Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Chapman1886 » 23 dec 2018, 11:53

Ma ja ne znam za vas ali ja ne vjerujem Lenu nikako

Fin je on golman al previše nesiguran ne osjećam baš sigurnost Čeh je ipak iskusniji i dokazana klasa u ligi iako je u godinama mada one za golmanr ništa ne znače

Na zimu dovesti ako može ako ne onda na ljeto DVA krštena štopera jer ove djevojčice koje još ni ptvu menstruaciju nisu imale kod nas su 0

Nemamo vođe zato bi mi Ćeh isto igro
Samo Sloboda | COYG

Avatar
topnik1
Postovi: 15120
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 23 dec 2018, 12:16

Chapman1886 je napisao/la:Ma ja ne znam za vas ali ja ne vjerujem Lenu nikako

Fin je on golman al previše nesiguran ne osjećam baš sigurnost Čeh je ipak iskusniji i dokazana klasa u ligi iako je u godinama mada one za golmanr ništa ne znače

Na zimu dovesti ako može ako ne onda na ljeto DVA krštena štopera jer ove djevojčice koje još ni ptvu menstruaciju nisu imale kod nas su 0

Nemamo vođe zato bi mi Ćeh isto igro
Das Sei kapitensku i imas vodju :bih:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 26 dec 2018, 17:57

Özil ubija asistencijama Galebove. Utakmicu kod Liverpoola propušta zbog ozljede leđa prouzrokivane rezervacijom za Novu godinu.

Profesor
Postovi: 4245
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 26 dec 2018, 17:59

Bole djale, rezervacija hotela u Antaliji, udara se Fortnite

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 26 dec 2018, 18:14

Danas napokon uvjerljiva pobjeda. Hajmo jos gol razliku popraviti.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13479
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la QUARTERBACK » 26 dec 2018, 19:02

Murga je napisao/la:Danas napokon uvjerljiva pobjeda. Hajmo jos gol razliku popraviti.
nije ti ovo tema liverpoola
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 26 dec 2018, 19:03

Ili novog Uniteda. Moja greska.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 26 dec 2018, 19:15

Nego, postoje li kakve realne mete za odbranu nasu, ako ne sad (sto je pod moranje) u januaru, mozda preko ljeta? Stvarno lose stoji odbrana, jedni lose igraju, drugi povrijedjeni (mada i oni lose igraju).
Znajuci cicije u klubu, gledat ce sta ima dzabe ili do 5-10 miliona neko sjajno pojacanje iz guzice Spanije ili Njemacke gdje Emery vjerovatno nece imati pravo da ista kaze.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 26 dec 2018, 19:58

Sto izbaci Lakazeta?

Avatar
Seaman
Postovi: 4289
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 26 dec 2018, 20:06

lichtsteiner i wc kepec od stopera mogu slobodno okačiti kopačke o klin,glavno da se švicarcu dala plaća 90 tisućica tjedno a lik je fizički gotov igrač,šta reći za klauna na golu nego da je davno trebao biti na klupi,smiješan na centaršutevima,a i svakim novom utakmicom dokazuje da je taraba u istrčavanjima kao muha bez glava :rol: ,totalno izbezumljev lik kao da nema grama mozga kolko je mutav i glup :lol: ,a najveći krivac za ovo danas je klaun na klupi koji je valjda uigravao prvih 11 sa 3 centralna vezna protiv titana iz bh-a :tokralju: za redse,ovo mu još jednu tekma u nizu u zadnje vrijeme gdje usrao sve sa svojim blentavim formacijama :kafa: ,a najveća krivica mu je šta po dolasku u klub nije krenuo u jače rezanje likova koji odavno su trebali dobiti nogu iz kluba nego ti dokazani flopovi bi nas trebali dovući do 4.mjesta :rol: ,sva sreća pa je ovaj bh teški odron od ekipe inače bi ovo spušili danas :rol: ,čupavi čak uz dvojicu uza sebe na terenu je pokazao kitu,davno je trebao biti klupiran,a on se fino šetkao kao kakav penzić po terenu,da mi je znati koji će to klub dati ramseyu 200 tis tjedno,pa lik je **** tragedija,amn je klasična crna budala bez grama mozga kao i nigerski kloc i ona dva panja u napadu,amn već drugu tekmu u nizu padne na pod i diže se brzo kao neki starac od 90 godina a ovi trče u kontru,zemljo otvori se kojih padobranaca :tokralju: :rol: :urnebes: :lol:

Avatar
zlatniljiljan
Postovi: 775
Pridružen/a: 30 dec 2011, 14:12
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la zlatniljiljan » 26 dec 2018, 20:11

Sprdnja ste od kluba,pa mrtvom brightonu niste u stanju u drugom pol uputiti sut prema golu a o necem vise da i ne govorim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 26 dec 2018, 20:16

Ono **** od Aubameyanga je prvi strijelac lige a prosuo je vise bodova nego i ona flopcina Lacazette, haha kokos ima 1 na 1 da slomi mec u prvom poluvremenu i osuta ko penzic...Samo da mi je vidjeti tog skauta koji je u Maitlandu Nailesu i Iwobiju vidio talente. Davno sam ja rekao, dovodjenje igraca u Arsenalovu akademiju se svodi na to da odu u neki geto i nafataju malih crnaca koji sutaju ispred zgrade loptu i dovedu ih u klub i proglase za talente a boljih ima kod nas na terminima. Leno je najveca rupetina u ligi, katastrofa od golmana ne vidim nijednu jedinu kvalitetu kod njega.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 26 dec 2018, 20:42

Da Maitland Niles i Guendouzi imaju 27 godina niko ih ne bi poželio u Arsenalu. Iwobi je za plakanje. Lichtsteiner je ionako više doveden da pravi red u svlačionici, silom prilika mora igrati svaki treći dan jer imamo standardnu krizu ozljeda.

Aubameyang je zabio gol, ali nije ubio utakmicu kad je to morao uraditi.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 26 dec 2018, 20:51

Pogrijesio sam sa nadimkom za Aubameyanga govorio sam gabonski Walcott, sto nije tacno, ispravno bi bilo africki Higuain...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 dec 2018, 18:50

Oj yebali majku nesposobnu, kakva skupina amatera...prozivajte jos malo Belerina pa za ovu oyebinu Lichstainera Belerin je Cafu licno...

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 29 dec 2018, 18:54

Kad mislis da ne moze niko Mustafija da nadmasi kako zna zayebat, vidis da ima. Ovaj u dvije tekme, dva gola skrivio. a sta ces kad nema ko igrati. Frajer bukvalno ne moze sprint da uhvati.
Jadan Emery sa ovom odbranom.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 29 dec 2018, 19:10

Emery gradi autoritet na Ozilu kao da je on kljucni problem svega a odbrana mu cirkus zivi i sprdacina. Da je neki trener prvo sto bi uradio kad je dosao u klub je komplet odbranu zamjenio pa onda rijesavao kurcobolju Ozila i to sto on ne igra na nivou. Ova ekipa je sprdnja, naravno da on nije jedini krivac ali nista nije uradio da se nesto promjeni...Podrzacu samo onog trenera koji krene u totalnu rekonstrukciju odbrane.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la chily-rz » 29 dec 2018, 19:26

mladi su Sokratis i Licht, naučit će nešto iz ovoga :mrgreen:

Avatar
Gunner4
Postovi: 8516
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Gunner4 » 29 dec 2018, 19:27

Dovedes novog trenera toboze neka revulucija krece se od nule i onda mu daju cijelih 70 miliona da skrpi tim koji se bio raspao u svim dijelovima. Jbte kao da pravis rostilj za 20 ljudi a budzet ti 50 maraka! Ni pivo ne mozes kupiti a da ne pricamo o mesu!

Tako i za Emerya, odradio je sa onim sto je imao sasvim dobro, izvuko od ovih olupina maksimum i to je to. Dio je godine kada se vise zamaraju, povrede nekih bitnijih igraca i dobijes ovo... Nema ko drugi da igra osim Lichta...

Daj covjeku budzet da rekonstruise ovu odbranu prvo pa onda i vezni red ovako opet nista dobili nismo...


O Emeryu mozemo dati neki veci sud kad dovede 7 igraca po svom ukusu ovako je prelose...
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Celtic
Postovi: 3334
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Celtic » 29 dec 2018, 19:30

japa je napisao/la:Pogrijesio sam sa nadimkom za Aubameyanga govorio sam gabonski Walcott, sto nije tacno, ispravno bi bilo africki Higuain...
On i Benzema u par deka :lol: :lol: Još kad je govorio Gabonac kako želi da pređe u Real :lolno:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.