Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 20 jan 2019, 00:15

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Stvarno cudna situacija

Ostaviti Sarrija vjerovatno bi se nastavilo sa losom igrom, das mu otkaz vjerovatno ce se s drugim trenerom i proigrati, pa onda oni debili iz nase uprave vjerovatno na ljeto i nece ici na neke promjene, odnosno ispasce da je trenutni igracki kadar sasvim dovoljan za novu sezonu

haj ga yebi sad.
Neverending cycle :D Nama treba menadzer koji ima svoj stil,ali koji se ne boji adaptirat zavisno od situacije.Sarri ocigledno nije tip za adaptaciju,a moram priznat ni da ovaj njegov Sariball ne ulijeva samopouzdanje tako da dajte Mourinha po treci put.One of us :D

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 20 jan 2019, 00:18

Slažem se da nam bekovi ofanzivno nisu nešto,međutim sasvim solidno igraju defanzivu što im je i primarni zadatak.Meni smeta što nam bočni igrači ni jednom ne mogu proći jedan na jedan{Wili i Pedro} što nam Hazard bezveze stoji na terenu,što niko iz sredine ne može povući loptu kraj igrača i bar opaliti u okvir gola,što nam je postava totalno niska ono što je bio naš zaštitni znak je prekid ,,pa nama svaki prekid i korner je konstantna opasnost za nas..što nemamo pravog playa...Fabregas je za Jorginja bio Xavi i Iniesta u jednom...treba totalno podmladiti ekipu..sa mlađim bržim bekovima sa Pulišićem Odoiem sa Rubenom sa bar jednim dobrim stoperom,sa napadačem od 23-25 godina a ne penzio erom...vjerujte da če nam i Higuain biti promašaj,pa čovjek je potrošen ali hajde neka proba..
Zadnja izmjena: aqarius, dana/u 20 jan 2019, 00:20, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 20 jan 2019, 00:19

Iznaroda je napisao/la:A ti si dezurni da ga braniš, znam te jos sa Chelsea balkan foruma i tamo si redovno dezurao na njegovoj temi i branio ga, nikako da se pomiris da frajer uz Alonsa najlosi igrac i da nas koci 90 %. Pa jos on nije sastavio 2 utakmice za redom u reprezentaciji samo u klubu igra redovno.
Zemo jesi to ti? :mrgreen:

Vidi prijatelju, vas 3-4 poslije svake tekme pisete iste stvari o njemu, ja vam odgovorim mozda 2x u 3 mjeseca. I to je zato sto vidim da se povrsno analizira. Sad cu vas pustiti opet da pljujete koji mjesec, ne sekiraj se.

Nek vrate Di Mattea.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 20 jan 2019, 00:20

Do Sarria je.

Ako vidis da ne ide s tom formacijom ili igracima probaj nesto drugo, a ne da na presici seres po igracima koje ti biras svaku tekmu iako nista ne pokazuju.

Sad smo jos vise najebali, zbog ovih izjava sad ide bojkot i to hladno.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 20 jan 2019, 01:13

Mogli bi iducu gledati Drinkwatera umjesto Jorginha :lol:

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 20 jan 2019, 01:20

Wisey je napisao/la:
Iznaroda je napisao/la:A ti si dezurni da ga braniš, znam te jos sa Chelsea balkan foruma i tamo si redovno dezurao na njegovoj temi i branio ga, nikako da se pomiris da frajer uz Alonsa najlosi igrac i da nas koci 90 %. Pa jos on nije sastavio 2 utakmice za redom u reprezentaciji samo u klubu igra redovno.
Zemo jesi to ti? :mrgreen:

Vidi prijatelju, vas 3-4 poslije svake tekme pisete iste stvari o njemu, ja vam odgovorim mozda 2x u 3 mjeseca. I to je zato sto vidim da se povrsno analizira. Sad cu vas pustiti opet da pljujete koji mjesec, ne sekiraj se.

Nek vrate Di Mattea.
Ne znam sta ti znaci ovo jesi ti Zemo, to je ocigledno neki tvoj fazon to ne znam ali znam da sam pratio doticni forum i da si ga redovno branio i na tom forumu.
Ocigledno me provociras da ne spavam veceras i nadjem sve utakmice iz ove sezone u kojima je Azpilicueta grijesio a ima ih kamara.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 20 jan 2019, 09:23

exampLe. je napisao/la:Do Sarria je.

Ako vidis da ne ide s tom formacijom ili igracima probaj nesto drugo, a ne da na presici seres po igracima koje ti biras svaku tekmu iako nista ne pokazuju.

Sad smo jos vise najebali, zbog ovih izjava sad ide bojkot i to hladno.
Najsmjesnije od svega sto ce mu bojkot vjerovatno doc od igraca koje forsira,jer ce se oni nac uvrijedjeni ovom izjavom :lol:

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 20 jan 2019, 11:00



Svako vidi samo on ne vidi :nene:

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 20 jan 2019, 11:08

A doveli smo trenera koji nikad u zivotu trofej nije vidio, ne znam sta smo drugo ocekivali.

Ja sam u pocetku vjerovao da bi nam Sarri mozda mogao donijeti nesto dobro ali koliko vidim tesko.

Svi vide gdje grijesi samo on ne, mozda mu se dioptrija pojebala.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Osim13 » 20 jan 2019, 11:10

Pa realno kad držiš čojka bez cigare više od dva sata...šta da očekuješ :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 20 jan 2019, 15:14

Opet, drago mi je da je jedan trener javno prozvao igrace nakon lose partije.

sta ovo sad nesto Coutinho se spominje?

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 20 jan 2019, 19:13

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Opet, drago mi je da je jedan trener javno prozvao igrace nakon lose partije.

sta ovo sad nesto Coutinho se spominje?
Predobro da bi bilo istinito.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 20 jan 2019, 19:46

Jup je napisao/la:Fekir ide u bajern na ljeto najvjerovatnije ;) pustite nam brate vide odoia lik nece da ostane kod vas i ende.
Pa da si najveci navijac Celzija, dobit 10 minuta po utakmici kad se lomi trenasfer saga, a u ispred tebe igraju Willian i Pedro, Giroud prije dobije priliku, svako bi otiso. Ali unatoc svemu tome njemu se ni najmanje ne ide u Bayern. Pusing :tralala:
The Nobles ⚔

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iraola » 20 jan 2019, 20:10

Jbg Sarri nema plan B i želi samo svoj fudbal, ali za ono što on treba, treba pojačanja. Pitanje je da li će složiti ekipu ili dobiti otkaz, jer znamo kako Roman postupa s onima koji osvoje 1 trofej, a kamo li kad ne osvoje niti 1, a igra bude depresivna. Molio sam Boga da trener koji preferira ofanzivan fudbal dođe u Chelsea. Došao je čovjek koji igra ofanzivno, presing, pas igru i voli dominirati u posjedu, a Chelsea je dao manje golova nego sa najdefanzivnijim trenerima, čudno.
Ja ne mogu da vjerujem da pametni treneri sa iskustvom vođenja top timova ne vide da igrač igra konstantno loše 10 utakmica za redom i ne daje priliku njegovoj (dostojnoj) zamjeni na klupi, a da mi navijači, nas hiljade i milioni to vidi. Da li Alonso nabavlja cigare, Wilian podmićuje trenera, Jorginho radi nešto treće da bi igrali, to je manje smiješno nego da kažeš da on ne vidi da pojedinci igraju loše 2 mjeseca konstantno i ne reaguje, a da mi obični navijači to vidimo.
S druge strane Klopp i Guardiola su u svojoj prvoj sezoni bili lošiji nego Sarri i baš ono što su sad Man. City i Liverpool, Chelsea teži ka tome i vjerovatno se može reći da je Chelsea njihova loša kopija.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 jan 2019, 10:03

Moze on zelit svoj fudbal koliko hoce,kad mu neke stvari nemaju smisla.Tipa Jorginho bi trebao bit jedini fudbaler u timu koji je u fulu naviknut na njegov sistem,a pogledaj samo koliko ga lako protivnici zaustavljaju.Bukvalno je dovoljno da neko stane kraj njega i to je to.Nema brzine,nema driblinga,nema trke,nema snage,nema pas na 20+ metara,nema viziju.Neko uradi to i ukoliko su protivnicki igraci dovoljno kvalitetni da ubace loptu u mrezu ,mi gubimo u 80% slucajeva.Izuzetak su utakmice tipa Arsenala kuci kad su nas ljudi razbili,ali jednostavno im lopta nije htjela u gol.

Stice se utisak da bi frajer igrao Jorginha pa da ima Pirla iz najboljih dana.Vec odavno govorim da veza izmedju trojice na sredini Kovacic-Jorginho-Kante nikad nece funkcionisat.To su ljudi moji tri igraca operisana od golova i asistencija ili imaju svi skupa pet asistencija godisnje.Nikakva prijetnja po protivnicki gol,nista.Jos kad onda uzmes u obzir da se gore igra bez spica,pa ko bi trebao dat gol kod nas? Ko bi trebao asistirat?Izgleda da se Sarri uzda u to da Hazard asistira sam sebi i usput to posprema u mrezu.

Kad se RLC oporavi,on mora pocinjat utakmice,jer je jedini nas veznjak koji je opasan po protivnicki gol.Kante mora bit vracen na svoju poziciju (kazes mu fino da ne napucava loptu,nego da dodaje prvom do sebe i voila imamo jos jednog Jorginha).Kovacic je bio poceo dobro i sad ga nema nigdje,Barkley je imao dobrih mjesec dana i sad ga nema nigdje.Znaci trebat ce nam jos jedan veznjak,a da je klup pametan kao sto nije isao bi po nekog tipa Rubena Nevesa ili bi makar zavrsio transfer ovog Paredesa.Nekog ko je brz,ko zna s loptom,ko zna dodat,pa i uputit udarac na gol.To je ono sto nama treba,malo neke dinamike.Sad su nam u timu svi ,ukljucujuci Hazarda,davitelji lopte.Eh kad bi u timu imao jednog takvog veznjaka +RLC-a,gore Hazarda i recimo Higuaina,pa Odoija,dobijes gomilu prijetnji za gol gdje ih protivnik ne moze sve pozatvarat i odmah nastaju problemi za njih.Ovako Sarri unistava Hazarda na spicu,a on je bukvalno jedina prijetnja za protivnicki gol,a u mnogim situacijama lopta ne moze ni doc do njega jer svi njega zatvaraju bukvalno.

eXtr3m3
Postovi: 129
Pridružen/a: 09 okt 2010, 22:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la eXtr3m3 » 21 jan 2019, 10:22

Ma ja sumnjam da će oni dovesti nekog kvalitetnog igrača, eventualno Higuaina na posudbu, ostalo čisto sumnjam, ili neko na vrat na nos rješenje za Jorginhovu poziciju, nekog jeftinog, nadam se da griješim.
Baš, što neko reče previše davitelja lopte imamo, pogotovo kad dođu u zadnju trećinu terena, tu je maksimalno dave, svi, i Eden dosta loptu davi, pokušavaju se ušetati u go.
I ako već hoće igrati sa lažnom devetkom, ne kontam što recimo Pedra na stavi tu, ima čovjek solidan osjećaj za utrčati a istovremeno ne uništavaš Hazarda na toj poziciji već ga staviš na krilo gdje je najbolji, win win situacija, i vala može barem jednu utakmicu pokušati Kantea vratiti na staru poziciju, čisto da vidi kako će biti, nema šta izgubiti.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 jan 2019, 12:29

Odoi odbio novi ugovor,izgleda da momak odlazi.Lijepo je vidjet da na svijetu ima pametnih mladih ljudi.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 21 jan 2019, 13:12

trebalo im je 15 godina da se nadje jedan koji razmislja mozgom

u medjuvremenu Piazon jos na posudbi?

Ima li ko uopste listu igraca koji su na posudbi?

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 21 jan 2019, 13:23

Odoi najavi odlazak,ovdje se pise protiv uprave sto mu nije dala novi ugovor.. uprava ponudi novi poboljsani ugovor,igrac odbije,on je pametan,uprava ne valja :lol:

Daj se odlucite sta cete,nije bajno,ali ponudjen je novi ugovor,momak odbio,dovidjenja i prijatno :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jan 2019, 13:24

Kasno se Sarri sjetio iskreno da ima Odoia po meni njegova najveca greska otkako je dosao je forsiranje williana ispred njega.
Nista se jos ne zna hoce li ici sve su to novinski natpisi ali sve ova komplet situacija mogla izbjeci da je mali od pocetka sezone bio u kombinaciji.
ODjednom kad je Bayern zainteresovan momak je spreman za prvi tim moze sa klupe moze poceti smijesno.
Realno imamo dobre sanse protiv koka Ali i Kane su povrijedjeni a ocekujem pozitivnu reakciju ekipe na prozivanje Sarrija.
Citam sada da su svi uz njega vrijeme je da to pokazu na terenu. Ova ekipa vrlo cesto zna se samo pojaviti na terenu da odradi utakmicu to je bilo i kog murinja i kod Contea jednostavno su tavki.
Ili ce s eoni operisati od toga ili cemo ih zamijeniti.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.