Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 17 feb 2018, 00:24

ja lično više ne gotivim tu ligu šampiona, baš nakon te utakmice, kakva je to samo pljačka neviđena bila.

sjećam se dobro te utakmice, zavalio se u krevet, i onda vrhunska utakmica sa nase strane, gol essiena, iz lezeceg polozaja skočio, vrišto, samo kakva je to volja tada bila, bukvalno čitavu utakmicu nadigrana barcelona, koja je te godine u bila baš u zamahu.

no kad bih birao, ono finale protiv Uniteda je jednostavno ostalo urezano u sjecanje, nakon sto smo izgubili na penale, pola godine nisam imao napretka, dok ovo protiv bayerna sam dočekao toplo-hladno.



svašta je moguće sada, ne treba previše očekivati, jer nas barca moze potopiti za 15 minuta.


da se dotaknem ove utakmice protiv hulla, a i ove zadnje dvije sezone sa conteom, spominjalo se ovde dosta o mladim igračima, mislim da mogu sa sigurnošu reći da je Conte najviše davao šansu mladićima.

sjetite se prije utakmica i kad smo imali rezultate ubacivali su se mladici tek pred kraj ili nikako. ne mogu da se sjetim jedne utakmice sa conteom u kupu, kad smo igrali bas sa mladicima, to prije nikad nije bilo, a evo i večeras, Apadu startao od prve, odmah u drugom usao Odoi, kasnije Scott.


Drinkwater meni razočarenje i dalje, sasvim nepotreban, čovjek je igrao od prve minuta, a jedva da sam ga vidio na terenu, tu i tamo kad kamerman pokaze kamerom na njega i onaj sut sto je imao je sve. ja sam ga skroz slabo opazio, a inače kad god je igrao ni po čemu nije iskakao.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 feb 2018, 00:42

QUARESMA 18<<< je napisao/la:ja lično više ne gotivim tu ligu šampiona, baš nakon te utakmice, kakva je to samo pljačka neviđena bila.

sjećam se dobro te utakmice, zavalio se u krevet, i onda vrhunska utakmica sa nase strane, gol essiena, iz lezeceg polozaja skočio, vrišto, samo kakva je to volja tada bila, bukvalno čitavu utakmicu nadigrana barcelona, koja je te godine u bila baš u zamahu.

no kad bih birao, ono finale protiv Uniteda je jednostavno ostalo urezano u sjecanje, nakon sto smo izgubili na penale, pola godine nisam imao napretka, dok ovo protiv bayerna sam dočekao toplo-hladno.



svašta je moguće sada, ne treba previše očekivati, jer nas barca moze potopiti za 15 minuta.


da se dotaknem ove utakmice protiv hulla, a i ove zadnje dvije sezone sa conteom, spominjalo se ovde dosta o mladim igračima, mislim da mogu sa sigurnošu reći da je Conte najviše davao šansu mladićima.

sjetite se prije utakmica i kad smo imali rezultate ubacivali su se mladici tek pred kraj ili nikako. ne mogu da se sjetim jedne utakmice sa conteom u kupu, kad smo igrali bas sa mladicima, to prije nikad nije bilo, a evo i večeras, Apadu startao od prve, odmah u drugom usao Odoi, kasnije Scott.


Drinkwater meni razočarenje i dalje, sasvim nepotreban, čovjek je igrao od prve minuta, a jedva da sam ga vidio na terenu, tu i tamo kad kamerman pokaze kamerom na njega i onaj sut sto je imao je sve. ja sam ga skroz slabo opazio, a inače kad god je igrao ni po čemu nije iskakao.

Ma ne da smo ih nadigrali u revansu na SB-u 2009-te, nego ih izdominirali ljudi nisu imali suta u okvir do gola Inieste u 93-oj minuti.
Ma najbitnije da nam se vratilo i za tu kradju, a i za finale u Moskvi godinu prije i da smo osvojili tu istu LP, bilo nam je sudjeno 2012-te.
Bakayoko otpada za mec protiv Barcelone koliko sam po twitteru upratio, pitanje ko ce pored Kantea biti u vezi Fabregas ili Drinkwater, ili ce kao u oba meca protiv Atletika u kojima smo bili bolji protivnik od Atletika igrati Drinkwater umjesto Bakayoka, Kante i Fabregas. :hmmmmm:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 17 feb 2018, 00:49

ma dovoljan je Kante, njemu zapovjediti da čuva Messija i već imamo remi na stamfordu.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 17 feb 2018, 11:10

Fino je sto smo ostvarili dvije lagane pobjede pred ovu utakmicu,da ovi nasi dobiju malo na samopouzdanju.Sto se Barcelone tice,situacija je ista kao i 2012. a mozda su te godine nasi cak bili i u goroj formi sto se lige tice.Nismo bez sansi al da bi se cemu nadali trebaju nam top performansi svih igraca,a pogotovo ovih najboljih tj Hazarda prije svih.Ovo je vrijeme za njega,treba mu fenomenalan performans u jednoj ovakvoj utakmici da bi i definitivno usao medju najbolje.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 feb 2018, 12:38

darker10 je napisao/la:Fino je sto smo ostvarili dvije lagane pobjede pred ovu utakmicu,da ovi nasi dobiju malo na samopouzdanju.Sto se Barcelone tice,situacija je ista kao i 2012. a mozda su te godine nasi cak bili i u goroj formi sto se lige tice.Nismo bez sansi al da bi se cemu nadali trebaju nam top performansi svih igraca,a pogotovo ovih najboljih tj Hazarda prije svih.Ovo je vrijeme za njega,treba mu fenomenalan performans u jednoj ovakvoj utakmici da bi i definitivno usao medju najbolje.

Vece sanse imamo sada nego sto smo imali 2012-te realno, pri tome mislim na roster tadasnje i sadasnje ekipe.
Tada smo imali hrpu polovnjaka i par igraca u poznim godinama Terry, Lamps, Drogba, a sada imamo 3-4 WC igraca i ostalo polovnjake.
Slazem se za Edena, upravo je u grupi u 3 utakmice (obe protiv Atletika i protiv Rome kuci bio nas najbolji igrac) vidi se njegova zelja u LP, treba nam njegova odlicna partija u utorak. :thumbup:
Zadnja izmjena: ANTIFA !, dana/u 17 feb 2018, 12:43, ukupno mijenjano 1 put.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 17 feb 2018, 12:42

Odlicne dvije utakmice pred barsu nije moglo bolje nakon ona dva poraza. Odbrana se vratila na svoje napokon. Napad isto funkcionise giroud i emerson izgledaju jako dobro za sada.
Ma na barsu idemo totalno rastereceni tu i vidim sansu realno sav je pritisak na njima veliki su favoriti zbog razlicitih sezona koje ove dvije ekipe imaju. Samo da bakayoko ostane na klupi i ja mislim da imamo sanse :).

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 17 feb 2018, 12:51

wadethegreat je napisao/la:Odlicne dvije utakmice pred barsu nije moglo bolje nakon ona dva poraza. Odbrana se vratila na svoje napokon. Napad isto funkcionise giroud i emerson izgledaju jako dobro za sada.
Ma na barsu idemo totalno rastereceni tu i vidim sansu realno sav je pritisak na njima veliki su favoriti zbog razlicitih sezona koje ove dvije ekipe imaju. Samo da bakayoko ostane na klupi i ja mislim da imamo sanse :).
Ako bakayoko bude igrao u pola tekme ce biti hebo Messia cuvaj Bakayoka

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 17 feb 2018, 12:52

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Ocekujem ulazak Sterlinga ili chalobaha, hudson odoi i morata.
Izmjesan sastav ali opet jak dovoljno za hulla.
ma koji je ovo chalobah hebem ga?
Brat od nathaniela.
Igra stopera fizicki izgleda jak nisam ga puno pratio ali govori se o njemu kao o jako dobrom prospektu. U zadnje vrijeme jako puno dobrih stopera koji izlaze is akademije u prvi tim.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 17 feb 2018, 16:37

Evo ovakav sastav Barce mozemo ocekivat i protiv nas, obrana gotovo sigurno da ce biti Alba- Pique - Umtiti - Roberto. Ocekujem isto da ce istrcat 4-4-2 jer su s tom formacijom najvise igrali, a Dembele je svakako van svake forme. Eibar ih dosta namucio dosad.
The Nobles ⚔

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Barbarossa » 17 feb 2018, 18:27

Imat će Chelsea numeričku brojnost u svakoj zoni. Suraz neće moći disati od dva štopera.
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 17 feb 2018, 19:03

Barca u današnjoj utakmici pokazala čega se najviše treba bojati: glumačkih sposobnosti njihovih igrača i sudija koje nasjedaju na iste. Dobiše protivnici crveni karton ni krivi ni dužni.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Lillard » 17 feb 2018, 19:06

jose je napisao/la:Barca u današnjoj utakmici pokazala čega se najviše treba bojati: glumačkih sposobnosti njihovih igrača i sudija koje nasjedaju na iste. Dobiše protivnici crveni karton ni krivi ni dužni.
Kaže navijač kluba čiji su igrači dobivali crvene kartone za simuliranje :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 17 feb 2018, 19:46

Lillard je napisao/la:
jose je napisao/la:Barca u današnjoj utakmici pokazala čega se najviše treba bojati: glumačkih sposobnosti njihovih igrača i sudija koje nasjedaju na iste. Dobiše protivnici crveni karton ni krivi ni dužni.
Kaže navijač kluba čiji su igrači dobivali crvene kartone za simuliranje :rol:
Ne sjećam se tog primjera, pogotovo što se za simuliranje dobija žuti karton. Ali ko zasluzi nije problem. Samo što Barcini igrači izgleda nikad ne simuliraju.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 17 feb 2018, 20:45

Lillard je napisao/la:
jose je napisao/la:Barca u današnjoj utakmici pokazala čega se najviše treba bojati: glumačkih sposobnosti njihovih igrača i sudija koje nasjedaju na iste. Dobiše protivnici crveni karton ni krivi ni dužni.
Kaže navijač kluba čiji su igrači dobivali crvene kartone za simuliranje :rol:
Pa upravo tako Celzijevi igraci ce dobit crveni za simuliranje, Barcini ne. :kafa:
The Nobles ⚔

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Lillard » 17 feb 2018, 20:48

jose je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
jose je napisao/la:Barca u današnjoj utakmici pokazala čega se najviše treba bojati: glumačkih sposobnosti njihovih igrača i sudija koje nasjedaju na iste. Dobiše protivnici crveni karton ni krivi ni dužni.
Kaže navijač kluba čiji su igrači dobivali crvene kartone za simuliranje :rol:
Ne sjećam se tog primjera, pogotovo što se za simuliranje dobija žuti karton. Ali ko zasluzi nije problem. Samo što Barcini igrači izgleda nikad ne simuliraju.
Di sam rekao da ne simuliraju? Suarez je smrad, ko i Alba. Ostali ne simuliraju, što se trenutne ekipe tiče. Chelsea ima isto par smradova, ko i svaka ekipa. Samo što ti izmišljaš. Busqets dobio rukom po licu, čist žuti karton. Orellana prigovara sucu, dobacuje se lopta na mjesto prekršaja on je rukom nabija van terena. Već imao žuti karton, to je drugi i normalno crveni. Sve čisto ko suza.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 17 feb 2018, 22:06

Gostovanje kod Leicestera u četvrtfinalu FA kupa.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 18 feb 2018, 01:01

QUARESMA 18<<< je napisao/la: ali zašto Torres?
Zbog onog gola, zbog cega bi bilo? :D U principu, prosli bi i bez njega ali to je bio onaj gol olaksanja, nakon 90 minuta pakla, uf, kad se setim...Nema se tu sta objasnjavati.

Chelsea-Barcelona jeste classic Lige Sampiona od 2000. godine pa do danasnjeg dana. Ne postoji dvomec ta 2 tima a da nije bio spektakl, ili pritisak do neba, ma svega i svacega...Slicna je situacija i sa mecom Chelsea-Liverpool.

Sa Barcom je pocelo jos pre dolaska Romana 2000. godine u 1/4 finalu, za 8 minuta na SB bilo je 3-0, ali je Figo smanjio na 3-1 i doneo njima podnosljiv rezultat. Nazalost, u revansu smo imali aktivnih i potrebnih 2-1 do 5-6 minuta pred kraj ali onda 3-1 i u produzetku potop...

Do sada H2H u UCL:

99/00: 3-1, 1-5
04/05: 4-2, 1-2
05/06: 1-2, 1-1
06/07: 1-0, 2-2
08/09: 1-1, 0-0
11/12: 1-0, 2-2

Ukupno 4-5-3 18:18

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 18 feb 2018, 10:15

Lillard je napisao/la:
jose je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Kaže navijač kluba čiji su igrači dobivali crvene kartone za simuliranje :rol:
Ne sjećam se tog primjera, pogotovo što se za simuliranje dobija žuti karton. Ali ko zasluzi nije problem. Samo što Barcini igrači izgleda nikad ne simuliraju.
Di sam rekao da ne simuliraju? Suarez je smrad, ko i Alba. Ostali ne simuliraju, što se trenutne ekipe tiče. Chelsea ima isto par smradova, ko i svaka ekipa. Samo što ti izmišljaš. Busqets dobio rukom po licu, čist žuti karton. Orellana prigovara sucu, dobacuje se lopta na mjesto prekršaja on je rukom nabija van terena. Već imao žuti karton, to je drugi i normalno crveni. Sve čisto ko suza.
Od prije 4 godine (sad je rekord vjerovatno ubjedljiviji)
slika
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Ferdo » 19 feb 2018, 18:45

Nažalost Chelseaju ne gine petarda protiv Barcelone.

Avatar
Soba
Postovi: 2360
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 feb 2018, 23:09

Ma to ce biti klasika nerjeseno kod kuce i onda nas ubiju u Barseloni

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.