henryjem.

Lacazette - u hrpi smeća koja je juče igrala on je bio daleko najbolji, najagilniji i najborbeniji, ali ne radi ono za šta je doveden - da bude apgrejd u odnosu na Girouda. Nosati je Van Basten, Ševčenko, debeli Ronaldo, Batistuta za Lacazettea.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 14 dec 2020, 13:34

Daj Roya Keanea za menadžera umjesto Artete, kad već hoćemo da jedemo gov.na. Ovaj bi bar slomio noge Xhaki nakon onog sinoć.

Xhaka... Kako bi bilo lijepo da naši navijači, kad bi to postojalo na utakmicama, smisle uz koju melodiju bi išlo: "Oh it should've been you, not Reyes" kad se orangutan sa brojem 34 opet ukaže na terenu.


Benfica u EL. Biće veselo. Nismo sa njima igrali službenu utakmicu još otkako su isprašinjali Grahamov Arsenal 1991-92. na Highburyju u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Chapman1886 » 14 dec 2020, 13:36

ništa tu neće biti veselo niti zanimljivo,praše nas 10 0 ukupno
Samo Sloboda | COYG

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 14 dec 2020, 13:40

Chapman1886 je napisao/la:
14 dec 2020, 13:36
ništa tu neće biti veselo niti zanimljivo,praše nas 10 0 ukupno
Moraju nam vratiti za četvorku Yaye Sanoga. :mrgreen:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 17 dec 2020, 16:22

Mislio sam da je ovaj Arteta kao igrac i kapiten bio katastrofa, nije mi ni na kraj pameti bilo da ce tako brzo biti trener i biti jos veca katastrofa.

Profesor
Postovi: 4247
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 18 dec 2020, 13:48

Ovaj krezubi maneken iz kola u kolo tone sve dublje a nigdje ni glasa o tome da ce dobiti nogu? Koliko mogu pravi navijaci Arsenala pojesti vanago to mi bas nije jasno. Srozase klub totalno. Jos cemo Wengera od blata praviti.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 30 dec 2020, 18:38

Situacija se malo popravila sa ove dvije pobjede u nizu, ali i dalje imamo najgora dva vezna igrača u historiji Premiershipa u isto vrijeme na istom mjestu.

Leno - odradio svoj posao u obje utakmice, skinuo penal brazilsko-talijanskom Xhaki.

Bellerin - šokantno je koliko je on tehnički tup igrač. Igraš beka 6 godina i još uvijek nemaš repertoar centaršuteva na nivou beka vrhunskog tima. Doduše, nismo više ni vrhunski tim.

Tierney - najbolji lijevi bek od Colea. Lider na terenu.

Holding - bolje je kad igra sa bržim stoperom, ali dobro, treba nam iz više razloga. Nije pi.čka.

Mari - protiv Chelsea nas je mogao skupo koštati. Jaranski transferi su nam lanci na nogama.

Elneny - uspio je biti najgori igrač na terenu protiv Chelsea, a protiv Brightona je umalo donio pobjedu domaćima.

Xhaka - on treba da igra samo protiv Chelsea, iz nekog razloga protiv njih igra onako kako veznjak od 35 miliona funti mora igrati. Protiv Chelsea ima 7 pobjeda, 4 remija i 2 poraza, s tim da je u tom jednom porazu zamijenjen kod 2-2 (Emeryjevo prvo gostovanje u ligi). Bez obzira na sve, jedva čekam da mu vidim leđa. Bezobrazniji i arogantniji lik sa manje razloga za napuhanost nije igrao za Arsenal, a imali smo Bendtnera.

Smith Rowe - igrač kakav nam je falio. Jako mi se sviđa kao igrač iako je još uvijek "u izgradnji".

Saka - naš najbolji igrač ove sezone. Kad ga Arteta preforsira počne praviti greške koje su više rezultat fizičkog umora. Ima onaj split-second osjećaj za pas i potez za razliku od, recimo, Nketiaha, Nelsona ili Willocka.

Martinelli - sve moje nade po pitanju Arsenala su vezane za Martinellija i Saku. Svaka čast i Parteyu, i već pomenutom Smith Roweu, ali u Martinelliju imamo igrača a la Suarez koji igra presing i isključivo gleda na gol suparnika, tj. kako što prije doći do gola.

Lacazette - popravio se uz omladinu, ali i dalje mislim da ni on niti Aubameyang nemaju kvalitet za vrhunski tim. Kao igrač je sigurno bolji od Aubameyanga, ali nama treba devetka koja će zabijati konstantno, bez obzira na neke distrakcije van terena.

Auba - ne znam koji mu je moj. Ne bih se začudio da buši Artetu samo da udovolji Özilu. U svakom slučaju, neprofesionalan je i samo je Arteta veći idiot od njega što mu je dao kapitensku traku. Gallas je bio Tony Adams kapitenstva za ovog.



Spominju se Diego Costa i Isco. Makar mi se sviđa ideja da Costa nabije nogom u gu.zicu Aubu, to bi bio samo još jedan transfer za brazilsku mafiju. Ne znam kako se nisu sjetili onog Ramiresa, ispunjava sve željene uslove da ga nagrade 4-godišnjim ugovorom i 200k funti sedmično.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 01 jan 2021, 13:35

slika

Auba i Laca Novu godinu slavili sa Elnenyjem.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 03 jan 2021, 00:24

Napokon jedna odlična predstava. WBA jest sigurica za ispadanje, ali mi smo i protiv takvih bili nizašta dok se brazilsku ergelu nije klupiralo.

Smith Rowe i Saka su već sad svemirski brod za Williana i Pepea.

Tierney ubjedljivo najbolji LB Arsenala od Colea. Komotno mu dati kapitensku traku.

Imamo pozitivnu gol-razliku, po prvi put nakon poraza od Ville.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 15 jan 2021, 10:23

Arsenal još nije primio gol u 2021.godini. To je otprilike najveća pozitivnost od sinoć.

Bez Tierneya ne postojimo prema naprijed. Maitland Niles je toliko bezrazložno bahat sa loptom da iduću ponudu za njega treba prihvatiti objeručke.

Xhaka je sinoć otvarao kontre, ali je u pravilu i popravljao svoje greške. Glupe faulove u opasnoj zoni i dalje pravi.

Leno je imao odličnu odbranu Bentekeovog udarca, spasila ga je prečka kod Tomkinsove šanse i to što je Benteke zaboravio fudbal u ono malo vremena u Liverpoolu.

Razočarenje dana je Pepe. Kakvog smo tu mačka u vreći kupili... :facepalm:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.