Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 maj 2018, 18:06

Dorcol je napisao/la:
@FabrizioRomano
Carlo #Ancelotti has signed as new Napoli manager! Maurizio Sarri will be sacked, Carlo will be announced soon #Napoli #transfers
Da vidimo da li ce se ovo ticati nas. Po najavama bi trebalo...


Na stranim kladionicama neverovatnih 1.50 na Sarrija da preuzima CFC.
Vjerovatno je on to.
Nije neko dugorocno rjesenje al 2 do 4 5 godina moze se zadrzati pruziti fin fudbal biti konkurentan sa manjim budzetom dok stadion ne skontamo kako sta.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 23 maj 2018, 18:12

Ringrazio Maurizio Sarri per la sua preziosa dedizione al Calcio Napoli che ha permesso di regalare alla città e ai tifosi azzurri in tutto il mondo prestigio ed emozioni, creando un modello di gioco ammirato ovunque e da chiunque. Bravo Maurizio.
Aurelio De Laurentiis #ADL
Oglasio se i prezidente na svom Tviter nalogu, zahvaljuje se Sarriju itd...

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 23 maj 2018, 18:59

Sarri Welcome to Chelsea FC. :D

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 23 maj 2018, 19:42

Joj što ne mogu ovih trenera koji će se praksati u Chelsiju! Zar Chelsea više nema para da dovede neko dokazano ime, a ne lika koji igra "lijep fudbal", a nije osvojio ni bajramski turnir.
Pa i Maztari je imao isti, ako ne i bolji uspjeh sa tim Napolijem, pa se provaljivao sa Watfordom.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 23 maj 2018, 19:46

jose je napisao/la:Joj što ne mogu ovih trenera koji će se praksati u Chelsiju! Zar Chelsea više nema para da dovede neko dokazano ime, a ne lika koji igra "lijep fudbal", a nije osvojio ni bajramski turnir.
Pa i Maztari je imao isti, ako ne i bolji uspjeh sa tim Napolijem, pa se provaljivao sa Watfordom.
E jbg sad i poredjenja, znaci ne mozes ga sa mazzariem porediti nikako, ali bas nikako

Ma onako nije los izbor, ne znam iskreno koga to boljeg smo mogli da je dostupan, neka pokusa pa da vidimo, glavno je za drzati ekipu na okupu tj. Okosnicu ekipe
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 23 maj 2018, 20:12

Sarri da nam bude trener :lol: ,pa šta je se taj naosvajao i kakvog ima iskustva u evropskim taknicenjima :hmmmmm: ,ako ovaj dodje metuzalem ja ne pratim CFC sljedeće sezone,nažalost.

Pa komotno su mogli dovesti vala i Gary Nevilla da bude trener.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 23 maj 2018, 20:18

Ja jesam pljuvao Contea u par navrata, ali volio bi vise da on ostane nego da Sarri dodje.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 23 maj 2018, 20:24

Prvi pik je i dalje enrike ja mislim ali on trazi dosta kesa i za platu i transfere,coravog nisam pratio ali ako dodje opet je bolji izbor od kontea,bar cemo da gledamo dobar fudbal,a ne ovu povracku od fudbala.

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 23 maj 2018, 20:43

ZOGLI je napisao/la:Prvi pik je i dalje enrike ja mislim ali on trazi dosta kesa i za platu i transfere,coravog nisam pratio ali ako dodje opet je bolji izbor od kontea,bar cemo da gledamo dobar fudbal,a ne ovu povracku od fudbala.
Sarri je za Enrikea umjetniik..
CFC <3

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 maj 2018, 21:00

Kakav crni Enrike,gdje god je bio bio je prosjecan ili cak katastrofalan osim u Barceloni s kojom je bilo nemoguce biti katastrofalan obzirom da je MSN tad bio u punoj snazi uz jos Xavija,Iniestu itd.Prije bi uzeo Slavisu Jokanovica nego njega.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 maj 2018, 21:31

BluesForever je napisao/la:Sarri da nam bude trener :lol: ,pa šta je se taj naosvajao i kakvog ima iskustva u evropskim taknicenjima :hmmmmm: ,ako ovaj dodje metuzalem ja ne pratim CFC sljedeće sezone,nažalost.

Pa komotno su mogli dovesti vala i Gary Nevilla da bude trener.
Pretjera ga ti blues.
Dobar je trener samo sto je imao nesrecu da mu je konkurencija juve. Neke od njegovih sezona sa napolijem bi u nekim drugim ligama bili dovoljni za titule. Mi ionako trenutno ne izgledamo kao neki ozbiljan klub koji ulaze i trudi se da bude konkurentan nego kao klub koji stedi ceka taj stadion.
Ja mislim da je nama trenutni cilj top 4 i sta se uradi u kupovima.
Sarri nam ja mislim skoro pa sigurno moze garantovati top 4 uz dopadan fudbal i vjerovatno ce hazard pod njegovom palicom poluditi kao sto je mertens. :mrgreen:

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 23 maj 2018, 21:36

Sada sam gledao neke golove napolija,ako onakav fudbal donese na sb bice odlicno,ja sam za sarija pa sta bude.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 23 maj 2018, 21:38

Ma napoli igra sjajno, onu igru imati je super, vidjeti cemo ga kod nas ako dodje, jbg trofeji mu se uzimaju ko minus, a imao je konkurenta Juventus

E sad igraca krizaljka ce biti zanimljiva, kako je on zamislio i ko je visak :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 maj 2018, 21:47

Azpi je napisao/la:Ma napoli igra sjajno, onu igru imati je super, vidjeti cemo ga kod nas ako dodje, jbg trofeji mu se uzimaju ko minus, a imao je konkurenta Juventus

E sad igraca krizaljka ce biti zanimljiva, kako je on zamislio i ko je visak :mrgreen:
Vjerovatno fabregas jer je prespor ide sarri voli brzinu pokretnost a ovaj ima radijus kretanja sestara.
Bakayoko onako tehnicki limitiran cisto sumnjam da ce igrati kod njega.
Zato bi ovi sa posudbe mogli fino se uklopiti Mason mount, Ruben, odoi itd. Sve mladi igraci brzi tehnicki izuzetno jaki bas onakvi kakve sarri voli :).
Isto bi vjerovatno mogli vidjeti desnog beka albanca ime mu zaboravim uvije kod nas i jorginha. Jorginho i kante na sredini bi bila perverzija.
Pitanje je sta ce biti sa Luizom i Willianom.
A ko zna mozda sarri ne dodje mozda nas wenger iznenadi :lolno:

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 23 maj 2018, 21:55

wadethegreat je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Ma napoli igra sjajno, onu igru imati je super, vidjeti cemo ga kod nas ako dodje, jbg trofeji mu se uzimaju ko minus, a imao je konkurenta Juventus

E sad igraca krizaljka ce biti zanimljiva, kako je on zamislio i ko je visak :mrgreen:
Vjerovatno fabregas jer je prespor ide sarri voli brzinu pokretnost a ovaj ima radijus kretanja sestara.
Bakayoko onako tehnicki limitiran cisto sumnjam da ce igrati kod njega.
Zato bi ovi sa posudbe mogli fino se uklopiti Mason mount, Ruben, odoi itd. Sve mladi igraci brzi tehnicki izuzetno jaki bas onakvi kakve sarri voli :).
Isto bi vjerovatno mogli vidjeti desnog beka albanca ime mu zaboravim uvije kod nas i jorginha. Jorginho i kante na sredini bi bila perverzija.
Pitanje je sta ce biti sa Luizom i Willianom.
A ko zna mozda sarri ne dodje mozda nas wenger iznenadi :lolno:
Hysaj je albanac
Ma ja mislim da je Azpi desni bek, Moses vjerovatno otpisan

Jorginho je super pojacanje ako ga povuce sa sobom :ljepota:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 maj 2018, 22:00

Azpi je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Ma napoli igra sjajno, onu igru imati je super, vidjeti cemo ga kod nas ako dodje, jbg trofeji mu se uzimaju ko minus, a imao je konkurenta Juventus

E sad igraca krizaljka ce biti zanimljiva, kako je on zamislio i ko je visak :mrgreen:
Vjerovatno fabregas jer je prespor ide sarri voli brzinu pokretnost a ovaj ima radijus kretanja sestara.
Bakayoko onako tehnicki limitiran cisto sumnjam da ce igrati kod njega.
Zato bi ovi sa posudbe mogli fino se uklopiti Mason mount, Ruben, odoi itd. Sve mladi igraci brzi tehnicki izuzetno jaki bas onakvi kakve sarri voli :).
Isto bi vjerovatno mogli vidjeti desnog beka albanca ime mu zaboravim uvije kod nas i jorginha. Jorginho i kante na sredini bi bila perverzija.
Pitanje je sta ce biti sa Luizom i Willianom.
A ko zna mozda sarri ne dodje mozda nas wenger iznenadi :lolno:
Hysaj je albanac
Ma ja mislim da je Azpi desni bek, Moses vjerovatno otpisan

Jorginho je super pojacanje ako ga povuce sa sobom :ljepota:
Mogao bi azpi mozda i nazad na lijevog beka. Kako god ceka nas jako bitno ljeto.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 23 maj 2018, 23:04

Jednima ne valja Enrique, drugima Sarri, treci nece da Conte ostane, pa ko treba da dodje? Clough da ustane iz groba?

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 23 maj 2018, 23:19

wadethegreat je napisao/la:Mogao bi azpi mozda i nazad na lijevog beka. Kako god ceka nas jako bitno ljeto.
joj nemoj ga opet lijevo, molim boga da napokon ide na desnog beka, svoju normalnu bekovsku poziciju :mrgreen:

ma sa bilo kojim trenerom koji nece igrati sa 5 nazad imamo viska stopera jednog (uz racunanje azpia na beku), moses je visak sigurno
za Sarria bi bilo zanimljivo vidjeti da li ce nastaviti po svom receptu ili pokusati neki hibrid izmisliti da sto više uklopi trenutni kadar i svoje ideje
ali kako god Hazard bi se pod njim preporodio to je sigurno :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 24 maj 2018, 00:02

Dorcol je napisao/la:Jednima ne valja Enrique, drugima Sarri, treci nece da Conte ostane, pa ko treba da dodje? Clough da ustane iz groba?

Nesto kontam da nam ovaj Sarri(ako dodje na mjesto trenera) ne bude kao AVB birvaktile i on je "furao" napadacki fudbal. :mrgreen:
Stoji da Conte ove sezone nije imao ocekivane rezultate, ali u 2 godine osvojiti 2 najvaznija trofeja u Engleskoj, malo li je.
Inace Dorcol kida ti slika Conte-a sa ta 2 trofeja upratio sam je na twitteru, Grazie Conte na tome. :clap:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 24 maj 2018, 00:08

ANTIFA ! je napisao/la:
Dorcol je napisao/la:Jednima ne valja Enrique, drugima Sarri, treci nece da Conte ostane, pa ko treba da dodje? Clough da ustane iz groba?

Nesto kontam da nam ovaj Sarri(ako dodje na mjesto trenera) ne bude kao AVB birvaktile i on je "furao" napadacki fudbal. :mrgreen:
Stoji da Conte ove sezone nije imao ocekivane rezultate, ali u 2 godine osvojiti 2 najvaznija trofeja u Engleskoj, malo li je.
Inace Dorcol kida ti slika Conte-a sa ta 2 trofeja upratio sam je na twitteru, Grazie Conte na tome. :clap:
Jedan je treniro porto u portugalu jedan napoli u Italji i osvojio 91 bod velika je razlika. Isto ogromna je razlika u filozofiji sarri voli nesto izmedju pepa i klopa visoki presing dinamican fudbal ali opet gomila kratkih pasova ali igraju se velikom brzinom. Najveca mu je mana rotacija koja je nepostojeca sto znaci da ekipa pada u drugom dijelu sezone kad je najbitinije. Covjek se nikada ne brani i mislim da nama to treba nakon godina bunkeranja. Samo morat ce makar malo otvoriti knjizicu Roman fali tu dosta igraca da bi se igrao fudbal koji sarri zeli.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.