Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 19 mar 2019, 21:16

BluesForever je napisao/la:Šta mislite da li ima istine da Roman prodaje klub i da nas kupuje ovaj najbogatiji Britanac,iskreno neka nas kupi ako ce ulagati u klub i dovoditi zvjezde,ruku na srce Roman je ohladio od kluba ima i dobrih pet godina,niti se dovode nove zvjezde niti se ista radi na izgradnji novog stadiona o kojem se je mnogo pisalo,trenutno nemamo ni repa ni glave u klubu,a ovaj je i Britanac vjerujem da bi stalno bio na utakmicama kluba i bio u toku sta se desava sa klubom,Roman je zapustio klub bez obzira sa tim problemom oko vize,opet kazem ako ce ovaj novi dovoditi nove igrace pogotovo tu mislim na wc igrace kakve klub kao sto je Chelsea i zasluzuju onda sam za to da nas kupi,hvala Romanu na svemu sto je uradio za klub.
Ne verujem,isto se pisalo i u avgustu pa nista,sada je i niza cena kluba zbog svega sto se desava,pa eto i iz tog razloga ne bi prodao,misli roman na buducnost kluba doveo je pulisica,nismo mi u takvim **** kao sto izgleda,to sto ne igramo sarriballa ne znaci da smo losa ekipa.Romana ne bi menjao ni za one psz ili sitijeve vlasnike zajedno,doneo nam je ls okupio mnogo dobru ekipu i drzao je sve dok nismo osvojili,ulaze on i dalje dosta,samo sto ne dovodimo prave igrace,a za stadion ima plan izgradice se ne brini,to je sigurno njegov naredni cilj.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 20 mar 2019, 00:45

misli roman na buducnost kluba, a nije ni na jednu dosao utakmicu, ne znam je li ga uopste bilo i prosle sezone, nije mu skroz zabranjen ulazak u englesku, vec ima ogranicen period koliko moze biti, a to je 9 mjeseci.


klub drma kriza vec dugi niz godina, i to jos od odlaska raya wilkinsa dok je vodio klub sa ancelotijem, tacnije od 2011te. doslo je do pada forme, raspolozenja u svlacionici, i poslije toga je sve islo na ho-ruk, daj otkaz starom treneru dovedi novog, kad kod novog nastupi kriza, daj opet drugog trenera i tako sve do sarrija.

osvajalo se sto se moglo osvojiti jer opet smo imali ako nista neki individualni kvalitet kod igraca.


nesposobnost uprave i romana koji im je opet nadredjeni pokazuje cjelokupnu situaciju chelsija u kojoj je danas i u kojoj je bio godinama, cim se roman udaljio od kluba, kome je dao ovlast, vidi se da ne znaju voditi klub i vidis koji su ljudi okruzeni oko njega.

ako sarri otkaz dobije, a kako se prica mogao bi dobiti zbog toga jer i ne daje dovoljno sansi mladim igracima, direktnu odgovornost snosi marina, jer je njezina zadaca bila da istrazi o kakvom je treneru rijec, te da taj isti sarri ne daje sansu mladim igracima te da se drzi provjerene ekipe.


takodjer, silne posudbe, ne iskoristavanje omladinaca dugi niz godina koji je najveci problem ovog kluba pored stalnog sutanja trenera, bespotrebno dovodjenje igraca, ne reagovanje na vrijeme sto se tice transfera, i tako dalje i tako dalje.


hvala romanu za sve, ali ne mozes jednostavno pustiti da se ovakve stvari konstantno ponavljaju i da mi u zadnjih 5 godina, udjemo u lp, jedne sezone ostanemo bez lp, pa opet udjemo, i evo sada druga sezona zaredom cemo igrati u evropa ligi.

da je roman reagovao na vrijeme kako je prije reagovao, ne bi do ovakvih stvari dolazilo, i to jasno govori da je okupiran nekim drugim stvarima.

stadion nista nece rijesiti, kao prvo, nisu uopste poceli radovi na novom stadionu, a pod velikim upitnikom hoce li uopste u narednu sezonu dvije poceti + dok se jos stadion izgradi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 mar 2019, 15:27


Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 25 mar 2019, 22:33

Haha,Hudson Odoi odigra cijelu utakmicu za Englesku,vec vidim sljedeci izgovor Sarrija.Nesto tipa preumoran je haha

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 25 mar 2019, 22:46

Iscrpilo ga je ovo nece moci naredne tri utakmice ni na klupi biti

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 26 mar 2019, 07:54

ako mu sad cho ne bude starter onda ga treba objesit, veceg talenta od terryja klub nije vidio a tako olako se igraju s njim
pi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 mar 2019, 13:19

Mislim da je logika iza ovog drzanja odoia nazad da se malo smanji hype dok se ugovor ne potpise ili ne zele prerano da ga guraju iz straha da nece moci u jacim utakmicama da ce mu pasti samopouzdanje. Medjutim ovaj momak nema straha svakom izazovu je odgovorio mislim da imamo jako specijalnog igraca mada to znamo odavno ovo je sve samo potvrda. Bolji je od Pedra i Williana a i donosi nesto sto ni hazard nekad nema a to je strasnu direktnost. Skoro svaki kontakt u 25 metara od gola odmah ide prema golu odmah napada igraca cirkus je momak.
Opet protivnik naravno nije bio vrhunski ali opet sa 18 godina prvi start i onako odigrati ne znam :).
Volio bih ga vidjeti u premier ligi do kraja sezone da pokaze sta zna pa sta bude vrijeme je da ga gurne u vatru jer ovo do sada sto pruzaju nasa krila ne ide.
Saslusanje za apeal je 11 aprila puno brze ce se odrzati nego inace jer su nam obili suspendovati ban i dopustiti prvi prelazni rok.
Onda se ide na jos jedno saslusanje koje onda bi trebalo odluciti da nam dopusti naredni prelazni pa onda ban.
Ban se sigurno nece smanjiti sada je kontrola stete i da se dobije taj jedan prelazni.
Mislim da je uprava znala da ce se ban desiti odavno zato je pulisic doveden dato sve dortmundu pa i da ga zadrze na posudbi i tolika cifra za njega.
Ostaje onda pitanje zasto nisu dovedena jos 2 3 igraca jer nije zagarantovano da ce nam odgoditi ban.
USPUT REECE JAMES UPAO U TEAM GODINE U CHAMPIONSHIPU :). Svaka cast jos jedan strasan igrac iz akademije napokon je i to krenulo :).

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 27 mar 2019, 14:52

@wade,zbog sarija samo i odbija ugovor,zna da nece dobiti sansu,jos sledece sezone dolazi pulisic,mada i on ce da greje klupu ako sari ostane.Nisam gledao kako igra james u viganu,ali i bamford je bio najbolji igrac championshipa pa nista,ako im se ne pruzi sansa,igraci postanu razocarani i iscrpljeni od silnih pozajmica.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 28 mar 2019, 12:24


Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 28 mar 2019, 12:56

wadethegreat je napisao/la:Mislim da je logika iza ovog drzanja odoia nazad da se malo smanji hype dok se ugovor ne potpise ili ne zele prerano da ga guraju iz straha da nece moci u jacim utakmicama da ce mu pasti samopouzdanje. Medjutim ovaj momak nema straha svakom izazovu je odgovorio mislim da imamo jako specijalnog igraca mada to znamo odavno ovo je sve samo potvrda. Bolji je od Pedra i Williana a i donosi nesto sto ni hazard nekad nema a to je strasnu direktnost. Skoro svaki kontakt u 25 metara od gola odmah ide prema golu odmah napada igraca cirkus je momak.
Opet protivnik naravno nije bio vrhunski ali opet sa 18 godina prvi start i onako odigrati ne znam :).
Volio bih ga vidjeti u premier ligi do kraja sezone da pokaze sta zna pa sta bude vrijeme je da ga gurne u vatru jer ovo do sada sto pruzaju nasa krila ne ide.
Saslusanje za apeal je 11 aprila puno brze ce se odrzati nego inace jer su nam obili suspendovati ban i dopustiti prvi prelazni rok.
Onda se ide na jos jedno saslusanje koje onda bi trebalo odluciti da nam dopusti naredni prelazni pa onda ban.
Ban se sigurno nece smanjiti sada je kontrola stete i da se dobije taj jedan prelazni.
Mislim da je uprava znala da ce se ban desiti odavno zato je pulisic doveden dato sve dortmundu pa i da ga zadrze na posudbi i tolika cifra za njega.
Ostaje onda pitanje zasto nisu dovedena jos 2 3 igraca jer nije zagarantovano da ce nam odgoditi ban.
USPUT REECE JAMES UPAO U TEAM GODINE U CHAMPIONSHIPU :). Svaka cast jos jedan strasan igrac iz akademije napokon je i to krenulo :).
Ma to gore prvo sto si napisao je cista glupost.Cuj bgt da se smanji hajp dok ne potpise ugovor,pa veci ej hajp nastao oko njegovog nepotpisivanja ugovora jer frajer nije igrao :lol: Znaci cisto sumnjam i mislim da nema sanse da covjek ode ukoliko mu se sada pa do kraja sezone,a naravno i u narednim sezonama da prava sansa.Pa ljudi moji on je u klubu od sedme godine.Ali naravno,da bi uopste ostao i narednih sezona,Sarri mora pokazat nivo povjerenja koje je Southgate pokazao i covjeka pocet ubacivat od pocetka.

A ako momak ode, najvecu odgovornost ce snosit Sarri koji gura istrosenog Pedra i Williana ispred jednog od najvecih talenata koje je klub ikad vidio.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 31 mar 2019, 14:28

slika

Kakav sastav ljudi moji, Sarri dominira iz kola u kolo.
Hazard i Kante mogu na klupu, ali Alonso najgori bek u EPL ne moze ili Pedro i Willian u prvih 11, a Odoi na klupi. :lol:
Ocekujem da primamo golove zbog gresaka Alonsa i Luiza kao i u 80% slucajeva ove sezone, naprijed ocekujem tromost od dva starca na krilima i takodjer istu stvar od jos jednog starca na poziciji spica. :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 31 mar 2019, 14:32

Meni se sastav sviđa. Ne trošiti džaba snagu u prvenstvu, kad nemamo šanse. Usredotočiti se samo na Ligu Evrope, pa kud puklo.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 31 mar 2019, 14:38

Cuva ih za brajton sada vidim da su nam ubacili zaostalu utakmicu u sredu.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 31 mar 2019, 14:56

Losijeg trenera u Romanovoj eri definitivno nismo imali. Ali jedna druga stvar je takodjer bitna: svi oni koji drze ovog na klupi i zalazu se protiv njegove smjene trebaju takodjer da lete iz kluba.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 31 mar 2019, 15:57

Ljudi su 18. Haha

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 31 mar 2019, 15:58

Najgori fudbal igramo u ligi uz kardif,fulam,hadersfild,ja ne znam sta radi taj covek na treningu,valjda vidi da ne ide ovako,svi su pali u formi vise ove igrace niko ne zove ni u reprezentaciju,skoro cela ekipa 2 nedelje ne igra i opet se gubi na terenu znaci da je problem trener i taj kurcevi stil igre.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 31 mar 2019, 16:00

Vec ide po starom 0-0 na poluvremenu kasnije nam zabiju jedan i onda se vadi ako u medjuvremenu ne postignemo neki Luizovom dugom loptom inace nista

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la brzi21 » 31 mar 2019, 16:02

Ja sam bez teksta. Zalosno je, ali na trenutke mi majke mi dodje da navijam za Cardiff, drago mi kad ljudi dodju u sansu i ocekujem da zabiju. Eto, toliko je mucno gledati ovaj Chelsea. Sarri OUT

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 31 mar 2019, 16:04

ZOGLI je napisao/la:Najgori fudbal igramo u ligi uz kardif,fulam,hadersfild,ja ne znam sta radi taj covek na treningu,valjda vidi da ne ide ovako,svi su pali u formi vise ove igrace niko ne zove ni u reprezentaciju,skoro cela ekipa 2 nedelje ne igra i opet se gubi na terenu znaci da je problem trener i taj kurcevi stil igre.
Pa naravno da je problem trener. Ima tu stvarno tankih igraca, koji nisu za ovaj nivo ali da ne mogu za 45 minuta opaliti na gol Cardiffa a kamoli sansu stvoriti toliko sigurno nisu nesposobni.

Sarri je davno trebao letiti, odgovorno tvrdim da smo ove sezone imali zaista realnu sansu za top 4 i da smo ga na vrijeme smijenili vjerujem da bi to i uspjeli.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 31 mar 2019, 16:10

Svaka utakmica ista haha

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.