Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Post Postao/la Virtu4l » 18 maj 2009, 12:33

Chelsea je na Stamford Bridgeu došao do rutinske pobjede nad Blackburnom i zadržao slabašnu nadu da sezonu završi na drugom mjestu Premiershipa.

Druga nedjeljna utakmica 37. kola Premiershipa ponudila je dvoboj Chelseaja i Blackburna, lišen bilo kakvog natjecateljskog naboja, premda Chelsea i dalje ima zanemarive izglede da u posljednjem kolu dođe do utješne titule viceprvaka.

Već u četvrtoj minuti Florent Malouda je doveo domaćina u vodstvo nakon prodora i ubačaja Nicolasa Anelke s desne strane. Anelka se potom u 59. minuti upisao i među strijelce, povisio na 2:0 te se na ukupnoj ljestvici strijelaca izjednačio s Cristianom Ronaldom. Obojica sada imaju po 18 pogodaka i priliku da u posljednjem kolu odnesu titulu najboljeg strijelca Premiershipa.

Bila je ovo po svemu sudeći i posljednja utakmica na Stamford Bridgeu u kojoj je na klupi Chelseaja sjedio Guus Hiddink. Nizozemcu je još preostalo gostovanje u Sunderlandu te finale FA kupa na Wembleyu. Navijači su se od Hiddinka oprostili brojnim transparentima zahvale, ali i onima s porukom da ostane na kormilu londonskog kluba.
Zadnja izmjena: Virtu4l, dana/u 15 dec 2016, 22:38, ukupno mijenjano 10 puta.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Neutral » 18 maj 2009, 12:39

Šteta od poraza od Barce, zaslužili su prolaz dalje. Mislim da je neuspjeh završiti kao treći sa ogromnim budžetom. Biti će akoBogda bolje. ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 18 maj 2009, 20:12

Prema pisanju italijanske Gazzette, novi trener Chelsea je Carlo Ancelotti. Ancelotti ce duznost trenera Chelsea preuzeti 30. Maja, kad i zvanicno putuje u London.
Evribadi sej Željo
Željoooo

terry
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 apr 2009, 20:02
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la terry » 18 maj 2009, 21:39

chelsea je najbolji klub na svijetu ,a moj kralj john terry,bit ce bolje sledece godine

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la el-fighter » 18 maj 2009, 23:07

Još uvijek sanjam onu utakmicu protiv Barce na Stamford Bridgeu. Čelzi je zaslužio da prođe. Ove godine će završiti na trećem mjestu, još da je Hidink bio od početka sezone mislim da bi Čelzi bio prvak. Bit će bolje sljedeće godine.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la dzenidm » 18 maj 2009, 23:09

najvise me brine ovo.... ballack 33 drogba i lampard 31 tery ashhley i joe cole 29 essien 27 anelka 31.... ostarilo se Bogami... nije odavno abramovich nista ulozio

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 18 maj 2009, 23:11

dzenidm je napisao/la:najvise me brine ovo.... ballack 33 drogba i lampard 31 tery ashhley i joe cole 29 essien 27 anelka 31.... ostarilo se Bogami... nije odavno abramovich nista ulozio
Upozorio je Hiddink na to. Tata ce ovog ljeta ponovo uloziti brdo para, a iskreno, odavno nije odrijesio kesu, vrijeme je. Valjda ce Ancelotti pametno utrosit novce. Zhirkov je vjerovatno zavrsen posao.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la JameS » 20 maj 2009, 16:49

ekonomska kriza je njemu odrjesila kesu i odnjela mu veliki dio novca mislim da je u pitanju oko 14 milijardi...tak da nemoj te se nadati necemu velikom za ovu sezonu sto se tice nekih pojacanja :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ribery » 20 maj 2009, 19:00

Virtu4l je napisao/la:
dzenidm je napisao/la:najvise me brine ovo.... ballack 33 drogba i lampard 31 tery ashhley i joe cole 29 essien 27 anelka 31.... ostarilo se Bogami... nije odavno abramovich nista ulozio
Upozorio je Hiddink na to. Tata ce ovog ljeta ponovo uloziti brdo para, a iskreno, odavno nije odrijesio kesu, vrijeme je. Valjda ce Ancelotti pametno utrosit novce. Zhirkov je vjerovatno zavrsen posao.
Ne znam, ne bih bas bio siguran u to.
Kriza ga bas trese, bogatsvo mu je "isparilo" za nekih 63,8 % (sa 23,5 milijardi prosle godine, na 8,5 milijardi).

Avatar
aseemic
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 maj 2009, 13:42
Lokacija: Sahara
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aseemic » 20 maj 2009, 19:02

ribery je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
dzenidm je napisao/la:najvise me brine ovo.... ballack 33 drogba i lampard 31 tery ashhley i joe cole 29 essien 27 anelka 31.... ostarilo se Bogami... nije odavno abramovich nista ulozio
Upozorio je Hiddink na to. Tata ce ovog ljeta ponovo uloziti brdo para, a iskreno, odavno nije odrijesio kesu, vrijeme je. Valjda ce Ancelotti pametno utrosit novce. Zhirkov je vjerovatno zavrsen posao.
Ne znam, ne bih bas bio siguran u to.
Kriza ga bas trese, bogatsvo mu je "isparilo" za nekih 63,8 % (sa 23,5 milijardi prosle godine, na 8,5 milijardi).

Ekonomska kriza prolazi... bas na vrijeme ce njgove naftne dionice da skoce, a on da pokupi sta vrijedi.

Mada, nisam zagovarac takve strategije...
Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 21 maj 2009, 20:32

Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2009, 22:48

Vodeća europska nogometna organizacija podigla je optužnicu protiv dvojice igrača Chelseaja. Didier Drogba i Jose Bosingwa bit će kažnjeni zbog vrijeđanja suca na uzvratnoj utakmici Lige prvaka u polufinalu protiv Barcelone. UEFA bi konačnu odluku trebala donijeti kroz tjedan dana...

Disciplinska komisija procijenila je da su se igrači Chelseaja ponašali neprimjereno i nepropisno prema pravilima Uefe. Odluka o visini kazni donijet će se 29. svibnja, a sve se odnosi na nedolično ponašanje naspram norveškog suca.

Većina je već upoznata da je Tom Henning Ovrebo zakinuo Bluese za nekoliko jedanaesteraca, koji su izravno utjecali na rezultat. Revoltirani takvim ponašanjem, najviše će platiti Didier Drogba i Jose Bosingwa. "Drogba i Bosingwa optuženi su za kršenje sportskih načela i vrijeđanje suca. Klubu će biti naplaćeno neprikladno ponašanje svojih igrača i bacanje raznih predmeta od strane navijača", stoji u priopćenju Uefe.

Izjave igrača Chelseaja tako neće proći nekažnjeno. "Ne znam je li sudac ili lopov", izjavio je poslije utakmice portugalski reprezentativac. "Nemam riječi za opisati tog čovjeka", dodaje on. Guus Hiddink je pak izjavio da UEFA može "razumjeti da je njegova isprika bila u redu". Svi su poslije susreta bili razočarani i takve scene su mogle biti očekivane s obzirom na ulog i težinu utakmice.

sportnet

znate kako kazu u nasem narodu: kome je sudjeno da bude j*ban, same mu gace spadaju....
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2009, 22:54

Kontroverzni stručnjak i trener Intera iz Milana rekao je da ima obavijest sa Stamford Bridgea, kako će od sljedeće godine na klupi Bluesa sjediti Carlo Ancelotti. Talijanski stručnjak već je bio povezivan s londonskim klubom, iako je rekao da definitivno ostaje u Milanu...

Ponovno je Mourinho u glavnoj ulozi kada se spominje njegov bivši klub, ovaj put otkriva tko će voditi Chelsea od iduće sezone. U zadnje vrijeme se pojavilo mnogo špekulacija o preuzimanju klupe Bluesa od strane Carla Ancelottija, no sve je bilo samo nagađanje.

"Moji prijatelji u Chelseaju su mi rekli kako će novi trener biti Carlo Ancelotti", izjavio je trener Intera za Sky Italia. "Neki igrači su me pitali kakav je Carlo trener i rekao sam im da je jako dobro pripremljen", dodaje Portugalac.

Portugalski stručnjak ima karizmu i dobar odnos s bivšim i sadašnjim igračima. "U Chelseaju su igrači koji žele pobjeđivati i očekuju dobrog i ambicioznog trenera", izjavio je trener Intera. "Carlo je dobar trener i ako ode u London, želim mu sve najbolje. Ako će me on pitati za mišljenje, reći ću mu sve najbolje o igračima i klubu, jer ga čeka velika pustolovina", dodaje on.

sportnet
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
]CHELSEA|4|ever[
Postovi: 113
Pridružen/a: 23 maj 2009, 22:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ]CHELSEA|4|ever[ » 24 maj 2009, 12:14

dzenidm je napisao/la:najvise me brine ovo.... ballack 33 drogba i lampard 31 tery ashhley i joe cole 29 essien 27 anelka 31.... ostarilo se Bogami... nije odavno abramovich nista ulozio

Akobogda, Anceloti kad dodje u Chelsea prica se da ce dovesti Ashley Younga iz Aston Ville, i naseg Dijamanta EDINA DzEKU.
-----------------------------------------IMPOSSIBLE IS NOTHING---------------------------------------

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 24 maj 2009, 12:23

Obzirom da se toliko toga prica vezanog za Chelsea, necu vjerovati niti jednoj novini dok klub nesto zvanicno ne objavi.

Young, Zhirkov, Aguerro, Dzeko, Van der Vaart, Ancelotti i jos 10 imena se spominju kao pojacanja plavaca...

Jedino sto me zanima jeste prodaja jednog napadaca, Anelka ili Drogba, svejedno je... treba ih prodati dok se jos moze zaraditi na njima, godine su ih pritisnule, ko zna koliko ce vrijediti naredne sezone...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 25 maj 2009, 19:03

30.05.2009. 16:00 FA KUP FINALE

EVERTON - CHELSEA
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la el-fighter » 25 maj 2009, 20:11

Virtu4l je napisao/la:30.05.2009. 16:00 FA KUP FINALE

EVERTON - CHELSEA
Nadam se da će ovdje uzeti titulu. Sljedeće sezone se najavljuju velika pojačanja, a među njima i Edin Džeko. Ali sačekajmo početak sljedeće sezone da vidimo šta će se desiti.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 25 maj 2009, 21:33

Samo da je osvojiti ovaj kup, bar neki vid satisfakcije za ovu sezonu, koja po meni uopste nije bila losa. Skolari je napravio par gresaka, izgubio neke utakmice... jbg
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
]CHELSEA|4|ever[
Postovi: 113
Pridružen/a: 23 maj 2009, 22:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ]CHELSEA|4|ever[ » 25 maj 2009, 22:09

Virtu4l je napisao/la:Samo da je osvojiti ovaj kup, bar neki vid satisfakcije za ovu sezonu, koja po meni uopste nije bila losa. Skolari je napravio par gresaka, izgubio neke utakmice... jbg

Scolari nije kriv, nego odjednom su krenule te lose utakmice, ni sam scolari nije znao sta je bilo, samo slabiji su bili protiv velike trojke. Da je Chelsea nastavio igrati kao na pocetku sezone, bio bi definitivno prvi, ali uvijek dodje ta kriza, da u Chelsea dodje jedan trener, pa da ostane 5-6 sezona Chelsea bi igrao pravi nogomet, ali Abramovic samo mjenja trenera.
-----------------------------------------IMPOSSIBLE IS NOTHING---------------------------------------

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 25 maj 2009, 23:10

Unistio je ono sto je Mourinho stvarao godinama. Kako smo smijesno gubili kuci od Liverpoola, Arsenala, remiji sa West Hamom, Tottenhamom, pa ona jadna utakmica protiv Hulla, previse nepotrebno prosutih bodova Skolarija. Covjek nije imao muda da ide na sve ili nista. Mourinho je ponekad znao uvesti 4 napadaca dok ne uvali gol...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.