Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:20

Most of our goals this season have actually happened when we have cut out Jorginho and not go through him. Instead, what Sarri wants is for every ball to go through Jorginho, who is at best an average passer of the ball. He is like a shrine in the middle that every other player must give sacrifice to before anything could be done. Except that he is a pretty useless shrine. The whole thing is nonsense imo. For Sarri not to see the flaws in his system, and instead criticise the players confirms that he his not up to the job, period.

Interesantan post na jednom forumu :kafa:

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:24

Ono što Žoržinjo radi zna i Ampadu garant odigrati

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 19 jan 2019, 23:25



Sarri bi mu trebao dati sansu

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:27

Eh kako se razmazeno bilo kad nam je ovaj covjek bio najgori igrac u klubu :D

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:30

Sad sam pregledao ovu presicu poslije utakmice ovo ima da mu se odbije od glavu, rano je krenuo da svaljuje na igrače haha
Daj Bože da dočeka Mart haha

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:32

Soba je napisao/la:Sad sam pregledao ovu presicu poslije utakmice ovo ima da mu se odbije od glavu, rano je krenuo da svaljuje na igrače haha
Daj Bože da dočeka Mart haha
Pa svaki normalan covjek bi se okrenuo protiv njega.Frajko znaci sam bira iste igrace iz sedmice u sedmicu i jos je u fazonu da nemaju motivacije.Pa sto ih onda stavljas da igraju brato,a ko zna mozda bi im koji mec na klupi i donio potrebnu motivaciju :lol:

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 19 jan 2019, 23:40

darker10 je napisao/la:
Soba je napisao/la:Sad sam pregledao ovu presicu poslije utakmice ovo ima da mu se odbije od glavu, rano je krenuo da svaljuje na igrače haha
Daj Bože da dočeka Mart haha
Pa svaki normalan covjek bi se okrenuo protiv njega.Frajko znaci sam bira iste igrace iz sedmice u sedmicu i jos je u fazonu da nemaju motivacije.Pa sto ih onda stavljas da igraju brato,a ko zna mozda bi im koji mec na klupi i donio potrebnu motivaciju :lol:

Upravo to, tvrdoglavi magarac Sarri konstantno forsira Alonsa i Azpija koji sacinjavaju najgori bekovski par od top6 ekipa i onda opet iduci mec ih uvrsti u prvih 11 i tako iz sedmice u sedmicu.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:44

Kaže ima dva najbolja igrača u ligi Hazard i Kante i obojica igraju na pogrešnoj poziciji
Imali su 7 dana od prošle utakmice da se pripreme, koju smo ionako dobili jedva i tad se žalio nešto i ništa nismo popravili. Arsenal izgubio od west hama i za 7 dana pobijedili čelzi

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9095
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 jan 2019, 23:44

Fekir nam se otvoreno nudi.
Ljudi u cetvrtak cemo vidjeti reakciju ekipe po meni neki reaguju previse i traze sarrijevu glavu nije jos do toga doslo.
Do cetvrtka srediti napadaca nije bitno higuain adriano iz najboljih dana vise nije bitno neko nam treba.
Ako se vec fekir nudi sto ga ne bi uzeli moze na krilu moze u sredini igrati taman da imamo jednog kreativnog igraca pored hazarda.
Pojacanja nam trebaju al u januaru se to ne radi sada nam trebaju zakrpe a to je higuain tako da prvo njega rijesiti pa ostalo.
Iskreno se nadam da ce Sarri neke stvari promijeniti jer koliko god mi gledali na buducnost i njegov sistem i bla bla svi znamo da je nasa uprava zajedno sa nasim navijacima jako nestrpljiva.
Tako da brat nesto mora mijenjati.

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la brzi21 » 19 jan 2019, 23:45

Iznaroda je napisao/la:Ja cu jos samo reci i necu pisati vise da koliko god nas kritikuje Alonsa(ja sam prvi) toliko treba i Azpilicuetu, pa ne zna se ko je gori od njih dvojice. Prvi gol Alonso pokusava nesto blokirati a ovaj drugi hajvan nikog ne cuva i gleda i jos kapiten. Ba idiote gledo si makar Terya i Cahila bacali su se pod loptu sa kapitenskom trakom a ti stojis i gledas. Mrs na klupu.
Upravu si 100%. Alonso, momak ne zna i ne moze jos je i poglup i hajd **** ga, kad Sarri ode najurit ce i njega. Ali Azpi ovakvu sezonu da igra je nedopustivo, svaku utakmicu pored Alonsa je najgori igrac, a skoro niko ga ne kritikuje. Onda ispadamo i mi kao i Sarri, jedne stitimo, druge pljujemo.

Zatp je najbolje reci jednu kratku, GONI IH SVE U TRI MATERINE, PRODAJ KLUB I KRENI POSVE IZ POCETKA, MAMU IM JBM

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:45

Pa da.Glupo je bas kritikovat fudbalere kad je njegov izbor da ih uvrsti u sastav,a on to kontinuirano radi i znaci da je zadovoljan s njima.Da je radio nesto po tom pitanju,da je davao sansu Emersonu,Odoiju,RLC-u (češće dok je bio zdrav) pa rekao bih i Fabregasu,Giroudu i da je to sve probao pa da ne ide onda bih mozda i razumio covjeka.A ovako kao sto rekoh,ako nastavi bit ovako tvrdoglav to ce ga i kostat.

Ova njegova presica mi je licila na nesto sto Mourinho cesto radi pokusavajuci izazvat reakciju svojih fudbalera.Svi znamo kakve to reakcije izazove u zadnje vrijeme haha

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:50

Kad se samo sjetim kako je forsirao Moratu da mu vrati samopouzdanje ali haman je digo ruke od njega, nadajmo se da će tako i od bekova haha

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 19 jan 2019, 23:51

Ne slazem se i dalje za Azpija, debelo se pretjeruje tu. Danas nije bio na nivou, istina. Znalo se i ranije da ofanziva nije njemu jaca strana ali covjek svoj posao odradjuje pozadi i jedan je od najborbenijih u ekipi svaku utakmicu. Dao Bog da svi igraci treniraju, igraju i ponasaju se ko jedan Azpilicueta.
Bio sam ljetos da se dovede Meunier iz Pariza a Azpi da ostane na stoperu sto je igrao perfektno zadnje 2 godine. Plus nikako mu ne godi manjak rotacije, covjek je vec koliko sezona bukvalno nezamjenjiv, pa ovaj ga je gurao i u Miki Maus kupu.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 19 jan 2019, 23:54

Kaže prevoditelj je bio tu vjerovatno da bi se neke riječi izgubile u prevodu :lol:

Avatar
darker10
Postovi: 10801
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 19 jan 2019, 23:55

Wisey je napisao/la:Ne slazem se i dalje za Azpija, debelo se pretjeruje tu. Danas nije bio na nivou, istina. Znalo se i ranije da ofanziva nije njemu jaca strana ali covjek svoj posao odradjuje pozadi i jedan je od najborbenijih u ekipi svaku utakmicu. Dao Bog da svi igraci treniraju, igraju i ponasaju se ko jedan Azpilicueta.
Bio sam ljetos da se dovede Meunier iz Pariza a Azpi da ostane na stoperu sto je igrao perfektno zadnje 2 godine. Plus nikako mu ne godi manjak rotacije, covjek je vec koliko sezona bukvalno nezamjenjiv, pa ovaj ga je gurao i u Miki Maus kupu.
Fazon je u tome sto su svi od njega navikli na puno vise,a daleko od toga da je katastrofalan trenutno kao recimo Alonso.Kod njega je vise to da je "zaboravio" kako da igra beka,malo je izgubio i na brzini u odnosu na period kada je tek dosao u klub.

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 19 jan 2019, 23:58

Wisey je napisao/la:Ne slazem se i dalje za Azpija, debelo se pretjeruje tu. Danas nije bio na nivou, istina. Znalo se i ranije da ofanziva nije njemu jaca strana ali covjek svoj posao odradjuje pozadi i jedan je od najborbenijih u ekipi svaku utakmicu. Dao Bog da svi igraci treniraju, igraju i ponasaju se ko jedan Azpilicueta.
Bio sam ljetos da se dovede Meunier iz Pariza a Azpi da ostane na stoperu sto je igrao perfektno zadnje 2 godine. Plus nikako mu ne godi manjak rotacije, covjek je vec koliko sezona bukvalno nezamjenjiv, pa ovaj ga je gurao i u Miki Maus kupu.
A ti si dezurni da ga braniš, znam te jos sa Chelsea balkan foruma i tamo si redovno dezurao na njegovoj temi i branio ga, nikako da se pomiris da frajer uz Alonsa najlosi igrac i da nas koci 90 %. Pa jos on nije sastavio 2 utakmice za redom u reprezentaciji samo u klubu igra redovno.
Zadnja izmjena: Iznaroda, dana/u 20 jan 2019, 00:00, ukupno mijenjano 2 puta.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 19 jan 2019, 23:59

Dovesti Fekira i preci u 4-2-3-1 gdje bi Kante bio defanzivniji, a Jorginho ili Kovacic na klupu

Ali od ovog nema sanse, covjek nikada u Napoliju nije promjenio formaciju nece ni kod nas sigurno
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 20 jan 2019, 00:06

darker10 je napisao/la: Fazon je u tome sto su svi od njega navikli na puno vise,a daleko od toga da je katastrofalan trenutno kao recimo Alonso.Kod njega je vise to da je "zaboravio" kako da igra beka,malo je izgubio i na brzini u odnosu na period kada je tek dosao u klub.
S tim se mogu sloziti, to je vec realnija ocjena. I ja mislim da je izgubio malo na brzini, vidi se u nekim reakcijama. Mada imam osjecaj da je i promijenio nacin kako igra odbranu jednim dijelom, sad da li mu je to Sarri ukazao ili je on sam ne znam. Nebitno je sad svakako, kamo srece da je to najveci problem ovdje.

Ja ne znam jesu li ovdje pojedini, ukljucujuci i naseg trenera, upoznati s onom Einsteinovom definicijom ludila koja kaze da samo lud covjek moze konstantno ponavljati iste stvari a ocekivati drugacije rezultate.

Kako objasniti da covjek identicne izmjene ima na 2:1 za nas protiv Njukastla i 2:0 danas za Arsenal. Barkley za Kovu i ostalo. Nijednom promijeniti formaciju, izbaciti beka ubaciti napadaca, izbaciti viska veznog uvesti ofanzivca itd.. Milion je opcija. Da ne pricam o rotaciji same pocetne postave i nedodirljivosti nekih igraca.

Kada dobije otkaz, Sarri ce, kao i vecina ostalih nasih trenera, sam sebi biti kriv. Pokusaj nesto drugacije, ubaci drugog igraca, mijenjaj. Barem ako nista ne uspije mozes reci da si probao.

Avatar
Jup
Postovi: 1127
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Jup » 20 jan 2019, 00:07

Fekir ide u bajern na ljeto najvjerovatnije ;) pustite nam brate vide odoia lik nece da ostane kod vas i ende.
Pravda za Tyson Furya

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 20 jan 2019, 00:11

Stvarno cudna situacija

Ostaviti Sarrija vjerovatno bi se nastavilo sa losom igrom, das mu otkaz vjerovatno ce se s drugim trenerom i proigrati, pa onda oni debili iz nase uprave vjerovatno na ljeto i nece ici na neke promjene, odnosno ispasce da je trenutni igracki kadar sasvim dovoljan za novu sezonu

haj ga yebi sad.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.