Chelsea FC

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
16
5%
Claude Makelele
6
2%
Branislav Ivanović
8
3%
John Terry
17
6%
Ashley Cole
3
1%
Michael Essien
6
2%
Frank Lampard
88
29%
Eden Hazard
18
6%
Didier Drogba
130
43%
Diego Costa
7
2%

Ukupno glasova: 299

Tweeds_10
Kontakt:

PostPostao/la Tweeds_10 » 11 jan 2019, 08:40

ako je istina za willija treba ga za te pare pustiti odma , ionako je tu sad Odoi
pi.

Soba
Kontakt:

PostPostao/la Soba » 11 jan 2019, 15:18

Sa današnje presice:
- RLC još uvijek povrijeđen
- Neprofesionalno od strane Bayerna što su pristupili na taj način Odoiu, volio bih ga imati u timu u budućnosti
- Ako Morata ode moramo naći adekvatnu zamjenu
- Ne želi da izgubi Williana, veoma nam je važan i misli da je nemoguće da ga izgube u Januaru
- Po njegovom mišljenju trebaju nam dva igrača i uprava je informisana o tome

Znači Willian nam ostaje garant do ljeta sigurno. Ta dva igrača koja mu trebaju jedan je Higuan garant a drugi možda onaj italijan sredine terena.
Po njegovoj priči vjerovatno će Morata ići.

exampLe.
Kontakt:

PostPostao/la exampLe. » 11 jan 2019, 16:20

Da niko ne dodje, a Morata ode i to je pojacanje.
FK Željezničar
Chelsea FC
Renault F1 Team

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 11 jan 2019, 16:52

odbijena ponuda pare + malcom od barce

zeno yebem ti sve
Sarri Ball

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 11 jan 2019, 17:14

Ako hudson ode najveci kriva je Sarri.
Naravno uprava snosi dio krivice ali sarriu je mjesecima umirao na tribinama cak ni u europa ligi jedno vrijeme nije igrao.
Za to vrijeme su mu igrali willian i pedro. Pedro i nekako ali willian ima ocajan ucinak ove sezone.
Kasno su se sjetili kakav je momak talenat i poceli mu davati sansu.

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 11 jan 2019, 17:27

Da se ne lažemo nikako niko drugi osim njega ne može biti kriv ako ode, ja da sam klub ako nece da produzi ugovor lagano godinu i po u juniore i to da ne igra samo da trenira, ali ovi ce zinuti za 30 miliona sigurno

Ne moze klub biti kriv nikako, on te je napravio tebi sad sto je braco digao samopouzdanje je druga stvar, da je mogao malo vise dobiti sanse to je istina, ali opet nije razlog da odes i kluba

i konacnici nadam se ubrzo da ce objaviti da je potpisao ugovor do 2024 :mrgreen:

Soba
Kontakt:

PostPostao/la Soba » 11 jan 2019, 18:16

Azpi WroteColon
i konacnici nadam se ubrzo da ce objaviti da je potpisao ugovor do 2024 :mrgreen:

Hoće al' sa Bracom :lol: :mrgreen:

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 11 jan 2019, 18:26

Azpi WroteColonDa se ne lažemo nikako niko drugi osim njega ne može biti kriv ako ode, ja da sam klub ako nece da produzi ugovor lagano godinu i po u juniore i to da ne igra samo da trenira, ali ovi ce zinuti za 30 miliona sigurno

Ne moze klub biti kriv nikako, on te je napravio tebi sad sto je braco digao samopouzdanje je druga stvar, da je mogao malo vise dobiti sanse to je istina, ali opet nije razlog da odes i kluba

Slazem se ima i to u momka je ulozeno i vremena i truda i klub mu je pokazao koliko im znaci startao je dvije zadnje tekme u 7 dana.
Ali opet mjeseciam momak je gledao ove kretene ispred njega realno nije bilo razloga za tim. Kako god nadam se da ce ostati prevelik talenat da ga izgubimo. Ako ga vec moramo prodati lagano u dortmund ili leipzig sa opcijom kupivne nazad i cao. Eto mu nek igra kod druga u dortmundu.

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 11 jan 2019, 18:53

Ode fab sto sigurno znaci da dolazi ili barella ili paredes ili neko treci.

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 11 jan 2019, 18:58

Chelsea have made no progression in attempt to persuade Callum Hudson-Odoi to sign a new contract. The club is still considering Bayern's £35m offer. The player is still determined to leave Chelsea. Decision expected after tomorrow's game against Newcastle [@guardian_sport]
1974---1975---1976---2001---2013

Soba
Kontakt:

PostPostao/la Soba » 11 jan 2019, 19:11

slika

:salut:

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 12 jan 2019, 09:47

Cijela stvar oko Hudson Odoija smara vise.Mali se ponasa kao da je **** Ronaldinho.Svaka njemu cast,talentovan je i ima potencijala ali brate tesko da ti mozes ocekivat da sa 17-18g budes starter u bilo kojem klubu.Sto se mene tice zakinut je mozda za neku utakmicu u EL i mozda pokoju utakmicu kao zamjena u PL.Sad se za mnogo sta krive Willian,Pedro,Alonso itd. a da je ovaj mali igrao i da smo imali slicne rezultate po njemu bi bila osuta slicna paljba.Dakle brate 17-18 ti je godina,budi strpljiv I doc ce tvoje vrijeme sto i pokazuje ovo da igra cesce u posljednje vrijeme,a ako neces ima ko hoce.

Sto se Higuaina tice.Sarri opet pokazuje ogromnu zatucanost kao I prethodnik mu Conte u toj zelji za dovodjenjem starijih igraca za velike pare sto je nidje veze kao I zelja uprave da dovede Wilsona za 50 miliona funti lol.Znaci oboje su u krivu.Kao da niko od njih ne vidi da je Icardi prakticno dostupan,a obzirom na njegove godine,otkupna klauzula od 100miliona eura je nista.

jose
Kontakt:

PostPostao/la jose » 12 jan 2019, 10:48

Ja Odoia razumijem. Mali zna kakva je politika u Chelsiju vezano za mlade igrače. Džaba mu je biti strpljiv. Ne bi ni sad igrao da povrede nisu osakatile ekipu. RLC je najbolji primjer, džaba mu što pokaže da je bolji od nekih standardnih prvotimaca, kad su svi zdravi, njemu je klupa.
A u većini velikih timova uvijek se nađe par tinejdžera koji igraju u prvom timu, jer pokažu dovoljno talenta da igraju.
Osim toga, ako vidiš da je mali potencijalni klasni igrač, ponudiš mu produženje ugovora na vrijeme, a ne kad druge ekipe počnu da se interesuju.
Moje mišljenje je da će mali ostati ako bude redovno igrao, a ako ne, onda pa-pa.
Velež, LA Lakers, Chelsea FC, Chievo Verona, Atletico Madrid, Scuderia Ferrari

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 12 jan 2019, 12:23

Nadam se danas malo emerson i kova startaju mada ovaj prvi vjerovatno nece.
Odoi skoro pa sigurno nece poceti rekao je sarri da je umoran nakon ove dvije utakmice.
Ocekujem bolju zavrsnicu napokon jer stvarno stvaramo sanse kontrolisemo utakmice ali nema zavrsnog pasa i naravno zavrsnog udarca.
Odavno nisam vidio da onako izdominiramo totenham kao proslu utakmicu da onako lako prolazimo njihov presing osim u par navrata kada je barkley odlucio biti barkley. Potpuna kontrola utakmice ali u zdanjem dijelu napada corak. Bilo bi fino danas 3 4 gola uvaliti da se digne samopouzdanje ali zadovoljan sa pobjedom kako god. Ako se ne varam dvije utakmice u ligi nismo kuci dali gol od one tekme sa cityem.
Danas morata hat trick :mrgreen:

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 12 jan 2019, 12:38

Danas ako uvalimo jedan bit ce dobro.Znamo kakav je bunker Benitez postavio u prvom dijelu sezone,a tada jos nismo bili u ovoliloj krizo sa golovima.Ne bi me cudilo da opet ostanemo na nuli.

Soba
Kontakt:

PostPostao/la Soba » 12 jan 2019, 12:45

Kako ćeš popraviti završnicu kad imaš iste klocove u napadu

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 12 jan 2019, 12:54

Pa to je na Sarriju nazalost ima to sto ima ali od toga mora nesto napraviti a i kroz karijeru je takav trener kad mu se povrijedi milik ako se ne varam napravi od mertensa cudo nek se snadje. Zavrsnica se mora popraviti pa makar stoperi dali 3 gola ali ne smije se vise nastaviti fulati ciste prilike.
Usput mertens u decembru “But maybe in one year, I’m free, so maybe you never know, maybe Sarri is going to call me. We will see.”

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 12 jan 2019, 13:14

wadethegreat WroteColonPa to je na Sarriju nazalost ima to sto ima ali od toga mora nesto napraviti a i kroz karijeru je takav trener kad mu se povrijedi milik ako se ne varam napravi od mertensa cudo nek se snadje. Zavrsnica se mora popraviti pa makar stoperi dali 3 gola ali ne smije se vise nastaviti fulati ciste prilike.
Usput mertens u decembru “But maybe in one year, I’m free, so maybe you never know, maybe Sarri is going to call me. We will see.”

Pa divno,imat ce tad 32 godine :lol: Moram rec da me i Conte i Sarri nerviraju sa identifikacijom nekih transfer meta.Obojica navale na neke igrace koji su prije igrali pod njima,a ostatak svijeta kao da ne postoji.

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 12 jan 2019, 13:33

darker10 WroteColon
wadethegreat WroteColonPa to je na Sarriju nazalost ima to sto ima ali od toga mora nesto napraviti a i kroz karijeru je takav trener kad mu se povrijedi milik ako se ne varam napravi od mertensa cudo nek se snadje. Zavrsnica se mora popraviti pa makar stoperi dali 3 gola ali ne smije se vise nastaviti fulati ciste prilike.

Pa divno,imat ce tad 32 godine :lol: Moram rec da me i Conte i Sarri nerviraju sa identifikacijom nekih transfer meta.Obojica navale na neke igrace koji su prije igrali pod njima,a ostatak svijeta kao da ne postoji.

Ma ja bih ista uzeo osim ovoga sto sada imamo. Kad bi dosao neki strasan napadac plus mertens sto da ne moze i na krilu i u napadu igrati ali slazem se 32 godisnjak nije dugorocno rjesenje a nama treba takvo pod hitno posebno ako dobijemo tu zabranu. Isto vazi i za higuaina sve je to na kratke staze nazalost. Ima i onaj poljak iz genoe strasno igra pa icardi itd ima napadaca realno samo da hoce iskesirati ali...

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 12 jan 2019, 14:03

Sta ce nam levati kojih se necemo moci kasnije rijesiti

Sarri ne voli mlade igrace i to je to, ne bi me iznenadilo da dobije otkaz nakon prepirke sa upravom kad bude htio produziti ugovor na duzi period od jedne godine ovima sa 30+ godina.
Sarri Ball

Natrag na “Chelsea FC”

Trenutno korisnika/ca: LlullSergio, Wisey i 2 gosta.