Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 16 jan 2021, 15:15

komedija od klubića i dalje se sramoti puni parom :rol: ,jel to glavonje u klubu misle da buendia vrijedi 30+milja,pa lik ne vrijedi više 15-20 milja,ako su to velika pojačanja za vezu nek se ubiju,ili ovi istrošeni igrači koji bi uzeli masnu plaću i drkali jaja kao william,sad traže i rezervnog golmana jer je panjina od pomoćnog trenera za golmana preporučila svoju rupetinu koju je trenirao u danskoj ligi,i sad će takav tip opet ići nekog preporučivati,logički bi bilo da su ostavili domaćeg mladog golmana i ne dovodili ništa,a sad traže opet golmana jer su glupi ko ****,veliki stručnjak edu nevidi niti jednog golmana u brazilu za siću koji bi mogao biti wc klasa u budućnosti,ja vidim pa ako on ne vidi nek se ostavi posla kojeg radi,arteta proda marteineza a ostavi onog crnog cirkusanta nilesa za kojeg se moglo dobiti više para nego martineza,koji stručnjaci u pm :tokralju: :rol: ,jedino od njih su gluplji navijači koji počeli bacat drkicu na crnog mačka u vreći jer je zabio 2 gola nakon 150 godina,vjerojatno bi mu oni i produžili ugovor kao i gabonskoj kokoši koji je novi slučaj ozila kojeg se narednog nećemo moći rješiti,ovaj glupi klub nije bio u stanju uzeti za siću hallanda i imao bi špicu za narednih 10 godina,sad mi na pamet padaju 2 mlada napadača za cijenu crnog mačka šta smo platili :kafa: isto vrijedi za onog mađara u vezi,sad je bolje kurcevog bundiju pretplatiti nego da se dalo salzburgu za klauzulu mađara koji milijun više,sve napadače i krila osim malog brazilca treba najuriti iz kluba i dovesti 2 nova napadača plus koje krilo željna igre a ne plaće i drkanja jaja,pepe isto nogom u guzicu jer taj smetlar se nemože sastaviti s loptom da napravi tri poteza u nizu kako treba,a o ovim pekarima i neću niti govoriti,bolje da sam umro od covida nego da gledam i dalje kako se klub iz dana u dan srozava i kako veliki stručnjaci prodaju šuplje priče o nekom napretku,jedino od njih je gori dio blentavih navijači koji isto laprdaju o nekom napretku :lol: :rol: :rol:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 jan 2021, 15:43

Seaman je napisao/la:
16 jan 2021, 15:15
komedija od klubića i dalje se sramoti puni parom :rol: ,jel to glavonje u klubu misle da buendia vrijedi 30+milja,pa lik ne vrijedi više 15-20 milja,ako su to velika pojačanja za vezu nek se ubiju,ili ovi istrošeni igrači koji bi uzeli masnu plaću i drkali jaja kao william,sad traže i rezervnog golmana jer je panjina od pomoćnog trenera za golmana preporučila svoju rupetinu koju je trenirao u danskoj ligi,i sad će takav tip opet ići nekog preporučivati,logički bi bilo da su ostavili domaćeg mladog golmana i ne dovodili ništa,a sad traže opet golmana jer su glupi ko ****,veliki stručnjak edu nevidi niti jednog golmana u brazilu za siću koji bi mogao biti wc klasa u budućnosti,ja vidim pa ako on ne vidi nek se ostavi posla kojeg radi,arteta proda marteineza a ostavi onog crnog cirkusanta nilesa za kojeg se moglo dobiti više para nego martineza,koji stručnjaci u pm :tokralju: :rol: ,jedino od njih su gluplji navijači koji počeli bacat drkicu na crnog mačka u vreći jer je zabio 2 gola nakon 150 godina,vjerojatno bi mu oni i produžili ugovor kao i gabonskoj kokoši koji je novi slučaj ozila kojeg se narednog nećemo moći rješiti,ovaj glupi klub nije bio u stanju uzeti za siću hallanda i imao bi špicu za narednih 10 godina,sad mi na pamet padaju 2 mlada napadača za cijenu crnog mačka šta smo platili :kafa: isto vrijedi za onog mađara u vezi,sad je bolje kurcevog bundiju pretplatiti nego da se dalo salzburgu za klauzulu mađara koji milijun više,sve napadače i krila osim malog brazilca treba najuriti iz kluba i dovesti 2 nova napadača plus koje krilo željna igre a ne plaće i drkanja jaja,pepe isto nogom u guzicu jer taj smetlar se nemože sastaviti s loptom da napravi tri poteza u nizu kako treba,a o ovim pekarima i neću niti govoriti,bolje da sam umro od covida nego da gledam i dalje kako se klub iz dana u dan srozava i kako veliki stručnjaci prodaju šuplje priče o nekom napretku,jedino od njih je gori dio blentavih navijači koji isto laprdaju o nekom napretku :lol: :rol: :rol:
Veliko poštovanje kolega, znaš znanje :salut:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 18 jan 2021, 12:21

Seaman je napisao/la:
16 jan 2021, 15:15
komedija od klubića i dalje se sramoti puni parom :rol: ,jel to glavonje u klubu misle da buendia vrijedi 30+milja,pa lik ne vrijedi više 15-20 milja,ako su to velika pojačanja za vezu nek se ubiju,ili ovi istrošeni igrači koji bi uzeli masnu plaću i drkali jaja kao william,sad traže i rezervnog golmana jer je panjina od pomoćnog trenera za golmana preporučila svoju rupetinu koju je trenirao u danskoj ligi,i sad će takav tip opet ići nekog preporučivati,logički bi bilo da su ostavili domaćeg mladog golmana i ne dovodili ništa,a sad traže opet golmana jer su glupi ko ****,veliki stručnjak edu nevidi niti jednog golmana u brazilu za siću koji bi mogao biti wc klasa u budućnosti,ja vidim pa ako on ne vidi nek se ostavi posla kojeg radi,arteta proda marteineza a ostavi onog crnog cirkusanta nilesa za kojeg se moglo dobiti više para nego martineza,koji stručnjaci u pm :tokralju: :rol: ,jedino od njih su gluplji navijači koji počeli bacat drkicu na crnog mačka u vreći jer je zabio 2 gola nakon 150 godina,vjerojatno bi mu oni i produžili ugovor kao i gabonskoj kokoši koji je novi slučaj ozila kojeg se narednog nećemo moći rješiti,ovaj glupi klub nije bio u stanju uzeti za siću hallanda i imao bi špicu za narednih 10 godina,sad mi na pamet padaju 2 mlada napadača za cijenu crnog mačka šta smo platili :kafa: isto vrijedi za onog mađara u vezi,sad je bolje kurcevog bundiju pretplatiti nego da se dalo salzburgu za klauzulu mađara koji milijun više,sve napadače i krila osim malog brazilca treba najuriti iz kluba i dovesti 2 nova napadača plus koje krilo željna igre a ne plaće i drkanja jaja,pepe isto nogom u guzicu jer taj smetlar se nemože sastaviti s loptom da napravi tri poteza u nizu kako treba,a o ovim pekarima i neću niti govoriti,bolje da sam umro od covida nego da gledam i dalje kako se klub iz dana u dan srozava i kako veliki stručnjaci prodaju šuplje priče o nekom napretku,jedino od njih je gori dio blentavih navijači koji isto laprdaju o nekom napretku :lol: :rol: :rol:
Kakav je tebi ovaj Daka s kojim se povezujemo?

Škot Christie se isto spominje.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 18 jan 2021, 15:31

ma kakav christie,to ovaj panj na klupi zapeo za njega jer laprda da mu fale golovi izvana,a taj christie osim šuta je mrtvi prosjek,lik u najboljem slučaju za neku dubinsku rotaciju,vjerojatno bi koštao neku siću jer mu ugovor uskoro ističe,ali za mene je to bacanje love kao i na ovog ribara na golu,iz celtica treba uzeti kmicu u napadu o kojem sam pisao davno prije tierneya,iako se leicester zadnjih par dana mota oko njega,i ovaj daka je dobar,najsmješnije šta bi njih dvojica u paketu koštala manje nego crni mačak,kolko ovaj klub ima strategiju najbolje pokazuje šta se sad sjetio tražiti novog napadača kad je dao novi masni ugovor gaboncu,koji klauni,pa bolje da su **** i doveli novu svježu krv željnu dokazivanja,hallanda su mogli dovest za siću ali su se usrali **** bar jednog od ove dvojice tuljana,a na kraju će nas to sve masno koštati nekoliko puta više jer nemaju pojma šta rade dugoročno,i ako ja nevidim koji bi to kvalitetniji i iskusniji špic želio tu doći,jedino neki po lovu da drkaju jaja na terenu pred penziju,pa bolje onda ići na neke mlađe talente i puno jeftinije, željne dokazivanja jer su nam rezultati banana i s klasama od gabonca i crnog mačka u napadu koji su koštali 130+ milja,a gabonac će koštati još hrpu love dok ga se otarasimo

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la alex1991 » 18 jan 2021, 15:43

Pratim
zbog Simena
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 jan 2021, 15:47

Dodaj tome da se frizurica duži period pravio blesav, hoće neće produžiti ugovor.

Hoće u Real šipak, takvi ni u Castillu ne igraju.

Frizurica je barem dao sezonu i po WC finishinga ali mimo toga je na nivou Meme sa termina.

Nema se povjerenja u narko dilera Edu i taktičkog emeritusa Artete da će išta značajno uraditi od ove ekipe.

Štaviše čitav ovaj kostur mladih igrača je Emery uveo a Pašteta redom ponižava od Martinellia, Nketie do Salibe...

Samo spletom ponižavajućih okolnosti je eksperimentisao sa ESR i Martinellijem.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 26 jan 2021, 23:34

Najbolja utakmica dosadašnjeg dijela sezone. Igrači su grizli travu 90+ minuta i odmah pobjeda ne može izostati. Saka i Pepe odlični, Partey cijeli tim čini boljim, Cedric opet ofanzivno odličan, Lacazette zaslužio svoj gol.

Valjda nemamo novih ranjenika pred United i valjda se vrate Auba i Tierney.

Sad imamo 9 pobjeda, baš kao i najbolji tim svih vremena (s tim da oni imaju utakmicu manje).

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 27 jan 2021, 12:36

Auba neće igrat ni protiv UTDa.
Realno, svi smo se pitali šta mu se dešava a toliko je očigledno bilo da ima nekih privatnih problema. Lik je izgledao kao mrtvac.

Edegor ZVANIČNO! Povedi nas, Norveški Luis Figo! :salut:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Brokula » 27 jan 2021, 13:00

Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 12:36
Auba neće igrat ni protiv UTDa.
Realno, svi smo se pitali šta mu se dešava a toliko je očigledno bilo da ima nekih privatnih problema. Lik je izgledao kao mrtvac.

Edegor ZVANIČNO! Povedi nas, Norveški Luis Figo! :salut:
Sta moze biti toliko ozbiljno da izostaje 7 dana?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 27 jan 2021, 13:04

Nezz.
Čim se toliko dobro krije, očigledno je ozbiljno.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 27 jan 2021, 13:15

Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 13:04
Nezz.
Čim se toliko dobro krije, očigledno je ozbiljno.
Neko mu yebo zenu, tako sam cuo :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 27 jan 2021, 13:16

topnik1 je napisao/la:
27 jan 2021, 13:15
Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 13:04
Nezz.
Čim se toliko dobro krije, očigledno je ozbiljno.
Neko mu yebo zenu, tako sam cuo :urnebes:
Onda znam kako mu je jer sam i ja nekome je.bao ženu :urnebes:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 27 jan 2021, 13:34

Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 13:16
topnik1 je napisao/la:
27 jan 2021, 13:15
Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 13:04
Nezz.
Čim se toliko dobro krije, očigledno je ozbiljno.
Neko mu yebo zenu, tako sam cuo :urnebes:
Onda znam kako mu je jer sam i ja nekome je.bao ženu :urnebes:
Jel i taj neko bio 7 dana out :urnebes:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 27 jan 2021, 13:39

topnik1 je napisao/la:
27 jan 2021, 13:34
Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 13:16
topnik1 je napisao/la:
27 jan 2021, 13:15


Neko mu yebo zenu, tako sam cuo :urnebes:
Onda znam kako mu je jer sam i ja nekome je.bao ženu :urnebes:
Jel i taj neko bio 7 dana out :urnebes:
Nije ali malo je falilo da ja budem out sa Dunjaluka :urnebes:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la anell » 27 jan 2021, 16:47

Jackk je napisao/la:
27 jan 2021, 12:36


Edegor
Pld W D L
38 26 12 0

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 27 jan 2021, 16:49

topnik1 je napisao/la:
27 jan 2021, 13:15
Neko mu yebo zenu, tako sam cuo :urnebes:
Zna li se gdje je bio Giroud tih dana?

Samo u Arsenalu se to može dešavati da igrači nestaju zbog nekih švaleracija. Ne znam da li je to sve prokletstvo počelo sa Parlourom i njegovim razvodom. Ono, zamisli kad ti se advokat u odgovoru na tužbu za promjenu odluke o visini alimentacije poziva na trening-režim Arsenea Wengera.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/3872905.stm

Ili kad u jeku sezone, baš nekako u ovom periodu godine, ključni igrač odbrane nestane da rečeni Wenger doslovno ne zna gdje je.

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/e ... sol-576903

Ili kad u jeku sezone, baš nekako u ovom periodu godine, prvi centarfor bude upleten u skandal nakon kojeg se izvinjava Wengeru i svojoj ženi, skoro pa jednako.

https://bleacherreport.com/articles/196 ... ty-scandal

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 27 jan 2021, 23:00

Jest, Arteta mu zalego sa ženom, poslao ga na hlađenje 7 dana, kaže još nije završio.

Tako ja čuo na redditu.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 18 feb 2021, 22:01

Čak i ova kanta od Benfice je preveliki zalogaj za artetinu prćiju,svaka čast jesusu kao treneru ali ova Benfica je dno dna,potpuna kriva procjena da bi onaj mali švabić mogao biti neki motor njegove ekipe sa drugim švabićem razvaljenim od ozljeda weiglom u sredini,naša gabonska kokoš prošlo svršeno vrijeme a kločevi u obrani samo je pitanje vremena kad će nekom greškom pokloniti gol protivniku,norveško derište precijenjeni igračić,a smith rowe potpuni promašaj na krilu,sve u svemu čak i da se i ovo danas dobije i uzvratu prođe,ovaj klub nema nikakve šanse da se osvoji ovo,hrpa mentalnih kločeva na čelu s panjinom na klupi,za klub je najbolje da arteta pokupi prnje na kraju sezone a ne da se još pola sezone sramoti




sve već viđeno kod ovih mentalnih bezveznjaka :tokralju: :rol: arteta jel te sram koji si ti klošar **** :lol:


nema i od igre,ekipica koja nije u stanju napraviti konstatni pritisak proitv ovih kantara :tokralju: :rol: ja bi si sam dao otkaz od sramote :rol: hrpa precijenjenih igrača s još većom umišljenom budalom na klupi koja je je zalutala među trenere

Haraldo
Postovi: 52
Pridružen/a: 16 feb 2021, 14:18
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Haraldo » 20 feb 2021, 20:52

Seaman je napisao/la:
18 feb 2021, 22:01
Čak i ova kanta od Benfice je preveliki zalogaj za artetinu prćiju,svaka čast jesusu kao treneru ali ova Benfica je dno dna,potpuna kriva procjena da bi onaj mali švabić mogao biti neki motor njegove ekipe sa drugim švabićem razvaljenim od ozljeda weiglom u sredini,naša gabonska kokoš prošlo svršeno vrijeme a kločevi u obrani samo je pitanje vremena kad će nekom greškom pokloniti gol protivniku,norveško derište precijenjeni igračić,a smith rowe potpuni promašaj na krilu,sve u svemu čak i da se i ovo danas dobije i uzvratu prođe,ovaj klub nema nikakve šanse da se osvoji ovo,hrpa mentalnih kločeva na čelu s panjinom na klupi,za klub je najbolje da arteta pokupi prnje na kraju sezone a ne da se još pola sezone sramoti




sve već viđeno kod ovih mentalnih bezveznjaka :tokralju: :rol: arteta jel te sram koji si ti klošar **** :lol:


nema i od igre,ekipica koja nije u stanju napraviti konstatni pritisak proitv ovih kantara :tokralju: :rol: ja bi si sam dao otkaz od sramote :rol: hrpa precijenjenih igrača s još većom umišljenom budalom na klupi koja je je zalutala među trenere
Ouuu, jaku bombu si ovdje bacio.

Složio bi se ako bi platili više od 25-30 milliona za njega.

Sa ostalim se sve slažem, kralju ovog pdf-a. :kralj:

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 21 feb 2021, 21:54

Koliki kredit ima kod navijača arteta,a pogotovo u medijama kao neki veliki mozak i lijevo jaje ćelovog blefera kojem se posložila liga ove sezone s ovima klubovima od kojih neznaš jel bi piškio ili kakao :rol: ,spodoba radi gori posao nego emery a pr čitavo vrijeme radi na peglanju šuplje priče o nekom velikom znalcu od panja na klupi,glupavi navijači su kmečali novi ugovor za gabonsku kokoš,a sad kmečite šta će se propalo **** masno plaćat za **** na terenu,spodoba od napadača koja bi prihvatila odlazak u kinu da ona spodoba od skauta svena na koju su vojaeorljupci drkali kao na velikog znalca nije ga nagovorila da dođe kod nas,njega i crnog mačka je trebalo roknuti odavno nogom u guzicu,koji je to element igre kad nezabija gol smećar da pridonosi ekipu,nema ga,drka karu na terenu,samo ovaj klub nema instikt da nekome uvalja dugoročno mačka u vreći kamufliranog s kratkoročnih brojkama,isto kao što nema instikt za pravog igrača,dalje su navijači i klauni od vojaeroljubaca prije 2-3 tjedna počeli piskarat kako je pekar proigrao u sredini uz parteya,pa stvarno je proigrao u 100 pm,pa svako normalan zna da prva pozicija koju treba kupiti je cmf uz parteya,a tu je bilo igrača da zaboli glava za kupit a ovi klauni iz kluba i dalje forsali nakazu od čovjeka i igrača,leno odbija dječje udarce kao da ga granate pogađaju,a na visokim loptama možda doktorira za 100 godina,još kad počne s nogom igrat :tokralju: :rol: ,kurca i golmana i onog idiota koji je odlučio prodati martineza :damn: u četvrtak me nebi iznedilo da arteta prćija prođe protiv benfice kao protiv olympiacosa kad su ispali i kad je već arteta trebao dobiti otkaz,za budućnost kluba je najbolje da se benfica skrumpa i arteta **** s klupe i da se novi trener ugovori ,kakav arteta kakvi bakrači,pa kome prodajete te priče i bajke za malu djecu :rol:









Haraldo je napisao/la:
20 feb 2021, 20:52
Ouuu, jaku bombu si ovdje bacio.

Složio bi se ako bi platili više od 25-30 milliona za njega.

Sa ostalim se sve slažem, kralju ovog pdf-a. :kralj:
[/quote]



20 milja u vrh glave,precijenjeni talenat,od sociedada do propalog arsenala,a lik stariji dvije godine od haalanda :rol: taj će biti vječiti talenat i s 50 godina :lol: jel danas opće igrao,nisam ga vidio na terenu

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.