Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 30 sep 2018, 09:12

ZOGLI je napisao/la:Nije nam dao liverpul da igramo svoju igru,ali sari ima stvarno dosta akcija za napade steta sto nema ko da ih realizuje osim edena,wilian los,aspi isto,alonso u ovakvim mecevima kritican,kovacic se lepo uklopio.
Bekovi + spic i bili bi prvaci.Azpi mi je jedan od drazih igraca al imam sumnje u njegovu mogucnost da se uklopi u ovaj fazon igre.Ali ni to ne bi bio toliki problem da jednostavno imamo napadaca koji daje golove bar u jednoj od tri utakmice.Ovako jebote sedam utakmica vec ukupno jedan gol od strane spica i to se bas vidi ovako kad nema Pedra,jer je on hsman uz Hazarda jedini sposoban da daje golove u ovom timu.Ovako ce nas bojim se ozbiljnije sanse za titulu kostat taj nedostatak golova odovo napadaca.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 30 sep 2018, 13:51

Mi da imamo nekoga tipa icardi mo bi juce dobili. Ali sarri se takmici ravnopravno sa igracki boljim ekipama od sebe. Sto se tice bekova imamo bekove koji su oboica dobri u jednom pravcu. Jedan preman naprijed jedan prema nazad. Azpi ima te asistencije za moratu ali daleko da je konstantna napadacka prijetnja kao alonso jos je sadabu losoj formi. Njemu mozda treba vremena ali vjerujem da ce se uklopiti u igru. Alonso sa druge strane ne znam da li ce sarri od njega usojeti napraviti kompletnog igraca. Dalje luiz juce se okretao kao na ringispilu oko salaha nije znao gdje je sreca pa ovaj nijr u formi i mane mu je pravio probleme. Imao je taj pas za williana sve to stoji ali nama tu treba bolji stoper. Sredina je prejaka kante ce polako doci na svoje grantujem covjek ima cak i osjecaj za prenijeti loptu i naci poziciju samo nema realozaciju ali bi mogao biti jos jaci igrac pod sarrijem. Jorginho i kova su savrseni za ovaj stil igre i mislim da samo city ima bolju sredinu i to samo zbog uigranosti ekipe i sistema i koliko dugo rade sa pepom ali mi potencijalno imamo najjacu sredinj na svijetu. Na0ad je kritican ali i nije. Ono sto nama fali je vrhunski napadac svaka sarrijeva ekipa je imala strasnj 9ku iako nisu igrali neki kao klasicne devetke. Krila imamo pedro se uklopio kao onda u onu ekipu barce i od njega ce doci dosta golova. Hazard sa druge strane nema se sta trositi rijeci ocekujem preko 25 golova. Willian koliko god da me nekad nervira znam da ce kad tada biti fenomenalan kao sto svake sezone ima svoj period gdje svi misle da je klasa a nije lose takvog igraca imati na klupi. Pitanje je da li ce dobre stvari zamaskirati lose u ovoj ekipi. City i liverpool su dobri na skoro svim pozicijama dok kod nas skripo na bekovima i na stiperu a napadaci su uzas osim girouda koji protiv manjih ekipa moze igrati target mena kad nema na sebi vrhunskog stopera. Nama treba vrhunska devetka koja ce juce se ishrvati sa stoperima uvaliti frljoku i donijeti pobjedu. Nama fali devetka koja ce na snagu inteligenciju na ne znam ti sta donijeti pobjedu protiv west hama. Mi smo ekipa sa manama ali isto tako ako igramo na svoju snagu mozemo se potuci sa bilo kim. Bice jako interesantna sezona ne otpisujem nas jer nisam ni sanjao da cemo u ovom stadiju bili ovako jednaki sa daleko jacim ekipama ali mislim da smo ipak nekoliko pojacanja od titule ali isto tako mislim da smo zreli da "mlatnemo" par kupova.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 30 sep 2018, 14:51

pipta je se mogao dovesti, dvije sezone minimum bi imali golgetera vrhunskog
pi.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2598
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 30 sep 2018, 15:08

Tweeds_10 je napisao/la:pipta je se mogao dovesti, dvije sezone minimum bi imali golgetera vrhunskog
Mator je on za nas,i sam je rekao da ga nasa uprava nije htela vec samo sari,ikardi je dobro resenje mozda i andre silva ako ovako nastavi.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 30 sep 2018, 15:27

Zadovoljan sam igrom protiv nikada jaceg Liverpoola, pogotovo kada se uzme u obzir da je Sarri tek dosao kod nas.
Najrealniji rezultat je bio remi po prikazanom na terenu od obe ekipe, ali ostaje zal zbog toga jer smo primili gol u 89-toj minuti.
Izmjene nisu nista uradile Morata, Moses, Barkley katastrofa.
Primarni cilj je top4 i nadam se da cemo to izboriti, ali treba Edenu podrska u napadu po pitanju golova.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 30 sep 2018, 15:49

ANTIFA ! je napisao/la:Zadovoljan sam igrom protiv nikada jaceg Liverpoola, pogotovo kada se uzme u obzir da je Sarri tek dosao kod nas.
Najrealniji rezultat je bio remi po prikazanom na terenu od obe ekipe, ali ostaje zal zbog toga jer smo primili gol u 89-toj minuti.
Izmjene nisu nista uradile Morata, Moses, Barkley katastrofa.
Primarni cilj je top4 i nadam se da cemo to izboriti, ali treba Edenu podrska u napadu po pitanju golova.
Primarni cilj je produziti ugovor Hazardu, bez njega smo jedna velika 0.
CFC <3

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 30 sep 2018, 16:05

chelsea4ever je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:Zadovoljan sam igrom protiv nikada jaceg Liverpoola, pogotovo kada se uzme u obzir da je Sarri tek dosao kod nas.
Najrealniji rezultat je bio remi po prikazanom na terenu od obe ekipe, ali ostaje zal zbog toga jer smo primili gol u 89-toj minuti.
Izmjene nisu nista uradile Morata, Moses, Barkley katastrofa.
Primarni cilj je top4 i nadam se da cemo to izboriti, ali treba Edenu podrska u napadu po pitanju golova.
Primarni cilj je produziti ugovor Hazardu, bez njega smo jedna velika 0.

Jesmo, ali mu ne bi zamjerio kada bi otisao na ljeto, na kraju sezone ce biti 7 godina kako je u klubu.
Mnogo toga je dao klubu izrastao je u legendu kluba, tako da njemu se ne moze nista zamjeriti.
Naravno ovo sve pisem kada bi zelio otici iz kluba, ali nadam se da nece do toga doci.
Uprava "mora" na ljeto dovesti jos odlicnih igraca poput Jorginha i onda da napadnemo sa Edenom trofej LP(naravno, ako izborimo top4 ove sezone) jer Eden je sigurno u top5 igraca na svijetu.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 30 sep 2018, 16:20

On i da ode za dvije godine ili za godinu ja njemu nista ne zamjeram. Frajer je htio u real sada uprava je rekla ne i za razliku od onog nosatog **** nije se durio zajebavao nego igra bolje nego ikada i jos je tu.
Inace kod gola sturridgea upravo barkley je pogrijesio usere sve sto je dobar bio zadnjih par tekmi jednim nepromisljenim potezom a on je poznat po tome da zna iszugibiti ili predati loptu protivniku u svojoj polovini. Moratu nemamo sta vise ja sve cekam tog lika da proradi al ne ide tesko je biti 9ka u celziju. To je primarna pozicija koja se mora rijesiti sto prije mozda cak i u januaru preplatiti ako treba dovesti klasu i cao. Moratu prodati giroud izmjena sljedece godine bats tammy giroud nek se bore za drugo mjesto i popunjeni smo fino.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 30 sep 2018, 21:18

a i sta ce mi kog qrca napadac koji ne zabija

treba obadvojicu poslati, vratiti bachuaija i ganjati jos jednog napadaca

mada ko da gledam, morata ce zavrsiti kao torres, neces ga moci ni na posudbu poslati, a ovako malo ko ga hoce kupiti a da pritom mu da i veliku platu

nisam vidio pickastijeg igraca u zivotu, kontam lik nije u realu dobio dovoljno sansi, sad je zeljan dokazivanja, eksplodirace, borice se, kad lik ispade ****, a u jos najboljim godinama

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Hendo » 01 okt 2018, 00:16

Sve danas ću, sutra ću, i nikad da dođem i napišem "mnogo ste jaki".
Čitava sedmica je bila uživancija, srijeda potpuno nebitna, ali subota je bila fenomenalna. :salut:
Kocka je bačena

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Saurman » 01 okt 2018, 00:27

Čuj dovesti onog chokera Higuaina i sve brige riješene. :rol: U ovom trenutku jedini napadač koji je dovoljno mlad i kvalitetan je Icardi e sad njegova cijena je sigurno preko 100+ mil al' prvo se riješiti panja Morate dodati još par miliona i dovesti Icardija riješen problem napadača na duži period.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 01 okt 2018, 09:52

higuain koliko god da choka u velikim utakmicama(mada je u juventusu suprotno pokazao) - lik garantuje 25+ golova po sezoni. malo koji napadac ima takvu statistiku, lego bi nam ko budali samar. ali sta je tu je...
pi.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 01 okt 2018, 09:55

Bilo ko na kugli zemaljskoj ili Higuain? Hvala lepo, bilo ko. Radije cu uzivati u Moratinim partijama.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 03 okt 2018, 13:57

https://sportsport.ba/fudbal/diego-cost ... fer/292045

treba dovesti ovog costu, nije los igrac
pi.

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 03 okt 2018, 14:11

Tweeds_10 je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/diego-cost ... fer/292045

treba dovesti ovog costu, nije los igrac
:D
Opet prijeti Kinom.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 03 okt 2018, 14:13

I ja mislim da bi ga trebalo dovesti, ima iskustva igranja u engleskoj tako da mu ne bi trebala neka adaptacija

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 03 okt 2018, 14:43

bgte vidio pa mi smo skoro 70 mil eura klepili za costu, i sve bacili na moratu :shock:

najlosiji potez jedne uprave ikad :lol:
pi.

Avatar
Soba
Postovi: 2358
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 03 okt 2018, 20:23

Tweeds_10 je napisao/la:bgte vidio pa mi smo skoro 70 mil eura klepili za costu, i sve bacili na moratu :shock:

najlosiji potez jedne uprave ikad :lol:
Sa'š vidjet đta je loš potez kad damo Moratu i pare za Costu :mrgreen:

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 03 okt 2018, 20:59

Soba je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:bgte vidio pa mi smo skoro 70 mil eura klepili za costu, i sve bacili na moratu :shock:

najlosiji potez jedne uprave ikad :lol:
Sa'š vidjet đta je loš potez kad damo Moratu i pare za Costu :mrgreen:
i ova nas budala odyebe u zadnji tren i ode za kinu

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Lampard8 » 03 okt 2018, 21:52

Halalio bi i Moratu i Zirua za Kostu.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.