Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 12 jan 2019, 22:43

Mozda nam ipak dolazi Higuain. :D

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 12 jan 2019, 23:21

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Evo ruke ako nama ne bi sad bolje legao Batshuayi nego bilo koji napadac koji se dovodi u kontakt s nama, osim Icardija naravno

Yebo te hljeb hljebeni, pa mi momka prodajemo od 25 godina i dovodimo na posudbu grmalja od 31. godinu, plus imamo jos Abrahama na posudbi.
Nisu mu ni pruzili sansu a prodace ga, pa yebem ti kruh, nemas sa njim sta ni izgubiti mozes samo dobiti.


Yebem ti Marina sve, fuj, ovo se ne moze ni gledati, izgleda da je Marina dobila trenera bas po svojoj volji. I onda očekivati pored ovakvih **** imena da će Hazard ostati.
Kakav Batsuayi covjece, odrekla ga se Valencia i ako je bio na posudbi zbog poteza u kupu kad je driblo a nije htio dodati dvojici slobodnih igraca. Sam trener je izjavio da nije gledao neozbiljnijeg napadaca. Ja sam uvijek za Higuaina jer je dobar finiser a nama to upravo treba.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 13 jan 2019, 00:09

Opet losa igra, ali opet smo pobijedili sa jednim golom prednosti.
Alonso kritican kao u 90% utakmica ove sezone, Willian pored gola promasio 2 zicera.
Vidjet cemo na sta ce ovo izaci u buducnosti, slijedi gostovanje Arsenalu.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 jan 2019, 01:36

Iznaroda je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:Evo ruke ako nama ne bi sad bolje legao Batshuayi nego bilo koji napadac koji se dovodi u kontakt s nama, osim Icardija naravno

Yebo te hljeb hljebeni, pa mi momka prodajemo od 25 godina i dovodimo na posudbu grmalja od 31. godinu, plus imamo jos Abrahama na posudbi.
Nisu mu ni pruzili sansu a prodace ga, pa yebem ti kruh, nemas sa njim sta ni izgubiti mozes samo dobiti.


Yebem ti Marina sve, fuj, ovo se ne moze ni gledati, izgleda da je Marina dobila trenera bas po svojoj volji. I onda očekivati pored ovakvih **** imena da će Hazard ostati.
Kakav Batsuayi covjece, odrekla ga se Valencia i ako je bio na posudbi zbog poteza u kupu kad je driblo a nije htio dodati dvojici slobodnih igraca. Sam trener je izjavio da nije gledao neozbiljnijeg napadaca. Ja sam uvijek za Higuaina jer je dobar finiser a nama to upravo treba.
yebo valenciju, momak je i kod nas zabijao a i zabijao je u dortmundu, i sad tamo sto nije uspio u valenciji treba ga prodati

ali eto, bolje igrac od 31. godinu koji se vuče po posudbama, nego neko mladji i koji ima perspektivu za buducnost i neko za koga ne bi morali dati novac ili moljakati nekoga

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 13 jan 2019, 08:47

Al sto me Jorginho razocarava covjece.Slab u duelu,pas prema naprijed je za njega pojam,a poceo se pomalo gubit i u defanzivnim rolama.Moze bit i da je frajera malo stigao umor.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 13 jan 2019, 08:57

A moze bit isto i da nema kome dati pas prema naprijed.

Gledam svaku tekmu i ne vidim da se nasi bas nesto pretjerano ubacuju u prazan prostor (kao sinoc Pedro kod gola i Willian kad je promasio zicer).

Uglavnom igramo na kratke pasove i kruzimo oko 16m, da bi on dao onaj njegov "lop pass" iz najboljih dana u Napoliju moraju mu se i saigraci otvarati i utrcavati iza stopera.

Takodjer mislim da je momak previse povucen prema nazad sto je jos jedan razlog njegovih losih partija.
Kantea je gurnuo naprijed, a Jorginho ostaje pozadi u vecini slucajeva.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 13 jan 2019, 10:17

exampLe. je napisao/la:A moze bit isto i da nema kome dati pas prema naprijed.

Gledam svaku tekmu i ne vidim da se nasi bas nesto pretjerano ubacuju u prazan prostor (kao sinoc Pedro kod gola i Willian kad je promasio zicer).

Uglavnom igramo na kratke pasove i kruzimo oko 16m, da bi on dao onaj njegov "lop pass" iz najboljih dana u Napoliju moraju mu se i saigraci otvarati i utrcavati iza stopera.

Takodjer mislim da je momak previse povucen prema nazad sto je jos jedan razlog njegovih losih partija.
Kantea je gurnuo naprijed, a Jorginho ostaje pozadi u vecini slucajeva.
Jesil ozbiljan ti? Luiz protiv Palasa od svih ljudi nadje Kantea,a sinoc eto Pedra i to sa pola terena.Sta ce mu neko utrcavat kad frajer rijetko dize glavu da provjeri imal koga naprijed,nego po defaultu salje loptu nazad il na stranu najblizem igracu do sebe.Frajer ima 2000 pasova a nijednu asistenciju.Nisam znao da je too moguce uopste haha

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 13 jan 2019, 12:08

Cekaj prvo da vidimo sta to treba Jorginho igrati? Meni nije jasno sta se ocekujem od njega sto ne radi?

Svoju ulogu na terenu sjajno ispunjava, kljuc je ovog posjeda, to da on sad zabija golove ili ima more asistencija to odma zaboravite jer frajer nije takav tip igraca

Uostalom prizivao se verratti godinama, da li ovo znaci da bi i on bio popljuvan jer mu je stil igre dosta slican ?
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2587
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 13 jan 2019, 12:55

Jel gledao neko paredesa?kazu da dolazi,na yt sam gledao borben je ima dobar sut,rekao bi da je dobar igrac.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 13 jan 2019, 13:43

Azpi je napisao/la:Cekaj prvo da vidimo sta to treba Jorginho igrati? Meni nije jasno sta se ocekujem od njega sto ne radi?

Svoju ulogu na terenu sjajno ispunjava, kljuc je ovog posjeda, to da on sad zabija golove ili ima more asistencija to odma zaboravite jer frajer nije takav tip igraca

Uostalom prizivao se verratti godinama, da li ovo znaci da bi i on bio popljuvan jer mu je stil igre dosta slican ?
Vezni igrac a ne zna okrenuti strane u igri, svaka lopta prvom do sebe. Sut nikakav, mozes ga pustiti samog na 25 metara komotno. Opasniji je Makelele bio. Mucenje sa svakim pasom duzim od 15 metara.

Verattija ne mozes nikako porediti, jer je Veratti fizicki mnogo snazniji, ima nisko teziste pa zna i povuci loptu naprijed kroz sredinu. Jorginho je fizicki i u duel igri na nivou Juana Mate. Svako dodavanje nekog drugog igraca prema njemu, ako mu ne ide tacno u noge, to je izgubljena lopta. Nema brzinu niti startnost.

To sto Sarri misli da nema savrsenijeg igraca za tu poziciju je njegov problem. Cinjenica je da ovo sto on igra je bas bas tanko iako je poceo solidno. Vidi se razlika zasto je to prolazilo u Italiji, dok u Engleskoj ne ide.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 13 jan 2019, 13:52

Wisey je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Cekaj prvo da vidimo sta to treba Jorginho igrati? Meni nije jasno sta se ocekujem od njega sto ne radi?

Svoju ulogu na terenu sjajno ispunjava, kljuc je ovog posjeda, to da on sad zabija golove ili ima more asistencija to odma zaboravite jer frajer nije takav tip igraca

Uostalom prizivao se verratti godinama, da li ovo znaci da bi i on bio popljuvan jer mu je stil igre dosta slican ?
Vezni igrac a ne zna okrenuti strane u igri, svaka lopta prvom do sebe. Sut nikakav, mozes ga pustiti samog na 25 metara komotno. Opasniji je Makelele bio. Mucenje sa svakim pasom duzim od 15 metara.

Verattija ne mozes nikako porediti, jer je Veratti fizicki mnogo snazniji, ima nisko teziste pa zna i povuci loptu naprijed kroz sredinu. Jorginho je fizicki i u duel igri na nivou Juana Mate. Svako dodavanje nekog drugog igraca prema njemu, ako mu ne ide tacno u noge, to je izgubljena lopta. Nema brzinu niti startnost.

To sto Sarri misli da nema savrsenijeg igraca za tu poziciju je njegov problem. Cinjenica je da ovo sto on igra je bas bas tanko iako je poceo solidno. Vidi se razlika zasto je to prolazilo u Italiji, dok u Engleskoj ne ide.
Pa ko okrece strane ako ne on? Pa on i luiz su jedina dvojica koja daju dugu loptu, svaka promjena strane napada u vecinu slucaj ide preko njega, svaki put se otvara za pas, ne znam sta vise frajer treba raditi
Jos ima sjajan osjecaj za prostor pa i dosta loptu presjece
Mana mu je fizika ali jbg zato ima druge kvalitete

Verrari isti ku.rac manje pakovanje, ja eto fizicki verrati ispade bolji a jos manji od njega, agilniji jeste to ok mala prednost, ali bukvalno dva slicna igraca

Kazem imate neku ne znam kakavu ideju da on treba nesta igrati drugo, ovo je njegova igra i on je za stil velikog posjeda idealan, da igramo na kontre i defanzivu onda ok stvarno nemas efekta od njega, ali ovako za ovaj stil igre idealan igrac, onaj kotacic koje veze odbranu i napad

Mislim eto i pjanic igra gotovo istu ulogu, samo sto sut ima bolji, to je ta tipa igraca

Mislim da imamo vecih problema od jorginha koji igra ono sto igra i to je to ovako je igrao i u napoliju
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Soba
Postovi: 2352
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 13 jan 2019, 15:19

Ja sam očekivao od njega da makar zna pas sastaviti ali očito sam previše očekivao

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 jan 2019, 18:29

Jel istina da je Jorginho ostvario 2000 pasova i medju njima ni jedne asistencije nije imao?

Nego brat Zouma zabio za Everton, lijep gol glavom, prati li njega iko u Evertonu?

aqarius
Postovi: 3890
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 13 jan 2019, 19:31

Iskreno ja sam molio boga da se riješimo Fabregasa i dovedemo nekog sa veći radijusom kretanja od njega.Već na početku sam vidio da Jorginjo {za mene} nije on pravo.Jeste malo brži od Cesa ali je i mlađi međutim njegova korisnost na terenu je zaista niska.Za mene on mora više da radi na terenu,da bude hrabriji i da kreće naprijed...ne mislim u napad nego da uzme više odgovornosti i da pokuša zaista dati normalan i upotrebljiv pas.On to ne radi ili veoma rijetko.Igra mu se zasniva nazad ili prvom do sebe.Šut mu je veoma limitiran,ja još nisam vidio dribling da prođe igrača napravi višak.U Napoliju bio OK..jeste ali zato što su tamo od 5 do 20 mjesta ekipe u rangu West Bromviča.Po meni on mora raditi punu puno više,sa više odgovornosti i agresivnosti,više prema protivniku i puno puno brže..

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 jan 2019, 20:30

U Seriji A Bakayoko kupi nagrade za igrača utakmice.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 13 jan 2019, 22:50



Higuain zatrazio transfer u Chelsea.

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Ozren » 13 jan 2019, 23:12

Paredes u Londonu, 30 miliona eura transfer, sutra zvanicno.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 14 jan 2019, 10:00

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Jel istina da je Jorginho ostvario 2000 pasova i medju njima ni jedne asistencije nije imao?

Nego brat Zouma zabio za Everton, lijep gol glavom, prati li njega iko u Evertonu?
Istina je,al haman da je to normalno jer razumije Sarrijeve taktike :D Al frajer fakat ne radi nista posebno,a mnogi ovdje govore da je neki regista,da organizuje napade itd. a jedino sto ja vidim od njega su pasovi nazad i eventualno na stranu ukoliko se covjek nalazi desetak metara od njega :D I da,ponekad se vrati nazad i rukama pokazuje Luzu da doda do Rudigera,to je kao ta njegova organizacija valjda :D Pa Kante u onoj svojoj defanzivnoj roli od prosle godine je bio opasniji po protivnicki gol nego Jorginho sad.Ne znam eto,ali po meni ne nudi dovoljno ni naprijed,a ni nazad a nikad nisam volio takve igrace.

Sto se Zoume tice,covjek je solidan jos otkad je bio na posudbi u Stokeu,samo tesko da ce on ovdje igrat fudbala dok je Sarrija.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 14 jan 2019, 10:39

jel iko gledao tog peredesa , kakav je tip veznjaka, valjal ista ?
pi.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 14 jan 2019, 10:45

Tweeds_10 je napisao/la:jel iko gledao tog peredesa , kakav je tip veznjaka, valjal ista ?
Gledali smo ga svi na yt i po tom klipu je bolji od Sokratesa :D

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.