Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 30 jul 2012, 14:56

Ron Gourlay ( izvršni direktor Chelsea ) obradovao fanove Chelsea sirom svijeta , rekavši ..

- : " Abramovič nije završio sa ljetnom kupovinom . Osvojili smo L.Š , no trebamo se pojačati , to je ocigledno . Pojačali smo se na par pozicija , planiramo jos 2-3 pozicije pojačati . Vidicemo kako ce se pregovori odviti u narednih 7am dana. "
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

majki3
Postovi: 129
Pridružen/a: 24 jul 2012, 10:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la majki3 » 30 jul 2012, 15:17

Definitivno Chelsea pred potpisom 2 igraca, desni bek iz Marseja Azpilikvetom za 6 500 000 eura i Moses iz Wigana za 10 000 000 eura
<3 C H E L S E A L O N D O N <3 EDEN HAZARD 17

<3 B O R A C B A NJ A L U K A <3

<3 BLUE ARMY <3
<3 LESINARI BL <3

haris10
Postovi: 1056
Pridružen/a: 22 nov 2008, 13:10
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la haris10 » 30 jul 2012, 15:19

Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la youngredcomps » 30 jul 2012, 15:22

haris10 je napisao/la:Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!
mislis nikad jaci Chelsea,a i vrijeme je da neko one timove iz mancestera srusi
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Edvin_Mg
Postovi: 769
Pridružen/a: 11 jun 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Edvin_Mg » 30 jul 2012, 15:24

youngredcomps je napisao/la:
haris10 je napisao/la:Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!
mislis nikad jaci Chelsea,a i vrijeme je da neko one timove iz mancestera srusi
ma Chelsea je za sada vise izgubio,otiso je covjek koji je prakticno i sve napravio sam prosle sezone,Hulk me razocaro jucer. Ugl treba jos jedno jako pojacanje,Moses i ne moze bas zamjenit Drogbu

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la SamoZeljo » 30 jul 2012, 15:24

haris10 je napisao/la:Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!
Pa vala, mislim da bi bilo i previse. :mrgreen:

Chelsea je ocigledno odlucio da zasjeni sve ostale.... Marketing ce pokriti bar pola ovih troskova, prije ili kasnije.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 30 jul 2012, 18:25

Ja nisam za dovođenje Mosesa i Azliplicete,treba dovesti dva bolja i poznatija igraca,jer sam pesimista sto se tice nove sezone trebat ce barem jedna sezona da se posloze ovi novi mladi igraci,ali nadam se da grijesim i da cemo abd biti opet prvaci ili EPL ili LP u predstojecoj sezoni. ;)
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
chi3llo
Postovi: 1472
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chi3llo » 30 jul 2012, 19:20

Edvin_Mg je napisao/la:
youngredcomps je napisao/la:
haris10 je napisao/la:Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!
mislis nikad jaci Chelsea,a i vrijeme je da neko one timove iz mancestera srusi
ma Chelsea je za sada vise izgubio,otiso je covjek koji je prakticno i sve napravio sam prosle sezone,Hulk me razocaro jucer. Ugl treba jos jedno jako pojacanje,Moses i ne moze bas zamjenit Drogbu
Chelsea nije jaci bio od Mourinha. Jedini vrijedan spomena sto je otisao je Didier, ostalo sto je otislo mose se samo uzet u obzir kao pojacanje... Marin, 2 Hazarda, Oscar, i + Hulka, Mosesa i Cesara ako dovedu... najjaci tim u EPL je trenutno Chelsea.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Cincinnatus » 30 jul 2012, 20:49

RedDevilS je napisao/la:Bgm plavci vi se samo pojacavate...
Ima se, moze se. :mrgreen:
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la MoR » 30 jul 2012, 23:17

SamoZeljo je napisao/la:
haris10 je napisao/la:Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!
Pa vala, mislim da bi bilo i previse. :mrgreen:

Chelsea je ocigledno odlucio da zasjeni sve ostale.... Marketing ce pokriti bar pola ovih troskova, prije ili kasnije.
Mwahahaha, da :mrgreen:

Zato su u prosjeku po 70 miliona u minusu svake godine :mrgreen:

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la SamoZeljo » 30 jul 2012, 23:35

MoR je napisao/la:
SamoZeljo je napisao/la:
haris10 je napisao/la:Još Hulk i stvarno nikad jaca EPL nece bit!
Pa vala, mislim da bi bilo i previse. :mrgreen:

Chelsea je ocigledno odlucio da zasjeni sve ostale.... Marketing ce pokriti bar pola ovih troskova, prije ili kasnije.
Mwahahaha, da :mrgreen:

Zato su u prosjeku po 70 miliona u minusu svake godine :mrgreen:
Pa normalno da je u minusu kad se stizala ogromna razlika. Mislim da ce se minus godinama smanjivati a Chelsea ce biti sve veci i veci klub.
Neko posudi pare da bi se odrzao na vrhu ili dosao na vrh a neko te pare ima. Uglavnom, para vrti. :)

Ako jos i Hulk dodje, Chelsea ce zasjeniti cak i City i preuzeti ulogu favorita broj 1.

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la MoR » 31 jul 2012, 00:14

SamoZeljo je napisao/la:
MoR je napisao/la:
SamoZeljo je napisao/la: Pa vala, mislim da bi bilo i previse. :mrgreen:

Chelsea je ocigledno odlucio da zasjeni sve ostale.... Marketing ce pokriti bar pola ovih troskova, prije ili kasnije.
Mwahahaha, da :mrgreen:

Zato su u prosjeku po 70 miliona u minusu svake godine :mrgreen:
Pa normalno da je u minusu kad se stizala ogromna razlika. Mislim da ce se minus godinama smanjivati a Chelsea ce biti sve veci i veci klub.
Neko posudi pare da bi se odrzao na vrhu ili dosao na vrh a neko te pare ima. Uglavnom, para vrti. :)

Ako jos i Hulk dodje, Chelsea ce zasjeniti cak i City i preuzeti ulogu favorita broj 1.
Ne, Chelsea te godišnje minuse ne smanjuje, posebno ne posljednje dvije godine, a neće ni ove. Dakle, miljama je daleko od pozitivnog poslovanja, no može se tako kada na kraju svake sezone Roman zavuče ruku u svoj džep, iako im je plan bio prije 10 godina, kada je došao u klub, da napravi klub koji može sam sebe finansirati. Danas, 10 godina poslije, taj plan nema nikakve veze sa stvarnošću.

Avatar
soxx
Postovi: 13596
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 31 jul 2012, 00:35

Ne, Chelsea te godišnje minuse ne smanjuje, posebno ne posljednje dvije godine, a neće ni ove. Dakle, miljama je daleko od pozitivnog poslovanja, no može se tako kada na kraju svake sezone Roman zavuče ruku u svoj džep, iako im je plan bio prije 10 godina, kada je došao u klub, da napravi klub koji može sam sebe finansirati. Danas, 10 godina poslije, taj plan nema nikakve veze sa stvarnošću.
Sta ti znas kakav mu je plan bio :) Covjeku je plan bio napraviti jednu od najjaci svjetskih ekipa i uspjelo mu je. Drugo, ko to ima da nije u dugu? Spanska dva diva zajedno duguju oko milijardu pa eto :)

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la MoR » 31 jul 2012, 00:44

soxx je napisao/la:
Ne, Chelsea te godišnje minuse ne smanjuje, posebno ne posljednje dvije godine, a neće ni ove. Dakle, miljama je daleko od pozitivnog poslovanja, no može se tako kada na kraju svake sezone Roman zavuče ruku u svoj džep, iako im je plan bio prije 10 godina, kada je došao u klub, da napravi klub koji može sam sebe finansirati. Danas, 10 godina poslije, taj plan nema nikakve veze sa stvarnošću.
Sta ti znas kakav mu je plan bio :) Covjeku je plan bio napraviti jednu od najjaci svjetskih ekipa i uspjelo mu je. Drugo, ko to ima da nije u dugu? Spanska dva diva zajedno duguju oko milijardu pa eto :)
Znam kakav je plan bio, jer pratim dovoljno dugo fudbal, tada je direktor bio Peter Kenyon i jasno se sjećam cijele te priče. Kao drugo, Chelsea nema dugova, iako posluje sa minusom svake godine - sav taj minus se pokriva novcem Romana Abramovića, no da je klub sam sebi dostatan - nije i pitanje je da li će ikada biti (najvjerovatnije neće). Dakle da sutra Roman ode iz kluba, ili ga proda ili bilo šta da se desi, klub bi ili bankrotirao ili bi se zaduzio do te mjere da definitivno ne bi mogao poslovati i dovoditi igrače ovog nivoa kao danas.

gracanica
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jun 2012, 13:24
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la gracanica » 31 jul 2012, 01:56

ma Chelsea sada stvara ekipu za duzi niz..... jos se treba rijesiti Maloude, Fereire, i jos nekih mozda i Kakute jer sigurno u ovakvoj ekipi nece imat mjesta kako sam cuo i Lampard odlazi dzaba samo trose novac na njih a mozda i koji mil zaradit malo pokrpit rupe.....
A naravno moramo jos dovest kojeg igraca u odbranu jer tu nam najvise vjetar puse.... a sredu cemo pokrpit sa Hulkom.. :!: :!:
CHELSEA U SRCU

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la SamoZeljo » 31 jul 2012, 02:20

MoR je napisao/la:
soxx je napisao/la:
Ne, Chelsea te godišnje minuse ne smanjuje, posebno ne posljednje dvije godine, a neće ni ove. Dakle, miljama je daleko od pozitivnog poslovanja, no može se tako kada na kraju svake sezone Roman zavuče ruku u svoj džep, iako im je plan bio prije 10 godina, kada je došao u klub, da napravi klub koji može sam sebe finansirati. Danas, 10 godina poslije, taj plan nema nikakve veze sa stvarnošću.
Sta ti znas kakav mu je plan bio :) Covjeku je plan bio napraviti jednu od najjaci svjetskih ekipa i uspjelo mu je. Drugo, ko to ima da nije u dugu? Spanska dva diva zajedno duguju oko milijardu pa eto :)
Znam kakav je plan bio, jer pratim dovoljno dugo fudbal, tada je direktor bio Peter Kenyon i jasno se sjećam cijele te priče. Kao drugo, Chelsea nema dugova, iako posluje sa minusom svake godine - sav taj minus se pokriva novcem Romana Abramovića, no da je klub sam sebi dostatan - nije i pitanje je da li će ikada biti (najvjerovatnije neće). Dakle da sutra Roman ode iz kluba, ili ga proda ili bilo šta da se desi, klub bi ili bankrotirao ili bi se zaduzio do te mjere da definitivno ne bi mogao poslovati i dovoditi igrače ovog nivoa kao danas.
A sta ako klub u medjuvremenu privuce duplo vise sponzora, navijaca, medija... pa poveca prihode?
Pa Chelsea je vec sada jedan od najvecih fudbalskih brendova na svijetu! Za kratko vrijeme se moze svasta postici. Vidis Chelsea sada a sjeti se prije 10 godina.
Kad vec kazes da dugo pratis fudbal, reci mi koliki klub je bila Barcelona prije 20 godina i sta su osvojili do tada? Jesu li tada prodavali ovoliko dresova i dobijali milione za svaku prijateljsku koju odigraju?

Ne navijam za Chelsea, nisam sigurno ni za United ali sam objektivan. Razlika izmedju Uniteda i Chelsea se smanjila, u svakom pogledu. Preko noci se ne moze nista. Ista stvar je i City.
Mnogi se zavaravaju sa tim dugovima "velikih" klubova. To i nije toliki problem kao sto neki misle, npr. Barca i Real ispunjavaju sve uslove za FFP a Barcelona je cak za 49 miliona smanjila dug. Prihodi 490 miliona a rashodi 441.

Abramovich ide na to da Chelsea postane jedan od najvecih klubova na svijetu i vec je uspio u tome, iako ima jos zaostatka za najvecim klubovima (prihodi i broj navijaca se moraju jos povecati).
Sta mislis koliko ce United izdrzati na samom vrhu ako nekoliko godina upadne u rezultatsku krizu kao npr. Liverpool? Ne, nece bankrotirati ali ce doci na nivo npr. Spursa.
Otici ce i Ferguson, sigurno prije nego Abramovich. ;)

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Blue_He4rt » 31 jul 2012, 02:28

Pozdrav drugovi i kolege.Bio sam na ljetnom odmoru tako da nisam imao vremena ni pristupa najdrazoj temi.

Mene ne brinu ovi predsezonski porazi i slabije partije ali raduje me Hazard.U tom igracu vidim nekoga ko ce dominirati sljedecom sezonom,Hulk mozda i nije potreban ;)
Chelsea F.C.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la M4kaveli » 31 jul 2012, 02:41

Porediti jedan Chelsea sa Realom, Barcelonom, Juventusom, Milanom, Interom, Bayernom, Unitedom, Liverpoolom ( ne danasnjim ) je smjesno.
Jos onaj kaze da sada imaju najjaci tim :lol:
Malo vam je osvajanje LP-a zamazalo oci, jer nacin na koji je Chelsea osvojio to takmicenje je smijesno.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Cincinnatus » 31 jul 2012, 04:06

M4kaveli je napisao/la:Porediti jedan Chelsea sa Realom, Barcelonom, Juventusom, Milanom, Interom, Bayernom, Unitedom, Liverpoolom ( ne danasnjim ) je smjesno.
Jos onaj kaze da sada imaju najjaci tim :lol:
Malo vam je osvajanje LP-a zamazalo oci, jer nacin na koji je Chelsea osvojio to takmicenje je smijesno.
Sta je smijesno? Samo

slika

Kad nemas pojma. Pogledaj ovo pa onda pricaj:

" onclick="window.open(this.href);return false;
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Cincinnatus » 31 jul 2012, 04:09

Blue_He4rt je napisao/la:Pozdrav drugovi i kolege.Bio sam na ljetnom odmoru tako da nisam imao vremena ni pristupa najdrazoj temi.

Mene ne brinu ovi predsezonski porazi i slabije partije ali raduje me Hazard.U tom igracu vidim nekoga ko ce dominirati sljedecom sezonom,Hulk mozda i nije potreban ;)
Welcome back. ;)
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: nicaze95 i 11 gostiju.