Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 10 avg 2018, 18:11

chelsea4ever je napisao/la:
Airwaves je napisao/la:Ja mislim da ce sredina drugacie izgledati
Kapa
Azpi-Rudiger-Luiz-Alonso
Kante-Jorginho-Barkley
Willian-Morata-Hazard
A iskreno bi volio da ne bude Pera,Fabregasa, Alonsa
A sto se tice luiza on opet nije los protiv slabi ekipa al zato protiv jacih je veliki problem...
Nije ni Christiansen sjajan al u svakom slucaju je bolji od Luiza tako da ja ga ne bih stavljao u pocetni sastav. Willian moguce da ce biti starter al Hazard cisto sumnjam, jedva da je nekoliko treninga odradio, odigrao samo par minuta protiv Liona tako da mislim da ce on biti na klupi pa ako zatreba mozda i uleti..Evo Michy i zvanicno u Valenciji tako da donji smo s Moratom :(
Ovo ja mislim da ce biti sastav, ni ja ne bi volio Luiza ali mislim da ce ga Sarri staviti
Kakve glupe poteze uprava radi sa posudbama
Od Zoume, Michya(koji je poslan u Valenciu umjesto u neki Epl tim) sle sezone Rlc-a i jos nekih
Realno mislim da je Michy ispred Morate i Giruda dosta i bio bi mi prvi izbor.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9102
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 10 avg 2018, 21:14

After three years filled with trophies I have decided to move on. Eventhough are paths now separate I want to say big thank you to @realmadrid family and all the fans for an amazing part of my life I will never forget. #HalaMadrid
Sumnjivo ...

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la MElloo » 10 avg 2018, 21:16

wadethegreat je napisao/la:After three years filled with trophies I have decided to move on. Eventhough are paths now separate I want to say big thank you to @realmadrid family and all the fans for an amazing part of my life I will never forget. #HalaMadrid
Sumnjivo ...
Ma ne planira se on vracati iako je loan

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 10 avg 2018, 22:05

3 godine i 30 startova, dje ce se vracati...
pi.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 10 avg 2018, 22:19

odlicno, iduci prijelazni rok uključiti moratu u transfer za matea.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 10 avg 2018, 23:47

Sutra znaci pocinjemo,jedva cekam da vidim Sarrijev atomski nogomet i pregrst trofeja.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 11 avg 2018, 00:07

BluesForever je napisao/la:Sutra znaci pocinjemo,jedva cekam da vidim Sarrijev atomski nogomet i pregrst trofeja.
Cemu takav komentar, otkud toliko animoziteta prema Sariju a jos nije ni seo na klupu prakticno? I to pred start nove sezone.

Avatar
L-Train
Postovi: 18368
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la L-Train » 11 avg 2018, 00:11

QUARESMA 18<<< je napisao/la:odlicno, iduci prijelazni rok uključiti moratu u transfer za matea.
Hah,budi normalan.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Fikret1946 » 11 avg 2018, 00:15

L-Train je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:odlicno, iduci prijelazni rok uključiti moratu u transfer za matea.
Hah,budi normalan.
vi madridisti ga do neba dizali ne vidim zasto tu bukvu ne bi nazad primili :lol: sjecam se komentara pojedinih madridista kako je morata jedan od najboljih spiceva, a lik u 26 oj godini zivota, nikad u zivotu nije dao 20 golova, niti je negdje bio legitimni starter, doduse ni oni juventini nisu bolji, ali njima je vjerovatno i sturaro bio svjetska klasa dok je tamo igro, eno sad im ronaldo najbolji igrac svijeta :rol:

Avatar
L-Train
Postovi: 18368
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la L-Train » 11 avg 2018, 00:31

Druze,ja ga nikad nisam dizao,istina da je u Realu kao joker bio dobar,zato se masno i prodao.No medjutim prosle sezone je bio ojebina,a ako i ove sezone bude tako niko nije sisao vesla da ga vrati,dovoljno sto vec imas Benzemu,s druge strane ako se lik kojim cudom digne i odigra dobru sezonu sigurno ga Chelsea nece ubaciti u bilo kakav deal za Kovacica.Znaci obrni,okreni od njegovog povratka nema nista,a ko uopste garantuje da ce Chelsea htjeti otkupiti Kovin ugovor,mozda ga hladno sl. Sezone nabiju u Madrid ponovo.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9102
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 avg 2018, 00:44

Strah me rezultatq sutra ali jedva cekam da vidim dokle su dosli. I sarri najavljuje probleme u pocetku nije da jisno ocekivali amaterski odradjena pr3dsezona.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 11 avg 2018, 01:17

wadethegreat je napisao/la:Strah me rezultatq sutra ali jedva cekam da vidim dokle su dosli. I sarri najavljuje probleme u pocetku nije da jisno ocekivali amaterski odradjena pr3dsezona.
Ma svjetsko je vise zayebalo jer bi po normalnom imao samo kovacica "uigrati", ovako pola ekipe se vratilo krajem priprema, a to je bas problem radi promjene trenera pogotovo kad je sistem i stil igre skroz drugaciji

Ma samo da Jorginho izdrzi bez povrede on je kljuc na pocetku, a mislim da ce bar edenu i willianu biti lakse se na ovaj sistem navici od ostalih
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Jorginho5
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 avg 2018, 00:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Jorginho5 » 11 avg 2018, 01:27

To su sve igraci koji su dugo vec na svjetskom nivou i poznaju taktike.Valjda ne bi trebalo biti duzi proces uigravanja.E sad druga je stvar koliko ce Sarrijeva taktika prolaziti.Mana je sto smo dugi niz godina igrali neke defanzive i kontre, pa sad moraju naglo preci u nesto ofanzivno.

Meni ulijeva nekako samopouzdanje ovo ime sa mog avatara, nisam ga dzaba stavio.Smirenost u vezi koja nam je potrebna, ima upravo on.Jos 2 radilice sa strane u vidu Kovacica i Kantea bi trebale biti puni pogodak.Golovi ce vec nekako doci.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la DRHAUSE » 11 avg 2018, 07:15

Jorginho5 je napisao/la:To su sve igraci koji su dugo vec na svjetskom nivou i poznaju taktike.Valjda ne bi trebalo biti duzi proces uigravanja.E sad druga je stvar koliko ce Sarrijeva taktika prolaziti.Mana je sto smo dugi niz godina igrali neke defanzive i kontre, pa sad moraju naglo preci u nesto ofanzivno.

Meni ulijeva nekako samopouzdanje ovo ime sa mog avatara, nisam ga dzaba stavio.Smirenost u vezi koja nam je potrebna, ima upravo on.Jos 2 radilice sa strane u vidu Kovacica i Kantea bi trebale biti puni pogodak.Golovi ce vec nekako doci.
Kovacic je majstor a ne neka vodonosa.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 11 avg 2018, 07:54

DRHAUSE je napisao/la:
Jorginho5 je napisao/la:To su sve igraci koji su dugo vec na svjetskom nivou i poznaju taktike.Valjda ne bi trebalo biti duzi proces uigravanja.E sad druga je stvar koliko ce Sarrijeva taktika prolaziti.Mana je sto smo dugi niz godina igrali neke defanzive i kontre, pa sad moraju naglo preci u nesto ofanzivno.

Meni ulijeva nekako samopouzdanje ovo ime sa mog avatara, nisam ga dzaba stavio.Smirenost u vezi koja nam je potrebna, ima upravo on.Jos 2 radilice sa strane u vidu Kovacica i Kantea bi trebale biti puni pogodak.Golovi ce vec nekako doci.
Kovacic je majstor a ne neka vodonosa.
A ti si kreten kojeg nikako da opomenu da vise ne pise ovdje :crazy: :crazy:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 11 avg 2018, 08:39

Nije mi jasno da Fulham i C. Palace prenose na sk1, a ne Chelsea. Ipak bi to trebalo biti najzvucnije ime u terminu od 16.
Vjerovatno će biti prenos na sk4, ali ljepše je gledati u hd.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Rooney88 » 11 avg 2018, 09:05

jose je napisao/la:Nije mi jasno da Fulham i C. Palace prenose na sk1, a ne Chelsea. Ipak bi to trebalo biti najzvucnije ime u terminu od 16.
Vjerovatno će biti prenos na sk4, ali ljepše je gledati u hd.
Interesantnija tekma hebo ga ti. Fulham odlicno pojacan povratnik, bit ce interesantnije gledati njih i CP kako se bore za bodove nego Chelsea kako dobija jednog od ozbiljnijih kandidata za ispadanje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 11 avg 2018, 09:45

Možda bi u Londonu bila gledanija, ali na prostoru koji pokriva SK sigurno ne bi.
A da će Chelsea tek tako lako dobiti Huddersfield, nisam baš siguran. Ekipa još neuigrana, najbolji igrači se tek pridružili ekipi... Jedan razlike - puna šaka brade.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9102
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 avg 2018, 12:12

Pobjeda bilo kakva za mene zadovoljavajuca. Bitna je igra i dokle su dosli u sistemu i razvoju nadam se napretku. Isto se nadam da ce hudson igrati prije pedra mada sumnjam.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 11 avg 2018, 12:54

jose je napisao/la:Možda bi u Londonu bila gledanija, ali na prostoru koji pokriva SK sigurno ne bi.
A da će Chelsea tek tako lako dobiti Huddersfield, nisam baš siguran. Ekipa još neuigrana, najbolji igrači se tek pridružili ekipi... Jedan razlike - puna šaka brade.
Jbg jokanovic ne cudi me sto su ih stavili na kecu :crazy: nadam se da smo mi na sk4 da ne moram ganjat streamove
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.