Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pogba » 14 mar 2018, 22:56

Soba je napisao/la:Haha pa čovjek dva gola kroz noge primi ...
slika
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 14 mar 2018, 22:58

chelsea358 je napisao/la:Conte nista nije kriv, bas nismo imali srece nikako
Alonso nam je veceras bio najopasnij igrac,Morata od ulaska nista nije pokazao
Kante nam je falio u prvoj utakamici
Nama je prioritet da dovedemo Kanteu partnera na sredini terena
bukvalno treba 60-70% budzeta na tog igraca potrositi, ali dovesti nekog kvalitetnog
bas da pitam koga bi vi kao partnera Kanteu? :hmmmmm:

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 14 mar 2018, 22:58

Ja bih ostavio Kontea do kraja njegovog ugovora. Eto ti sad prilika da izboriš LP ako ne izboriš onda i ti jarane igraj ligu i bajramske kupove zajedno sa igračima :mrgreen:

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 22:59

Pa vise ste vi napravili protiv barcelone nego onaj moj united protiv raspale sevilje,nas su ovi 180 min karali i vozali a vi po meni super obje utakmice al jbg kad su ovi uvijek imali srece

Avatar
chelsea358
Postovi: 1088
Pridružen/a: 22 feb 2012, 14:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea358 » 14 mar 2018, 23:06

tajger je napisao/la:Pa vise ste vi napravili protiv barcelone nego onaj moj united protiv raspale sevilje,nas su ovi 180 min karali i vozali a vi po meni super obje utakmice al jbg kad su ovi uvijek imali srece
O engleza sto ispadose najlosiji man utd bio iako ste favoriti bili za razliku od Londonskog dvojca

Avatar
Maxi
Postovi: 529
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Maxi » 14 mar 2018, 23:08

Willian i večeras, uz Alonsa, najbolji u Chelsea. Strašan igrač kada ima loptu u nogama, mnogo brz, do kada je vezan ugovorom?
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 14 mar 2018, 23:08

Možda rezultat to ne govori, ali meni se više svidio ovaj Chelsea od onog protiv City-ja, koji smo izgubili "samo" 1:0.
Sa ovakvom igrom u ovih zadnjih 8 kola prvenstva mislim da bi mogli uhvatiti to 4. mjesto.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 23:09

chelsea358 je napisao/la:
tajger je napisao/la:Pa vise ste vi napravili protiv barcelone nego onaj moj united protiv raspale sevilje,nas su ovi 180 min karali i vozali a vi po meni super obje utakmice al jbg kad su ovi uvijek imali srece
O engleza sto ispadose najlosiji man utd bio iako ste favoriti bili za razliku od Londonskog dvojca
Pa o tome ti pricam,mi Sevilji u 2 meca dali jedan gol i to u 170 min haha,jbt te drzavo i trebaju ismijavat ligu kad jedna sevilja preslusa 2 ekipu engleske

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 14 mar 2018, 23:10

jose je napisao/la:Možda rezultat to ne govori, ali meni se više svidio ovaj Chelsea od onog protiv City-ja, koji smo izgubili "samo" 1:0.
Sa ovakvom igrom u ovih zadnjih 8 kola prvenstva mislim da bi mogli uhvatiti to 4. mjesto.
Ovaj Chelsea i onaj protiv Cityja je nesto neuporedivo, nismo tada izasli na teren.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 14 mar 2018, 23:19

Mogli smo prodjemo mnogo bolje,2 kiksa kurtoe,ubacivanje fabregasa,ocajan mozes,kristansen neiskusan,konte kao i uvek procitan,wilian odlican,koliko vidim konte ce ostati do kraja sezone a onda se nadam otici iz kluba i ako uspe da obezbedi ls naredne sezone.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wobly92 » 14 mar 2018, 23:37

chelsea358 je napisao/la:Conte nista nije kriv, bas nismo imali srece nikako
Alonso nam je veceras bio najopasnij igrac,Morata od ulaska nista nije pokazao
Kante nam je falio u prvoj utakamici
Nama je prioritet da dovedemo Kanteu partnera na sredini terena
Slažem se da je Konte to zamislio i postavio veoma dobro, eh sad oni nisu odgovorili na terenu kako treba. U obje utakmice moglo se 3-4 gola dati. Tu dolazi do izražaja ono što čovjek nije dobio igrače koje je tražio, a dovodili su mu polovnjake koji mu nisu ni trebali, igrače koji su bili rezerve ili rotacija u svojim klubovima.

Kante je igrao u prvoj utakmici.

Najveća nemoć u dvije situacije se vidjela, willian trči kontru, daje u prazna prostor i vidjelo se iz aviona da će to uradit, samo Giroud to ne vidi i ne prati. Druga, sami kraj utakmice, Hazard prolazi po strani i daje loptu u prazan prostoru 16, gdje očekuješ da će ti napadač biti, a Morata na cetru negdje šetka se prema naprijed, mislio haman Hazard će to sam završit.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 14 mar 2018, 23:39

Ma u redu je.Odigrali smo pristojnu utakmicu,vjerovatno nismo zasluzili da izgubimo sa 3 gola razlike ali eto.4 puta pogadjamo okvir gola u dvije utakmice.To je malo previse jbg,pogotovo za utakmice protiv Barcelone.Malo nedostatak srece i nedostatak znanja kod ovih gresaka koje su vodile njihovim golovima i to je to.Uz naravno ovaj nedosudjen penal koji je mogao uvesti utakmicu u interesantniju zavrsnicu.

Willian ponovo dobar,dok me Hazard malo razocarao.Mislim odigrao je solidnu,vjerovatno i vise nego solidnu utakmicu ali od njega ocekujem dosta vise.Ocekujes od njega da bar ponekad u ovakvim utakmicama uradi ono sto je Messi za njih veceras.Eden dobije loptu ili se nadje u pozciji sa sut,on bespotrebno komplikuje,nastoji pronac suigrace.Pucaj j3bem joj sve.Zato za njega nikad nece bit Ballon d'Ora.Ne zato sto igra u Celziju umjesto u Madridu,nego zato sto frajer ne preuzima odgovornost,ne gleda da se istakne.

Izdvojio bi jos i Kantea te Girouda veceras.Kante je radio ono sto Kante radi i to je izgledalo odlicno,dok je Giroud odlicno uradio ono sto se od njega i ocekivalo.Par puta sjajno odlagao loptu,trebao je biti sviran penal na njemu ali nije jbg.

Alonso nije iskoristio par dobrih situacija tamo na onoj strani,uvijek bi predugo cekao i na kraju bi bio izblokiran uglavnom.Jos jednom je odlicno izveo slobodnjak,ali nije se dalo.Moses je radio ono sto Moses radi,dosta je petljao te kao i obicno nije znao prebacit prvog igraca kod ovih svojih kvazi centarsuteva.Fabregas je bio kriminalan,al sta ces kad nemas koga drugog stavit pored Kantea.Bakayoko i Drinkwater su definitivno bili gore opcije od Spanca.Prodana lopta kod drugog gola i ono ometanje Kantea u izglednoj poziciji su hajlajti Fabregasove veceri.

Citava odbrana je bila kriminalna na celu sa Tibom.Kod prvog gola se nije proslavio Rudiger zajedno sa Tibom,a kod drugog Azpi koji je haman pustio Messija da dodje gotovo do peterca i odlozi onu povratnu.Treci gol ponovo ide na dusu mislim Mosesa koji je tamo prodao loptu.Summa summarum,Petr Cech brani najmanje 2 od njihova 3 gola veceras.Mozda i nisam u pravu,al nikad nisam mislio da je Tibo bio na 100% otkad je dosao ovdje i zato nikad i nisam bio previse pogodjen ovim spekulacijama da bio mogao u Madrid.

Avatar
Viper
Postovi: 3817
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Viper » 14 mar 2018, 23:48

Quinlan je napisao/la:
chelsea358 je napisao/la:Conte nista nije kriv, bas nismo imali srece nikako
Alonso nam je veceras bio najopasnij igrac,Morata od ulaska nista nije pokazao
Kante nam je falio u prvoj utakamici
Nama je prioritet da dovedemo Kanteu partnera na sredini terena
bukvalno treba 60-70% budzeta na tog igraca potrositi, ali dovesti nekog kvalitetnog
bas da pitam koga bi vi kao partnera Kanteu? :hmmmmm:
Veratti
SAMO ČELIK !

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 15 mar 2018, 00:08

darker10 je napisao/la:
Citava odbrana je bila kriminalna na celu sa Tibom.Kod prvog gola se nije proslavio Rudiger zajedno sa Tibom,a kod drugog Azpi koji je haman pustio Messija da dodje gotovo do peterca i odlozi onu povratnu.Treci gol ponovo ide na dusu mislim Mosesa koji je tamo prodao loptu..
Ne moze se tako gledati fudbal, nije to sah nit video igrica. Igras protiv Barcelone i Messija, moras zivjeti s tim da ce imati neke prilike. Pokusas to smanjiti na sto je manje moguc broj.. Sto smo odlicno radili, otjeras Messija na desnu nogu u mrtvi ugao i jbga mislim da bi svi zadovoljni s tim bili. Ne ocekujes da ga primi odatle. Od tada ti ode citava taktika i sve niz vodu. Onda te zakopa tvoj Katalonac, zato jer je spor, ne moze trcati i zreo je za MLS-a il Kine. Na 2:0 moras rizikovati, naravno doci ce neka greska u dodavanju kao sto je bila Azpija. Opet, da si balvan zakucao na gol nesto od tih suteva ne bi uslo. A ja bih se usudio reci da onaj stari Cech ne bi nijedan od 3 Messijeva gola primio, pa eto.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 15 mar 2018, 00:11

Soba je napisao/la:Haha pa čovjek dva gola kroz noge primi ...
i to iz kakvih pozicija

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 15 mar 2018, 00:13

Wisey je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
Citava odbrana je bila kriminalna na celu sa Tibom.Kod prvog gola se nije proslavio Rudiger zajedno sa Tibom,a kod drugog Azpi koji je haman pustio Messija da dodje gotovo do peterca i odlozi onu povratnu.Treci gol ponovo ide na dusu mislim Mosesa koji je tamo prodao loptu..
Ne moze se tako gledati fudbal, nije to sah nit video igrica. Igras protiv Barcelone i Messija, moras zivjeti s tim da ce imati neke prilike. Pokusas to smanjiti na sto je manje moguc broj.. Sto smo odlicno radili, otjeras Messija na desnu nogu u mrtvi ugao i jbga mislim da bi svi zadovoljni s tim bili. Ne ocekujes da ga primi odatle. Od tada ti ode citava taktika i sve niz vodu. Onda te zakopa tvoj Katalonac, zato jer je spor, ne moze trcati i zreo je za MLS-a il Kine. Na 2:0 moras rizikovati, naravno doci ce neka greska u dodavanju kao sto je bila Azpija. Opet, da si balvan zakucao na gol nesto od tih suteva ne bi uslo. A ja bih se usudio reci da onaj stari Cech ne bi nijedan od 3 Messijeva gola primio, pa eto.
Ma prvi gol je Tibin 1000% kako god da se posmatra.Jebote bukvalno nisam vidio da neko primi onakav gol u LP otkad je Belleti na slican nacin savladao Almuniu u onom finalu prije 11-12 godina.Bas amatersko postavljanje.Na 2-0 smo vec bili gotovi.Jos kad one neke prilike nisu ulazile,ona stativa,pa mozda i penal.Vidjelo se da nece.Ali hajde nije to izgledalo tako lose.Na kraju nas je ipak najvise kostao onaj primljeni gol u Londonu.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 15 mar 2018, 00:22

Problem je sto konte ne zna da pripremi i motivise ekipu kako treba za svaki mec,a ne samo za barsu,evo vec protiv lestera ocekujem da cemo odigrati dosta losije nego veceras.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 15 mar 2018, 01:57

Al nije mi jasno samo koja je logika kupovina panja Girouda dok Batshuaji svake sedmice zabija za Dortmund i bolji je i od njega i Morate.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 15 mar 2018, 02:52

BluesForever je napisao/la:Al nije mi jasno samo koja je logika kupovina panja Girouda dok Batshuaji svake sedmice zabija za Dortmund i bolji je i od njega i Morate.
Ne voli ga konte,prosto kao ni kenedija,moratu svi brane mlad je prva sezona,on se ne trudi ni trunku da uradi nesto na terenu,na kraju sezone treba sa njim da se sedne i vidi da li hoce da se zaebava ili ce da igra.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 15 mar 2018, 03:32

ZOGLI je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:Al nije mi jasno samo koja je logika kupovina panja Girouda dok Batshuaji svake sedmice zabija za Dortmund i bolji je i od njega i Morate.
Ne voli ga konte,prosto kao ni kenedija,moratu svi brane mlad je prva sezona,on se ne trudi ni trunku da uradi nesto na terenu,na kraju sezone treba sa njim da se sedne i vidi da li hoce da se zaebava ili ce da igra.
Ma njemu se na faci vidi da mu nije do igre,igra ko preko kurca,on je ovdje dosao samo da ubere dobrih para,opet kažem velika greška je prodaja Coste,na ljeto treba Batsuaija vratiti iz Dortmunda.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.