Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 19 jan 2019, 21:00

sve prosle utakmice ostavimo na stranu, za ovu konkretno utakmicu iskljucivo je krivac Sarri, nikako igraci

kad se vidi sta je on pokusavao, Bog sami zna, igra niti ima glavu niti rep. Onda previse forsiranje Hazarda u napadu, to je ok u odredjenoj mjeri, Giroud je MORAO uci odmah pocetkom druge polovine.

Gledam s kolegom utakmicom i on mi isto govori ˙al ovi vuku jedan napad´. Sve neka dodavanje, neke kombinacije od cega nista ne proilazi.

Ostalo ja stvarno nemam snage da pisem da komentarisem, a dosta toga bih htio reci.

Ja sa Sarrijem od pocetka nisam imao dobar osjecaj da ce ovo na nesto ispasti, ne zbog toga sto sam volio Contea, ali za Sarrija nisam bio nikako.


Ali eto, kao po obicaju u zadnjih nekoliko godina, sada cemo cekati da ispadnemo iz top4, pokusace se nekako kroz europa ligu izboriti liga sampiona, i tu ako se ispadne na kraju, onda ce i Sarri dobiti nogu, sta smo dobili, propalu sezonu, izgubicemo Hazarda, Boga pitaj koga cemo i kakve cemo igrace dovesti.

eXtr3m3
Postovi: 129
Pridružen/a: 09 okt 2010, 22:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la eXtr3m3 » 19 jan 2019, 21:06

Polako se Liverpulizujemo i Arsenalizujemo xd. Umjesto da pobjegnemo Tottenhamu 2 boda i da pritisak na njih prebacimo, nama Ars i MU prilaze na 3 boda i s obzirom kako igramo za 2-3 kola će nas i prestići. Ostaje jedino ta EL da se izgura pozicija za LP, mada i tamo ima solidnih ekipa tako da će i to biti belaj sa ovakvom igrom. A transferi, pa i sami vidite kakvi se igrači unazad par godina dovode, transfer politika blago rečeno očajna.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 21:37

'I’m extremely angry, very angry indeed. This defeat was due to our mentality. I can’t accept it. We had a similar issue against Tottenham in the league. It appears this group of players are extremely difficult to motivate.
Isto je i Conte pricao tako da nesto nije u redu ocito sa ovom ekipom odnosno odredjenim igracima.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 21:44

Ima jos toga pogledajte presicu sarrija pricao sve na italijanskom kaze hocu da posaljem poruku svojim igracima.
Preikipilo bratu mozda sad napokon willian i alonso vide klupe.

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 19 jan 2019, 21:54

Ma **** mu svi igraci guzicu, civjek je glupan zesci, ne postoji trener koji ne moze uociti dva najlosija beka u ligi Alonsa i Azpilicuetu, pa prvi gol vidjecete Alonso nesto pokusava a Azpilicueta staji i gleda i nikog ne pokriva. Najboljeg igraca u ligi kilaviti na neprirodnoj poziciji i ja sam jos nekoliko kola uz Saria da promijeni nesto, ako ne onda sam za to da Zola preuzme ekipu i da se na ljeto otarasimo skart ovaj sto se dovodi.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 21:58

Iznaroda je napisao/la:Ma **** mu svi igraci guzicu, civjek je glupan zesci, ne postoji trener koji ne moze uociti dva najlosija beka u ligi Alonsa i Azpilicuetu, pa prvi gol vidjecete Alonso nesto pokusava a Azpilicueta staji i gleda i nikog ne pokriva. Najboljeg igraca u ligi kilaviti na neprirodnoj poziciji i ja sam jos nekoliko kola uz Saria da promijeni nesto, ako ne onda sam za to da Zola preuzme ekipu i da se na ljeto otarasimo skart ovaj sto se dovodi.
Ma brate ako se rijesimo njega koga dovesti. Ne mozemo samo rotirati trenere nema tu uspjeha evo pokusali smo mourinho conte sada i sarri.
Nije los on vidjeli smo sta moze u nekoliko utakmica ove sezone jednostavno ekipa je prosjecan osim dva igraca i to je to ovo ostalo je sve prosjek.
Kako je moguce da se niko ne krece u protivnickom sesnaestercu.
Willian ne moze proci igraca a on je kao neko krilo hoce ga barsa dok odoi sjedi to mu najvise zamjeram.
Bekovi sta i da ubaci sappu i emersona jedan ce biti dobar al opet nisu to vrhunski igraci. Pogledajte bilo koju bolju ekipu zadnjih par godina bekovi su im strasni brzina dribling ubacaj sve imaju. Onda na sredini ko ce nama dati gol ili utrcati u prostor ili proci par igraca osim rubena koji je povrijeden nema niko. Mason mount jedva cekam njegov povratak iskreno da sam na mjestu uprave prodati alonsa ako ga iko hoce dovesti vrhunsko i lijevog i desno beka a u sredini vratiti mounta ruben je tu dovesti jos jednog da moze mijenjati i jorgana i kantea i cao. Napadac isto fali eto nesto se nadam pulisicu uz odoia da moze na krilu ali realno ovo je ocajna ekipa.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 22:08

Plus ovo prozivanje kroz medije je stara taktika da igraci pocnu gristi ali opet kazem za njegovu igru ovdje nema igraca.
Nije mogla biti gora situacija dosao menager koji uopste ne gleda trziste u ekipu koja u upravi nema ni glavu ni rep.
EDIT:
https://youtu.be/XD-gs77L3OY

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 19 jan 2019, 22:39

Ma ovo je kraj za Sarria, javno prozivanje je znak da je to to, nesto im nije legao jbg na pocetku su bili dobri i zadnjih mjesec mozda malo jace jednostavno sve losije se igra, danas haj sve na stranu igra, greske i sl. ali tako bezvoljno u yebenom derbiju, opet ona letargicnost kao kod Contea i Mourinha, ocigledno je da se atmosfera pokvarila u ekipi i da igraju jer im je to posao i cekaju promjenu trenera, samo sad ne izdrzase ni sezonu

Ma vise koga dovesti, a da ce im odgovarati bar dvije godine ne znam, a od slobodnih trenera jedino imas Zidana i Jardima kao opcije

Da ce stati iza njega, a ne igraca nesto ne vjerujem iskreno
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 22:43

Azpi je napisao/la:Ma ovo je kraj za Sarria, javno prozivanje je znak da je to to, nesto im nije legao jbg na pocetku su bili dobri i zadnjih mjesec mozda malo jace jednostavno sve losije se igra, danas haj sve ok ali tako bez voljno u yebenom derbiju, opet ona letargicnost kao kod Contea u Mourinha, ocigledno je da se atmosfera pokvarila u ekipi i da igraju jer im je to posao i cekaju promjenu trenera

Ma vise koga dovesti, a da ce im odgovarati bar dvije godine ne znam, a od slobodnih trenera jedino imas Zidana i Jardima kao opcije
Ma nista od zidana ode brat u juve i jardim sta nema buraz ovo je do svlacionice ne moze toliko vrhunskih trenera biti krivo.
Non stop oni nonsalantni ne interesuje ih nista ko god bio trener. Arsenal danas poginuo na terenu sokratis gledam ga ludi frajer na svaki start odluku sve jednostavno daleko vise motivirani. Ja sam za sarrija a da se mi lagano rjesimo alonsa williana barkleya i slicnih i da dovedemo neke ozbiljne igrace.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 19 jan 2019, 22:45

Ma koja atmosfera, koja motivacija pobogu ljudi dragi, o cemu vi pricate?? Pa pola ekipe nam ne valja. Eto danas na lijevoj strani dvije seklemezine, Debilian i onaj trut Alonso. Centarfora nemamo za lijeka, onu dvojicu kad bi upario ne dobijes postenog napadaca. Igra qrcu ne valja, jednom Arsenalu ne mogu sutnut po golu.

Jadni mi ako ovaj misli da mu je najveci problem sto ih ne moze motivisati.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 22:49

Wisey je napisao/la:Ma koja atmosfera, koja motivacija pobogu ljudi dragi, o cemu vi pricate?? Pa pola ekipe nam ne valja. Eto danas na lijevoj strani dvije seklemezine, Debilian i onaj trut Alonso. Centarfora nemamo za lijeka, onu dvojicu kad bi upario ne dobijes postenog napadaca. Igra qrcu ne valja, jednom Arsenalu ne mogu sutnut po golu.

Jadni mi ako ovaj misli da mu je najveci problem sto ih ne moze motivisati.
Pa covjek indirektno govori da mu trebaju novi igraci i higuaina je spomenuo. Cisto sumnjam da on ne vidi ovo sto mi laici vidimo.
Nema covjek opcija kazem opet ruben se povrijedio odmah na sredini terena nemas golova krila ne valjaju citavu sezonu pedro tu i tamo nesto odradi jimi hendrix igra kao da je bek ne krilo i statistiku takvu ima.
SArrijeve greske su forsiranje williana ili pedra nije bitno ispred Odoia jer je mali vec kvalitetniji igrac od oboice. Drugo Alonso naravno tu nema poravdanja on je trebao prestati da igra u prvoj prije jedno 3 mjeseca. DA se ne ponavljamo jer sve isto pricamo samo mislim da je i on svjestan situacije zato je ovo i uradio. Ni jedan trener ne bi ovako javno prozvao igrace bezveze. Usput dobili su ribanje i u svlacionici kasnio sarri na presicu.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 22:58

Pa ko bi izdrzao citavu sezonu sa ovim likom? Najstrpljiviji covjek tesko da bi mogao.Pa ja mogu mislit kako je Emersonu bratu.Lik evo 6 mjeseci gleda kako Alonso igra ko ****,a ovaj mu ne da ni minute u PL.Ista stvar je i sa Odoijem,samo sto tom malom ne manjka ponuda i evidentno je da mu je dopizdilo.Isto tako mogu mislit kako je Hazardu sto igra van pozicije iako je evidentno da se muci tu,ali eto Sari misli da to radi.Dalje,odgovorno tvrdim da je Mikel bolje igrao Jorginhovu rolu od Jorginha.Imao je isto bezbroj pasova na stranu i nazad,istu kvalitetu pasova prema naprijed,a bio je znatno bolji u duelu i skok igri.Bring back Mikel :D Cak je evidentno da i taj isti Jorginho ne igra dobro,da se ne snalazi bas,ali je frajer nezamjenjiv u prvoj postavi i naravno da ce menadzer kad sve ovo radi izgubit povjerenje igraca.

I vi sto spominjete nove igrace,vi ste ludi ako mislite da ce jedan il dva igraca nesto promijenit.Sistem je taj koji igra kod Sarrija i on prolazi ili ne prolazi.A trenutno pojma nemam sta je njegov sistem.Ne igramo uopste onako kako sam mislio da igra jedna njegova ekipa.Pa Arsenalu nismo napravili sanse a ljudima u odbrani Bellerin,Sokratis,Koschielny i Kolasinac :lol:

Sarri po trenutno prikazanom zasluzuje otkaz cisto iz razlog sto ni ne pokusava da nesto promijeni.Pred svaku utakmicu vidimo iste postave,u svakoj utakmici 2/3 izmjene su iste,a nekada i sve 3.

Pa ja ruku dajem da bi 50 put bolje igrali da izvede postavu:

Kepa
Azpi Rudiger Luiz Emerson
Kovacic Kante RLC
Odoi Giroud Hazard

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 19 jan 2019, 22:59

Pa imao je ovaj problem jos prije mjesec ipo dana la je gurao iste igrace, sad se vadimo nema Lofutsa kao najboljeg igraca iz vezmog reda a momak je sjedio 15 utakmica dok su ostali igrali svaku utakmicu, zgadio mi se Jorginho danas za njeg je Fabregas svemirski brod. Ako nesto Sari misli napraviti mora zakucati dva beka za klupu i primijeniti ih, krivimo upravu za igrace a o sam gura Wiliana svaku utakmicu, jednostavno pokazes muda izbacis igraca iz ekipe i uprava je tad svjesna da ga mora prodati. Mi cemo na kraju izgubiti Lofutsa i Odoia njegovom krivicom jer ne igraju dovoljno i Hazarda jer ga kilavi na pogresnoj poziciji.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 19 jan 2019, 23:00

wadethegreat je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Ma ovo je kraj za Sarria, javno prozivanje je znak da je to to, nesto im nije legao jbg na pocetku su bili dobri i zadnjih mjesec mozda malo jace jednostavno sve losije se igra, danas haj sve ok ali tako bez voljno u yebenom derbiju, opet ona letargicnost kao kod Contea u Mourinha, ocigledno je da se atmosfera pokvarila u ekipi i da igraju jer im je to posao i cekaju promjenu trenera

Ma vise koga dovesti, a da ce im odgovarati bar dvije godine ne znam, a od slobodnih trenera jedino imas Zidana i Jardima kao opcije
Ma nista od zidana ode brat u juve i jardim sta nema buraz ovo je do svlacionice ne moze toliko vrhunskih trenera biti krivo.
Non stop oni nonsalantni ne interesuje ih nista ko god bio trener. Arsenal danas poginuo na terenu sokratis gledam ga ludi frajer na svaki start odluku sve jednostavno daleko vise motivirani. Ja sam za sarrija a da se mi lagano rjesimo alonsa williana barkleya i slicnih i da dovedemo neke ozbiljne igrace.
Ako ce tamo Zizu onda Allegria dovesti :mrgreen:

Ma ja kazem uredu lose odigrati nikad to nije problem, ali ono kad izadjes da igras bez volje ma ko puskom natjeran e to je vec sranje
Yebem majku igras derbi yebeni i ti se vuces po terenu, do 91 ne napravis opasan start, a ionako nema mudonje nijednog ova ekipa, svi nekakvi pogni glavu, borbenog duga ni sekunde

Ma nisu ni ovo igraci toliko losu koliko se to potencira, zna Willian sjajno odigrati kad mu je cejf, ali cejf mu je svake prestupne godine
Mislim nisu ni toliko dobri za titule, ali bolje od ovoga sigurno mogu

Ma da se hoce ne znam fakina nekog dovest, ali problem je sto nam takav treba sa bar par godina staza u klubu pa da imamo vodju nekog nekog ko ce zagalamit da i to vidim na nasoj utakmici
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 19 jan 2019, 23:05

wadethegreat je napisao/la:
Wisey je napisao/la:Ma koja atmosfera, koja motivacija pobogu ljudi dragi, o cemu vi pricate?? Pa pola ekipe nam ne valja. Eto danas na lijevoj strani dvije seklemezine, Debilian i onaj trut Alonso. Centarfora nemamo za lijeka, onu dvojicu kad bi upario ne dobijes postenog napadaca. Igra qrcu ne valja, jednom Arsenalu ne mogu sutnut po golu.

Jadni mi ako ovaj misli da mu je najveci problem sto ih ne moze motivisati.
Pa covjek indirektno govori da mu trebaju novi igraci i higuaina je spomenuo. Cisto sumnjam da on ne vidi ovo sto mi laici vidimo.
Nema covjek opcija kazem opet ruben se povrijedio odmah na sredini terena nemas golova krila ne valjaju citavu sezonu pedro tu i tamo nesto odradi jimi hendrix igra kao da je bek ne krilo i statistiku takvu ima.
SArrijeve greske su forsiranje williana ili pedra nije bitno ispred Odoia jer je mali vec kvalitetniji igrac od oboice. Drugo Alonso naravno tu nema poravdanja on je trebao prestati da igra u prvoj prije jedno 3 mjeseca. DA se ne ponavljamo jer sve isto pricamo samo mislim da je i on svjestan situacije zato je ovo i uradio. Ni jedan trener ne bi ovako javno prozvao igrace bezveze. Usput dobili su ribanje i u svlacionici kasnio sarri na presicu.
nista on indirektno ne govori

kad treba dovesti igrace, on govori da su mu ovi dovoljni i da je bitno njih zadrzati

zar mu je trebao arsenal i totenham da tek sad skontaju kakve su stvari?
darker10 je napisao/la:
I vi sto spominjete nove igrace,vi ste ludi ako mislite da ce jedan il dva igraca nesto promijenit.Sistem je taj koji igra kod Sarrija i on prolazi ili ne prolazi.A trenutno pojma nemam sta je njegov sistem.Ne igramo uopste onako kako sam mislio da igra jedna njegova ekipa.Pa Arsenalu nismo napravili sanse a ljudima u odbrani Bellerin,Sokratis,Koschielny i Kolasinac :lol:

istina, evo protiv arsenala ja uopste nisam ni znao kako igraci trebaju igrati, sta sarri uopste zeli, totalno su pogubljeni bili
Zadnja izmjena: QUARESMA 18<<<, dana/u 19 jan 2019, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:06

Kad ovo Žoržinjo uradi onda se može porediti sa bratom Mikelom :salut:



:mrgreen:

Ma de, imamo na svakoj poziciji dva igrača, svaku utakmicu može različit sastav igrati ali on forsira isto, samo eto u kupu mijenja i zadnje utakmice epl

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:08

Covjek je tvrdoglav i to ce ga kostat.Isto ko sto je kostalo Contea i Mourinha.Pomalo postaje smijesno ovo njegovo forsiranje pojedinih igraca.Toliko da mi se ogadila sama njihova pojava na terenu.

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:10

Priča o nekakvom posjedu i dodavanju, najbolje šanse pa i golove smo dali dugim loptama i to uglavnom Luiza i danas bi to bilo nego Pedro fulo

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:11

Soba je napisao/la:Priča o nekakvom posjedu i dodavanju, najbolje šanse pa i golove smo dali dugim loptama i to uglavnom Luiza i danas bi to bilo nego Pedro fulo
Pa to ti kazem,Ja ne znam kako neko moze branit Sarrija.Nema njegovog pecata uopste.Zadnje dvije pobjede u ligi Luiz iskreiro pasovima od 50m.Mozda bi i danas dobili da Pedro uvali onu njegovu asistenciju.I sto je fazon,sto vise vrijeme ide sve manje vidim bilo cega Sarrijevog u ovoj igri.Ali hajde,bit ce bolje :D

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 19 jan 2019, 23:17

Ja cu jos samo reci i necu pisati vise da koliko god nas kritikuje Alonsa(ja sam prvi) toliko treba i Azpilicuetu, pa ne zna se ko je gori od njih dvojice. Prvi gol Alonso pokusava nesto blokirati a ovaj drugi hajvan nikog ne cuva i gleda i jos kapiten. Ba idiote gledo si makar Terya i Cahila bacali su se pod loptu sa kapitenskom trakom a ti stojis i gledas. Mrs na klupu.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.