Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 15 feb 2019, 13:07

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Imamo najstarija krila u ligi
I najsporije bekove u ligi

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 15 feb 2019, 14:23

Sta se ovo spominje Zidane kao moguca zamjena za Sarria ??

Mislim da je to barem meni suplja prica,sumnjam da bi on dozvolio da Marina i njoj slicni se pitaju za igrace,a ne on .. ako bi kojim slucajem dosao to i znacilo i ostanak Hazarda,ali bi jedno 5-6 kvalitetnih igraca moralo dovesti da se zadovolje uslovi Zidanea i Hazarda..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 15 feb 2019, 22:47

harry_90 je napisao/la:Sta se ovo spominje Zidane kao moguca zamjena za Sarria ??

Mislim da je to barem meni suplja prica,sumnjam da bi on dozvolio da Marina i njoj slicni se pitaju za igrace,a ne on .. ako bi kojim slucajem dosao to i znacilo i ostanak Hazarda,ali bi jedno 5-6 kvalitetnih igraca moralo dovesti da se zadovolje uslovi Zidanea i Hazarda..
Prije bi volio vidjeti Simeonea ili Pochetina nego li Zidanea,Simeone cista energija i zna motivisat igrače i uostalom zna im se na yebat mamice kada ne igraju dobro,jednostavno ima muda i nema dlake na jeziku.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 15 feb 2019, 23:37

BluesForever je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sta se ovo spominje Zidane kao moguca zamjena za Sarria ??

Mislim da je to barem meni suplja prica,sumnjam da bi on dozvolio da Marina i njoj slicni se pitaju za igrace,a ne on .. ako bi kojim slucajem dosao to i znacilo i ostanak Hazarda,ali bi jedno 5-6 kvalitetnih igraca moralo dovesti da se zadovolje uslovi Zidanea i Hazarda..
Prije bi volio vidjeti Simeonea ili Pochetina nego li Zidanea,Simeone cista energija i zna motivisat igrače i uostalom zna im se na yebat mamice kada ne igraju dobro,jednostavno ima muda i nema dlake na jeziku.
Jos da si u toku da je produzio opet ugovor to vi super bilo :beba:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 16 feb 2019, 00:09

Neka hvala vrijeme je da se okrenemo napadackom fudbalu to je buducnost skoro svaka jaca ekipa sada igra napadacki ti bunker sistemi odumiru tako da ne bih simeonea a i covjek je pupcano vezan za Atletico.
Poche u redu.
Zidane fenomenalan motivator i covjek koji stvori harmoniju u svlacionici ali po vlastitom priznaju ne bas najbolji takticar. Tako da ako nece dati nekih pola milijarde u ekipu nema smisla dovesti Zidanea.
Neka sarrija jos nije dobio otkaz :).
Ja se samo nadam da ce sarri nekako izgurati ovu sezonu ali mora covjek skontati da ovi igraci ne mogu igrati njegov sistem i mora se nekako prilagoditi do kraja sezone a onda je na upravi da mu dovede igrace. Problem je sto je covjek pretvrdoglav.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 16 feb 2019, 00:13

Pa eto Sarri igra napadački pa nas i ekipe tipa Bourmouth ubiju ko Kuduz bademu,volim i zatvoreniju igru ako ce to donijeti trofeje sto je i donosilo ruku na srce.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 16 feb 2019, 00:14

BluesForever je napisao/la:Pa eto Sarri igra napadački pa nas i ekipe tipa Bourmouth ubiju ko Kuduz bademu,volim i zatvoreniju igru ako ce to donijeti trofeje sto je i donosilo ruku na srce.
Donosilo dok su mudonje bile u ekipi ova grupa igraca ti moze samo mozdani donijeti.
Pustitet covjeka ako se nastavi brukati dobit ce otkaz al ako kojom srecom ostaje pjevat cete drugu pjesmu sljedece sezone.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 16 feb 2019, 18:12

Pa donosili su i ovi igraci u prvoj sezoni pod Conteom.Jednostavno ces lakse i brze nac nekog ko ce se uklopit u "kompaktniji " stil nego u ovo Sarri sto hoce.Realno mi ni naredne sezone vjerovatno necemo bit nigdje blizu titule,cisto iz razloga sto nam treba bar 4-5 igraca koji ce se uklopit u taj stil.Sansa da pogodimo sa svim tim igracima je ravna nuli ako uzmemo u obzir kako kupujemo zadnjih godina.Pa evo,nije ni otpoceo taj remont,a vec nisam bas uvjeren da ce Pulisic bit adekvatno pojacanje.Mislim da im je bio marketinski dobar za Ameriku,kupili su ga pa kud puklo da puklo,oni ce svakako dobit pare nazad.A za Sarrija je naredna sezona sve ili nista.Ako ostane do kraja ove,cisto sumnjam da ce mu se ponovo tolerisat ovakva sezona.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 16 feb 2019, 18:43

darker10 je napisao/la:Pa donosili su i ovi igraci u prvoj sezoni pod Conteom.Jednostavno ces lakse i brze nac nekog ko ce se uklopit u "kompaktniji " stil nego u ovo Sarri sto hoce.Realno mi ni naredne sezone vjerovatno necemo bit nigdje blizu titule,cisto iz razloga sto nam treba bar 4-5 igraca koji ce se uklopit u taj stil.Sansa da pogodimo sa svim tim igracima je ravna nuli ako uzmemo u obzir kako kupujemo zadnjih godina.Pa evo,nije ni otpoceo taj remont,a vec nisam bas uvjeren da ce Pulisic bit adekvatno pojacanje.Mislim da im je bio marketinski dobar za Ameriku,kupili su ga pa kud puklo da puklo,oni ce svakako dobit pare nazad.A za Sarrija je naredna sezona sve ili nista.Ako ostane do kraja ove,cisto sumnjam da ce mu se ponovo tolerisat ovakva sezona.
Jest dok je costa igrao i dok su matic i kante bili tandem i dok se liga nije navikla na stil igre cim su nas procitali propali smo. Sto mu se ne bi tolerisala kako je liverpool tolerisao klopa no trofeja ni nicega. Klub ide na dugorocno planiranje da gradimo ekipu za narednih 10 godina. Problem je sto ljudi koji donose fudbalske odluke nemaju veze sa istim tako da na sta ce to liciti vidjet cemo.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 16 feb 2019, 18:52

Pa tolerisu Kloppa iz prostog razloga sto se osjecaju bar konkurentnima sada.Vi ne shvatate da cemo mi na kraju ove sezone bit 25+ bodova iza prvot tima na tabeli kao i prosle sezone,a Liverpul ako zijani,zijanit ce zbog par bodova.Klub ne ide ni na kakvo planiranje moj ti.Oni zive od dana do dana.Da se nesto ozbiljno planira,vec bi pocela iskakat imena potencijalnih pojacanja i ti transferi bi se zavrsavali u maju.Ovako ce se cekat do ljeta kao i svake godine i bit ce na kraju daj sta das.

Da se ovdje nesto planira,klub bi vec uvelike krenuo po Dybalu,Icardija,Isca,Coutinha,Pepea i slicne.Sve igraci koji bi mogli bit dostupni zbog trenutnog nezadovoljstva u klubu ili se osjecaju istisnutim iz istog a svi do jednog bi poboljsali ovu ekipu.
Zadnja izmjena: darker10, dana/u 16 feb 2019, 18:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 16 feb 2019, 18:56

Ovaj momak nesto uzima garant pa bi radije Sarrija nego Zidanea. Iskreno ne vjerujem da ga mogu privoliti na dolazak, ali bio bi to fenomenalan posao ako uspiju. Zidane je velicina i bio bi autoritet nad svima, a ne ovako da ti pomocni trener uziva veci respekt medju igracima od glavnog.

Isprobali smo mi razne takticare, master mindove, filozofe i ostale qrce palce pa ostade i dalje najvecu stvar uradio nas covjek koji ni u pola veze s tim nema.

Isto tako Zidane bi vjerujem i Upravi nametnuo pritisak dovodjenja pravih igraca, ne ovako kako to 2 Talijana uradise. Mada opet kazem sumnjam da ima 10% sanse za to.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 16 feb 2019, 18:58

Wisey je napisao/la:Ovaj momak nesto uzima garant pa bi radije Sarrija nego Zidanea. Iskreno ne vjerujem da ga mogu privoliti na dolazak, ali bio bi to fenomenalan posao ako uspiju. Zidane je velicina i bio bi autoritet nad svima, a ne ovako da ti pomocni trener uziva veci respekt medju igracima od glavnog.

Isprobali smo mi razne takticare, master mindove, filozofe i ostale qrce palce pa ostade i dalje najvecu stvar uradio nas covjek koji ni u pola veze s tim nema.

Isto tako Zidane bi vjerujem i Upravi nametnuo pritisak dovodjenja pravih igraca, ne ovako kako to 2 Talijana uradise. Mada opet kazem sumnjam da ima 10% sanse za to.
To ti je to.Ljudi bi dolazili samo zbog tog da igraju pod Zidanom.Sarri je odlican trener,ali na ovom nivou pomalo postaje problem sto apsolutno nista nije osvojio.

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la brzi21 » 16 feb 2019, 19:46

Pa Mou je velicina wisey, pa su ga ovi frajeri najurili. Zar stvarno mislis da bi oni postovali Zidana i slicno??

Ovdje jedino mogu Lamps, Terry i Drogba promjeniti stvar, ali da ekipu sacinjavaju igraci iz akademije, bar 70%. Willian da postuje nekoga, Hazard, Alonso, Jorginho?? Sta njih boli kita ko je legenda Chelseaja, ili ovog sporta?? Psotovali bi ga prvih par dana i to je to.

U ovoj ekipi igraci su kao tumor u tijelu covjeka. Ne mozes mu nista, a samo te lagano jede dok te i ne unisti potpuno.

Remont, samo potpuni remont pomaze, nista drugo. Kakav Zidan, Guardila, Mou i svaki drugi trener.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 16 feb 2019, 23:32

Pa Mourinho je sam sebe najurio, isto kao i svi ovi treneri sto su vodili Chelsea, losi rezultati = otkaz


Ovde treba remont od uprave pa nadalje, pare se moraju trositi ako se hoce pravi igraci dovesti, a ne cjenkati se do kraja transfer roka i na kraju nista

Dalje remont ekipe. ne moze ovo ovako sa ovim igracima, treba nam kontinuitet, a ovi igraci to nikako ne mogu pruziti, vazda toplo-hladno, pojedinci proigraju pred pocetak transfer roka i onda tako ostanu.


Nama treba trener koji ce rotirati, koji ce mjenjati kad krenu stvari lose, a hajmo realno, koji je kvalitetan trener trentno slobodan na trzistu? Jedino Zidane, al sumnjam da će on doći kad sve gori pod nogama, valja mu se nadmetati sa ovim igracima. I opet dolazim do toga sa igracima koji proigraju pred pocetak transfer roka, dodje sad Zidane, ova ekipa proigra, mislite da ce ova ekipa ici na neki veci remont? I opet kad im se digne krenu lose rezultati, opet po treneru.


Ja sam na pocetku rekao za Sarrija, da je on najpodobniji za ovu upravu, jer im se ne petlja previse u posao, ne proziva ih, niti trazi neke igrace, lik je totalno operisan od ovoga. A ovima dobro došlo, jer ih je Conte dobro oprao prosle sezone.


I najgori je taj dio kad dolazi do remonta ekipe, sta mislite da li bi Zidane ostao u Chelsiju i da zavrsi iducu sezonu ispod top4?

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 16 feb 2019, 23:38

darker10 je napisao/la:Pa tolerisu Kloppa iz prostog razloga sto se osjecaju bar konkurentnima sada.Vi ne shvatate da cemo mi na kraju ove sezone bit 25+ bodova iza prvot tima na tabeli kao i prosle sezone,a Liverpul ako zijani,zijanit ce zbog par bodova.Klub ne ide ni na kakvo planiranje moj ti.Oni zive od dana do dana.Da se nesto ozbiljno planira,vec bi pocela iskakat imena potencijalnih pojacanja i ti transferi bi se zavrsavali u maju.Ovako ce se cekat do ljeta kao i svake godine i bit ce na kraju daj sta das.

Da se ovdje nesto planira,klub bi vec uvelike krenuo po Dybalu,Icardija,Isca,Coutinha,Pepea i slicne.Sve igraci koji bi mogli bit dostupni zbog trenutnog nezadovoljstva u klubu ili se osjecaju istisnutim iz istog a svi do jednog bi poboljsali ovu ekipu.
Pa sta sti ti ovdje rekao osim potvrdio sta sam ja napisao tolerisu ga godinama bez trofeja da bi na kraju bili konkurentni ove sezone upravo i ja to govorim. Pa jel sarri ovdje 4 godine il mu je ovo prva sezona?
Klub ide na planiranje zato je doveden pulisic i zato su placene pare da se dovede sarri i proveden citav prelazni rok jer zelimo identitet da imamo kao sto ga sada ima city liverpool barsa real juve itd.
Niko nije znao da je pulisic gotov pa ga objavise prvi dan to nista ne mora znaciti mozda hoce da vide na kraju sezone ko ce ici koga moraju zamijeniti itd.
Klub se ocito promijenio jer da je bilo ko drugi izgubio 0 4 a onda 0 6 letio bi do sada jedno 15 puta ocito ne zele da se covjeka rjese JOS UVIJEK.
Samo sabura sto se kaze ova sezona nije mjerilo medjutim jos uvijek smo u utrci za 3 trofeja a jedan bi mogli vrlo brzo uzeti ako nam se city malo smiluje :pray: .
Ja vjerujem da Sarri ima do kraja februara da pokaze nesto sto bi ga ostavilo na klupi i sljedecu sezonu i vratilo vjeru u njegov projekat odnosno dalu klubu inicijativu da podrzi taj projekat u narednim prelaznim rokovima. U martu ce ili letiti ili zacementirati svoju poziciju prva mec lopta u ponedjeljak.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 17 feb 2019, 14:10

Tri nasa igraca u prvoj protiv Wolvesa :kafa: Taman da vidim valja li ista ovaj Dasilva.
The Nobles ⚔

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tm1987vtz » 18 feb 2019, 14:11

ZINEDINE ZIDANE wants the Chelsea job — if they match his terms and ambition.

If he were to succeed under-pressure Maurizio Sarri, Zidane has a three-part wishlist:

1) New bumper deal for superstar playmaker Eden Hazard, keeping the Belgian to build a team around.

2) £200m to improve the squad — more if he sells players who are currently at Stamford Bridge but are out of favour.

3) A major say in recruitment alongside Blues director Marina Granovskaia.

The Sun
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 18 feb 2019, 14:40

Posljednja 3 duela izmedju Chelsea i Manchester Uniteda u fa kupu.

2013 Chelsea - Man Utd 1:0
2017 Chelsea - Man Utd 1:0
2018 Chelsea - Man Utd 1:0

:mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Soba
Postovi: 2336
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 18 feb 2019, 15:06

tm1987vtz je napisao/la:ZINEDINE ZIDANE wants the Chelsea job — if they match his terms and ambition.

If he were to succeed under-pressure Maurizio Sarri, Zidane has a three-part wishlist:

1) New bumper deal for superstar playmaker Eden Hazard, keeping the Belgian to build a team around.

2) £200m to improve the squad — more if he sells players who are currently at Stamford Bridge but are out of favour.

3) A major say in recruitment alongside Blues director Marina Granovskaia.

The Sun
Prvi zahtjev bi se sam po sebi ispunio, drugi mozda da je neko drugo doba Celzija a treci nikad haha

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 18 feb 2019, 15:25

Soba je napisao/la:
tm1987vtz je napisao/la:ZINEDINE ZIDANE wants the Chelsea job — if they match his terms and ambition.

If he were to succeed under-pressure Maurizio Sarri, Zidane has a three-part wishlist:

1) New bumper deal for superstar playmaker Eden Hazard, keeping the Belgian to build a team around.

2) £200m to improve the squad — more if he sells players who are currently at Stamford Bridge but are out of favour.

3) A major say in recruitment alongside Blues director Marina Granovskaia.

The Sun
Prvi zahtjev bi se sam po sebi ispunio, drugi mozda da je neko drugo doba Celzija a treci nikad haha
Ne mora znaciti Hazard je rekao da njegov prelazak u real ne ovisi o zidanu mada pomoglo bi naravno idol mu je.
Mislim da je sve suplja za Zidanea i da bi on prije u Juve nego kod nas upravo zbog druga dva razloga niti bi mu dali pare niti bi se sta pitao niti smo mi klub za njega trenutno po mom misljenu zato ja nisam bio za njegovo dovodjenje. Da mi imamo strasnu ekipu poslozene kockice u hijerarhiji kluba itd super ovako i on bi letio vrlo brzo i vracamo se zacaranom krugu.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.