Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 08:06

Kako je bgt pametno to sto je uradio? Navedi mi jedan primjer u svijetu fudbala u zadnjih 10 godina da je menadzer javno iskritikovao igrace,a da su oni reagovali na pravi nacin.Pa evo polovine ove grupe igraca koju imamo je prakticno otjerala Mourinha,a 90% njih koji su tu sad su otjerali Contea i to nakon slicnih kritika.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 22 jan 2019, 14:35

Ne vjerujem da ce klub dati Odoiu da ode sada kada je skoro pa sigurno da hazard ide. Idealna zamjena za narednih 12 do 15 godina na toj pozicji sa potencijalom da bude jedan od najboljih na svijetu. Odoi Higuain I pulisic ne bi bio los napad nekako balansiran.
Samo da budemo pamenti pa se lagano rijesiti barkleya i ne vracati kovu nego dati sansu rubenu i mountu nek se rotiraju.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 14:44

wadethegreat je napisao/la:Ne vjerujem da ce klub dati Odoiu da ode sada kada je skoro pa sigurno da hazard ide. Idealna zamjena za narednih 12 do 15 godina na toj pozicji sa potencijalom da bude jedan od najboljih na svijetu. Odoi Higuain I pulisic ne bi bio los napad nekako balansiran.
Samo da budemo pamenti pa se lagano rijesiti barkleya i ne vracati kovu nego dati sansu rubenu i mountu nek se rotiraju.
Pa covjek ima jos godinu I po ugovora.To znaci da ako doceka ljeto 2020. tu a ne potpise novi ugovor,ide za dzaba.Za Kovacica se slazem.Dobro je poceo,al se pogubio od skoro.
Zadnja izmjena: darker10, dana/u 22 jan 2019, 14:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 22 jan 2019, 14:44

I onda kad ne dovedes pojacanja,oslonis se na djecu ,fulis ligu prvaka,boris se za evropa ligu,pljuvat ce se uprava sto nisu doveli nekog kvalitetnog ;)


Odoi poslat u 3pm ,nek ide u Bayern,nisi Messi pa da te se mora moliti da ostanes..

Kad ce vise Higuain potpisat ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 22 jan 2019, 14:46

darker10 je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Ne vjerujem da ce klub dati Odoiu da ode sada kada je skoro pa sigurno da hazard ide. Idealna zamjena za narednih 12 do 15 godina na toj pozicji sa potencijalom da bude jedan od najboljih na svijetu. Odoi Higuain I pulisic ne bi bio los napad nekako balansiran.
Samo da budemo pamenti pa se lagano rijesiti barkleya i ne vracati kovu nego dati sansu rubenu i mountu nek se rotiraju.
Pa covjek ima jos godinu I po ugovora.To znaci da ako doceka ljeto 2020. tu a ne potpise novi ugovor,ide za dzaba.Za Kovacica se slazem.Dobro je poceo,al se pogubio od skoro.
Pa il ce sada potpisati ili ce otici to je to.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 14:47

wadethegreat je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Ne vjerujem da ce klub dati Odoiu da ode sada kada je skoro pa sigurno da hazard ide. Idealna zamjena za narednih 12 do 15 godina na toj pozicji sa potencijalom da bude jedan od najboljih na svijetu. Odoi Higuain I pulisic ne bi bio los napad nekako balansiran.
Samo da budemo pamenti pa se lagano rijesiti barkleya i ne vracati kovu nego dati sansu rubenu i mountu nek se rotiraju.
Pa covjek ima jos godinu I po ugovora.To znaci da ako doceka ljeto 2020. tu a ne potpise novi ugovor,ide za dzaba.Za Kovacica se slazem.Dobro je poceo,al se pogubio od skoro.
Pa il ce sada potpisati ili ce otici to je to.
Pa to ti kazem,na njemu je.Ne moze ga klub "ne pustit".Tj moze al onda ce dobit sipak.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 22 jan 2019, 14:50

Mislio sam da mu obecaju sve sto hoce i da mu ako nista dadnu istu platu kao **** drinkwater koja je 120k.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 22 jan 2019, 14:55

Njegovo odbijanje novog ugovora nema apsolutno nikakve veze s visinom plate. To je barem svima jasno. Momak zeli da igra i napreduje.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 22 jan 2019, 14:56

Wisey je napisao/la:Njegovo odbijanje novog ugovora nema apsolutno nikakve veze s visinom plate. To je barem svima jasno. Momak zeli da igra i napreduje.
Pa dobija minutazu u zadnje vrijeme i klub mu je garantovao minutazu i u buducnosti.

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la brzi21 » 22 jan 2019, 14:57

Joj quaresme lika, pa covjece mucni sam glavom i sve ce ti biti jasno.

Frajer je od sedme godine u klubu, Chelsea ga je i skolovao i fakticki odhranio, dobio je priliku da igra na visokom nivou u svim uzrastima, pa na kraju krajeva prikljucen je prvom timu sa tek 17 godina, sta treba vise? Hoces da ti dijete od 17-18 godina igra svaku i bude prva zvijezda tima?? To je moguce al u malim klubovima, u ovim vecim, apsolutno ne.

I da, svakog igraca koji se ovako ponasa, kaznio bih ga. Ti sam bi trebao tako reagovati i svaki od nas, zar nije Chelsea veci od svakog igraca? Zasto se daje paznja tolika jednom balavcu?

On jedva da zna nos obrisati, a dize ga se u nebesa i pljuju se svi ostali zbog njega. Ima bolan jos talenata, nije Odoi jedini.

On jeste za svoje godine dobar igrac i volio bih i ja da vise sanse ima za igru, narocito zbog losih partija konkurencije, ali ovoliko da se pljuje klub zbog jednog balavca, nema smisla.

Na kraju krajeva i Willian i Pedro su nam pomogli u osvajanju trofeja, mnogo trofeja, ovaj mali tek postaje igrac, tako da lakse malo quaresma.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 14:59

harry_90 je napisao/la:I onda kad ne dovedes pojacanja,oslonis se na djecu ,fulis ligu prvaka,boris se za evropa ligu,pljuvat ce se uprava sto nisu doveli nekog kvalitetnog ;)


Odoi poslat u 3pm ,nek ide u Bayern,nisi Messi pa da te se mora moliti da ostanes..

Kad ce vise Higuain potpisat ?
Zbog ovakvog razmisljanja ce klub i propast.Razmisljas isto ko i Sarri,odnosno uprava kluba.Niko ne kaze da ti moras u ekipu stavit 10 ljudi sa 18 godina.Radi se o tome da se ne daje prava sansa pravim talentima.Kad proizvedes svog igraca,pogotovo na igraca tipa Odoija ti na njemu ustedis 70-80 miliona koje mozes utrosit na drugim pozicijama na kojima nisi proziveo dovoljno kvalitetne igrace.Zadnji igrac koji je prosao akademiju i, postao znacajan prvotimac bio je Terry.Od tad samo kupovina,a nije da nije bilo ljudi koji su mogli odradjivati posao kao i neki kupljeni igraci.Sjecam se kako je upropasten Mcheachran ili kako mu se vec ime pise.Covjek je imao nestvarnu kontrolu lopte,cak je i igrao poneku utakmicu I to sasvim dobro da bi ga klub onda odlucio slat po posudbama u nize lige a dovodio je ljude tipa Oriola Romeua koji je isprdak Barcelone da igra u prvoj postavi.Ljudi tipa Musonde (koji je I dan danas po posudbama iako je prosle sezone u ono malo sto je igrao pokazao da itekako moze ) i koji ce bit prodani poslije 5-6 posudbi.Ljude tipa Solankea za koje evo ovdje pisu da je propao jer igra u Bournemouthu.Samo cu rec ds je momak dobro i prosao obzirom da je odavdje slat po posudbama u nize lige kad su jedini spic igraci bili posrnuli Torres,Demba Ba I slicni,a ista stvar je sada sa Abrahamom koji je poslat na posudbe zarad Morate i Girouda.Lukaku je isto poslat na posudbe jer se Torres osjecao ugrozeno.Nije mu cak data sansa ni kad je razvalio za WBA i Everton,a sada bi nam Lukaku legao ko kec na desetku obzirom da nemamo snaznih igraca u spicu.

Dalje niko ne kaze da momak treba da igra svaku utakmicu,ali Sarri ga do pred 20 dana kad je ovaj zaprijetio odlaskom nije gurao ni da igra u Liga kupu odnosno u EL.I kada jeste bile su to minute na kapaljku.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la sljivo » 22 jan 2019, 15:03

Klub teško da hoće igrati snagatora prema bilo kome, ne što ne može već što se ne isplati. Prvo radi platne i generalno strukture (ne može se dojučerašnjim igračima druge ekipe ili polu-amaterima davati 5, 6 mil plate - Bayern može jer ga doživljava kao transfer i tako se može pravdati za onih spominjanih 90 hiljada eura mjesečno, dok je kod vas to drugačije i imate mali milion talenata i mladih igrača koje isto tak otreba hendlati i razvijati a da ne govorimo kad neko drugi dođe šta bi tražio), pa onda i odštete koju bi dobio odnosno ne dobio.

A što se lično tiče Odoia za mene ovo što radi nije ok. Dobro je kad bi nas pojačao, naravno, al s druge strane će isto tako sutra sje.bati nas prvo ucjenama za veliku platu (recimo kao Lewa - koji je gle slučaja isto uje.bo svoje) ili kad ga Real ili Barsa zovnu ili City kad pljune 20 miliona plate. Sve što se dešava nije slučajno niti je to incident, prvo radi njegovih stavova a onda kod vas zašto se jedan takav talenat doveo u ovu situaciju.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 15:04

Ama ljudi u kakvu situaciju covjek dovodi klub.Jasno jee rekao da hoce da ide.Uostalom frajer uopste nije spominjao pare.Vjerovatno bi ostao ovdje I za 20k mjesecno da su mu dali da igra.

Lako je nac primjer za ovo sto ja govorim .Prosle sezone u ovo vrijeme kupljen je Drinkwater za 35 miliona funti dok je RLC bio na posudbi u Palasu lol

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 22 jan 2019, 15:07

Ja sam rekao ako odbije ugovor malog glupana u rezerve iducu godinu i pol pa onda neka u ljeto 2020 ide u bayern yebo mu braco majku crnu nakon godinu i po bez takmičarskih utakmica
Yebo 30 miliona neka primjer od njega naprave, neces se igrati sa klubom i vi ostali mi niste jasni koji njega stavljate ispred kluba i pravdate ga
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 15:08

Azpi je napisao/la:Ja sam rekao ako odbije ugovor malog glupana u rezerve iducu godinu i pol pa onda neka u ljeto 2020 ide u bayern yebo mu braco majku crnu nakon godinu i po bez takmičarskih utakmica
Yebo 30 miliona neka primjer od njega naprave, neces se igrati sa klubom i vi ostali mi niste jasni koji njega stavljate ispred kluba i pravdate ga
Nije ti to stavljanje necega ispred necega nego je upotreba common sensa.Frajer vidio sta klub radi I kako upropastava igraca i nece da se I njemu to desi.Zasto bih covjeku htio zlo.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 22 jan 2019, 15:15

Hocemo i Hazarda u rezerve? Jer i on odbija potpisati ugovor.

Momak uredno dolazi na treninge, na raspolaganju je, ne daje nikakve izjave u javnosti, kada dobije prilike za igru daje svoj maksimum. Dakle, tesko da se moze profesionalnije ponasati u ovoj situaciji.
I onda dodju ovako likovi krehaju mu majku jer su frustrirani sto mali zeli samo da igra fudbal i ide tamo gdje ce mu tu priliku pruziti. A jos klub ima priliku da odlicno zaradi.

Eto darker navede gore par primjera, al dzaba opet po istom se nastavlja.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 22 jan 2019, 15:16

darker10 je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Ja sam rekao ako odbije ugovor malog glupana u rezerve iducu godinu i pol pa onda neka u ljeto 2020 ide u bayern yebo mu braco majku crnu nakon godinu i po bez takmičarskih utakmica
Yebo 30 miliona neka primjer od njega naprave, neces se igrati sa klubom i vi ostali mi niste jasni koji njega stavljate ispred kluba i pravdate ga
Nije ti to stavljanje necega ispred necega nego je upotreba common sensa.Frajer vidio sta klub radi I kako upropastava igraca i nece da se I njemu to desi.Zasto bih covjeku htio zlo.
Zato sto je klub ispred igraca logicno, sta je vidio da se radi u klubu? Sad posudbe problem? Koliko vidim on nije poslan na posudbu tako da se racunalo na njega
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 22 jan 2019, 15:20

Wisey je napisao/la:Hocemo i Hazarda u rezerve? Jer i on odbija potpisati ugovor.

Momak uredno dolazi na treninge, na raspolaganju je, ne daje nikakve izjave u javnosti, kada dobije prilike za igru daje svoj maksimum. Dakle, tesko da se moze profesionalnije ponasati u ovoj situaciji.
I onda dodju ovako likovi krehaju mu majku jer su frustrirani sto mali zeli samo da igra fudbal i ide tamo gdje ce mu tu priliku pruziti. A jos klub ima priliku da odlicno zaradi.

Eto darker navede gore par primjera, al dzaba opet po istom se nastavlja.
Ti si ozbiljno uporedio Hazarda i njegovu situaciju i Odoia?

Ja kazem da bi izabrao opciju njega u rezervama prije nego zarade, klub nece sigurno ali bi ja tako postupio

I vi imate misljenje i ok vama ispada mali vazniji i on sto leti da ide vam je ok, meni nije
Ali najvise bih volio da produzi ugovor i zavrsi ovu pricu oko odlaska :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 22 jan 2019, 15:32

Azpi je napisao/la: Ti si ozbiljno uporedio Hazarda i njegovu situaciju i Odoia?

Ja kazem da bi izabrao opciju njega u rezervama prije nego zarade, klub nece sigurno ali bi ja tako postupio

I vi imate misljenje i ok vama ispada mali vazniji i on sto leti da ide vam je ok, meni nije
Ali najvise bih volio da produzi ugovor i zavrsi ovu pricu oko odlaska :mrgreen:
Isao sam tvojom logikom. Nece potpisati, daj ga u rezerve.

Ne razumijes da niko od nas nije na nekoj strani jer nema strana. Ljudi u klubu grijese vec godinama, ne znaju s tom djecom raditi i oni su iskljucivo krivi za situaciju sto imamo sada s ovim klincem. To je mogao biti bilo koji drugi, ne samo Odoi. Nakupljaju se greske vec godinama u odnosu prema mladim igracima, prema akademiji. Nema kvalitetnog plana, kako se smjenjuju treneri svaki radi po svom i preferira druge igrace. Na posudbe se salje bez ikakve logicke vizije kako bi se trebali razvijati. Saradnja s drugim klubovima nije uredjena. Ma primjera koliko hoces.

Zar ne vidis kako je Sarri okrenuo plocu za manje od mjesec dana? Sad je odjednom mali kao spreman za igru na ovom nivou. To govori koliko ti ljudi pojma nemaju sta zele i kako da se postave.

Svako od nas bi volio da ostane, ali meni je iznad svega najvaznije da klub pocne mijenjati svoj nacin djelovanja. Hebe mi se za Odoijem, izbacice nasi iz akademije jos talenata ali ako ne nauce kako se s njima radi opet cemo isto imati.

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 jan 2019, 15:36

Cuj bgt.Nije poslan na posudbu pa se kao racuna na njega.Jest al ako 5 igraca prije toga polomi noge.Ne vjerujem da je frajer igrao vise od pola sata ukupno u 4 -5 mjeseci koliko je sezona trajala prije nego sto je zaprijetio da ce otic.Ni Piazon nije otisao na posudbu kao racuna sw na njega,a frajera nisam vidio odda pocetka sezone samo sto je on budala I suti lol

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.