Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 01 jun 2018, 22:08

Dorcol je napisao/la:
Chelsea have ended contract talks with Thibaut Courtois and are likely to sell the 26-year-old goalkeeper. (Sky Sports)
Bit će velika šteta ako ode,medju najboljim golmanima svijeta.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 01 jun 2018, 22:52

Koliko god uprava bila retardirana podrzavam ih sto ne placaju za Sarrija.Cuj frajeri doveli drugog menadzera,a jos hoce otkupninu za starog.Nidje veze xd

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 01 jun 2018, 23:20

BluesForever je napisao/la:
Dorcol je napisao/la:
Chelsea have ended contract talks with Thibaut Courtois and are likely to sell the 26-year-old goalkeeper. (Sky Sports)
Bit će velika šteta ako ode,medju najboljim golmanima svijeta.
Jeste, ali mu je u zadnje vrijeme ocito mrsko braniti za nas, opao je drasticno u formi i stalno spominje kako voli Madrid.

Nije Oliver Kahn, neka ide ako mu se ide.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 02 jun 2018, 00:27

Dorcol je napisao/la:
Chelsea have ended contract talks with Thibaut Courtois and are likely to sell the 26-year-old goalkeeper. (Sky Sports)

samo da znaju nasi sad odraditi posao, pa dogovoriti prvo sa Alissonom, da nam Roma ne podigne cijenu, i onda Kurtu utopiti negdje za masne novce.

Nikad mi nije bio drag, od prvog dana kad je dosao, i kad je bio u Atletiku na posudbi, nije mi se svidjao kao neka osoba, recimo kao sto je bio Cech

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 02 jun 2018, 13:24

Za sada se lista svela na dva imena blan ili jokanovic,blan ima prednost posto je radio u boljim klubovima nego jokanovic.Jokanu svaka cast na tome sto radi sa fulamom ali tek treba da se dokaze u nekom vecem klubu,a ne pravo kod nas.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 02 jun 2018, 13:39

Kakv cirkus oko kluba ko amateri kakvi izgledamo. Umjesto da plate za sarrija mi kao dovodimo se u vezu sa Blanom nikakvog plana nicega. Jako ali jako bitno ce ovo ljeto biti za kompletan klub.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 02 jun 2018, 13:48

wadethegreat je napisao/la:Kakv cirkus oko kluba ko amateri kakvi izgledamo. Umjesto da plate za sarrija mi kao dovodimo se u vezu sa Blanom nikakvog plana nicega. Jako ali jako bitno ce ovo ljeto biti za kompletan klub.
Klauzula nije bila problem,roman je za avb dao 15 miliona,nego sto je sarri gori od kontea,lik je mnogo lud koliko sam mogao da vidim neke njegove izjave i ponasanje,prica se da su na sastanku pale neke teske reci.Blan je solidno resenje,forsira mlade igrace, igra napadacki ima i trofeja.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 02 jun 2018, 14:10

ZOGLI je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Kakv cirkus oko kluba ko amateri kakvi izgledamo. Umjesto da plate za sarrija mi kao dovodimo se u vezu sa Blanom nikakvog plana nicega. Jako ali jako bitno ce ovo ljeto biti za kompletan klub.
Klauzula nije bila problem,roman je za avb dao 15 miliona,nego sto je sarri gori od kontea,lik je mnogo lud koliko sam mogao da vidim neke njegove izjave i ponasanje,prica se da su na sastanku pale neke teske reci.Blan je solidno resenje,forsira mlade igrace, igra napadacki ima i trofeja.
Sa PSGom je osvojio najvise a to nije neki poduhvat realno. Meni se licno svidja Sarrijeva filozofija volio bih da ond dodje a osim Blanca nema trece opcije realno iskusnije koja je vodila neke vece klubove. U svakom slucaju opet kasnimo za konkurencijom i izgledamo bezidejno.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 02 jun 2018, 16:59

Wenger nas ceka hahah

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 02 jun 2018, 18:07

Conte je za sve ove što se spominju Fabio Cappello u najmanju ruku. Obično su ovo sve neka novinarska naklapanja i ne pridajem im previše pažnje,ali svašta se može očekivati nakon poprilično pouzdanih informacija da Tibo odlazi (kao prvi igrač u Romanovoj eri koji ide, a da se računa na njega), kao i da je Abramovich u dubiozi sa tim sr.anjem oko vize, odgadjanjem renoviranja Bridža i sl.
Da ne govorim da odlazak Kurte znači vrlo vjerovatno i odlazak Hazarda. Tek onda nastupa spektakl.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 03 jun 2018, 09:27

Ukoliko se nema spremna zamjena za Contea i neko ko bi sa sigurnoscu mogao donijeti napredak,onda ne vidim potrebu za njegovom smjenom.Neka ostave fino covjeka jos godinu dana,dovedu mu par igraca i bit ce to dobro.Ne znam sto ne pokusaju sa Jardimom ako je Sarri vec otpao.Njih dvojica su tu u pet deka.Blanc je nesto sto apsolutno ne bih htio vidjet u Chelseaju.Menadzer bez bilo kakvog identiteta.Ali generalno lose poslujemo.Cisto sumnjam da ista dobro moze doc od naredne sezone.Evo desetak dana je do Svjetskog prvenstva,ocekivao sam da ce menadzer za narednu sezonu bit poznat vec dan nakon finala FA Cupa,jer sam kao mislio da je klub to rijesio ali evo 15 dana je proslo i nista se pozitivno ne desava.Ocekivao sam vec i poneko pojacanje po dolasku novog menadzera ali nista.Kako ovi nasi ne razumiju da ce poslije SP vec bit kasno.Cijene su vec sad astronomske,a mislim da ce poslije SP to bit jos gore.Tipa,neki igrac ce dat 2 gola na SP i kostat ce 150 miliona.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 03 jun 2018, 12:26

darker10 je napisao/la:Ukoliko se nema spremna zamjena za Contea i neko ko bi sa sigurnoscu mogao donijeti napredak,onda ne vidim potrebu za njegovom smjenom.
Lepo je ovo, ali to niko ne moze da garantuje.

Ja cenim( ako u ovih par dana, kada se cekala ta neka opcija sa neplacanjem klauzule, i nije nista uradjeno po tom pitanju) da Sarri nece doci. Druga stvar, sa Conteom se nista ne desava iako sam bio ubedjen da je on bivsi jos posle Barcelone.
Kad podvucem crtu ispod ove 2 godine rada Contea, naravno da je ocena i vise nego pozitivna. Jedna fantasticna i jedna losa sezona (ali uz FA Cup), Conte mi je po uradjenom i iznad Kloppa i iznad Pocha, za Mourinha necu uopste da diskutujem. Znaci pricamo iskljucivo o rezultatima kao oceni necijeg rada. Guardiola ima slicnu pricu ali i skuplji tim, rekao bih veceg potencijala. Ono sto je kompleksno, to je da je prva odlicna a druga losa. Da je obrnuto, niko ne bi pricao o odlasku naravno.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 03 jun 2018, 13:15

Nema sanse da ostane pa nijedan trener ne bi ostao posle ovoga sto se izdesavalo sa sarijem,blanom i jokanom.Marina na odmoru i kada se vrati,ocekuje se izbor novog trenera i otkaz konteu.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 03 jun 2018, 15:43

Sto duze cekamo sve nam je gore. Opet cemo imati panic buys i ekipu punu polovnjaka. Sarri izgleda u real ide tako da i tu imamp sve manje opcija.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 03 jun 2018, 18:16

wadethegreat je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Kakv cirkus oko kluba ko amateri kakvi izgledamo. Umjesto da plate za sarrija mi kao dovodimo se u vezu sa Blanom nikakvog plana nicega. Jako ali jako bitno ce ovo ljeto biti za kompletan klub.
Klauzula nije bila problem,roman je za avb dao 15 miliona,nego sto je sarri gori od kontea,lik je mnogo lud koliko sam mogao da vidim neke njegove izjave i ponasanje,prica se da su na sastanku pale neke teske reci.Blan je solidno resenje,forsira mlade igrace, igra napadacki ima i trofeja.
Sa PSGom je osvojio najvise a to nije neki poduhvat realno. Meni se licno svidja Sarrijeva filozofija volio bih da ond dodje a osim Blanca nema trece opcije realno iskusnije koja je vodila neke vece klubove. U svakom slucaju opet kasnimo za konkurencijom i izgledamo bezidejno.
Dobar je Blan trener kao i Sarri. Sarri je trenutno poznatiji i trazeniji, jer je imo odlicnu sezonu u Napoliju, a ovaj 2 godine pauziro. Ali Blan je svojevremeno bio jedan od najboljih trenera. Ne bi se slozio s tobom da "to i nije bio neki poduhvat", jer taj PSG iz 2012 nije bio ni priblizno dominantan kao ovaj danas i on je zapoceo tu dominaciju Parisa koja traje i dan danas (danasnjim trenerima PSG nije neki poduhvat). Ja ga se sjecam jos od Bordoa, kakva je to ekipa bila, u Francuskoj je usro svoj polozaj zbog bljede prestave na EP, onda je doso u PSG koji je zadnji put osvoji naslov 94 i onda uzeo 4 zaredom, pauziro vjerovatno jer se zasito svega vezanog za nogomet. I volio bi ga vise vidit nego Sarrija na klupi Celzija :thumbup:
The Nobles ⚔

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Artetitis » 04 jun 2018, 11:46

Dena94 je napisao/la: Ali Blan je svojevremeno bio jedan od najboljih trenera. Ne bi se slozio s tobom da "to i nije bio neki poduhvat", jer taj PSG iz 2012 nije bio ni priblizno dominantan kao ovaj danas i on je zapoceo tu dominaciju Parisa koja traje i dan danas (danasnjim trenerima PSG nije neki poduhvat). Ja ga se sjecam jos od Bordoa, kakva je to ekipa bila, u Francuskoj je usro svoj polozaj zbog bljede prestave na EP, onda je doso u PSG koji je zadnji put osvoji naslov 94 i onda uzeo 4 zaredom, pauziro vjerovatno jer se zasito svega vezanog za nogomet. I volio bi ga vise vidit nego Sarrija na klupi Celzija :thumbup:
Ancelotti je uzeo titulu 2012-13, sa Ibrahimovićem i Thiagom Silvom. Budžet PSG-a je i tad i svake godine poslije bio nemjerljivo veći od konkurencije. Tri titule Blanca zaredom i četvrtfinale Lige prvaka kao maksimalni domet. Ispao je od onog Manchester Cityja koji je Pellegrini vodio u četvrtfinalu, eliminisao dvaput Chelsea - to izbacivanje Chelsea u sezoni 2014-15 sa igračem manje mu je objektivno najjači evropski uspjeh.

Za razliku od Sarrija, doduše, bar ima neki trofej u vitrini. Sarri još čeka skidanje mraka.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 04 jun 2018, 13:21

Artetitis je napisao/la:
Dena94 je napisao/la: Ali Blan je svojevremeno bio jedan od najboljih trenera. Ne bi se slozio s tobom da "to i nije bio neki poduhvat", jer taj PSG iz 2012 nije bio ni priblizno dominantan kao ovaj danas i on je zapoceo tu dominaciju Parisa koja traje i dan danas (danasnjim trenerima PSG nije neki poduhvat). Ja ga se sjecam jos od Bordoa, kakva je to ekipa bila, u Francuskoj je usro svoj polozaj zbog bljede prestave na EP, onda je doso u PSG koji je zadnji put osvoji naslov 94 i onda uzeo 4 zaredom, pauziro vjerovatno jer se zasito svega vezanog za nogomet. I volio bi ga vise vidit nego Sarrija na klupi Celzija :thumbup:
Ancelotti je uzeo titulu 2012-13, sa Ibrahimovićem i Thiagom Silvom. Budžet PSG-a je i tad i svake godine poslije bio nemjerljivo veći od konkurencije. Tri titule Blanca zaredom i četvrtfinale Lige prvaka kao maksimalni domet. Ispao je od onog Manchester Cityja koji je Pellegrini vodio u četvrtfinalu, eliminisao dvaput Chelsea - to izbacivanje Chelsea u sezoni 2014-15 sa igračem manje mu je objektivno najjači evropski uspjeh.

Za razliku od Sarrija, doduše, bar ima neki trofej u vitrini. Sarri još čeka skidanje mraka.
Jesu imali budzet, al opet nisu imali mogucnost dovest wc igrace, jer su imali slabu repotaciju (uglavnom igraci u padu forme su dolazili) i dan danas se trebaju isprsit da bi poceli pregovore, a kamoli ista drugo. U LP su uvijek igracki bili slabiji od nas i mi smo oba puta bili favoriti, trebaju oni jos dosta puta nastupit u LP da steknu iskustva, ali meni je se svidio u Bordou i bas nakon ove pauze bi volio vidit kakva ce mu biti vizija i taktika, vise zbog znatizelje. Sarri se ne zna ponasat, bjezi opet cemo biti osudjeni slusat svadje.
The Nobles ⚔

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 04 jun 2018, 14:56

Navodno smo u utrci sa Arsenalom za rezervnog golmana Barselone Cillessena i zainteresovani smo za igraca Bordoa Malkolma ?!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 04 jun 2018, 15:31

Malcom bi bio strasan na desno krilo :). Samo da je moratu zamijeniti sa nekim.

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la alex1991 » 05 jun 2018, 15:42

Kakva neozbiljnost oko kluba, kao da je u pitanju neki amaterski klub, a ne svjetski velikan. I onda ce naici neki pacijent ovdje i poceti sa supljom pricom kako je Conte ovo, Conte ono, a i slijepci mogu vidjeti da od prosle predsezone nesto sa ovom upravom nije normalno, i da se u klubu ne zna ko pije a ko placa, sto ce se evo prenijeti i u ovu sezonu ocito. Nek nam je Bog na pomoci.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.