Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 30 maj 2021, 15:13

Imamo to, samo nemamo ovo svjetsko klupsko prvenstvno

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 30 maj 2021, 15:24

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
30 maj 2021, 15:13
Imamo to, samo nemamo ovo svjetsko klupsko prvenstvno
Imamo ali 98e sve smo ove zadnje gubili.
I to moramo dodati nisu o neki trofeji ali se kolekcija mora kompletirati.
Apetiti rastu :kafa:

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 30 maj 2021, 20:02

:ljepota:


Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 31 maj 2021, 09:23

wadethegreat je napisao/la:
30 maj 2021, 15:24
QUARESMA 18<<< je napisao/la:
30 maj 2021, 15:13
Imamo to, samo nemamo ovo svjetsko klupsko prvenstvno
Imamo ali 98e sve smo ove zadnje gubili.
I to moramo dodati nisu o neki trofeji ali se kolekcija mora kompletirati.
Apetiti rastu :kafa:
Pa msm da narednim europskim trofejem preticemo United po broju europskih titula tako da bi taj trofej itekako znacio, a protivnik je Villareal sto je ipak, realno, laksi protivnik nego su to bili Atletico, Bayern i Liverpool u zadnjim pokusajima.

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 31 maj 2021, 10:40

Svjetsko klupsko prvenstvo je pod moranjem, još mi je u glavi onaj poraz od Corinthiansa. :mrgreen:

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 31 maj 2021, 10:50

Samo sto je tu problem uloga favorita. Kad god smo bili favoriti zijanili smo, bolje nam odgovara uloga autsajdera :mrgreen:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 31 maj 2021, 14:12

City je imao najnizi XG u ovom finalu racunajuci i PL i CL ove sezone.
Nevjerovatna organizacija protiv najboljeg napada lige. 1 sut u okvir gola.
Samo tog napadaca srediti ili Wernera poslati psihijatru i vjerujem mozemo skociti za jos jedan nivo.
Tammy i njegova situacija su nejasne Giroud isto najjerovatnije ide tako da svakako nam treba napadac e sada da li ce ganjati neku klasu ili nekoga za klupe vidjet cemo.
Sezona jeste bila uspjesna ali je ekipa i dalje prenapuhana posebno kada se vrate ovi sa posudbe.
Jos uvijek imamo tog tereta sto se gomilao godinama tih bruku prosjecnih igraca.
Nekih cemo se rijesiti dok ce neke bas tesko biti uvaliti.
Citam da nudimo par igraca za Kanea sto mislim da je suplja ali kako god treba i u tom pravcu gledati sto se tice transfera na NFL NBA trade stil jer bi nam pomoglo da se rijesimo dead weighta.
Nazalost jedini igrac koje nismo trebali prodati sa posudbe ce sigurno otici a to je Tomori.
Sarr ce se vratiti u ekipu ali vjerovatno ide nova posudba.
Ampadu i njegova situacija se zakomplikovala ali vjerujem da ima mjesta u ovoj ekipi jer moze igrati vise pozicija.
Onda imamo Batsa, Miazgu, Babu, Zappacostu, Kenedya, Bakayoka, Barkleya, Mosesa itd.
Sve igraci koje niko nece barem ne za pare koje mi trazimo vjerovatno ce ih pola opet na posudbu.
Ruben, Gallagher Broja isto imaju buducnost u ovoj ekipi mada Rubenovo vrijeme se sve vise smanjuje da postigne nesto u prvom timu.
Vjerovatno i oni opet na posudbu. Ima tu naravno jos mladjih igraca ali ovo je za sada bitno.
Ako se samo rijese ovi "velikih" imena sa posudbe solidne pare se mogu uzeti da dovedemo tog nekog ultra mega giga napadaca.
Spominje se Hazard mada mislim da je to cista suplja trositi pare na ovu verziju Hazarda kada imamo precih stvari je suludo da ne spominjem da bi nekome mladjem uzimao mjesto.
Donnaruma je slobodan igrac dovodimo se u vezu sa njim i ne bi bio losa opcija za duzi period.
Kako se rijesiti Kepe je isto pitanje ja sam odustao totalno od njega.
U sredini nam treba po meni jedan od ovih igraca sa posudbe ili pojacanje jer iskreno treba neko kada Jorgan uleti u losu formu.
Imamo dva vrhunska igraca na sredini mladog Gilmoura i po meni labilnog Jorgana.
Da li ce se napad graditi oko Havertza kao 9ke ili cemo nekoga dovesti vidjet cemo.
I on i Werner mogu igrati bilo gdje duz napadacke linije.
Sta raditi sa Alonsom i Emersonom jedan ili oba moraju ici ako oba odu treba zamjena.
Silva ce produziti ugovor na jos godinu tako da sto se tice stopera dobri smo imamo dosta opcija posebno s obzirom na igre Rudigera otkako je Tuchel dosao.
Sve u svemu treba srezati ovu ekipu bas i treba nam par ciljanih dobrih pojacanja.
Ako cemo ici po nekog vrhunskog napadaca ja se ne bih bavio Kaneom jer bi Spursi nas zavlacili kompletan prelazni rok i onda ga prodali Unitedu ili Cityu.
Mislim da smo postavili strasne temelje sa jako mladom ekipom koja je prvak Evrope ali sada treba graditi na tome.

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Ozren » 31 maj 2021, 18:36

Fabrizio Romano
Chelsea will receive €28m from AC Milan for Fikayo Tomori - the agreement will be completed soon as expected, Tomori will leave #CFC to stay at AC Milan signing a five-years contract.
Emerson, Bakayoko and Zappacosta will also leave the club this summer.

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 31 maj 2021, 19:41

Moses je potpiso za spartak

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 31 maj 2021, 20:36

A Van Ginkel? :mrgreen:
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la JFH9 » 01 jun 2021, 01:07

Svim silama po Kanea, njegovim dolaskom je ova ekipa spremna za titulu. To je to sto se tice igraca za prve postave, a sto se rotacije tice trebao bi se dovesti jedan veznjak i po mogucnosti 1 stoper, jer evo Tomori nam ode, a Silva ce uskoro u penziju. Najradije bih da Ampadu ostane pa da se njemu da prilika, siguran sam da bi je iskoristio maksimalno jer je momak vrhunski talent.

Pise se oko dolaska Traorea iz Wolvesa, kojeg Tuchel vidi kao zamjenu za Jamesa. Nikako mi se ne svidja to, jer mislim da je on samo previse izvikan igrač zbog svojih fizikalija, a i u Wolvesima ne pokazuje bas neke igre dostojne sampiona Evrope.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 01 jun 2021, 06:59

JFH9 je napisao/la:
01 jun 2021, 01:07
Svim silama po Kanea, njegovim dolaskom je ova ekipa spremna za titulu. To je to sto se tice igraca za prve postave, a sto se rotacije tice trebao bi se dovesti jedan veznjak i po mogucnosti 1 stoper, jer evo Tomori nam ode, a Silva ce uskoro u penziju. Najradije bih da Ampadu ostane pa da se njemu da prilika, siguran sam da bi je iskoristio maksimalno jer je momak vrhunski talent.

Pise se oko dolaska Traorea iz Wolvesa, kojeg Tuchel vidi kao zamjenu za Jamesa. Nikako mi se ne svidja to, jer mislim da je on samo previse izvikan igrač zbog svojih fizikalija, a i u Wolvesima ne pokazuje bas neke igre dostojne sampiona Evrope.
Ma ne mozemo mi dovest Kanea, nema sanse. Mislim nista nije nemoguce, al ovo bi bilo gore nego onomad kad se ganjao Modric.

Spic ce se svakako morat dovest, Giroud je u godinama, Abrahama Tuchel ocigledno ne rejta. I Lukaku bi nam lego samo tako, uz to da bi citava ekipa trebala popravit finishing preko ljeta, jer nije to ni samo Werner. Apsolutno svi ofanzivniji igraci su ove sezone imali promasaje koji su kostali ili mogli kostat utakmica.

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 01 jun 2021, 08:14

To za transfer Traorea je spominjao Matt Law na twitteru, nisam za taj transfer ako će ga skupo platiti. Mada bi mogao biti koristan kao zamjena Jamesu na poziciji RWB ili u budućnosti da igra na RWB dok bi James igrao na RCB jer je Azpilicueta već u godinama i ne može konstantno igrati na željenom nivou. Kako god nadam se da će Tuchel pojačati ekipu sa par provjerenih igrača jer nam je to potrebno poslije osvojene LP.


Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la JFH9 » 01 jun 2021, 08:16

Ma znam da je Kane samo mokar san, ali nije zabranjeno sanjati. :D
Siguran sam da ce vec pronaci neko kvalitetno rjesenje, jer kao sto kazes ocigledno sa Abrahamom nesto tu ne funkcionise, tako da bi nas on mogao ovo ljeto napustiti. Bas me interesuje kako ce ovaj transfer rok zavrsiti, onaj lani je bio odlican i skoro sa svakim igracem se ubolo. :ljepota:

@Shed nisam nikako za njega, ne volim te sminkere. Daj 10 Rüdigera. :D
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 01 jun 2021, 08:41

Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 01 jun 2021, 10:20

Traoreu je pala cijena drasticno jer su Wolvesi ispali glupi i nisu ga prodali na vrijeme.
On je nezaustavljiv u driblingu prodoru ali mozak mu je ravan dodo ptici.
Odluke u zavrsinici katastrofa.
Ja bih ga doveo za nekih 15 20 milki hladno moze igrati krilo i beka promjena ritma da ulazi sa klupe nekada starta u rotaciji taman.
Nemamo nikoga desno Azpi ce dokle god bude god nas prvenstveno biti na poziciji desnog stopera u trojci nazad.
Treba neko zbog kokurencije Jamesu i da moze odmoriti naravno.
Ja za Lukakua nisam nikako. Kada je tek dosao gotivio sam ga nasljednik Drogbe bla bla jeste on zvjer sve to stoji ali ako cemo vec davati neke pare pokusati Haalanda svim snagama dovesti.
ODmah rijesiti napadaca za narednih 10 plus godina i to dovesti novog Lewu. Pustiti United i City da se bore oko Kanea i umjesto sprida uletiti sazada sa Haalandom :).
Rice bi bio super jer moze igrati stopera i zadnjeg veznog posebno bi bio dobar za rotacije na sredini treba nam tu jos jedan kvalitetan igrac.

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 01 jun 2021, 23:09

Samo ne Lukakua... tip je teški balvan i drvosječa. Može on u Italiji paliti i žariti ali za nas prvo mu fali malo visine. Igra previše na fizikalije, drbling, asistencija, prekid igra, kontra.. ništa, nula bodova. Kejn bi najbolje legao.. iskreno preskup je i koke ipak trebaju biti realnije. Haland.. mlad, potentan sa tendencijom da još napreduje... djeluje extra napadač, takođe nerealno skup.. e sada šta uraditi.. nama treba ta čista devetka... vidjet ćemo..

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la JFH9 » 02 jun 2021, 09:50

Koji god od njih trojice dodje uz Wernera i Mounta/Havertza sa strane ulazimo na velika vrata u utrku za titulu.
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 02 jun 2021, 17:25

aqarius je napisao/la:
01 jun 2021, 23:09
Samo ne Lukakua... tip je teški balvan i drvosječa. Može on u Italiji paliti i žariti ali za nas prvo mu fali malo visine. Igra previše na fizikalije, drbling, asistencija, prekid igra, kontra.. ništa, nula bodova. Kejn bi najbolje legao.. iskreno preskup je i koke ipak trebaju biti realnije. Haland.. mlad, potentan sa tendencijom da još napreduje... djeluje extra napadač, takođe nerealno skup.. e sada šta uraditi.. nama treba ta čista devetka... vidjet ćemo..
Ma de ba. Msm nisu moje pare nek ih krse kako hoce, necu se ja bunit ako se dovede Haaland ili neko slican al mi je glupo skrsit 150 miliona na jednog igraca. I ove cifre od 60,70 miliona su previsoke a kamoli to. Bolje neka scouting tim radi svoj posao i da nadje nekog za normalnu cijenu.

Nek samo Mendy eto od ove sezone bude primjer. Frajer je dosao za sicu i bio jedan od nakboljih golmana na svijetu,a Cech ga je uocio. Znaci ako se scouting odradi kako treba, mozes naci dobrog igraca i za sicu. A jos je brdo takvih, od Kantea, Azpilicuete, Mahreza itd itd

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 02 jun 2021, 17:50

150 milki za Haalanda je smijesno vrijedit ce duplo za par godina plus ta cijena se moze korigovati.
Mi nikako da rijesimo pitanje napadaca godinama tako da sada je idealna prilika sa Haalandom da se rijesimo a duzi period.
Sa njim nema fule.
Plus nije sada da bas imamo bruku rupa u ekipi da moramo 3 4 druge pozicije pokriti.
Plus pare od prodaja bi trebale dosta toga pokriti.
Joj kad na kraju ne dovedu nikoga ahhaahaha

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.