Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 16 dec 2018, 17:01

Arsenal are the first team to score 20 Premier League goals away from home this season.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Arnelv52 » 16 dec 2018, 18:06

Leno je prije toga napravio odbranu sezone kad je sa linije izvadio loptu nakon čega je S'hampton dao gol iz ofsajda.

Ono jeste i njegov gol al' nije samo njegov. Neko (Ozil?) je izgubio loptu na sredini i pola odbrane ufatio nespremne. Ako ćemo tražiti krivca onda je on prvi taj jer su sve kasnije reakcije bile posljedica toga.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 16 dec 2018, 18:27

Arnelv52 je napisao/la:Leno je prije toga napravio odbranu sezone kad je sa linije izvadio loptu nakon čega je S'hampton dao gol iz ofsajda.

Ono jeste i njegov gol al' nije samo njegov. Neko (Ozil?) je izgubio loptu na sredini i pola odbrane ufatio nespremne. Ako ćemo tražiti krivca onda je on prvi taj jer su sve kasnije reakcije bile posljedica toga.
Daleko od toga da ću ja braniti bjelohljebovića Özila, ali do gola je valjalo preći još 40 metara. Monreal je tražio ofsajd :facepalm: , Koscielny razmišljao o žutim prslucima, a Leno plivao.

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Arnelv52 » 17 dec 2018, 01:17

Artetitis je napisao/la:
Arnelv52 je napisao/la:Leno je prije toga napravio odbranu sezone kad je sa linije izvadio loptu nakon čega je S'hampton dao gol iz ofsajda.

Ono jeste i njegov gol al' nije samo njegov. Neko (Ozil?) je izgubio loptu na sredini i pola odbrane ufatio nespremne. Ako ćemo tražiti krivca onda je on prvi taj jer su sve kasnije reakcije bile posljedica toga.
Daleko od toga da ću ja braniti bjelohljebovića Özila, ali do gola je valjalo preći još 40 metara. Monreal je tražio ofsajd :facepalm: , Koscielny razmišljao o žutim prslucima, a Leno plivao.
Pa upravo. Bilo je tri-četri greške prije gola. Prvo je Ozil izgubio loptu, onda je postavljena loša ofsajd zamka (mrsko mi ponovo gledat jel stvarno postavljana ofsajd zamka ili su igrači izašli visoko, može biti i to), pa je Koscielny predaleko stajao od igrača a imao je dosta vremena da mu priđe bliže, to se da vidjeti i na kraju Leno.

Pitanje je da li bi je Leno odbranio i da je stajao na golu. Tako da i ako kažemo da je kriv on je zadnji od njih krivac a po svemu sudeći i najmanji.

Arsenalu fali odbrana, to je očigledno. Previše se golova prima. Relativno puno se daje al' i prima. Od svih osam pozicija pozadi (četri u odbrani i četri u rezervi) mi imamo riješenu samo jednu poziciju - Lichsteinera u zamjeni.

Trebaće dosta igrača i vremena da se to sve sredi i dovede u red. Ovi odbrambeni igrači koji su tu ja ne vidim kako mogu sačinjavati šampionsku zadnju liniju čak i ako im se doda pokoji vrhunski igrač.

Holding i Mavrapanos su jedina dva igrača zadnje linije koji bi mogli biti u nekim kombinacijama i to čisto jer su mladi i imaju prostora za napredak ali će morati razinu svoje igre dići za sto posto.

Čak i kad se to sredi neće biti dovoljno. Potrebna je još jedna radilica na sredini terena koja bi igrala uz Torreiru kako bi zadnja linija tokom utakmice bila čim manje izložena napadu protivnika.

U napadu je dosta talenta, što pokazuje i ova sezona gdje se daje relativno dosta golova tako da balans odbrane i napada čak uz još jednog osigurača skoro sigurno ne bi trpio.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 19 dec 2018, 17:12

Kane upitan za večeras.

Kod nas navodno neće biti Özila.

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 19 dec 2018, 18:38

Artetitis je napisao/la:Kane upitan za večeras.

Kod nas navodno neće biti Özila.
Jel ga to opet uscaklo u ledjima :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16087
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 19 dec 2018, 19:54

Iz kluba rekli " tactical reasons ".

Ne znam, miriše mi na njegov odlazak, ako bude tako šteta ybg.

Al ako ide, neka dovede kako treba zamjenu, bar ću mu vjerovati do te mjere.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 19 dec 2018, 20:16

Özil je očito na izlaznim vratima. Lik od 350k funti sedmično i 30 godina kojem trener ne vjeruje u ovakvim utakmicama je ozbiljan balast za platnu listu.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la miki_92 » 19 dec 2018, 20:55

pa ko ce mu vjerovati kad se vuce ko prebijena macka,

minus igrac ako ne da zadnji pas, takve moderan fudbal ne trpi
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Profesor
Postovi: 4251
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 19 dec 2018, 21:06

Kakvi panjevi iwobi, armenac... Bljak

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 19 dec 2018, 21:10

veliki sokratis **** od stopera kao i oni koji tu kitu uzdižu u zrak kao neku klasu :rol: armenski nosonja katastrofalan,**** ga pajcek od raoile koji nam ga je uvalio,od iwobija samo budala može nešto očekivati,klaun od autohtonog španjolca se opet pogubio kao i prošlu tekmu s sastavom :facepalm:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la miki_92 » 19 dec 2018, 21:11

isto BOT svega mi :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 19 dec 2018, 21:37

Ali pazi ti krila Armenski firgos i ono africko june..

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 19 dec 2018, 22:05

Kakav proljev stoper Sokratis, Kane prima loptu na centru sam samcat kao da je na zagrijavanju pred trening

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 20 dec 2018, 10:37

Tim je objektivno limitiran i čim fali neki bitan igrač (Bellerin umjesto nesretnog Maitland-Nilesa kojeg seljakaju sa jedne pozicije na drugu, bilo ko kao stoper da uz Torreiru igra Xhaka, a ne Guendouzi), to se osjeti.

Pozitivno je što smo izbjegli dvije teške utakmice u januaru protiv Chelsea. Fokusirati se na EL i eventualno probati ući u Top 4 ako se Chelsea ili Tottenham počnu klizati.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 20 dec 2018, 12:40

Ne moze Emery uhvatiti top4, trebao bi neki dobar pad Chelsea da se to desi..Treba ga pustiti da radi do kraja sezone i ukoliko ne izbori top4 otjerati ga iz razloga sto ce na ljeto na trzistu biti dostupni menadzeri najvece klase.

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 20 dec 2018, 12:41

japa je napisao/la:Ne moze Emery uhvatiti top4, trebao bi neki dobar pad Chelsea da se to desi..Treba ga pustiti da radi do kraja sezone i ukoliko ne izbori top4 otjerati ga iz razloga sto ce na ljeto na trzistu biti dostupni menadzeri najvece klase.
Mou?
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 20 dec 2018, 12:43

Uzivam u citanju nebuloza na onoj temi, kako voajeroljupci iskusno Sokratisove greske sinoc pripisuju vec kompromitovanom Koscielnom ko biva on je ionako propao hajmo svaliti sve na njega :rol: iako je direktni krivac za oba gola Sokratis...


topnik
Naravno...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 20 dec 2018, 12:55

Koscielny je kriv samo zato što je brz k'o Henry kad nam je došao na posudbu 2012. pa ne može držati visoku liniju ni sa džojstikom. Ne pamtim kad sam vidio igrača na kojem se golim okom može vidjeti hrđa.

Sokratis je ispao sinoć k'o iz tramvaja kod oba gola Spursa.

Ne znam samo zašto Emery nije Maitland-Nilesa zamijenio Lichtsteinerom kad je vidio da sa te strane ne dobiva ništa u napadačkom smislu. Odličan primjer je bilo ono u drugom poluvremenu kad Xhaka sa prirodne pozicije (DLP) šalje dijagonalu na desni bok, AMN prima loptu i...ništa. Ondje Bellerin ili bar prirodni RB kao Lichtsteiner nešto napravi, posebno protiv najglupljeg igrača lige Rosea.



Utakmica protiv Burnleya postaje jako bitna za razvoj sezone.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 20 dec 2018, 13:11

Ni meni nije jasno sta je ona karikatura od Maitlanda NAilesa radila u prvih 11 i to u derbi utakmici, a Lichstainer na klupi? Koscielny je raspad, gotov igrac nema nista od njega ali Sokratis je smijurija i krivac za golove. Pa dovoljno je samo vidjeti drugi gol, duba lopta iz odbrane a Kane sam ko na treningu prima loptu i okrece se dok Sokratis cuva zrak za to vrijeme a treba mu biti na ledjima.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.