Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 23 jan 2018, 17:22

exampLe. je napisao/la:Ja bi volio vidjeti Luiza na poziciji Bakayoka, mislim da bi se cickavi pravo dobro snasao.
Bilo bi bolje mislim i ja al to se nece desiti... Luiz je po meni bolji od Bakayoka.

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Barbarossa » 23 jan 2018, 17:40

:lol:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Ferdo » 23 jan 2018, 17:51

Pa zar je Chelsea spao na to da mu i dalje David Luiz igra u veznom redu? Ja sam mislio da su ti dani davno prošli. Valjda Ross Barkley treba zaigrati sa Kanteom u paru. Jel tako?

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 23 jan 2018, 17:54

Sa ovakvom formom Bakayoka bolje je da Luiz igra DM-a. :lol:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la joker90 » 23 jan 2018, 18:01

Sa ovakvom formom Bakayoka, bolje i da Conte lično igra veznog..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 jan 2018, 18:33

Barkley bi trebao ici ispred kantea i bake u 3 5 2 odnosno sa kanteom u 3 4 3 Al nije barkley jos spreman za pune utakmice mozda kroz mjesec.
Bakayoko zadnje dvije utakmice statisticki nije bio los samo sto eto za te pare za koje je doveden ne pokazuje toliko ali definitvno se popravlja.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 23 jan 2018, 18:38

Bakayoko je dobar igrac za Everton, Soton, Watford... za chelsea nije mada po ovim transferima bi mogli postati...

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 23 jan 2018, 18:57

Zvijer
slika
:salut:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 jan 2018, 19:00

Tako je nogu slomio ebem ga skocna :).
On ampadu i christensen odbrana za narednih 10 12 godina.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 23 jan 2018, 19:10

wadethegreat je napisao/la:Barkley bi trebao ici ispred kantea i bake u 3 5 2 odnosno sa kanteom u 3 4 3 Al nije barkley jos spreman za pune utakmice mozda kroz mjesec.
Bakayoko zadnje dvije utakmice statisticki nije bio los samo sto eto za te pare za koje je doveden ne pokazuje toliko ali definitvno se popravlja.

Odigrao je fino zadnju utakmicu protiv Brightona, Bakayoko igra toplo-hladno treba uzeti u obzir da mu je ovo tek prva sezona u Engleskoj.
Imao je dobrih partija protiv Atletika u gostima, Utd-a kuci, a takodjer imao je i groznih partija.
Zamjeram mu sto se jednostavno boji povuc loptu, a itekako zna to sa svojim dugim nogama. :lol:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 jan 2018, 19:17

ANTIFA ! je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Barkley bi trebao ici ispred kantea i bake u 3 5 2 odnosno sa kanteom u 3 4 3 Al nije barkley jos spreman za pune utakmice mozda kroz mjesec.
Bakayoko zadnje dvije utakmice statisticki nije bio los samo sto eto za te pare za koje je doveden ne pokazuje toliko ali definitvno se popravlja.

Odigrao je fino zadnju utakmicu protiv Brightona, Bakayoko igra toplo-hladno treba uzeti u obzir da mu je ovo tek prva sezona u Engleskoj.
Imao je dobrih partija protiv Atletika u gostima, Utd-a kuci, a takodjer imao je i groznih partija.
Zamjeram mu sto se jednostavno boji povuc loptu, a itekako zna to sa svojim dugim nogama. :lol:
Ako sljedece godine bude balvan onda cemo mu suditi ali defintivno bolje izgleda. Mislim da je kaskao takticki fizicki jednostavno sve. Vrlo cesto je bio van pozicije i nije pratio svog igraca a prema naprijed dosta netacnih pasova itd...
Vidjet cemo sljedece sezone mozda sta bude od njega mada ce mu konkurencija biti strasna. Vraca se RLC barkley je tu dosta jos igraca sa posudbe i van ginkel ima ih stvarno previse tako da nek mu je sa srecom :).

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 jan 2018, 22:32

Sutra vjerovatno idemo sa 3 5 2 ja sam ubijedjen u to.
Samo se nadam musonda da ce dobiti sansu pa makar 15 minuta.
Inace od sljedece sezone lagano mogu njega desno u 3 4 3 formaciji.
Jedva cekam sljedecu sezonu nesto zbog ovih mladih igraca mislim da ce napokon dobiti sansu.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 24 jan 2018, 07:39

Jesi ti zaludjen tim mladim igracima

Hoces da budes konkurentan naredne sezone a prizivas musondu koji nema 5 epl utakmica u nogama da budes starter u ekipi koja ide na sva 4 trofeja svake godine
pi.

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 24 jan 2018, 10:20

Ma općenito su svi zaraženi "mladim" igračima, tu neku furku furaju a **** bi im sve nakon prva 3,4 kiksa u ligi i tražili pojačanja na zimu. Kao da uprava Chelsea ne bi voljela da u van Ginkelu vide Lamparda, jednostavno momak nije kalibar za Premijer Ligu, možda za Holandiju jeste, za nas nije i to je to. Musondu bi samo upropastili da ga tako brzo ubace u prvu postavu jer je preveliki pritisak. Jednostavno nije to put za takve momke, za njih je čak i dobro što postepeno ulaze. Recimo Zouma je spreman od sljedeće sezone za prvi tim, ali Loftus Chek nije i nemojte ga prizivati. Vi da se pitate stavili bi i Musondu i Loftus Cheka i Kenedija i Empadua sve u prvu postavu narednu godinu i **** sve nakon 10 kola kad bi bili 10ti na tabeli. Furate se previše na Fifu i ove igrice, to jednostavno ne ide tako u stvarnosti.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 24 jan 2018, 11:11

to je tacno,

svi oni trebaju barem sezonu igranja u prvih 11 u nekoj premierligasko ekipi, ili jacoj evropskoj, da bi uopste dosli u izbor da kod nas budu starteri

odlican primjer je courtois, christiansen,pa zouma ide u tom pravcu.

to sto igrac bljesne zadnjih 15 minuta kad su svima teske noge, ili sto dobro odigra 60 min protiv drugoligasa ne znaci da je spreman igrat svake sedmice. daleko su i rlc i musonda od prvih 11
pi.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 24 jan 2018, 12:36

slika
:njanjanja:

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 24 jan 2018, 13:47

tm1987vtz je napisao/la:Ma općenito su svi zaraženi "mladim" igračima, tu neku furku furaju a **** bi im sve nakon prva 3,4 kiksa u ligi i tražili pojačanja na zimu. Kao da uprava Chelsea ne bi voljela da u van Ginkelu vide Lamparda, jednostavno momak nije kalibar za Premijer Ligu, možda za Holandiju jeste, za nas nije i to je to. Musondu bi samo upropastili da ga tako brzo ubace u prvu postavu jer je preveliki pritisak. Jednostavno nije to put za takve momke, za njih je čak i dobro što postepeno ulaze. Recimo Zouma je spreman od sljedeće sezone za prvi tim, ali Loftus Chek nije i nemojte ga prizivati. Vi da se pitate stavili bi i Musondu i Loftus Cheka i Kenedija i Empadua sve u prvu postavu narednu godinu i **** sve nakon 10 kola kad bi bili 10ti na tabeli. Furate se previše na Fifu i ove igrice, to jednostavno ne ide tako u stvarnosti.
Realno mene niko ne moze ubijediti da ovi mladi igraci nisu bolja opcija od ovih novih pojačanja... Chalobah>Bakayoko, Rudiger<Zouma, Kenedy=Emerson(po svemu vidjenom), Michy>Dzeko(Dzeko trenutno u boljoj formi al stizu ga godine i pitanje je kako ce se adaptirati na ekipu), RLC>Drinkwater....

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 24 jan 2018, 14:00

Nisam zarazen nego realno imamo mozda najjacu akademiju u ligi a ne izbacujemo skoro nikoga. Musonda je vec bio starter u spaniji pa se igrao i protiv barse i reala. Imamo bruku momaka kupujemo neke polovnjake a mozemo njih gurati. Mi guramo na 3 fronta liga je gotova top 4 mozemo izgurati sigurno zbog Contea. Musonda svaki put kada je na terenu ne pokazuje nikakav pritisak nego sasvim suprotno momak je totalno rasterecen samo ceka da igra. Ampadu nije spreman jer je premlad za njega su kupovi odlicni kad azpi bude imao 32 godine onda on moze uletiti dotad posudbe.
Loftus cheek je spreman igra u palacu odlicno koji kako ja znam igra u premier ligi osim ako ih nisu izbacili neki dan. Samo sto je dozivio povredu to mu je sjebalo sezonu. Hudson odoi i njemu slicni bi morali uskoro na posudbu jer su zreli za toga.
Steata je da kupujemo drinkwatere bakayoke a imamo bolje igrace na posudbi i u akademiji.
EDIT: kad smo vec kod zoume njega je mourinho odmah gurnuo u vatru i momak odigrao strasnu sezonu tako da..

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 24 jan 2018, 14:21

Po toj logici trebao je Mourinho ostaviti na golu Cecha a Kurtou staviti na klupu -.-

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 24 jan 2018, 17:05

Nikad nismo bili tim za mlade igrače, čemu čuđenje?

Jedino ko moze sta uciniti povodom toga je Wenger, ko zna, mozda ga i dovedemo ako dobije otkaz u Arsenalu

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.