Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 20 maj 2018, 01:21

Sledecu sezonu startujemo 5. avgusta u Community Shield-u na Wembleyu protiv sampiona Man City-ja.
PL startuje 11. avgusta i zanimljivo, poslednje kolo je 19. maja.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 20 maj 2018, 03:00

Dorcol je napisao/la:Osmi trofej FA Cupa, 28. u klupskoj istoriji. Cetvrti Italijanski trener koji donosi ovaj trofej na SB - Vialli, Ancelotti, Di Matteo i sada Conte.
Ako je ovo kraj, onda je sa stilom. Grazie.

slika

jao slike, svrašavam, drama

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 20 maj 2018, 09:20

Ostaje sada sa vidimo sta ce biti sa pojacanjima.Prelazni rok je vec poceo i iskreno bit cu razocaran ukoliko do pocetka sp vec ne dodju jedno ili dva velika pojacanja.Boli me briga I ko ce to bit,bitno je samo da poboljsa tim.Sto se menadzera tice,iskreno bih volio nekog menadzera koji bi gajio pozitivniji fudbal,al necd mi bit zao ni ako Conte ostane.Stavise,mislim da covjek moze obaviti posao uz prava pojacanja.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 20 maj 2018, 09:30

samo da pohvalim rudigera koji je izrastao u naseg najboljeg stopera, je... masina, jucer je bio neprelazan
On i christiansen mogu bit krema defanzive evropske uskoro
A Vjerovatno je i starter u deutsche repci kako nema boatenga, a strucnjaci su ga ovdje bili katapultirali na ljeto :bow:
pi.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 20 maj 2018, 09:37

Tweeds_10 je napisao/la:samo da pohvalim rudigera koji je izrastao u naseg najboljeg stopera, je... masina, jucer je bio neprelazan
On i christiansen mogu bit krema defanzive evropske uskoro
A Vjerovatno je i starter u deutsche repci kako nema boatenga, a strucnjaci su ga ovdje bili katapultirali na ljeto :bow:
Rudiger je citavu sezonu medju najboljim stoperima.Doduse imao je losih utakmica na pocetku,al sto je islo prema kraju bio je sve bolji.Bakayoko zadnjij mjesec-dva izgleda dosta dobro samo sto mi se par njega i Kantea ne svidja nikako.Jos kad njima dvojici dodas Fabregasa,nema nas nigdje prema naprijed.Fabregas je igrac koji po meni treba ostat samo ako js spreman da ulazi sa klupe na vec izmorene odbrane.Mislim da nema ni snage da odigra citavih 90 minuta na nivou.Jucer ga prikaze poslije 70 minuta,jasno se vidi da covjeku dusa izlazi :D

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 20 maj 2018, 09:49

Rudiger je za svoju debi sezonu u PL i klubu sa zaista velikim ocekivanjima bio sasvim solidan, ocekujem od njega jos bolju sledecu sezonu. Fazon je kod njega sto kao pojava nekako deluje nepoverljivo :D

Siguran da ovo sto je ekipa pokazala individualno i timski mnogo daleko od maksimuma njihovog ali dobro, verovatno smo prosle sezone bili blizu toga, nekad si daleko, to je sport. Licno sam u potpunosti zadovoljan samo izdanjima Kantea, to dovoljno govori koliko mislim da u ovom timu ima rezerve. Naravno, pojacanja su neophodna da bi se pariralo MC (za ostale mislim da uopste ne zaostajemo i da smo druga najbolja ekipa u Engleskoj na papiru) i da bi se u narednim godinama klub probao vratiti u vrh evropskog fudbala.

Mnogo mi je drago da vidim igrace ovako srecne i Contea pogotovo, da im ovaj trofej bas znaci. GO BLUES

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 20 maj 2018, 13:58

darker10 je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:samo da pohvalim rudigera koji je izrastao u naseg najboljeg stopera, je... masina, jucer je bio neprelazan
On i christiansen mogu bit krema defanzive evropske uskoro
A Vjerovatno je i starter u deutsche repci kako nema boatenga, a strucnjaci su ga ovdje bili katapultirali na ljeto :bow:
Rudiger je citavu sezonu medju najboljim stoperima.Doduse imao je losih utakmica na pocetku,al sto je islo prema kraju bio je sve bolji.Bakayoko zadnjij mjesec-dva izgleda dosta dobro samo sto mi se par njega i Kantea ne svidja nikako.Jos kad njima dvojici dodas Fabregasa,nema nas nigdje prema naprijed.Fabregas je igrac koji po meni treba ostat samo ako js spreman da ulazi sa klupe na vec izmorene odbrane.Mislim da nema ni snage da odigra citavih 90 minuta na nivou.Jucer ga prikaze poslije 70 minuta,jasno se vidi da covjeku dusa izlazi :D
Zato bi nam najbolje bio mozda igrati 4 3 3. Sredina kante bakayoko i neki vrhunksu igrac kojeg bi morali dovesti ili recimo iskorisiti neke od ovih mladih. I gore bi imali strasnu napadacku trojku isto ako dovedemo nekoga na desno krilo ili ako recimo iskoristimo hudson odoia.
Pitanje je hoce li Conte ostati nakon ove utakmice. Iskreno mislim da igraci nisu toliko uz njega juce i pored pobjede hazard govori da smo bili predefanzivni a ko nije nek pogleda intervju Courtouisa sve iskreno receno. Mislim da nam treba promjena trenra i stila igre.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 20 maj 2018, 15:16

Ma meni se bas svidjelo kako smo igrali prosle sezone.Niti smo bili predefanzivni,a ni preofanzivni.Pravi balans.Ove sezone je to izgubljeno promjenom formacije najvise.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 20 maj 2018, 15:23

Vrijeme je da Roman nakon par godina koncano baci kesh na stol i da Chelsea ugrabi 4-5 kvalitetnih igraca. A za to treba dobrih 300M, sve ostalo ce biti samo korak nazad.Jer svi ostali napreduju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 20 maj 2018, 16:26

Fora je sto danas u fudbalu ima mnogo vise novca nego top igraca. Nije problem dati 200-300 miliona, to mogu danas sigurno 10+ klubova ali sta ces uzeti za te pare...

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 20 maj 2018, 16:31

ma tesko je i sada za pojacanja razmisljati, trebaju prvo rješiti za trenera jer glupo bi bilo kupovati onako igrace, ako ce Conte ostati ostajemo sigurno na ovoj 5-3-2 ili 5-2-3, ali ako neko drugi dodje to je odma druga formacija i drugi profil igraca treba dovoditi, tako da mislim da trebaju sto brze odluciti sta raditi sa Conteom :mrgreen:

legenda @wadethegreat uvijek gura mlade, ali opet nisam ja za to da se sad gurme Hudson Odoi u prvi tim bez tekme pune odigrane, uredu u rotaciju ako procjene da je dovoljno dobar, ali nema sanse ko god da nam je trener da ce gurnuti dijete koje nema iskustva odma u prvi tim :mrgreen:
mislim ima na posudbama igraca, ali opet treba prvo rjesiti pitanje trenera pa nek odluci da li zeli u ekipi Zoumu, RLCa, Abrahama, Michya i ostale :thumbup:

i da Rudinger je odigrao sjajno :tokralju: :tokralju: mislim da je to igrac koji je najvise neopravdano pljuvan na temi ove sezone :crazy:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Brokula
Postovi: 30944
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Brokula » 20 maj 2018, 20:35

UK has not renewed Roman Abramovich’s visa

:urnebes:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Soba
Postovi: 2355
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 20 maj 2018, 20:48

Koji ide od ove dvojice ? :lol:
slika

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9085
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 20 maj 2018, 21:43

Azpi je napisao/la:ma tesko je i sada za pojacanja razmisljati, trebaju prvo rješiti za trenera jer glupo bi bilo kupovati onako igrace, ako ce Conte ostati ostajemo sigurno na ovoj 5-3-2 ili 5-2-3, ali ako neko drugi dodje to je odma druga formacija i drugi profil igraca treba dovoditi, tako da mislim da trebaju sto brze odluciti sta raditi sa Conteom :mrgreen:

legenda @wadethegreat uvijek gura mlade, ali opet nisam ja za to da se sad gurme Hudson Odoi u prvi tim bez tekme pune odigrane, uredu u rotaciju ako procjene da je dovoljno dobar, ali nema sanse ko god da nam je trener da ce gurnuti dijete koje nema iskustva odma u prvi tim :mrgreen:
mislim ima na posudbama igraca, ali opet treba prvo rjesiti pitanje trenera pa nek odluci da li zeli u ekipi Zoumu, RLCa, Abrahama, Michya i ostale :thumbup:

i da Rudinger je odigrao sjajno :tokralju: :tokralju: mislim da je to igrac koji je najvise neopravdano pljuvan na temi ove sezone :crazy:
Prvi sam ga pljuvao ali se pokazao kao odlican stoper. Bakayoko isto izgleda ako nista ko profesionalni fudbaler u zadnje vrijeme.
Hudson od svih tih omladinaca izgleda najspremniji za prvi tim a kako se situacija odvija oslobadja se mjesto na desnom krilu :).
I hazard i kurto su rekli da hoce ulaganja velika da bi ostali tako da mozda ih poslusaju mada sumnjam. Zouma je bio vec u prvom timu bio standardan kod moua povreda ga je ubila tako da vjerujem da on ako nista moze biti u rotaciji. Ovo ostlao rlc van ginkel i mason mount se isticu.
Imamo opcija da popunimo tim sa ovim igracima sa posudbe ali ja bih vise nego ista volio da uloze neke masne pare u nekog strasnog igraca na sredini.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 21 maj 2018, 13:24

Morata nije na spisku putnika za Svetsko prvenstvo. Kakav promasaj mu je bio prelazak kod nas.

Avatar
Soba
Postovi: 2355
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 21 maj 2018, 14:13

ni Fabregas, Pedro, Alonso :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 maj 2018, 16:28

Soba je napisao/la:ni Fabregas, Pedro, Alonso :mrgreen:
Pa Alonso i Azpilicueta su jedini i zasluzili.Ne moze me vala niko uvjerit da je Monreal bolji od Alonsa,ni prema naprijed ni prema nazad,ali ocigledno im je selektor isao na to da pozove nekog ko je duze u selekciji.Azpilicueta je pozvan al ce vjerovatno presjedit na klupi i ako ne uzmu prvenstvo nema poente ni da ide :D Mozda je i Morata mogao ici,ali si je sam kriv sto ne ide.Fabregasu je obzirom na gubitak brzine vrijeme da preseli na nivo MLS-a.Frajer je ufuro da je neki quarterback i da je njegovo samo da doda loptu,a trku i sve ostalo zajebi.

Inace retardiran potez Williana gore.Taman pomislis da je covjek pravi profesionalac i on odradi potez balavca.Da mi je samo znat koji PR tim mu je dopustio da objavi ovu sliku.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 21 maj 2018, 17:32

According to @CalcioNapoli24, decisive meeting between Sarri and De Laurentiis is set for tomorrow, which will most likely see the Coach leave. The President will then go all-in for Ancelotti, and a deal could be finalized as soon as Wednesday.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 21 maj 2018, 19:39

sky pise da je united zagrizao za williana

ludi smo ako ga pustimo bez da im martiala uzmemo, dosta vise kesa, hocemo i mi igraca :cool:
pi.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 21 maj 2018, 19:47

Tweeds_10 je napisao/la:sky pise da je united zagrizao za williana

ludi smo ako ga pustimo bez da im martiala uzmemo, dosta vise kesa, hocemo i mi igraca :cool:
me ne znam iskreno, ja ga ne bih uzeo jer je to igrac koji igra istu poziciju kao i Eden, jednostavno onda jednom moras izmisljati mjesto, bolje uzeti keš pa uloziti u Fekira ili Mahreza ili eventualno Balea :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brokula i 4 gosta.