Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 21 maj 2018, 20:44

A mozda Hazard ode, Martial dodje u zamjenu za Williana, a od para sto smo dobili za Hazarda uzmemo Balea. :lol:

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 21 maj 2018, 22:02

Mi kakvi smo genijalci dali bi Hazarda i pare za Balea :lol:

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 21 maj 2018, 23:07

Conte protiv ostatka 'BIG 6':

vs Guardiola 2-0-2 5:4
vs Mourinho 4-0-2 8:4
vs Poch 3-0-2 9:9
vs Klopp 1-2-1 4:5
vs Wenger 1-4-3 8:11
----------------------------------
Ukupno: 11-6-10 34:33

Highlightsi ovih derbija ostaju podaci da je jedini trener koji je oba puta pobedio Pepa u sezoni, 4:0 protiv Mourinha kod kuce uz 2 izbacivanja u Kup takmicenjima (jednom u mecu za trofej) te na kraju uzasan skor protiv Wengera. Sve u svemu, zadovoljavajuc skor.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 22 maj 2018, 00:03

Soba je napisao/la:Koji ide od ove dvojice ? :lol:
slika
kakva gnjida od igrača, što ga nije prošle sezone ovako prekrio, a ne sad na kraju kad Conte odlazi

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2596
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 22 maj 2018, 00:20

Lik je pukao,svasta se desavalo sa tim brazilcima u celsiju ove sezone.A konte izjavljuje da je pobednik,heroj,a zavrsio 5. na tabeli,smesan je,jos kaze da smo igrali vrlo ofanzivan fudbal i da smo zbog toga tu gde smo,nije normalan, nadam se da ce sutra dobiti otkaz konacno.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 22 maj 2018, 01:46

ZOGLI je napisao/la:Lik je pukao,svasta se desavalo sa tim brazilcima u celsiju ove sezone.A konte izjavljuje da je pobednik,heroj,a zavrsio 5. na tabeli,smesan je,jos kaze da smo igrali vrlo ofanzivan fudbal i da smo zbog toga tu gde smo,nije normalan, nadam se da ce sutra dobiti otkaz konacno.
Definitivno cijele sezone kao da je neka parodija kad on daje izjave :rol: :rol:

A za williana i razumijem ga, najednom ne presao na 3-2 gdje je on izgubio mjesto cesto ove sezone, a realno odigrao je sjajnu sezonu u ovakvom jadu i cemeru od sezone
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 22 maj 2018, 21:44

Suska se da nam dolazi Lewandowski, a Morata ide u Juve. :D

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 22 maj 2018, 23:04

Sukace se do kraja prelaznog roka. Morata se vraca u Juventus, Morata se vraca u Real, Morata ide u Milan, Morata uz novac ide u Bajern za Levandovskog...

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 22 maj 2018, 23:16

I na kraju eto nama Krauča :mrgreen:

aqarius
Postovi: 3898
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 23 maj 2018, 00:22

Lewandovski--dovesti paripa od 30 god.Osnovno ..ovo nije njemačka liga gdje je Bajernu u budućih 20 god.zagarantovano bar 18 titula(a tako je bilo i u prošlosti).Liga gdje svakom timu od 3 do zadnje pozicije na tabeli možeš strpati po utakmici 3 komada..ako igraš u Bajernu i onda ti je lako biti prvi strijelac.Lewa treba da se penzioniše jer su njegove najbolje godine prošle,može on biti još par godina ali nikako kod nas.Tačno mi se smuči kada nas dovode u vezu sa potrošenim igračima i to još najavljuju kao neke velike transfere.Iskreno Vardy je za njega bog i batina i ako nam već treba špic igrač što ići sa konja na magarca.Praksa je pokazala da su nam takvi igrači u pravilu veliki promašaj...i zašto bi ga Bajern prodavao da je tako dobar i perspektivan..izgleda da lagano vraćamo stari nadimak "Penzioneri".

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 23 maj 2018, 00:50

ZOGLI je napisao/la:Lik je pukao,svasta se desavalo sa tim brazilcima u celsiju ove sezone.A konte izjavljuje da je pobednik,heroj,a zavrsio 5. na tabeli,smesan je,jos kaze da smo igrali vrlo ofanzivan fudbal i da smo zbog toga tu gde smo,nije normalan, nadam se da ce sutra dobiti otkaz konacno.
Konte i ako dobije otkaz otiče kao pobjednik a ne gubitnik,čovjek koji je prošle sezone osvojio ligu i doveo tim u finale Fa kupa,ove sezone osvojio Fa kup ,iako se nismo plasirali u LP civjek zaslužuje još jednu sezonu,al da mu se dovedu bolja pojačanja,i ja bi sam napustio klub kad mi ne bi doveli igrače po želji a ne da mi dovedu neke panjeve,zato dve u svemu nemoj pljuvat po Conteu imaj malo poštovanja.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 23 maj 2018, 02:00

aqarius je napisao/la:Lewandovski--dovesti paripa od 30 god.Osnovno ..ovo nije njemačka liga gdje je Bajernu u budućih 20 god.zagarantovano bar 18 titula(a tako je bilo i u prošlosti).Liga gdje svakom timu od 3 do zadnje pozicije na tabeli možeš strpati po utakmici 3 komada..ako igraš u Bajernu i onda ti je lako biti prvi strijelac.Lewa treba da se penzioniše jer su njegove najbolje godine prošle,može on biti još par godina ali nikako kod nas.Tačno mi se smuči kada nas dovode u vezu sa potrošenim igračima i to još najavljuju kao neke velike transfere.Iskreno Vardy je za njega bog i batina i ako nam već treba špic igrač što ići sa konja na magarca.Praksa je pokazala da su nam takvi igrači u pravilu veliki promašaj...i zašto bi ga Bajern prodavao da je tako dobar i perspektivan..izgleda da lagano vraćamo stari nadimak "Penzioneri".
Prvo sto nema sanse da dodje kod nas, ne vidim nikakav logiku da ide iz Bayerna, haj eto i da ide nema logike da dodje kod nas da igra El u ovim godinama, a ponude ce imati ako ide raznih

A drugo brate ko da si opisao Sandra Wagnera, a ne jednog od najboljih napadača na svijetu :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2596
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 23 maj 2018, 02:21

BluesForever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Lik je pukao,svasta se desavalo sa tim brazilcima u celsiju ove sezone.A konte izjavljuje da je pobednik,heroj,a zavrsio 5. na tabeli,smesan je,jos kaze da smo igrali vrlo ofanzivan fudbal i da smo zbog toga tu gde smo,nije normalan, nadam se da ce sutra dobiti otkaz konacno.
Konte i ako dobije otkaz otiče kao pobjednik a ne gubitnik,čovjek koji je prošle sezone osvojio ligu i doveo tim u finale Fa kupa,ove sezone osvojio Fa kup ,iako se nismo plasirali u LP civjek zaslužuje još jednu sezonu,al da mu se dovedu bolja pojačanja,i ja bi sam napustio klub kad mi ne bi doveli igrače po želji a ne da mi dovedu neke panjeve,zato dve u svemu nemoj pljuvat po Conteu imaj malo poštovanja.
Zasta zasluzuje jos jednu sezonu?da je imao neku igru pa i ajde,ocajna sezona,znaci svaka utakmica dosadna,ako nas ne napune onda bude 0-0 ili 1-0 i to iz nekog centarsuta,imam ja postovanja za njega ali najbolje je da ode.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 23 maj 2018, 03:25

Ma nemas igre, nemas rezultata, ne vidim razlog da ga ostave, ali Cim se ovako oduzilo mozda ga i ostave :hmmmmm:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2596
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 23 maj 2018, 04:02

Azpi je napisao/la:Ma nemas igre, nemas rezultata, ne vidim razlog da ga ostave, ali Cim se ovako oduzilo mozda ga i ostave :hmmmmm:
Ma nema sanse ostane,nego ceka se verovatno coravi da raskrsti sa napolijem,da se ne placa i njemu odsteta.

Avatar
darker10
Postovi: 10802
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 maj 2018, 10:59

Pa dobro,ove sezone nije bilo,ali prosle itekako jeste.Klub ce vjerovatno uzet i tu proslu sezonu u razmisljanje,a ne samo ovu.Ova sezona cak i ovakva kakva jeste nije bila ni blizu katastrofalna kao ona Mourinhova posljednja sezona.Ljudi pocesto prebrzo traze neciju glavu,Conte i jeste ono sto je rekao neki dan tj serijski pobjednik.Covjek stalno uzima titule jbg,dok uzmes ovdje Sarrija koji predstavlja nekim spasiocem,a covjek ima gotovo 60 godina i citavih nula menadzerskih titula.Mozda bi ovo bio preveliki zalogaj za njega.

Ako ce vec mijenjat Contea ja sam onda vise za Jardima,jer mislim da bi u potpunosti iskoristio sav kapacitet koji imamo u mladjim kategorijama i jos k tomu covjek ima svasta nesto osvojeno,od lige sa Monacom,grcke lige i kupa,druge portugalske lige.

Al sto vise vrijeme prolazi,sve vise sam misljenja da ce Conte ostat.Sjetim se 2013. i Beniteza,bukvalno dan nakon finala europske lige je objavljeno da on vise nece bit menadzer :D

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Lampard8 » 23 maj 2018, 11:17

Ja sam za to da Conte ostane jos jednu sezonu, nesto mi je prirastao srcu i jbg :D

Ove sezone za nesto vise mislim da nam je falio dobar napadac koji bi kao Kosta prosle sezone iz nicega stvarao sanse i davao golove, a poslije toga ide sve lakse, dok smo ove sezone se patili u napadu kao da nemamo napadaca
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 maj 2018, 13:03

Don carlo novi trener Napolija tako da Sarri...
Slazem se za Jardima izvukao bi maksimum iz ovih mladih igraca a pri tome bi igrali strasan fudbal.
Sarri se nekako poceo spominjati kako ga je pep pohvalio mada mora se priznati uz znatno manji budzet konstantno prijeti juventusu covjek je osvojio 91 bod ove sezone. Mislim da su oboica dobar izbor definitivno bi se popravio nacin igre ako nista.
Sa druge strane postoji sansa da Conte ostane tako da vidjet cemo.
Stoji da ne igramo ligu prvaka i da je ovo druga sezona u nasem konstantnom ciklusu osvajanja lige svake dvije godine :).

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 23 maj 2018, 16:52

Ma nece Conte ostati jer i on sam jedva ceka da ode, vidi se to na njemu.. Ako je tacno da je ancheloti u Napoliu, onda je 99% kod nas Sari. I cuj ovoga Vardy bolji od Levandovskog :lol: :lol: . Ta je ista prica kruzila i za Dzeku pa smo vidjeli sta se desilo u LP a ima 32 godine.
CFC <3

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 23 maj 2018, 17:57

@FabrizioRomano
Carlo #Ancelotti has signed as new Napoli manager! Maurizio Sarri will be sacked, Carlo will be announced soon #Napoli #transfers
Da vidimo da li ce se ovo ticati nas. Po najavama bi trebalo...


Na stranim kladionicama neverovatnih 1.50 na Sarrija da preuzima CFC.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.