Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Chapman1886 » 13 avg 2021, 20:26

I nakon svega jedna istina stoji-xhaka je kapiten :rol: :rol: :rol: :rol:
Pa gledja nam kllupe :tokralju:
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 14 avg 2021, 01:45

uvreda za zdrav mozak je stavljanje **** za kapetana nakon svega šta je napravio :kafa: to samo pokazuje šta je arteta i šta misli o navijačima koji će ga uskoro pošteno naguziti,ostalo netreba niti komentirati,svako tko ima gram mozga je ovo trebao očekivati uz onakve bezvezne igrače koje su doveli,a plaćene kao klase :rol:





DON MANCINI :pray:

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 14 avg 2021, 12:29

Maloprije ustajem, kontam bit će neka vijest da je kompletan roster zajedno sa majmunima iz uprave i svim trenerima izginuo negdje.
Nažalost, ništa od toga. :(

Kakva horor utakmica jbte. :rol:
Najavljivao sam debakl Whitea odmah prvo kolo ali ono sinoć je premašilo i moja očekivanja. Pa momak je lošija verzija Davida Luiza.
Lokonga ne zna pravilno trčati a kamoli da igra lopte. Kalibar za prvu ligu Srbije. Partizanu treba igrač na sredini.
Ostalo ne vrijedi komentarisati,

i na kraju, majmun Arteta mater mu **** usta. Ko njega dovede u klub pa da gledamo ovaj jad i da gledamo kako se CH ekipa i njihovi navijači sprdaju sa Arsenalom.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 14 avg 2021, 14:05

Sreca pa smo zadrzali Aubameyanga i produzili mu i podebljali ionako veliki ugovor, nisu nam ga ukrali bogati evropski velikani koji su samo cekali gresku Arsenala da ugrabe ovog asa. Takodjer mi je drago sto je i dalje tu golmancina Leno, sjajan na kornerima kao i nekada jos jedna klasa Ospina, juce umalo iz kornera da ga primi. O polovnim crnim talentima da ne pricam, cini se da svaki migrant koji dodje u London moze da zaigra u Arsenalu. Sa ovim smecem od trenera na klupi do kraja sezone ne gine borba za opstanak.

I da Xhaka kapiten :rol: :rol: Kao ultimativno pisanje po vlastitim navijacima.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 14 avg 2021, 18:43

Ali kad se sjetim onog trolera Justina i njegove postove o Whiteu :rol:
Što je najjgore i ostali su se upecali na taj trol :tokralju:

Nema sumnje da ćemo se boriti za opstanak sa idiotom Artetom. Fale nam još Abraham i Edegor da zaokružimo ekipu zvanu Hrastovine iz Sjevernog Londona
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 16 avg 2021, 13:06

japa je napisao/la:
14 avg 2021, 14:05
Sreca pa smo zadrzali Aubameyanga i produzili mu i podebljali ionako veliki ugovor, nisu nam ga ukrali bogati evropski velikani koji su samo cekali gresku Arsenala da ugrabe ovog asa. Takodjer mi je drago sto je i dalje tu golmancina Leno, sjajan na kornerima kao i nekada jos jedna klasa Ospina, juce umalo iz kornera da ga primi. O polovnim crnim talentima da ne pricam, cini se da svaki migrant koji dodje u London moze da zaigra u Arsenalu. Sa ovim smecem od trenera na klupi do kraja sezone ne gine borba za opstanak.

I da Xhaka kapiten :rol: :rol: Kao ultimativno pisanje po vlastitim navijacima.





Dobrodošao natrag :salut: ,mislio sam da si dignuo ruke od ove sprdačine :rol: jer se nema šta više komentirati jer ovdje nema milimetra pomaka nego samo gore gore,za mentalnu higijenu navijača najbolje da ugase klub na godinu-dvije najbolji primjer je ovaj pekar s novim ugovom,lik koji nemože prdnuti u sredini i jedan od klučnjih problema ekipe dobije novi ugovor,iako je bilo pametnjakovića tu na forumu koji su se složili da ga ne prodaje romi za 20 milja,pa kad je tolka klasa šta nema niti jedne ponude,smeće od igrača i čovjeka,gobonske kokoši se sjetili dan prije početka sezone rješiti,to samo govori u kojem smo cirkusu,leno kanta od golmana koji čini obranu još nesigurnijom,malog crnog iz anderlecta su već navijači uzdignuli u nebesa iako je riječ o liku koji je prema naprijed i tehnički gori od gunedozija,protiv brentforda zujao po terenu bezveze,ovdje neće biti grama pomaka dok ne dođe trener s čvrstom rukom i vizijom te sportski direktor koji ima iskustvo,evo kia nam štela coutinhoa na masnu plaću u nekoj razmjeni s barcelonom :rol: normalan čovjek se pita kako edu nije već dobio nogom u guzicu skupa s artetom :kafa:



"We must NOT excuse or accept mediocrity"

The president of Rwanda, Paul Kagame, whose government sponsors Arsenal, criticised the club after they lost their opening match of the new Premier League season to promoted side Brentford.






slika







leno sigura kao nekoć kolumbijski kepec na kojeg su drkali vojaeroljupci :rol:


slika

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la japa » 16 avg 2021, 18:38

:salut:

Tu sam nego kako je pandemija uzela maha iskreno nije mi se ni dalo pratiti fudbal i sport opcenito a pogotovo sprdacinu zvanu Arsenal. Mada priznajem da sam ocekivao sve kada ce izlettii vijest da je nesto napokon krenulo da je Arteta dobio nogu kao i ovi iznad njega koji su ga instalirali ali vidim ne desava se nista a znamo svi sta slijedi. Ovaj klub lagano tone iz sezone u sezonu i to je sada vec svima jasno no to smo mi davno konstatovali. Doslo se do toga da se vise ne igra ni evropska takmicenja, cak ni Evropa lige niti ova nova Konferencijska liga, siguran sam da ni finansijska situacija nije bajna ko zna dokle ce Arsenal padati, ako Arteta ostane citavu sezonu ja ne bi bio sokiran ni borbom za opstanak.


Leno je sprdacina od golmana, svako ko je mislio da to moze biti golman neke ekipe koja ima velike ambicije je budala.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 18 avg 2021, 22:46

ma bolje nepratiti nego guštati u ovim mega pojačanjima :rol: pa vidiš da smo se svjetski pojačali,evo dogovorili norveško derište za 30 milja i englesku olupinu na golu za 26 milje :rol: znači skršili dosad 130 milja bez jednog **** igraća koji kurca vrijedi,ovaj arteta nije normalan :pinokio: još su luđi ovi koji contea spominju,taj neće primirisati ovdje,dosta je viditi je zašto je **** kineze i kokošare koji imaju bolju ekipu od nas





White 50 miliona funti
Tavares 8 miliona funti
Lokonga 17 miliona funti
Odegard 30 miliona funti
Ramsdale 26 miliona funti


ukupno oko 130 miliona funti :rol:








navijači u ekstazi nakon potpisa ramsdalea


slika

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la TheMix » 19 avg 2021, 20:02

Bas su dobri ti debilicari kaj pisu tako po netu :thumbup:
ARSENAL4ever

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la bega_afc » 19 avg 2021, 20:12

TheMix je napisao/la:
19 avg 2021, 20:02
Bas su dobri ti debilicari kaj pisu tako po netu :thumbup:
Taman njegova sorta ljudi. :salut:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 22 avg 2021, 18:07

:urnebes:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 22 avg 2021, 21:52

Nema sumnje da je ovo najjgori Arsenal koji smo mi gledali tj. gledamo. Mnogo gore nego prošle sezone. Djeluje da su igrači potpuno nezainteresirani ili da ne razumiju šta se od njih traži na terenu.
Ona Wengerova zadnja sezona je vasiona u odnosu na ovo sada jer mi sada praktično ni protiv jedne ekipe nismo favoriti. Igra koja nema nikakvog smisla, ni glave ni repa, naprijed nikakve ideje, nazad ne znaš sa koje strane više škripi, 15 igrača sumnjivog kvaliteta, par potencijala, 2-3 dobra igrača, nijedan WC igrač te trenera koji o fudbalu ne zna apsolutno ništa. Eklatantan primjer da Arteta o fudbalu ne zna ništa je današnja utakmica. Okej, znali smo to i ranije ali ovo danas je horor. Čovjek je bukvalno posmatrao kako naša lijeva strana ne postoji te kako nesrećni Pablo Mari pokušava da uhvati Lukakua. Neću reći da bi mi napravili nešto više ali nakon prvog gola, kompletna odbrana se morala pretumbati jer je i slijepac vidio da ništa ne funkcioniše. Jbte, čovjek k'o na terminu prebaci loptu na Jamesa i izbaci 8 igrača :rol:

U narednom kolu nam slijedi novi poraz. Već tada bi se moralo pozdraviti sa majmunom na klupi kako bi poslije pauze barem Norwicha i Burnleya dobili. Ako on ostane na klupi, ja sam mišljenja da ćemo mi u prvih 6 kola imati jedino šansu da Norwicha dobijemo. Sve ostalo ćemo izgubiti.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la TheMix » 22 avg 2021, 23:10

Ma nije Arteta neznalica. Kad je jos igrao i trenirao sa ekipom bio je skoro desna ruka Wengeru. Onda ga Pep uzeo za pomocnika, nije to bezveze. Kuzi Mikel igru, al eto...
ARSENAL4ever

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Marsal » 22 avg 2021, 23:12

Ne smijem ni zamislit kakvi bi tek bili da ne kuži.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 22 avg 2021, 23:22

Što je najjgore, ovo nije trolanje,

postoje i dalje ovi koji misle da se Arteta kuži u športsku disciplinu zvanu nogomet :rol:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
TheMix
Postovi: 1362
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la TheMix » 22 avg 2021, 23:45

Pa nebi ga stavili za trenera Arsenala bez razloga. Jedino kaj mu je valjda ovo sve prerano i preveliki zalogaj za pocetak. Ocito mu je uloga asistenta i nekoga ko nije toliko izlozen pritisku vise odgovarala.
ARSENAL4ever

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Chapman1886 » 22 avg 2021, 23:51

Mixa kad čitaš kako pipe o arsebalu arteti i njegovijem igračima pomislio bi u naj manju ruku da smo jupov bajerm..

Šta reći o današmjoj utakmici a dase nije znalo i očekivalo?mišta, polufudbaleri sa apsolutno notornom ne znalicom na klupi nisu uspjeli iznenaditi i naprwviti nešto pozitivno, evo za poečtak da postignemo gol. Bodove tražiti protiv čelzija je previše.

Strapna jw činjenica da taj arteta koji kuži igru nibe 90 minuta skužio da nam čelzi razvlači svoj međunožni organ po desnoj strani,saka mali džogira i posmatra sa sigurne udaljenisti bwka čelzija, onaj anonimni stoper bjwži i krije se i svi tako ostavljaju tirnija da trče ljevo desno i bori se sam protiv svih :urnebes: :urnebes: saka je zreo za psihologa za početak.

I vidim svi pišu i maštaju o konteu, hoće hoće konte eto ga sve leti da dođe u ovu šklopociju i neznalički kadriranu ekiou punu balvana da mu pritom nekakav vinaj i edu naređuju štaće i kako će :rol: arteta će ostat zato što je obična ulizica i muflhator koji ga vjerovatno i puši ispod stola ovoj dvojici i čisti im bazen umjesto da nauči ekipu zabit gol za poečtak... Sve dok je arteta zadovoljan glabanjem glavića njima on je siguran, kad se njima dvojcii zatrese pod guzicom onda će stručnjak biti pušten niz vodu al tad će već biti kasno
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 23 avg 2021, 07:04

TheMix je napisao/la:
22 avg 2021, 23:45
Pa nebi ga stavili za trenera Arsenala bez razloga. Jedino kaj mu je valjda ovo sve prerano i preveliki zalogaj za pocetak. Ocito mu je uloga asistenta i nekoga ko nije toliko izlozen pritisku vise odgovarala.
Pa stavili ga za trenera jer je bio Pepov pomoćnik.
Niti se pitao za transfere niti za taktiku u Cityu. Od njegovih 50 savjeta, vjerujem da je Pep odbijao 49. Onaj jedan što je prihvatio se vjerovatno odnosio na Pepovu frizuru. :rol:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Jackk » 26 avg 2021, 07:02

E čuj opisa 'Back to wining ways'😅😅

Mislim, svaka čast ali ovo je treći tim West Bromwicha.
Neki igrači koji su im kasnije ušli uopšte ne konkurišu za ozbiljne utakmice.

Mi izašli sa najjačim timom, bravo dečki.
Po nekoj logici, trebali bi izvesti rezerve protiv Citya.

I da, nemam ništa ni protiv koga (sem protiv majmuna sa klupe) ali onaj nesrećni Nuno Tavares ne liči na profesionalnog fudbalera. Gdje ga nađoše u pm?😂😂
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 26 avg 2021, 08:53

Jackk je napisao/la:
26 avg 2021, 07:02
I da, nemam ništa ni protiv koga (sem protiv majmuna sa klupe) ali onaj nesrećni Nuno Tavares ne liči na profesionalnog fudbalera. Gdje ga nađoše u pm?😂😂
U Arsenalu treba ući u svlačionicu i pozdraviti na portugalskom. Ko odgovori, izbaciti ga iz tima.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.