Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 25 maj 2018, 23:07

Odlicna vjest. Nek on voli igrat ofanzivno, za ostalo cemo lako. Dodijali mi vise ovi treneri sa defanzivnom taktikom i igrom na rezultat. Zato mi je Alegri bio nesto najgore moguce, Juve prvak, a muka mi dodje kad im gledam utakmicu.
The Nobles ⚔

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 26 maj 2018, 02:15

Velika imena se spominju koje želi da dovede veliki trener Sarri,navodno to su Albiol,Zelinski ,Koulibaly,itd sljedeće sezone osvajamo ligu ko plitak potok,ne znam s kim sam vise oduševljen zaista,da li sa trenerskim magom Sarrijem ili ovim wc igračima.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2579
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 26 maj 2018, 02:23

BluesForever je napisao/la:Velika imena se spominju koje želi da dovede veliki trener Sarri,navodno to su Albiol,Zelinski ,Koulibaly,itd sljedeće sezone osvajamo ligu ko plitak potok,ne znam s kim sam vise oduševljen zaista,da li sa trenerskim magom Sarrijem ili ovim wc igračima.
Bolje nego da pokusava dovede teveza,lorentea,markizija,polako daj mu sansu nije jos ni zvanicno potpisao.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 26 maj 2018, 07:20

Koulibaly je po meni dobar, ovi ostali mogu doci da budu rezerve, svakako ce nam klupa biti kratka kad (ako) odu Drinkwater, Moses/Zappacosta i ostale "igracine".

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 26 maj 2018, 09:54

Kakva liga sljedece sezone pa ko se jos tome nada :lol:

Ako dodje sarri treba mu dat vremena da implementira svoj sistem dovede svoje igrace i cilj nek bude top 4

Mislim da bi luiz mogao pod sarrijem opet dobit sansu

Btw kad selimo na wembley ???
pi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 26 maj 2018, 11:03

BluesForever je napisao/la:Velika imena se spominju koje želi da dovede veliki trener Sarri,navodno to su Albiol,Zelinski ,Koulibaly,itd sljedeće sezone osvajamo ligu ko plitak potok,ne znam s kim sam vise oduševljen zaista,da li sa trenerskim magom Sarrijem ili ovim wc igračima.
SUplja moj Blues. Svaki put je tako kad dodje novi trener bilo gdje uvijek navodno hoce pola bivse ekipe.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 26 maj 2018, 13:34

Tweeds_10 je napisao/la:Kakva liga sljedece sezone pa ko se jos tome nada :lol:

Ako dodje sarri treba mu dat vremena da implementira svoj sistem dovede svoje igrace i cilj nek bude top 4

Mislim da bi luiz mogao pod sarrijem opet dobit sansu

Btw kad selimo na wembley ???
Pa i Conte neka dovede igrače koje on hoće i on će izboriti top 4,u čemu je problem ne vidim,a ovako dovodimo nekog Sarrija koji nije u karijeru osvojio kup sajamski gradova a uz to nikakvog iskustva ni ti u Evropi a ne pogotovo u vodjenju velikog tima poput Chelsea gdje se očekuju trofeji i uspjesi.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 26 maj 2018, 15:25

Brate dragi ti se prvo dogovori sam sa sobom bi li piskio ili kakio, yebes godinama za napadacki fudbal, sad kad takav trener treba doci ti zapelo za covjeka koji je ove godine Josea zayebao sto se tice bunkera

Ali opet i ja glupan ti ces po svom ko da ti nista napisao nisam, do sada nije bilo efekta kad su ti drugi ista pokusava li objasniti
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 26 maj 2018, 19:37

Azpi je napisao/la:Brate dragi ti se prvo dogovori sam sa sobom bi li piskio ili kakio, yebes godinama za napadacki fudbal, sad kad takav trener treba doci ti zapelo za covjeka koji je ove godine Josea zayebao sto se tice bunkera

Ali opet i ja glupan ti ces po svom ko da ti nista napisao nisam, do sada nije bilo efekta kad su ti drugi ista pokusava li objasniti
Nemaš ti pojma šta li si ti gledao cuj Conte igrao bunker,pa pet puta bolji fudbal kod njega nego kod Murinja,taj Sarri šta je osvojio u karijeri,kakvog ima iskustva u Evropi i u vodjenju velikih timova odgovori mi na ove stavke kad tako pametuješ,sljedeće sezone u ova doba ćete j ovoga pljuvati kad ništa ne napravi isto kao i Contea još je Conte osvojio Fa kup iako nije izborio LP al boze moj odmah sad treba mu dati otkaz,čovjek u prvoj sezoni uzeo titulu i dosao do finala Fa kupa a ove sezone Fa kup osvojio i opet ga pljujete,bolje Benitez da je dosao umjesto ovog Sarrija,Benitez je za njega Guardiola ,uglavnom ne želim da se raspravljam sa tobom i takvim poput tebe ,ovaj će biti promašaj kao Scolari ili AvB, al najace su mi izjave tipa neka dovede igrače po svom ukusu,pa i Conte da dovede po svom ukusu igrače osvajao bi trofeje a ne da mu neko iz uprave dovede igrače tipa Zapacosta,Barkley
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2579
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 26 maj 2018, 20:18

Konteu niko nije kriv,velika je svadjalica i zato je oteran pre svega,a posle toga zbog bunkera.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 26 maj 2018, 22:39

ZOGLI je napisao/la:Konteu niko nije kriv,velika je svadjalica i zato je oteran pre svega,a posle toga zbog bunkera.
Kakva svađalica šta lupaš,sto je čovjek rekao da se ne dovode pojačanja po njegovoj želji,ne možemo svake godine mjenjati trenere treba imati strpljenja,pa čovjek je prošle sezone osvojio ligu ove Fa kup i ne vidim sto mu ne bi dali još jednu šansu.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 26 maj 2018, 22:41

BluesForever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Konteu niko nije kriv,velika je svadjalica i zato je oteran pre svega,a posle toga zbog bunkera.
Kakva svađalica šta lupaš,sto je čovjek rekao da se ne dovode pojačanja po njegovoj želji,ne možemo svake godine mjenjati trenere treba imati strpljenja,pa čovjek je prošle sezone osvojio ligu ove Fa kup i ne vidim sto mu ne bi dali još jednu šansu.

@BluesForever

Istog sam misljenja. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 26 maj 2018, 22:44

Vala kad vidim kakve sve rupe od golmana imaju neki klubovi npr poput Liverpoola ovog Karijusa našem Curtoisu treba pod hitno produžiti ugovor,sve napore treba učiniti da ostane,sve mu zahtjeve ispuniti koje traži,još pogotovo ako se uzme u obzir da je trenutno medju tri golmana svijeta.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2579
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 26 maj 2018, 23:00

BluesForever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Konteu niko nije kriv,velika je svadjalica i zato je oteran pre svega,a posle toga zbog bunkera.
Kakva svađalica šta lupaš,sto je čovjek rekao da se ne dovode pojačanja po njegovoj želji,ne možemo svake godine mjenjati trenere treba imati strpljenja,pa čovjek je prošle sezone osvojio ligu ove Fa kup i ne vidim sto mu ne bi dali još jednu šansu.
@Blues ne vredi ti si brt zaljubljen u kontea,igra teski bunker i zato da imam strpljenja?nije u pitanju samo uprava,kosta,luiz pa murinjo i sigurno ima jos 4-5 igraca pa mi ti kazi da nije svajdalica i tvrdoglavac.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 26 maj 2018, 23:47

BluesForever je napisao/la:Vala kad vidim kakve sve rupe od golmana imaju neki klubovi npr poput Liverpoola ovog Karijusa našem Curtoisu treba pod hitno produžiti ugovor,sve napore treba učiniti da ostane,sve mu zahtjeve ispuniti koje traži,još pogotovo ako se uzme u obzir da je trenutno medju tri golmana svijeta.
Ni on nije cvecka. Jedan od krivaca za ispadanje od Barcelone. Ali ajde, ovo veceras je bas za robiju.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 27 maj 2018, 01:10

ZOGLI je napisao/la:
BluesForever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Konteu niko nije kriv,velika je svadjalica i zato je oteran pre svega,a posle toga zbog bunkera.
Kakva svađalica šta lupaš,sto je čovjek rekao da se ne dovode pojačanja po njegovoj želji,ne možemo svake godine mjenjati trenere treba imati strpljenja,pa čovjek je prošle sezone osvojio ligu ove Fa kup i ne vidim sto mu ne bi dali još jednu šansu.
@Blues ne vredi ti si brt zaljubljen u kontea,igra teski bunker i zato da imam strpljenja?nije u pitanju samo uprava,kosta,luiz pa murinjo i sigurno ima jos 4-5 igraca pa mi ti kazi da nije svajdalica i tvrdoglavac.
zato ovako igrati ofanzivno kao klopp i imati ludog salaha i opet zavrsiti na 4. mjestu.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2579
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 27 maj 2018, 01:53

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
zato ovako igrati ofanzivno kao klopp i imati ludog salaha i opet zavrsiti na 4. mjestu.
Klop ima dosta mana kao trener isto je vrlo tvdoglav,zato mu i brani karius,ali pre bi i to voleo da gledam nego da neko pisa po nama kao siti u onoj tekmi.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 27 maj 2018, 11:33

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
zato ovako igrati ofanzivno kao klopp i imati ludog salaha i opet zavrsiti na 4. mjestu.
Sreca igra jednu od glavnih uloga u sportu, 4 mjesto nije mjerilo jakosti ekipe i njihove igre. 4. mjesto za ovakav Liverpool je veliko razocaranje. Ali vlasnik kad vidi ovakav potencijal sigurno da ce ulozit ogromne novce u Kloppa i njegovu ekipu, dok npr. evo mi pravimo remont ekipe, jer losom igrom nekad te sreca moze pomazit (FA Cup), ali svi oko kluba ce znati kakve su tvoje mogucnosti. Ne krivim ni previse defanzivnu igru Conta, koliko njegovu tvrdoglavost, bahatost i otvoreno svadjanje sa clanovima kluba. Popravi ponasanje pa se vrati.
The Nobles ⚔

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 27 maj 2018, 11:50

Sreca ili znanje, Klopp nije jučer došao u Liverpool.

Conte je bez dlake na jeziku, konačno stao u kraj upravi. Trazio je bolje igrače, s razlogom. Zbog toga ima moju punu podršku. Pobogu pa prosle sezone kad smo izgubili FA Cup govorilo se kako je trenutna ekipa limitirana i da treba dobar remont. Sta se desilo.

Dosli su Rudiger i Morata koji nisu isli na pripreme, uz to Bakayoko, Drinkwater povrijedjeni, kasnije dosao je Barkley koji je invalid, Giroud je takodjer imao povredu kad je dosao. + dodaj ovome stare, istrosene i procitane igrace.

Dalje, imas taj apsurd gdje se tjera Conte koji je zelio ovo sto sam gore napomenuo, a hocete novog trenera, ali sa novim trenerom nije to to, ako se ne dovedu WC igraci.



evo ti kompilacija ovog idola šta je sve mašio, u kojim bitnim utakmicama i koliko je mašio dobrih šansi.

https://twitter.com/HazardEsqueSZN/stat ... 6page%3D18


a nedo Bog da je neko napravio kompilaciju Fabregasovih izgubljenih lopti i unistenih akcija zbog njegove tromosti i usporavanja ekipe. Na desnoj strani imaš Mosesa koji je procitana knjiga, Willian fudbalska prevara, svake sezone ista priča.



Koliko je ekipa limitirana, dovoljno govori činjenica, mi kad smo god trebali zapeti, ubaciti u brzinu više, igrači su podbacili, krivim takodjer ovde i Contea, ali ne toliko koliko igrače.

Recimo one Luizove propuste protiv Watforda nikad necu zaboraviti, e ono je za mene za izbacivanje iz kluba

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dena94 » 27 maj 2018, 14:43

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Sreca ili znanje, Klopp nije jučer došao u Liverpool.

Conte je bez dlake na jeziku, konačno stao u kraj upravi. Trazio je bolje igrače, s razlogom. Zbog toga ima moju punu podršku. Pobogu pa prosle sezone kad smo izgubili FA Cup govorilo se kako je trenutna ekipa limitirana i da treba dobar remont. Sta se desilo.

Dosli su Rudiger i Morata koji nisu isli na pripreme, uz to Bakayoko, Drinkwater povrijedjeni, kasnije dosao je Barkley koji je invalid, Giroud je takodjer imao povredu kad je dosao. + dodaj ovome stare, istrosene i procitane igrace.

Dalje, imas taj apsurd gdje se tjera Conte koji je zelio ovo sto sam gore napomenuo, a hocete novog trenera, ali sa novim trenerom nije to to, ako se ne dovedu WC igraci.



evo ti kompilacija ovog idola šta je sve mašio, u kojim bitnim utakmicama i koliko je mašio dobrih šansi.

https://twitter.com/HazardEsqueSZN/stat ... 6page%3D18


a nedo Bog da je neko napravio kompilaciju Fabregasovih izgubljenih lopti i unistenih akcija zbog njegove tromosti i usporavanja ekipe. Na desnoj strani imaš Mosesa koji je procitana knjiga, Willian fudbalska prevara, svake sezone ista priča.



Koliko je ekipa limitirana, dovoljno govori činjenica, mi kad smo god trebali zapeti, ubaciti u brzinu više, igrači su podbacili, krivim takodjer ovde i Contea, ali ne toliko koliko igrače.

Recimo one Luizove propuste protiv Watforda nikad necu zaboraviti, e ono je za mene za izbacivanje iz kluba
Ja kazem opet, Conte nema sta krivit upravu (donekle i moze), a kamoli covjeka (Ambramovica) koji je sve u Celziju. Ako vec ima neke probleme treba ih rjesavat privatno, a ne na presicama. 2 stvar, pa treneri su zaduzeni za dovodjenje igraca, isto tako igracima mnogo znaci ko sjedi na klupi, koda je nekom bitno ime kluba, oni cuju samo ime trenera i cifru koju mu nude, na kraju trener i vodi razgovor s igracem. Guardioli ce doci svaki igrac zbog njegove reputacije, Conte je imo los ljetni prjelazni rok i izgubio je povjerenje uprave, kao i zelju za dolaskon igraca u taj klub koji on vodi, zato su jedini moguci transferi bili Emerson, Giroud, Barkly odnosno igraci koji griju klupu u prosjecnim klubovima. Eto vidi cemo kakve ce ovaj dovodit igrace i tko ce mu dolazit, ali sam siguran da to nece biti penzioneri, kao sto je Conte trazio.
The Nobles ⚔

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.