Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Gefufna » 05 dec 2018, 23:01

BluesForever je napisao/la:Sarriball. :lol: :facepalm:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9100
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 05 dec 2018, 23:10

Ako Sarri hoce ista protiv citya mora staviti kantea na zadnjeg veznog pa cak i zrtvovao svoju igru. Kovacic desno lijevo ruben loftus koji mora ali mora igrati jedina prijetnja po protivnicki gol koju imamo. Morata je otpisan sto se mene tice spasiti koji dinar prodati ga i dovesti nekog ozbiljnog.
Emerson protiv citya mora poceti ako hocemo ista da dobijemo iz utakmice.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 05 dec 2018, 23:23

Prvo poluvreme je dobro, u drugom nam se odbrana pogubila cim su malo pritisli,kristansen mora zaebe svaku tekmu kada igra,jednostavno neka stavi azara kao laznu 9-ku iza pedro i odoi i do januara tako da igramo,dok ne dovedemo nekog.Los tim je nasledio sari,mnogo mi i ocekujemo od njega u prvoj sezoni,neka ga malo da sredi ekipu,a onda da vidimo,mislim da bi pod konteom bili jos gori nego sada.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 dec 2018, 23:30

wadethegreat je napisao/la:Ako Sarri hoce ista protiv citya mora staviti kantea na zadnjeg veznog pa cak i zrtvovao svoju igru. Kovacic desno lijevo ruben loftus koji mora ali mora igrati jedina prijetnja po protivnicki gol koju imamo. Morata je otpisan sto se mene tice spasiti koji dinar prodati ga i dovesti nekog ozbiljnog.
Emerson protiv citya mora poceti ako hocemo ista da dobijemo iz utakmice.

Tesko cemo ista dobiti iz te utakmice, ali vrijeme je da Emerson dobije priliku ispred Alonsa koji iz utakmice u utakmicu pokazuje zasto je u proslosti igrao za Sunderland i Bolton, a Williana igrac koji je koristan u 1 od 10 utakmica.
Vidjet cemo hoce li se Sarri moci izboriti sa svim problemima u ekipi i da li ce ga ovakvi porazi natjerati da promijeni neke stvari u ekipi.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9100
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 05 dec 2018, 23:36

ZOGLI je napisao/la:Prvo poluvreme je dobro, u drugom nam se odbrana pogubila cim su malo pritisli,kristansen mora zaebe svaku tekmu kada igra,jednostavno neka stavi azara kao laznu 9-ku iza pedro i odoi i do januara tako da igramo,dok ne dovedemo nekog.Los tim je nasledio sari,mnogo mi i ocekujemo od njega u prvoj sezoni,neka ga malo da sredi ekipu,a onda da vidimo,mislim da bi pod konteom bili jos gori nego sada.
Upravo ekipa je katastrofalna. Nakon one sezone Contea nasljedis alonsa luiza i kompaniju.
Nasljedis moratu koji je pao u depresiju koliko je mentalno slab i opet nekako ga izvadi da ponekad makar bljesne.
Da su doveli Higuaina mozda ne bi sada imali toliko problema ali ga klub nije htio jer **** imamo moratu :puke: .
City i liverpool hladno ulazu u svoje trenere kao da bacaju pare u bunar dok mi dovodimo neke bargaine za male pare i dobijes ovo.
Borimo se za top 4 ne znamo sta ce biti sa hazardom najbolji igrac u zadnjih mjesec dana ti je ruben loftus kojeg maltretiras tako sto vecinom truhne na klupi tek je sada napokon poceo dobijati sansu.
Barkley se izgubio nakon dobrog starta kovacic iako dobar u build upu nema opasnost po gol al opet mislim da ako ga kupimo sljedece sezone bi bio prestrasan lik je fulio totalno predsezonu dosao van forme fizicke i igracke. Fabregas ako ce igrati ne smije igrati odbranu jednostavno ne smije nema covjek noge za to.
Willian da se ja pitam vise nikada ne bi startao nego bi radio ono sto radi najbolje ulazio sa klupe i mijenjao tempo i brzinu igre. On i luiz su nas kostali najvise bodova ove sezone. Koliko god morata bio los nedopustivo je da skoro svaku utakmicu willian ima priliku da ga uposli za cist gol i covjek ide sam i promasuje. Jednostavno hudson odoi koliko god nezreo takticki i defanzivno bio moze sigurno bolje odigrati od pomenutih igraca pa makar ga u vrh napada stavili i da samo vrsi presing. Dalje na posudbi nam kurt zouma koji je po meni prestrasan defanzivac pod murinjom je bio zvjer sve do one povrede je bio fenomenalan. Dalje zappacosta koliko god los igrac bio trenutno je za ovaj sistem i po formi daleko bolji od azpija.Emerson isto je trenutno carlos, ashley cole, marcelo ne znam ti ja sta za alonsa. Svaki napad alonos je pretrcan svaki napad ide preko njegove strane jer hazard se ne vraca a alonso je prespor presmotan da ista uradi. Da on ima strasan napadacki ucinak rekao bih ja neka ga ali ovako kosta te odbrane a naprijed ti nista ne pruza zasto starta?
Imamo previse problema ali sarri i njegova igra je najmanji od svih. I sam je rekao da je ova ekipa mentalno jako cudna da padne jako brzo sto je evidentno po nasim titula pa van top 4 sezonama. Imamo previse igraca koje ocito boli neka stvar i koji misle da su bolji nego sto jesu. Lagano klupica pa cemo vidjeti nakon 3 4 tekme na klupi kako igraju.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 05 dec 2018, 23:44

Mozda je rano, ali ovoj ce ekipi i grupi igraca vjerovatno presuditi kad Eden ode na ljeto. Tu ce se lomiti sve, hoce li klub pokazati ambicije da se povuku rezovi i napravi prava ekipa ili cemo otici na odredjeno vrijeme u ono sto je recimo bio Liverpool nekih 7-8 godina.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 06 dec 2018, 11:10

Wisey je napisao/la:Mozda je rano, ali ovoj ce ekipi i grupi igraca vjerovatno presuditi kad Eden ode na ljeto. Tu ce se lomiti sve, hoce li klub pokazati ambicije da se povuku rezovi i napravi prava ekipa ili cemo otici na odredjeno vrijeme u ono sto je recimo bio Liverpool nekih 7-8 godina.
Slazem se.Jedino on ovu ekipu trenutno spasava od prosjeka.Treba rec i da je i on malo pao u posljednje vrijeme.Imao je onu povredu,al 2 mjeseca bez gola je vec zabrinjavajuce.Alonso vec duze vrijeme pokazuje da se nije slucajno dugo vukao po Boltonu,Sunderlandu i Fiorentini.Mada je meni najsmjesniji Sarri sa svojim izjavama da Odoi,Emerson ili Ruben npr ne mogu konstantno igrat,jer nisu dorasli tim njegovim taktickim zamislima,a ovamo mu igraju Alonso,Willian,Morata i slicni koji su kao dorasli.Nadam se da je raja sinoc uvidila i da Christensen nije nista bolji od Luiza.Naprotiv,isto sranje samo drugo pakovanje.Tesko je vala rec sta ovoj ekipi fali.Vjerovatno je jedino Jorginho igrac koji je spreman da igra onako kako Sarri zeli,dok drugi to nisu ni izbliza.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9100
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 06 dec 2018, 21:17

Ko govori da sarri nije dobar trener nek pogleda prvu sezonu pepa. Za ovakav sistem i ovakav nacin igre jednostavno bekovi moraju biti vrhunski.
Hysaj ako dodje desna strana rijesena ali i lijevo nam treba jedan alex sandro ili telles ili neko slicno. Pep je isto krenuo ko sarri strasno onda propao i do kraja sezone nista specijalno a gdje sada city? Fale nam dva beka fali nam stoper ili dva mozda uz povratak zoume samo jedan i to je to ekipa spremna za sarribal. Naravno bilo bi lijepo da se ko city i liverpool prokurcimo pa kupimo par igraca viska isto ali sumnjam klub jednostavno ne radi to vise ali nema ni potrebu sa mladim igracima koje imamo. Nismo mi daleko ali nismo ni blizu tesko je objasniti ali core ekipe je tu vrhunski golman koji moze igrati pas igru. Rudiger stabilan sredina odlicna kakva god kombinacija bila. U napadu imas hazarda i pedra koji su dobri za ovaj sistem dok bi recimo jedan chiesa iz fiorentine legao tu ko budali samar al eto napad nije los osim 9ki koje su katastrofa. Znaci fali nam dosta igraca al najbitinije je tu regista golman vrhunsko lijevo krilo ovo ostalo se moze popuniti. Naravno ako hazard ode onda je druga prica.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 06 dec 2018, 21:44

treba isca ili balea uzet za azara , ako je ikako moguce
pi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9100
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 06 dec 2018, 22:42

Tweeds_10 je napisao/la:treba isca ili balea uzet za azara , ako je ikako moguce
Onda bi morali krilo dovoditi sumnjam da ce odoia gurnuti lijevo odmah. Pulisic nije hazard tako da bi tu dosta izgubili ako isco dodje falilo bi nam krilo. A opet sa iscom sta uraditi onda sa rubenom kuda sa njim. Bale sa druge strane konstantne povrede. Ako budu razmjenu radili uzeti ceballosa ili asensia.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 07 dec 2018, 01:46

ja sam od prije vec govorio, ako ce ici hazard u real, nasi bi trebali traziti trampu asensio i isco, drugacije im ne bih dao hazarda

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iraola » 07 dec 2018, 11:11

Kante i Azpilicueta nisu za ovih pozicija i bolje ih je gledati na klupi nego kako se sramote i pogriješe svaki drugi pas. Alonso nije za ove ekipe, kao ni oba napadača. Znači trebaju stoper, bekovi, krilo i napadač. Kad je Sarri otišao iz Napolia u Chelsea, bila je klauzula da sa sobom smije povesti samo jednog igrača i on je uzeo Jorginha, a znamo da je htio i Hysaja i ovaj bi legao baš kako treba. Sljedeće, kad bi Hazard otišao ništa se ne bi promijenilo, jer od njega Chelsea ne zavisi, naprotiv kad igra on sve ide na njega, a protivnici se baziraju na njemu i obično ništa ne napravi u 50% sezone. Sve što je napravio zadnjih mjesec dana je početak akcije i proigravanje RLC-a za drugi gol Fulhamu. Nijedan igrač nije veći od kluba, a pogotovo u Sarrijevom sistemu gdje ne igra individualni kvalitet nego timska igra. Ako Hazard ode, doći će neko sličnih kvaliteta i biće dostojna zamjena bez problema. On je igrač svjetske klase da se razumijemo, ali suludo je misliti da će Chelsea biti lošiji ako on ode.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 07 dec 2018, 11:13

Ma ja bas je ludo misliti da ces biti losiji ako ti ode jedan od najboljih igraca na svijetu, ne znam stvarno otkud nekom takva luda ideja :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la enobarca » 07 dec 2018, 12:58

Koji su to igraci koji ce zamjeniti Hazarda bez problema, naravno da su dostupni?Pa nije ovo FM da tek tako nadjes zamjenu, i to ne bilo kome nego Hazardu, jedno od najboljih krila svijeta.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 07 dec 2018, 13:46

Hazard nema s kim igrat', to je najveci problem.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 08 dec 2018, 16:56



Na 11:10 objasnjenje zasto Alonso igra a Emerson ne. U stilu Mourinha kad je pricao za Ivanovica da mora igrati zbog prekida.

Avatar
Soba
Postovi: 2359
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 08 dec 2018, 17:09

Treba vidjeti i vratiti Ivanovića, kako bi tek onda bili dobri u prekidima

Avatar
Soba
Postovi: 2359
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 08 dec 2018, 17:45

slika

Evo ga lažna devetka

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9100
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 08 dec 2018, 18:01

Bogami prizva ja pedra na devetci ahahha ili ce hazard biti :hmmmmm: .
Kako god luiz i alonso u odbrani slijedi nam silovanje nadam se da nisam u pravu :pray:

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 08 dec 2018, 18:04

Soba je napisao/la:slika

Evo ga lažna devetka

Morata na tribinama. :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.