Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Profesor
Postovi: 4248
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 03 maj 2019, 21:52

Prosjek espanje protiv prosjeka engleske... Nasla krpa zakrpu kako bi rekli nasi stari. Nekad se nadali tituli lige prvaka, danas ligi evropa.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 03 maj 2019, 22:26

Teško vam pala ova pobjeda Arsenala izgleda. Razumem vas, i meni je tako kad izgubi Arsenal.

Ne brinite, ima Valencia šanse
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 05 maj 2019, 19:27

Aubameyang je opet promašio zicer za pobjedu, uzeo nam je četiri boda protiv Brightona promašajima.

Majstorski odrađen finiš sezone Emeryja, 4 boda u 6 ligaških utakmica, realnije je da završimo šesti nego četvrti. Wenger je ove ekipe ispraćao kući sa 4-5 komada i u najgorim danima.

Dan kad smo doveli Xhaku treba obilježavati kao dan žalosti, crni flor stavljati na majice, puštati samo ozbiljnu muziku. Dan kad je ona spodoba dobila 350k sedmično izjednačiti sa Černobilom.

Sad valja nekako zadržati dva razlike na Mestalli i nadati se da ćemo igrati sa Eintrachtom u finalu.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 05 maj 2019, 19:31

Moje cestitke stvarno. Veliki je ovo dan za vas.

Ostaje nada ta Liga Jevrope. Vidjecemo sta ce biti. Valjda i mi budemo imali razloga za slavlje, do tada lijep pozdrav i selam
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 05 maj 2019, 19:42

Zar moraš čekati toliko? Napredak je očigledan. Domaći učinak smo srozali samo za dva boda (prošle sezone 15-2-2, ove sezone 14-3-2). Odbrana je tek malo gora od Wengerove najgore sezone, a epohalni talenti poput Guendouzija i Iwobija samo što nisu poharali Premiership. Napadačka igra - moraš napraviti samo 50 zicera da bi ubitačni Aubameyang došao do 20 golova.



Ako ostane španski prevarant na klupi i dogodine, čeka nas put do 8-9. mjesta jer će United, Wolvesi i Everton ići ispred nas.

Profesor
Postovi: 4248
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 05 maj 2019, 19:46

Ukoliko drakula ne osvoji nekim cudom EL, uruciti mu otkaz. Kriminalno sta nam je priredio u finishu sezone gdje bi olako mogli osigurati LP.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 05 maj 2019, 19:49

Iskreno koliko god sam bio skeptican prema Emeryu mislio sam da gore od voajerove prosle sezone ne moze ali izgleda da sam se prevario, sa ovako losom sezonom pogotovo finisom sezone konkurenata ne biti u top4 je zesca blamaza.

Pa ovo je bilo Liga Prvaka na izvolite da uzmete, znaci debili su samo trebali kuci dobiti Palace i Brighton i plasirali bi se u LP i ni to nisu bili u stanju a da ne pricam da su mogli otkinuti koji bod u gostima bili bi rutinski i treci :rol:


Slazem se sa Artetitisom sa drakulom na klupi sisaju nas bar dvije ekipe ispod nas hladno, naredne sezone sedmo mjesto bi bilo premija.

Din
Postovi: 210
Pridružen/a: 28 mar 2019, 14:26
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Din » 05 maj 2019, 19:52

Nego da pitam nešto, ako Chelsea osvoji Europa Ligu, a Arsenal bude 5., ide li Arsenal u LP?

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 05 maj 2019, 20:42

drakula je najobičniji blefer i prodavač magle :kafa: priče o njemu su provale pojedine španjolskih medija koji su ovog lutka pravili nekim trenerom a ono običan proljev zamotan u celofan :rol: lik je mrtvo hladno pričao kad je došao da je upoznat s svim igračima i ovim mlađima da zna svakoga :rol: da je on bio upoznat s bilo čim rješio se bi se davnih rupetina iz ove ekipe,a na kraju se još na njih naslonjao na kao velike igračine koje su ga i koštale ovog uzastopnog sramoćenja :rol: da lik nije u stanju bio motivirati ekipu u ovih par tekmi je veći cirkus nego kad je bio vojaer na klupi :rol: rezultati kao da smo svaki tjedan protiv reala igrali u ligi :tokralju: bojim da se i dočepamo finala europske lige da nemamo s ovakvim pristupom šta tamo tražiti :rol: žalosno bi ovom proljevu na klupi dati i jednu funtu da ju potroši na ljeto :kafa: spodoba iskoristila vrijeme u psg-u da se nama uvali,iako je i tamo bi fail :kafa:

Profesor
Postovi: 4248
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 05 maj 2019, 20:45

Neki znalci su cak xhaku zvanog 17iq okarekterizirali kao kljucnog igraca Arsenala ove sezone. :clap: Nemam pojma na koju stelu je lik stigao u arsenal. Nekad imam osjecaj da je wenger znao sta mu slijedi i zelio uhljebiti sve moguce levate i lelemudane

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 05 maj 2019, 20:49

pekar je mrvicu bolji zbog urugvajca,ali i sa njim u ekipi je nedovoljno dobar defanzivno niti ofanzivno za ovaj trenutni raspali Arsenal.lik bi kod pravog trenera bi odmah bio prodan :kafa: šta dalje da pričamo






Arsenal 1-1 Brighton | Where Was Aubameyang When It Mattered!! (Claude Rant)







objasnio :kafa: još je trebao klepiti ovog voajeroljupca iza, šta je počeo kenjati :rol:







Arsenal 1-1 Brighton | The Players Are Uncoachable & Emery Isn't Good Enough Either!! (Sonny Rant)







:tokralju: :tokralju: :tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:






Arsenal 1-1 Brighton | Unai Emery's Job Should Be On The Line!






:kafa:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 05 maj 2019, 22:12

Na stranu sto je Emery kloc koji nije treboa ni prismrditi Arsenalu sa obzirom na to da u CVu ima podatak da je sa PSGom uspio u francuskoj biti drugi ali jos jednom se sjetim francuske ublehe voajercine yebem li mu sve po spisku sta je sve taj smecar uhljebio u Arsenal pa yebo majku kad sam vidio da je onaj pokusaj od fudbalera Jenkinson jos u Arsenalu i prima platu slagirao sam se.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 05 maj 2019, 22:22

Samo se vi ibretite. Ja se skoro smijem kladiti da nam nakon što Emery dobije nogu dolazi Tuchel po istoj formuli, a da će PSG uzeti Pochettina.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 06 maj 2019, 12:57

Ukratko politika je dovoditi potroseni kako igracki tako i trenerski materijal u Arsenal i onda ocekivati nakon tu i tamo neke serije pobjeda povratak na stare staze slave.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 06 maj 2019, 14:16

japa je napisao/la:Ukratko politika je dovoditi potroseni kako igracki tako i trenerski materijal u Arsenal i onda ocekivati nakon tu i tamo neke serije pobjeda povratak na stare staze slave.
Najbitnija stvar u politici kluba je da je taj materijal jeftin. Tako nam je kako nam je. Mendes je Wolvesima za par sezona složio ekipu iz koje brat-bratu šest igrača može ušetati u naših prvih 11. Mi smo odbili platiti neku glupu proviziju kod Kanteovog transfera njegovom agentu i lik otišao u Chelsea, a nama došao Xhaka.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 06 maj 2019, 14:34

Lista igraca koje smo propustili dovesti radi neke provizije ili par miliona funti vise je takva da to propusteno dovodjenje Kantea izgleda kao neki mali promasaj a svi znamo koliko je veliki.

Profesor
Postovi: 4248
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Profesor » 07 maj 2019, 13:18

Da ne pricamo o brukanju oko Suareza. Mogla bi se napisati neka knjiga o glupim potezima uprave i menedzmenta Arsenala.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 07 maj 2019, 15:40

Plus davanje masnog ugovora Turskoj slini za 3 asistencije koje je isporucio, dovodjenje Ceske olupine da odradi jednu sezonu etc etc. Zaista blijedi potezi!
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 07 maj 2019, 16:00

Da, to su bili krucijalni razlozi Arsenalovog neuspjeha Ozil i Cech :lol: :lol:

Ovi voajeroljupci su komedija :rol: :rol: Ali dobro takvo misljenje od nekoga ko nakon poraza kaze falio nam je Xhaka :rol: me i ne cudi puno

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jack » 07 maj 2019, 16:03

Xhaka>Ozil protekle sezone bez ikakve dileme. Ozil i defanziva su najveći problemi Arsenala. Dok se to ne riješi, ne može se daleko
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.