Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 avg 2018, 19:12

Soba je napisao/la:Ubili nas ljudi u prvom poluvremenu do prvog gola nismo imali sut a ni neki pretjerani posjed. Kruzi lopta i tako u nedogled
Golovi su ih unistili pa su se oni otvorili u drugom i zato smo bolje igrali drugo
Ne znam kako ce Kante naprijed jer on nije vjest s loptom koliko bez nje kad je treba uzeti
Rudiger je dobar odbrambeni iz dva razloga: ima solidan skok i nenadyebivu brzinu
Nismo ni blizu sarribala ali rezultat je za sada tu kako takp bitno je pobijedjivati igra ce doci. Kante nije toliko los sa loptom brz je jako brz nogama mijenja pravac naravno lopta mi se ne lijepi za nige nije vrhunski tehnicar al daleko od toga da ne zna.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 11 avg 2018, 19:13

Bitna pobjeda na otvaranju prvenstva.
Prvo poluvrijeme lose odigrano iako smo stekli vodstvo od 0-2, u drugom odlicna igra i na kraju mirno privedena utakmica i pobjeda od 0-3.
Slijedi derbi sa Arsenalom u iducu subotu, nadati se da cemo jos bolje izgledati nego danas.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Jorginho5
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 avg 2018, 00:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Jorginho5 » 11 avg 2018, 21:20

Došlo je vrijeme da skinemo paučinu protiv Arsenala.Od gotovo unaprijed upisane pobjede protiv njih, sada svaki put strepimo.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 12 avg 2018, 01:49

Luiz izgledao.dosta dobro danas odlicna ditribucija. Naravno uvijek me strah kad ga vidin u bilo kakvoj defanzivnkj situaciji al danas pristojan.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 12 avg 2018, 10:38

wadethegreat je napisao/la:Luiz izgledao.dosta dobro danas odlicna ditribucija. Naravno uvijek me strah kad ga vidin u bilo kakvoj defanzivnkj situaciji al danas pristojan.
Ma kod Luiza je najbitnije da se sto manje mora branit i onda je dobar :D Jedina stvar koju Sarri mora odradit jest napokon pustit Hazarda s lanca tj igrat takav fudbal koji ce omogucit Hazardu da stalno ima loptu u opasnim zonama i ovaj ce mu se zasigurno oduzit i velike stvari ce doc.U Mourinhovim i Conteovim sistemima,covjek je glavninu vremena provodio bez lopte sto je apsurd kad skontas kakav je to igrac.

Nadam se da cemo vec protiv Arsenala vidjet i Kovacica.Kako samo ova ekipa ima potencijala,to nije normalno.Uglavnom ocekujem protiv Arsenala najjaci moguci sastav koji imamo u ovom trenutku.Tad cemo tek skontat da nam jedino fali neki spic koji je sposoban redovno davat golove.Takodje ocekujem i jos neke posudbe.Bakayoko jucer ni na klupi,a mislim da ni Drinkwater nije bio u protokolu.Kad uzmes jos tu da Fabregas i Odoi nisu bili dostupni zbog laksih povreda dobijes da za ovu dvojicu bas i nema mjesta,mada mislim da ce Drinkwater ostat.Bit ce tu dosta utakmica u kupovima,EL,a i Englez je.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 12 avg 2018, 11:06

Luiz i Rudiger vrlo dobri juce. Ako obojica budu spremni i bez povreda, to je nas stoperski dvojac do kraja sezone. Naravno, bice tek posla za njih protiv puno tezih rivala.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la nextterrain » 12 avg 2018, 13:56

Jel Bakayoko toliko los koliko se prica o njemu. Gledao sam ga u Monacu tu je vrlo dobar bio, sad sta mu se desilo, ne znam.

Potpisuje sutra za Milan, jos malo pa je zvanicno.

5M posudba + 35M opcija kupnje

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Fikret1946 » 12 avg 2018, 14:18

nextterrain je napisao/la:Jel Bakayoko toliko los koliko se prica o njemu. Gledao sam ga u Monacu tu je vrlo dobar bio, sad sta mu se desilo, ne znam.

Potpisuje sutra za Milan, jos malo pa je zvanicno.

5M posudba + 35M opcija kupnje
Kod nas nema mjesta ali za sve vase veznjake je iniesta tako da ce vam biti pojacanje

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 12 avg 2018, 15:02

Ma Bakayoko nije uspio ovdje jer je igrac tipa Kantea,samo sto mi vec imamo Kantea koji je 100 puta bolji od njega.Kad smo nekad prosle sezone imali obojicu na terenu bilo je previse.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 12 avg 2018, 15:56

darker10 je napisao/la:Ma Bakayoko nije uspio ovdje jer je igrac tipa Kantea,samo sto mi vec imamo Kantea koji je 100 puta bolji od njega.Kad smo nekad prosle sezone imali obojicu na terenu bilo je previse.
Realninpored jorginha kovacica i kantea ne moze u prvu a pored rlca i barkleya ne moze ni na klupu. Tehnicki previse limitiran za sarrija.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 12 avg 2018, 18:03

wadethegreat je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ma Bakayoko nije uspio ovdje jer je igrac tipa Kantea,samo sto mi vec imamo Kantea koji je 100 puta bolji od njega.Kad smo nekad prosle sezone imali obojicu na terenu bilo je previse.
Realninpored jorginha kovacica i kantea ne moze u prvu a pored rlca i barkleya ne moze ni na klupu. Tehnicki previse limitiran za sarrija.
Ma nijedan od te cetvorice nije bio tu na pocetku prosle sezone.Bakayoko je igrao,al nije se proslavio.Kazem on i Kante zajedno na terenu ne mogu nikako,a posto je Kante dosta bolji iz toga proizilazi da za njega nema mjesta.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 12 avg 2018, 18:54

Bakayoko je ok igrac, samo se nije snasao.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 12 avg 2018, 19:09

Ma Bakayoko po meni nema vrlina ali eto... mislim da ce se bolje snaci u Italiji dosta je sporija od Epl i mozda bi se mogao uklopiti...

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 12 avg 2018, 20:12

Eto njega za koju godinu nazad kao Salah :tralala: :mrgreen:

Jorginho5
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 avg 2018, 00:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Jorginho5 » 12 avg 2018, 21:29

nextterrain je napisao/la:Jel Bakayoko toliko los koliko se prica o njemu. Gledao sam ga u Monacu tu je vrlo dobar bio, sad sta mu se desilo, ne znam.

Potpisuje sutra za Milan, jos malo pa je zvanicno.

5M posudba + 35M opcija kupnje

Bakayoko u Monacu i ovaj kod nas su dva razlicita igraca.Ovdje nije imao niti jednu karakteristiku da ga se zadrzi.Ni sa cim nije odudarao, ispodprosjecno.Da ga li je strah ubio, ko ce ga znati.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 12 avg 2018, 22:11

Jaoj, pa ja tek sad vidim ovu precku Alonsa, to sam propustio...Kakva steta

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 12 avg 2018, 23:27

Jorginho5 je napisao/la:
nextterrain je napisao/la:Jel Bakayoko toliko los koliko se prica o njemu. Gledao sam ga u Monacu tu je vrlo dobar bio, sad sta mu se desilo, ne znam.

Potpisuje sutra za Milan, jos malo pa je zvanicno.

5M posudba + 35M opcija kupnje

Bakayoko u Monacu i ovaj kod nas su dva razlicita igraca.Ovdje nije imao niti jednu karakteristiku da ga se zadrzi.Ni sa cim nije odudarao, ispodprosjecno.Da ga li je strah ubio, ko ce ga znati.
Jednostavno spor, pas 0, zalaganje trka 0, nije čak ni u duelu bio jak, pozicioniranje 0... ja mu vrlinu nisam našao jbg zali Boze matica i Chalobe sto su otišli radi njega..

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2018, 02:04

nextterrain je napisao/la:Jel Bakayoko toliko los koliko se prica o njemu. Gledao sam ga u Monacu tu je vrlo dobar bio, sad sta mu se desilo, ne znam.

Potpisuje sutra za Milan, jos malo pa je zvanicno.

5M posudba + 35M opcija kupnje
U zivotu nisam gledao goreg igrača, barem što se tiče engleske, vjerovatno mu ovde fudbal ne lezi nikako.

Nije opravdao ni onaj jedan milion od onih 40-50 koliko je bilo izdvojeno za njega + s tim sto je trebao zamjeniti Matica

Krajem sezone poceo je malo igrati ali nista vise od toga nije pokazao, i sada kad mu je davao Sarri sansu jednostavno lik je los, nazalost.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la nextterrain » 13 avg 2018, 18:04

Hvala raja na odgovorima :kralj:

Milan samo ima opciju otkupa ugovora, ako bude pravo los u Milan, eto vama njega opet :tralala:

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 13 avg 2018, 18:39

Nije ni prvi ni poslednji koji se nije snasao u jednom a igrao odlicno u drugom klubu. Azpi od 8 miliona ti postane nezamenljiv, Bakayoko od 40 miliona ti ne da ono sto si ocekivao. To je sve sastavni deo sporta. CIlj je imati mnogo vise pogodaka nego promasaja, prosto je :D

Bakayoku svakako zelim odlicnu sezonu, pa cemo videti na kraju.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.