Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 24 feb 2021, 22:32

Ma ljudi ja mislim da je dosta necemo vise sve je receno ignorisemo se cao. Tema United Chelsea.

Avatar
Chelsinator
Postovi: 307
Pridružen/a: 24 jul 2020, 09:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsinator » 24 feb 2021, 22:40

Dobro je sto smo mi u utorak zavrsili svoje, oni u cetvrtak igraju, jest da su rijesili prolaz ali opet ne moze svih 11 promijeniti.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH! 🔵⚪

terrinho
Postovi: 70
Pridružen/a: 12 jul 2018, 18:24
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la terrinho » 24 feb 2021, 22:54

PRavi test je United. Nisu nam ležali nikako. Igraju jako na kontru, a teško na postavljenu odbranu. Mi ćemo im dati dosta kontri, to je sigurno. Kante bi morao igrati upravo zbog toga, te reece james i chilvel, da se brzom tranzicijom zatvore.
John Terry

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3000
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pensioner26 » 25 feb 2021, 02:12

Totalno bespotrebna rasprava.Svi smo mi voljeli da je uspjelo sa Frankom legendom.Nažalost, ispostavilo se malo drugačije, lošije, od onog što smo se nadali od te neke druge sezone, da će im on kroz tu motivaciju i “autoritet” uliti samopouzdanje.Međutim, klasičan primjer da je ipak najbitnije trenersko znanje pa sve ostalo.

E sada šta je i dalje ovoj ekipi problem, ta napadačka opcija, izigravanje akcija, posljednji pasovi, zbunjivanje protivničke odbrane...To ovaj dio ekipe trenutno nema, nadam se da će i to mic po mic proraditi, ako ne sad, sa nekim odličnim playmakerom narednu sezonu.

Štoper i veznjak(playmaker)su prioriteti.

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la camparinho » 25 feb 2021, 07:47

Uniteda ako dignemo nekom magijom i ne odigramo 0:0 bicemo u odlicnom zaletu pred Liverpool, ali ni tu se ne bih nadao previse jer smo poznati kao ekipa koja vraca suparnike u formu iz nekog nepoznatog razloga. Nadam se da Alonso nece igrati te 2 utakmice jer bi nam stvarno mogao nastetiti i popustati po lijevoj strani gdje oni imaju preopasnih igraca.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
Chelsinator
Postovi: 307
Pridružen/a: 24 jul 2020, 09:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsinator » 25 feb 2021, 08:02

Mi imamo stvarno dosta veznjaka, dobrih veznjaka ali koji nisu taj tip igraca da konstantno donosi prevagu kao sto je KDB, Bruno i slicno. Nasi veznjaci su vise velike radilice, nesto poput Liverpoolovog veznog reda.. Sa 2 top krila mozemo organizovati igru na taj nacin preko krila (sto su radili Mane i Salah u 'poolu) ili se nadati da ce Kai ili Hakim konacno proraditi i pokazati ono radi cega su dovedeni pa da imamo igraca sa 15-20 asistencija u ekipi
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH! 🔵⚪

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 25 feb 2021, 20:32

harry_90 je napisao/la:
24 feb 2021, 22:23


Jesi ti onaj sto nakon pobjeda protiv Sefilda i Njukastla mene odma prozivao i pisao da mi treba kisika :tokralju:
ruku na srce, jedini je i pravi navijac chelsea, mi ostali smo plastika

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 26 feb 2021, 10:33

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
25 feb 2021, 20:32
harry_90 je napisao/la:
24 feb 2021, 22:23


Jesi ti onaj sto nakon pobjeda protiv Sefilda i Njukastla mene odma prozivao i pisao da mi treba kisika :tokralju:
ruku na srce, jedini je i pravi navijac chelsea, mi ostali smo plastika
Slazem se,nesto je vidio sto mi nismo taj dan,jos neki dan hebe Tuhela radi prve postave.. :kafa:

Sad Junajted,ako se Silva oporavi gurnut ga u prvu postavu kao Zumu i Dzejmsa,ne gledaju mi se na stoperu danac i Ridiger,mada su zatvorili Suareza i Feliksa u ligi prvaka, a za Azpija da ne spominjem,ogadio mi se.. probat gurnut Haverca i Zijeha u prvih 11,red je vise da pokazu sta znaju i umiju.. mozda na klupi ostavit Maunta ili Kovu,previse igraju u zadnje vrijeme,ako ne bude islo kako treba ubacit tog koji bude na klupi..

Mislim da uzimamo ovaj mec,samo da se ponovi dominacija kao sa Atletikom,a Junajted nece igrat bunker svih 90 minuta..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
TheShed
Postovi: 1705
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 26 feb 2021, 11:08

Meni je najgore kada vidim da konstantno Chilwell sjedi na klupi, a definitivno zaslužuje minutažu.
Matt Law u podcastu pričao o Haalandu, ali nevezano za Haalanda mislim da je nama pod moranjem da pojačamo stopersku poziciju na ljeto.

“ Nobody is buying Haaland for £100m this summer, more like £150m and probably £200m with agent fee’s, City are reluctant due to previous problems with FFP, Roman see’s Haaland as Hazard 2.0, he likes him, here’s the money Marina, go get him “

( Matt Law - London is Blue Pod )

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 26 feb 2021, 12:03

Ako je Roman za dovodjenje Halanda,ne sumnjam da ce Marina sve uraditi da ga dovede,a znamo kakve pregovaracke sposobnosti ima (Verner,Haverc,Zijeh,Cilvel,Silva,Mendi),sad je samo problem ako Haland nije kome drugo obecao dolazak tipa Sitija,Reala itd..

Ne sumnjam da ce Haland biti broj 1 transfer na ljeto,ali vise bi se trebali fokusirat na jakog stopera,sto da ne i Ramosa zaganjati ako nece ostat u Madridu..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Chelsinator
Postovi: 307
Pridružen/a: 24 jul 2020, 09:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsinator » 26 feb 2021, 12:12

Prava plastika, i to ona kineska ofucana :kafa:
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH! 🔵⚪

Avatar
Soba
Postovi: 2359
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 26 feb 2021, 20:13

Nista od Silve protiv Uniteda, official

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 26 feb 2021, 23:13

Zuma mora biti starter.. sa 4 u zadnjoj liniji poceti mec (Zuma,Ridiger,Cilvel,Dzejms).. Ridiger mi je malo pouzdaniji od danca.. ispred njih Kovacic i Kante.. Cho,Haverc,Zijeh i Verner prema naprijed .. odbrana im nije Bog zna nesto brza ,mislim da bi im CHO i Verner pravili dosta problema svojom brzinom ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 26 feb 2021, 23:18

Teško da postoji trener koji će mjenjati tim koji mu pobjeđuje pa makar to bio tim sa par "rezervnih" igrača
Tako da ide opet 5-2-2-1, idu Azpi i Rudinger opet, sa dancem ili Zoumom, a i sto ne bi kad gola rijetko primaju
Gore se nadam opet Giroudu prije Abrahama, za WB pozicije vidjeti ćemo ko će istrčati 😁
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 feb 2021, 01:59

Dok god pobjeduje nek radi sta hoce.
Cak cu i Alonsa trpiti samo se nadam ako pocne opet curiti po njegovoj strani nekim glupim golovima da ce odmah Chillya ubaciti.
Azpi je solidan na ovoj poziciji jer ne koristi brzinu toliko vise je postavljanje.
Abraham realno nema sta pored Wernera i Girouda traziti i drago mi je sto ide pa makar bio igrac negdje drugo.
Mislim da je kvalitet ali kvalitet u recimo Newcastlu da im daje oko 20 golova 18 po sezoni glavni igrac.
Mislim da nije sudjeno da bude prvi napadac kod nas mozda nisam u pravu ali mislim da je tako.
Danac se isto popravio otkako je Tuchel dosao Zouma ce meni uvijek biti igracina.
Sta li ce sa Havertzom Hakimom mora i njih poceti uklapati i Pulisic naravno ako moze ta povreda da ga zaobidje jednom.
Proslu Hakim solidan malo vremena ali opet miran dobar je bio par dobrih pasova.
To je za mene strasan igrac nemam sumnje sljedece sezone da ce imati bruku asista.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 27 feb 2021, 16:15

wadethegreat je napisao/la:
27 feb 2021, 01:59
Dok god pobjeduje nek radi sta hoce.
Cak cu i Alonsa trpiti samo se nadam ako pocne opet curiti po njegovoj strani nekim glupim golovima da ce odmah Chillya ubaciti.
Azpi je solidan na ovoj poziciji jer ne koristi brzinu toliko vise je postavljanje.
Abraham realno nema sta pored Wernera i Girouda traziti i drago mi je sto ide pa makar bio igrac negdje drugo.
Mislim da je kvalitet ali kvalitet u recimo Newcastlu da im daje oko 20 golova 18 po sezoni glavni igrac.
Mislim da nije sudjeno da bude prvi napadac kod nas mozda nisam u pravu ali mislim da je tako.
Danac se isto popravio otkako je Tuchel dosao Zouma ce meni uvijek biti igracina.
Sta li ce sa Havertzom Hakimom mora i njih poceti uklapati i Pulisic naravno ako moze ta povreda da ga zaobidje jednom.
Proslu Hakim solidan malo vremena ali opet miran dobar je bio par dobrih pasova.
To je za mene strasan igrac nemam sumnje sljedece sezone da ce imati bruku asista.
Opet ta prica o nekakvom trpljenju Alonsa. Ja nez sta vi imate protiv lika. On je u ovoj formaciji bogotac i cisto sumnjam da ga Chilwell moze izbacit ukoliko se ne predje na cetvoricu pozadi. Chilwell je nesto bolji defanzivno i brzi je i to je sve sto ima nad Alonsom.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 27 feb 2021, 16:19

Ma dobro imao je svojih nedostataka i na wingbacku.
Dovoljno je samo da padne ekipa i stari Alonso dolazi na svoje to se i sa Conteom desilo.
On je dobar dok su trojica iza njega dobri dok sredina stiti odbranu.
Cim to padne znamo sta ce biti samo vdijet cemo meni se cini TUchel odlicnim trenerom nesto ne vjerujem da cemo toliko bas oscilirati sa njim.

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 27 feb 2021, 16:50

Iskreno govoreći Chilvel je još za vrijeme Lamparda bio totalno pao. Ta neka statistika djeluje fino i govori u prilog Chilvelu, međutim stanje na terenu je zaista bilo loše. Baš smo komentarisali kako lik odjednom nesta i u odbrani, i u pasu, i u centaršutu, i u probijanju po strani.. nešto slično Ziješu. Ja ne kažem da je nekvalitetan nego iskreno vjerujem da je samo trenutni pad forme i da će Tuhel to vratiti na bolje.

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 27 feb 2021, 16:57

aqarius je napisao/la:
27 feb 2021, 16:50
Iskreno govoreći Chilvel je još za vrijeme Lamparda bio totalno pao. Ta neka statistika djeluje fino i govori u prilog Chilvelu, međutim stanje na terenu je zaista bilo loše. Baš smo komentarisali kako lik odjednom nesta i u odbrani, i u pasu, i u centaršutu, i u probijanju po strani.. nešto slično Ziješu. Ja ne kažem da je nekvalitetan nego iskreno vjerujem da je samo trenutni pad forme i da će Tuhel to vratiti na bolje.
Ma Cilvel je ovakav bio i prosle sezone u Lesteru.Igrao odlicno prva dva mjeseca,pa pao ,poslije se i povrijedio.Ove godine ista prica s tim da se jos uvijek nije povrijedio.Valjda ne ponovi i to :urnebes:

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheChief » 27 feb 2021, 17:03

darker10 je napisao/la:
27 feb 2021, 16:57
aqarius je napisao/la:
27 feb 2021, 16:50
Iskreno govoreći Chilvel je još za vrijeme Lamparda bio totalno pao. Ta neka statistika djeluje fino i govori u prilog Chilvelu, međutim stanje na terenu je zaista bilo loše. Baš smo komentarisali kako lik odjednom nesta i u odbrani, i u pasu, i u centaršutu, i u probijanju po strani.. nešto slično Ziješu. Ja ne kažem da je nekvalitetan nego iskreno vjerujem da je samo trenutni pad forme i da će Tuhel to vratiti na bolje.
Ma Cilvel je ovakav bio i prosle sezone u Lesteru.Igrao odlicno prva dva mjeseca,pa pao ,poslije se i povrijedio.Ove godine ista prica s tim da se jos uvijek nije povrijedio.Valjda ne ponovi i to :urnebes:
Sreca po njega pa su tu Pulisic i Ziyech pa nije najgori po pitanju povreda. :D

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.