Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 jan 2019, 13:54

Pa covjek je u fazonu da ce ic na ljeto ne sad ,dakle bar ga stavi da igra kako bi se covjek mozda i predomislio.A on njemu da 10 minuta kad gubimo 2-0 na poluvremenu,a tako ce se nastavit i dalje.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jan 2019, 14:33

Ja bih samo volio vidjeti ampadua umjesto jorginha, odoi umjesto williana, emerson umjesto alonsa i to je to.
Volio bih samo vidjeti kako bi se ta ekipa snasla ne znam zasto ali mislim da bi odigrala bas onako kako on hoce.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 21 jan 2019, 15:04

Situacija me podesca na onu prvu konteovu sezonu,kada smo isto igrali ovako sporo i lako primali golove,tada je pukao i izbacio baneta,terija,oskara,promenio formaciju,tako treba i sari da pokusa nesto da trgne ekipu,sto kaze @darker fali dinamike,svestan je i sari da ne ide,ali opet ocekujem isto kao i prosli put igrace rezerve u kupu ostavice dobar utisak,ali onda se vraca u prvenstvu na isto.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 21 jan 2019, 15:51

wadethegreat je napisao/la:Ja bih samo volio vidjeti ampadua umjesto jorginha, odoi umjesto williana, emerson umjesto alonsa i to je to.
Volio bih samo vidjeti kako bi se ta ekipa snasla ne znam zasto ali mislim da bi odigrala bas onako kako on hoce.
ja ne bih, njegova prirodna pozicija je stoper, i tu ga treba gurati, ne treba od njega praviti nekog igraca koji to nije. moze poneku utakmicu pomoci na toj poziciji kao hazard s laznom devetkom, ili jednom kad je luiz igrao na toj poziciji, to je ok, ali dugorocno nikako nije rjesenje.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jan 2019, 15:58

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Ja bih samo volio vidjeti ampadua umjesto jorginha, odoi umjesto williana, emerson umjesto alonsa i to je to.
Volio bih samo vidjeti kako bi se ta ekipa snasla ne znam zasto ali mislim da bi odigrala bas onako kako on hoce.
ja ne bih, njegova prirodna pozicija je stoper, i tu ga treba gurati, ne treba od njega praviti nekog igraca koji to nije. moze poneku utakmicu pomoci na toj poziciji kao hazard s laznom devetkom, ili jednom kad je luiz igrao na toj poziciji, to je ok, ali dugorocno nikako nije rjesenje.
Kad god sam gledao ampadua odusevio me pas igrom.
Svaki pas ima u repertoaru mijenja stranu odlicno jako pametan.
Sa druge strane defanzivno je bolji od jorginha i puno brzi iako je stoper.
Ja mislim da bi se snasao. Jedina razlika je iskustvo ali ovaj momak igra kao da starta iz sedmice u sedmicu.

Sto se tice te dinamike to svi znamo nemamo u sredini nikoga osim RLCa to pricamo non stop ali dzaba u prazno sve kad ti sjedi drikwater uzima 120K da grije klupu barkley ti je u ozbiljnim planovima :crazy: a kova prva opcija.
Kovacic isto mozda bi se dobro snasao na poziciji jorginha ionako mu je ofanzivni ucinak slab mozda mu je to bolja opcija.
Ja mislim da je jorginho nakon onog dobrog starta jednostavno markiran svaku utakmicu i polako mu je padala forma jer ekipa nije na nivou na kojem taj marking nece biti toliko bitan. Nemamo mi kretnje brze pas igre nemamo igrace za to mi treba da pravimo trokut u svakoj fazi napada pa ako nema opcije tu da prebacimo stranu ali nema kretnje nikako a igraci ne reguju dovoljno brzo. Mislim da kad bi malo odmorio na klupi jer i to je faktor umorne noge mislim da bi izgledao bolje.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheChief » 21 jan 2019, 15:59

Nama 2 najbolja igraca ne igraju na svojoj poziciji. Ako ti dva glavna igraca ne igraju na svojoj poziciji to je osudeno na propast. A to je trenerova krivica.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jan 2019, 16:07

TheChief je napisao/la:Nama 2 najbolja igraca ne igraju na svojoj poziciji. Ako ti dva glavna igraca ne igraju na svojoj poziciji to je osudeno na propast. A to je trenerova krivica.
To je nas najmanji problem.
Kada se napravi ovaj sistem svaki igrac u tom sistemu je zamjenjiv tako igra city gdje ako se de bruyne povrijedi uskace sljedeci masina i dalje melje.
Problem je sto mi nemamo igrace kao recimo city koji ima po dva vrhunska igraca na skoro svakoj poziciji.
Problem je ekipa kao ekipa to je problem. Kante se snasao u svojoj poziciji samo sto se od njega ocekuje da dominira defanzivno svaku utakmicu ali to vise nije njegov posao nego je to posao cijele ekipe sa presingom koji nam je ocajan jer ga ne mozemo drzati dugi period a igraci se ne zalazu u istom.
Kante mijenja tempo prenosi loptu utrcava u prostor okupira i stopera i beka za druge puno stvari to se najbolje vidjelo protiv citya kako moze izgledati gdje izdominirao.
Hazard se ne snalazi u laznoj devetci jer jednostavno nece da igra tu. Nemoguce da on ne moze primiti loptu u noge i da je gubi svaki put kad je okrenut ledjima prema golu. Koliko puta je samo okrenuo protivnickog igraca ili zadrzao loptu okruzen sa 4 igraca kada je igrao na krilu i vratio se po loptu na svoju polovinu okrenut ledjima. Higuan ce nas unaprijediti dosta ja mislim u napadu. Odlican je u gradnji napada zna se i vratiti da pomogne da se probije presing zavrsnica odlicna osim ako je bitna tekma :P . Na papiru sve ono sto nama treba plus okupira dosta igraca i moze zadrzati loptu tako da ocekujem dosta bolju igru.
Eh sad samo da sarri bude pametan pa odoia stavi desno hazarda lijevo i cao.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 21 jan 2019, 16:45

Odoija treba prodati. Ne znam sto zahebavaju momka. Niko im nije kriv do njih samih. Godinama su takvu klimu stvarali za mlade igrace da su doveli do ovog.

Ja sam uvjeren da mali uopste ne zeli da ide iz razlog tog sto je nezadovoljan prilikama za igru do sada sa 18. god, nego iz dosadasnjeg iskustva Chelseaja s mladim igracima. Svjestan je da ovdje ne bi mogao napraviti taj iskorak. Nece njega ni u Bayernu nesto strasno forsirati odmah, ali vec sljedece sezone bi mogao postepeno biti uveden u ekipu.

Ovo sto mu je Sarri nesto minuta dao u zadnje vrijeme je iskljucivo posljedica te ponude Bayerna i pritiska od kluba da mu se daju sanse zbog bojazni da ne ode. To se iz aviona vidi. Pa prije samo mjesec dana je pricao da nije spreman, da mu fali ovo, fali ono...

A ovaj momak sto prica da Hazard se ne snalazi jer nece, ja ne znam jesi ti druze sutao loptu pa makar na malo jacim terminima. Da jesi znao bi kolika je razlika igrati centarfora i krilo i ne bi pisao to sto pises.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheChief » 21 jan 2019, 16:46

wadethegreat je napisao/la:
TheChief je napisao/la:Nama 2 najbolja igraca ne igraju na svojoj poziciji. Ako ti dva glavna igraca ne igraju na svojoj poziciji to je osudeno na propast. A to je trenerova krivica.
To je nas najmanji problem.
Kada se napravi ovaj sistem svaki igrac u tom sistemu je zamjenjiv tako igra city gdje ako se de bruyne povrijedi uskace sljedeci masina i dalje melje.
Problem je sto mi nemamo igrace kao recimo city koji ima po dva vrhunska igraca na skoro svakoj poziciji
Kako je najmanji problem ? To je upravo najveci problem. Da li je produktivnost Hazarda i Kante ista kada ih stavis na njihove pozicije ili ovo sto sada igraju ?
Pored ovog problema jedan od ostalih je i taj sto prevara od igraca zvana Jorginho je apsolutno beskoristan, a kada ga uparis sa jos jednom prevarom od igraca Kovacicem (koji je prevara ali je ponovo bolji od Jorginha) dobijes zbirno 1 gol (iz penala) i 2 asistencije za 23 kola. Samo jedan od njih dvojice smije biti na terenu. Sa Higuanom ja bi volio da to izgleda ovako:

Hazard - Higuain - Willian/Pedro/Odoi
Cheek/Barkley
Kovacic - Kante

Ali posto mora igrati Jorginho i formacija mora biti 4-3-3 ovo ce ostati samo na zelji.

Da ne govorim koliko je minutaza igraca problem.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jan 2019, 16:59

TheChief je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:
TheChief je napisao/la:Nama 2 najbolja igraca ne igraju na svojoj poziciji. Ako ti dva glavna igraca ne igraju na svojoj poziciji to je osudeno na propast. A to je trenerova krivica.
To je nas najmanji problem.
Kada se napravi ovaj sistem svaki igrac u tom sistemu je zamjenjiv tako igra city gdje ako se de bruyne povrijedi uskace sljedeci masina i dalje melje.
Problem je sto mi nemamo igrace kao recimo city koji ima po dva vrhunska igraca na skoro svakoj poziciji
Kako je najmanji problem ? To je upravo najveci problem. Da li je produktivnost Hazarda i Kante ista kada ih stavis na njihove pozicije ili ovo sto sada igraju ?
Pored ovog problema jedan od ostalih je i taj sto prevara od igraca zvana Jorginho je apsolutno beskoristan, a kada ga uparis sa jos jednom prevarom od igraca Kovacicem (koji je prevara ali je ponovo bolji od Jorginha) dobijes zbirno 1 gol (iz penala) i 2 asistencije za 23 kola. Samo jedan od njih dvojice smije biti na terenu. Sa Higuanom ja bi volio da to izgleda ovako:

Hazard - Higuain - Willian/Pedro/Odoi
Cheek/Barkley
Kovacic - Kante

Ali posto mora igrati Jorginho i formacija mora biti 4-3-3 ovo ce ostati samo na zelji.

Da ne govorim koliko je minutaza igraca problem.
Zato sto to jeste poenta da se digne kompletan ucinak ekipe a ne da ovisimo o nekim igracima. Sistem ne bi imao smisla ne bi bio Sarrijev sistem da kante igra gdje igra jorginho. Svi su opsjednuti tom oznakom zadnji vezni ali nije to ta pozicija kante i dalje to ima u ekipi odnosno on i ko god je na lijevoj strani trebaju vrsiti visoki presing dok protivnik gradi svoj napad i pomagati bekovima i krilina i sprijecavati pasove unutra prema sredini. Vjeruj Kante i njegova pozicija ne stete ekipi. Hazard sa druge strane je na poziciji te lazne devetke jer nemamo napadaca i nazalost to bolje funkcionise makar protiv slabijih ekipa kad Giroud i Morata nisu tu. Sa Higuainom ce Hazard igrati lijevo.

Avatar
Iznaroda
Postovi: 167
Pridružen/a: 17 apr 2016, 10:43
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Iznaroda » 21 jan 2019, 18:56

QUARESMA 18<<< je napisao/la:trebalo im je 15 godina da se nadje jedan koji razmislja mozgom

u medjuvremenu Piazon jos na posudbi?

Ima li ko uopste listu igraca koji su na posudbi?
Piazon nije na posudbi, prijavljen je za utakmice premiershipa i europa lige ali nikad nije dobitovao ove sezone.
"Sa prkosne Majevice, legenda se Bosnom širi, Teočanska prva gazi na slobodu zemlja miri. Sa prkosne Majevice, vjetrovi mu ime zbore, gdje njegova noga kroči slobodarske sviću zore..."

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 21 jan 2019, 19:54

Iznaroda je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:trebalo im je 15 godina da se nadje jedan koji razmislja mozgom

u medjuvremenu Piazon jos na posudbi?

Ima li ko uopste listu igraca koji su na posudbi?
Piazon nije na posudbi, prijavljen je za utakmice premiershipa i europa lige ali nikad nije dobitovao ove sezone.
haman pa je uspio u chelsiju, ne gone ga vise po posudbama, sad jos treba da se progura ispred drinkwatera i mosesa pa da bude uopste u nekim planovima sarrija ili bilo kojeg trenera

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 jan 2019, 21:14

ZOGLI je napisao/la:Situacija me podesca na onu prvu konteovu sezonu,kada smo isto igrali ovako sporo i lako primali golove,tada je pukao i izbacio baneta,terija,oskara,promenio formaciju,tako treba i sari da pokusa nesto da trgne ekipu,sto kaze @darker fali dinamike,svestan je i sari da ne ide,ali opet ocekujem isto kao i prosli put igrace rezerve u kupu ostavice dobar utisak,ali onda se vraca u prvenstvu na isto.
Svjestan jeste,ali kritikuje igrace koje on sam stalno bira :D Nidje veze jbg

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jan 2019, 22:01

Nakon ovog intervjua hazarda mislim da je vrijeme da kaze da ce ici na ljeto da se mozemo adekvatno pojacati.
Hvala mu za sve ali ovaj javni flert sa Realom je postao dosadan.
Idi brate hvala tebi al haj ti.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 jan 2019, 22:10

Pa Hazard je vec dugo vremena takav.Ko lik koji se ne moze odlucit izmedju dvije cure,s jednom se fura (Real),a drugu (mi) drzi u rezervi za slucaj da s ovom ne uspije :D

Avatar
brzi21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 14 jan 2010, 13:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la brzi21 » 21 jan 2019, 22:32

Odoi na neki nacin jeste upravu, ali bih ga zbog ove odluke i ovog bezobrazluka kaznio. Ne bih mu dao ni u rezervama da trenira, zaledio bih ga na neki nacin i onda nakon godinu i po pustio ga itak za dzabe, ako ga ko tada bude htio.

Sramota tako se ponasati prema klubu koji te je odhranio i omogucio ti sve.

Nema sanse da bih ga prodao, ali isto tako, minute na terenu nebi vidio, dok god traje ugovor, klub treba pokazati ko je gazda, a ne ove danasnje ojebine od igraca i placipicke. Joj Ballack, Drogba i ostali, gdje ste sad...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 21 jan 2019, 22:45

brzi21 je napisao/la:Odoi na neki nacin jeste upravu, ali bih ga zbog ove odluke i ovog bezobrazluka kaznio. Ne bih mu dao ni u rezervama da trenira, zaledio bih ga na neki nacin i onda nakon godinu i po pustio ga itak za dzabe, ako ga ko tada bude htio.

Sramota tako se ponasati prema klubu koji te je odhranio i omogucio ti sve.

Nema sanse da bih ga prodao, ali isto tako, minute na terenu nebi vidio, dok god traje ugovor, klub treba pokazati ko je gazda, a ne ove danasnje ojebine od igraca i placipicke. Joj Ballack, Drogba i ostali, gdje ste sad...
Ma sta ima da se teramo sa klincem,uzmemo 40 miliona malo dodamo i dovedemo nekog boljeg,tako se i solanke ponasao pa sada pojma nema.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 21 jan 2019, 22:48

brzi21 je napisao/la:Odoi na neki nacin jeste upravu, ali bih ga zbog ove odluke i ovog bezobrazluka kaznio. Ne bih mu dao ni u rezervama da trenira, zaledio bih ga na neki nacin i onda nakon godinu i po pustio ga itak za dzabe, ako ga ko tada bude htio.

Sramota tako se ponasati prema klubu koji te je odhranio i omogucio ti sve.

Nema sanse da bih ga prodao, ali isto tako, minute na terenu nebi vidio, dok god traje ugovor, klub treba pokazati ko je gazda, a ne ove danasnje ojebine od igraca i placipicke. Joj Ballack, Drogba i ostali, gdje ste sad...
Pa sta je covjek uradio?Tu je,cak je i izjavio da ce davat sve od sebe kad god dobije priliku.To sto on odbija ugovor,to je njegova stvar i njom cak direktno klubi daje do znanja da hoce da ide.Sad sto je nasim doslo iz guzice u glavu malo prekasno,to je opet stvar kluba koji vec duze vrijeme ne posluje kako treba.Pa i RLC je evo tek u 23. godini dobio kakvu takvu sansu i to nakon sto je on pocetkom oktobra nakon dva mjeseca neigranja isto tako zaprijetio odlaskom u januaru,da bi ga onda Sarri poceo igrat i govorit kako je sad napokon spreman i kako razumije njegovu igru :D Dakle ili koristi covjeka ili ga pusti da ide.De zamislite ljudi da je Monaco ovako kocio Mbappea recimo,pa Francuzi mozda ne bi postali prvaci svijeta.Hudson Odoi je dobar da starta,pogotovo ako su mu konkurencija ostarjeli Pedro i Willian i on to zna.Zato se i ponasa ovako kako se ponasa i to nije nikakva izdaja il nesto slicno,nego covjek samo pazi na svoju karijeru.Pa imas primjer RLC-a koji sa svoje 22-23 godine ima svega sezdesetak utakmica kao profesionalac,a uporedi ga sa Dele Alijem koji mu je vrsnjak.Pa frajer ima golova koliko RLC ima nastupa,a to nije zato sto je nesto talentovaniji od RLC-a,nego zato sto mu je Tottenham dao sansu kao derletu i vidi ga sad.

A vi ako mislite da je Hudson Odoi nesto sto se moze zamijenit,onda nemate pojma.Frajer ce zapalit Bundesku sljedece sezone ukoliko ode tamo sto mu iz sveg srca zelim,jer ovdje sigurno nece dobit tretman koji zasluzuje.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 21 jan 2019, 23:19

Klub ne zna da se postavi u ovoj situaciji s Hazardom kako treba. Opet, to je krivica ljudi koji su strucnjaci za finansije ali ne znaju kako stvari u fudbalu funkcionisu, nemaju iskustva pogotovo s psihologijom. Stvar je vrlo prosta. Zadnjih godinu dana se vidi u kom to pravcu ide, jer od tad je krenula prica oko novog ugovora koji on izbjegava potpisati. Prava Uprava treba da se ponasa i planira svoje poteze unaprijed tako kao da on nece ni potpisati i da ce otici. A ne kao nasi, cekat ce do zadnjeg i onda kad im prigusti vuci poteze kao sto je bilo hiljadu puta dosad.

Na kraju krajeva, Hazardov eventualni odlazak vezat cu uvijek uz Upravu i indirektno cu ih okrivljavati za to. Sramota je da mu za 6-7 godina nisu slozili ekipu koja ce moci da napadne Ligu Sampiona. Onakav igrac u svojim najboljim godinama da igra 2 godine Evropsku Ligu i da ne moze prismrditi najvecem trofeju, to je bruka. Citavo vrijeme vuce neke Williane, Pedre, Alonse na ledjima i osvaja trofeje. Bez klasnog igraca na drugom krilu, bez vrhunskog beka na niegovoj strani a sada zadnje 2 godine i bez centarfora pa su nasi vrli treneri njega poceli tu gurati sto jos veci gnjev izaziva. Tako da snosit ce oni itekako odgovornost.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 22 jan 2019, 01:30

brzi21 je napisao/la:Odoi na neki nacin jeste upravu, ali bih ga zbog ove odluke i ovog bezobrazluka kaznio. Ne bih mu dao ni u rezervama da trenira, zaledio bih ga na neki nacin i onda nakon godinu i po pustio ga itak za dzabe, ako ga ko tada bude htio.

Sramota tako se ponasati prema klubu koji te je odhranio i omogucio ti sve.

Nema sanse da bih ga prodao, ali isto tako, minute na terenu nebi vidio, dok god traje ugovor, klub treba pokazati ko je gazda, a ne ove danasnje ojebine od igraca i placipicke. Joj Ballack, Drogba i ostali, gdje ste sad...
pa sta je problem? momak hoce da ide i to je to, bar je jasan u tome

ti bi svakog igraca kaznjavao radi toga?


cuj klub ga odhranio, eto chelsea je jedini fudbalski klub u svijetu, da nije chelsea ne bi ni njega bilo

sta uopste smatras pod time, klub mu je sve omogucio?
darker10 je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Situacija me podesca na onu prvu konteovu sezonu,kada smo isto igrali ovako sporo i lako primali golove,tada je pukao i izbacio baneta,terija,oskara,promenio formaciju,tako treba i sari da pokusa nesto da trgne ekipu,sto kaze @darker fali dinamike,svestan je i sari da ne ide,ali opet ocekujem isto kao i prosli put igrace rezerve u kupu ostavice dobar utisak,ali onda se vraca u prvenstvu na isto.
Svjestan jeste,ali kritikuje igrace koje on sam stalno bira :D Nidje veze jbg
Sarri nije toliko glup da izleti odjednom ovako javno i kritikuje igrace, 100% ih je privatno kritikovao, ali nije uspjelo, covjeku prekipjelo i odlucio javno da ih kritikuje

kod ovoga ga apsolutno podrzavam, no opet mi nije jasan kod drugih stvari


ja se nadam da cemo zavrsiti u top4 i ocekujem na ljeto fin remont, vrijeme je.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.