Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 mar 2019, 23:40

BluesForever je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:Bolje bi igrali kad bi nas vodio Nuno Espirito Santo.

Igrali bi sigurno sa Luizom, Alonsom, Azpilicuetom koji ne zna centrirati.
Ma nema prvaci bi bili sa trenutnim rosterom, Sarrijeva je greska sto doticne forsira i tjt.
Sa tim istim rosterom smo bili prvaci sa Conteom i Murinjom.

Sa Conteom jesmo otprlike, ali fali trenutno 3-4 igraca iz te postave.
Ne sporim odlicno je to izgledalo kod Conte-a u prvoj sezoni, ali vidljivo je da pojedini igraci trenutno ne mogu odgovoriti zadatku.
Naravno i da zbog doticnih primamo svaku utakmicu 2-3 gola citaj Alonso, Luiz itd.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
jose
Postovi: 8558
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 18 mar 2019, 10:55

Ma realno treba shvatiti da Chelsea ove sezone nema kvalitet za top 4, pomiriti se s tim i sve snage baciti na pokušaj osvajanja Evropske lige.
To je Mourinho sa Manchom dobro shvatio prije par sezona i fokusirao se u ovom dijelu sezone samo na LE.
Istina, ni tu Chelsea još nije imao jačeg protivnika, mazio nas je raspored do sada (a i u četvrfinalu). I plus što u LE treba forsirati ekipu koja je dosad igrala, a ne da prebaci ove luzere iz prvenstvenih utakmica na utakmice LE.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 18 mar 2019, 10:57

BluesForever je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:Bolje bi igrali kad bi nas vodio Nuno Espirito Santo.

Igrali bi sigurno sa Luizom, Alonsom, Azpilicuetom koji ne zna centrirati.
Ma nema prvaci bi bili sa trenutnim rosterom, Sarrijeva je greska sto doticne forsira i tjt.
Sa tim istim rosterom smo bili prvaci sa Conteom i Murinjom.

pa kad smo bili prvaci? prosle sezone?

ovi idioti vec dvije sezone ne mogu meda, ako su osvojili ligu prije pet godina ne znace da ce je osvajati i narednih 5 godina

ekiou treba osvjezavati novim igracima, rijeeavati se polovnjaka

Avatar
Soba
Postovi: 2355
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 18 mar 2019, 12:10

Pa došli su novi igrači Kepa, Barkley (jer je faktički bio povrijeđen proslu sezonu) Kovačić, RLC, Jorginho, Higuain, Odoi. Sve su to igrači koji do sad nisu igrali za nas.
Ostali su u odbrani stari igrači ali nije niko izmijenio komplet tim u jednoj sezoni. Možda je problem kvalitet novih igrača

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la MElloo » 18 mar 2019, 12:16

Kristof Terreur
This won’t probably stop until June:

“Real Madrid have confirmed to Zidane that they have signed up Eden Hazard. There is an agreement. Hazard will be in Madrid in June.”

Real have approached Chelsea over EH, but they haven’t accepted anything so far.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 18 mar 2019, 12:30

Soba je napisao/la:Pa došli su novi igrači Kepa, Barkley (jer je faktički bio povrijeđen proslu sezonu) Kovačić, RLC, Jorginho, Higuain, Odoi. Sve su to igrači koji do sad nisu igrali za nas.
Ostali su u odbrani stari igrači ali nije niko izmijenio komplet tim u jednoj sezoni. Možda je problem kvalitet novih igrača

... ili oronulih defanzivnih igraca. :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Soba
Postovi: 2355
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 18 mar 2019, 12:36

Šta ćeš vole ljudi više da gledaju kako matori Luiz kiksa nego mladi Danac kako kiksa jbg
Jedino da dovedemo Kielinija možda je njega Sari gledao u italiji kako igra, jednog štopera iz serie a već imamo, i tri beka, pa ovi naši samo italijansku ligu pratili

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 18 mar 2019, 12:46

Soba je napisao/la:Šta ćeš vole ljudi više da gledaju kako matori Luiz kiksa nego mladi Danac kako kiksa jbg
Jedino da dovedemo Kielinija možda je njega Sari gledao u italiji kako igra, jednog štopera iz serie a već imamo, i tri beka, pa ovi naši samo italijansku ligu pratili

Jeste, ali kakve smo igrace doveli iz te Serije A, na sta je Marina pare skrsila.
Zato nam je potreban sportski direktor tipa Ballack, ne bi se u tom slucaju desavali Drinkwater, Alonso i slicni slucajevi.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Soba
Postovi: 2355
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 18 mar 2019, 13:06

Pa to je to, uprava troši novac samo je problem što troši na panjeve.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 18 mar 2019, 13:34

Danac je prosle sezone napravio "onu" gresku protiv barse mada mozda je i fabregas pogrijesio ali nebitno od tada je bio nesiguran.
Medjutim ove sezone bez greske kad god je igrao bilo to prvenstvo ili EL. Meni samo nije jasno postavljanje u odredjenim situacijama.
Rudiger isto ima lose postavljanje na prekide naravno i luiz dok alonso nije fudbaler tako da necu komentarisati.
Jako lose pozicioniranje juce u drugom poluvremenu svaki centarsut bio to prekid ili iz igre uvijek je igrac evertona neometan bio na lopti.
Ne prate svog covjeka ne pozicioniraju se dobro na skok al to su stvarno mislim gluposti to su stvari koje stoperi uce dok su djeca.
Ulaganja su totalno otisla u pogresnom smjeru milan dovede piateka za 31 milion mi za iste pare drinkwatera koji trenutno radi na odrzavanju pomocnog terena. Pa bakayoko koji se kod nas nije snasao da ne nabrajam znamo ih svi. Na to sve tu se otvara po meni glavni Sarrijev problem.
Po meni to nije tvrdoglavost nego ego. Na pocetku sezone je rekao mene ne interesuju transferi itd.
Tada je hvaljen kako je Alonso prodisao pa luiz pa ovaj pa onaj a sada svi ti igraci igraju prelose. Alonsa je nazivao naboljim bekom svijeta odnosno da to moze postati itd takve gluposti ali sada ne zeli jednostavno da ih vadi iz prve postave jer zeli da dokaze da je bio u pravu.
Isto i za williana i pedra i zasto odoi ne igra. RLC je bio na putanji za prvi tim do tih problema sa leđima i ako ne bude povrijeden na ovoj pauzi sto slijedi on ce startati do kraja sezone uvjeren sam u to. Znaci imamo upravu koja ne zna jednostavno ne zna dovoditi igrace i trenera koji ce to trpiti.
Savrsen sklop :).
Ja se samo nadam da ce skontati ono sto su skontali liverpool i city a to je da za odredjeni sistem trebaju odredjeni igraci inace zavrsis 8i kao klopp.
Ulupati opet rekordan broj para ali i prodati fin broj igraca da se pokrijemo nije nemoguce.
Real dovede Edera kojeg sam ja kod nas prizeljkivao.
Moze igrati stopera ili beka. Ljudi lagano ulupali 50 miliona kao sto je city radio za svoje bekove toliko sada kostaju igraci to je jednostavno tako.
Mi se cjenkali za peredesa i kao nismo ga htjeli dovesti zbog mounta a ostali samo na jorginhu .
To je nedostatak planiranja i organizacije u klubu.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2587
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 18 mar 2019, 14:44

@wade,dosta si u pravu,ali taj drinkwater nije toliko los igrac koliko se predstavlja,nista zorzinjo nije bolji od njega,drinkwater cak ima i bolju dubinsku loptu i bolji je u odbrani,ali ga sari ne koristi,i sam si napisao ako zelimo trenera koji hoce da saradjuje sa upravom i da ubacuje mlade igrace,ne sme da ima toliki ego,tako da sari mora da leti,sa njim nema sanse da osvojimo le,mislim da ima da nas izbace i u polufinalu,a u prvenstvu sigurno zavrsavamo 6.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 18 mar 2019, 17:13

Najgore je sto se prate samo igraci iz Serie A zato sto su treneri odatle dosli, drinkwater je uz Kantea osvojio Epl sa Lesterom ne moze biti tako los da nije ni na tribinama...

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 18 mar 2019, 18:19

Pa dobro sad iskreno ne znam kojeg ste to vi drinkwatera gledali za mene je on ispod prosjecan igrac.
A pored kantea bih ja izgledao kao strasan igrac.
Koliko god trom bio jorginho bolji je u pas igri i ima pas zavrsni svaku utakmicu izbaci ili debeljka ili nekog drugog iza odbrane belaj je sto mi ove sezone ne znam sta je gol. Isto u zadnje vrijeme uz visoki presing kantea i barkleya jorginho presjeca veliki broj lopti. Problem je sto je stvarno prespor pa kada protivnik ide na kontru izgleda komicno kao da usporeno trci ali nemamo nikoga drugog da to moze igrati u ekipi.
On usput je dobar kad su dva igraca na sredini ali je prelos sa trojicom. Potpuno promasen transfer kao i more ostalih.
Samo nek se zavrsi ova patnja od sezone i da nekako izborimo LP pa cemo mi lako. DOlazi pulisic a ako se ova zabrana odgodi i dozvole nam ovaj prelazni rok vjerujem da ce doci jos dosta igraca a dosta i otici.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 18 mar 2019, 18:30

cuj drinkwater, pa nemojte me zayebavati


eno odoi pozvan u reprezentaciju, bez da je i jednu odigrao utakmicu za u21 tim i uprkos maloj minutazi u ligi

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 18 mar 2019, 21:06

Pa svi vide nesto u Odoiju al eto Sarri mu nece dat da bude starter dok ne napuni 22 godine, jer se eto sikira za decka :D Duze vrijeme je vidljivo da igraci ne mogu iznijet ovo sto Sarri hoce, al eto on to forsa jer je to ono sto ga je prodalo i dovelo u Celzi. Ocigledno je da su najbolje utakmice u sezoni odigrane kada se koristio pragmaticniji i direktniji stil. On to koristi samo kad osjeti da se stolica bas uzdrmala kao onomad protiv Sitija :D A mora, jednostavno mora pronac nacin za ove igrace, jer ne moze nikog dobit u prelaznom roku. Ma pitanje je da li bi doveo prava pojacanja i da moze.Imam osjecaj da bi tad jos vise polovnjaka iz Italije doslo u klub.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 18 mar 2019, 22:15

Ako Sarri dobije otkaz, ocekujem da se i uprava promjeni.

Nema smisla sa ovom upravom dalje, najveci krivci za ovo stanje

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 mar 2019, 00:33

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Ako Sarri dobije otkaz, ocekujem da se i uprava promjeni.

Nema smisla sa ovom upravom dalje, najveci krivci za ovo stanje
To ako se ne odradi i sljedeci ce letjeti vrlo brzo i tako u krug.
To se moglo raditi kada smo imali mudonje u ekipi sa ovim picicima tesko.
Mislim da mu nece dati otkaz jer su previse ulozili jorginho pa higuain i njegova plata fine pare su date za oboicu tako da ce mu ja mislim dati sljedecu sezonu da ovo popravi.
Problem ostaje isti ako Marina bude odluke donosila tako da ne vidim kako bi se ista promijenilo.
Da hoce dovesti Camposa :pray:

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 19 mar 2019, 00:40

@Quaresma
Ti ko da gledas PL zadnjih par sezona,pa zar nisi gledao kako Ferguson godinama osvaja ligi i ostale trofeje bukvalno sa jednim te istim igracima i rosterom,i npr ovaj današnji roster koji mi imamo u poređenju sa Fergusonovim je svemirski brod,on je godinama osvajao trofeje sa polovnjacima i osrednjim igracima tipa Fabio,Welbek,Smalling,Brown,Fletcher,carrick,Evans itd,tako da vrlo jednostavno dolazimo do zakljucka da je 80% do trenera,ovdje Sarri nema autoritet niti zna motivisat igrače ,izmjene mu uvjek iste ,sve mu isto tako da ga protivnici citaju ko bukvar,jbt kakav je on trener i kakav ima autoritet kada mu igrac nece da izadje :rol:
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 mar 2019, 09:42

Ma realno, nit su fudbaleri dovoljno dobri, a nit je Sarri toliko dobar da izvuce najbolje iz njih. Cak i da nam nekako odobre naredni prelazni rok, ne vjerujem da ce odradit neki solidan posao.Ako ostane vjerovatno ce probat igrat na sigurno i dovest nekog svog iz Napolija sto ce mu se naravno obit o glavu u narednoj sezoni.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 19 mar 2019, 20:58

Šta mislite da li ima istine da Roman prodaje klub i da nas kupuje ovaj najbogatiji Britanac,iskreno neka nas kupi ako ce ulagati u klub i dovoditi zvjezde,ruku na srce Roman je ohladio od kluba ima i dobrih pet godina,niti se dovode nove zvjezde niti se ista radi na izgradnji novog stadiona o kojem se je mnogo pisalo,trenutno nemamo ni repa ni glave u klubu,a ovaj je i Britanac vjerujem da bi stalno bio na utakmicama kluba i bio u toku sta se desava sa klubom,Roman je zapustio klub bez obzira sa tim problemom oko vize,opet kazem ako ce ovaj novi dovoditi nove igrace pogotovo tu mislim na wc igrace kakve klub kao sto je Chelsea i zasluzuju onda sam za to da nas kupi,hvala Romanu na svemu sto je uradio za klub.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.