Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
18
5%
Claude Makelele
6
2%
Branislav Ivanović
11
3%
John Terry
19
5%
Ashley Cole
3
1%
Michael Essien
7
2%
Frank Lampard
98
28%
Eden Hazard
29
8%
Didier Drogba
153
43%
Diego Costa
9
3%

Ukupno glasova: 353

ZOGLI
Kontakt:

PostPostao/la ZOGLI » 11 avg 2019, 19:46

Odbrana ocajna,svaki igrac nam je kiksara tu nema sigurnosti 4 gola u ovakvoj utakmici gde imamo kontrolu mnogo je.Ne znam zasto nema bacuajia mislim da je on trenutno nas najbolji napadac.

TheShed
Kontakt:

PostPostao/la TheShed » 11 avg 2019, 19:57

Ovakve partije pune oscilacija su i bile za očekivati ove sezone iako danas konkretno nismo toliko loše odigrali kako rezultat govori, tim sastavljen od hrpe igrača sa posudbi koji nemaju velikog iskustva igranja na visokom nivou. Naravno ne treba ni zaboraviti par igrača u poznim godinama koji ne mogu više igrati konstantno na nivou kao u svojim najboljim danima Azpilicueta, Pedro itd, oni u budućnosti ne smiju imati mjesta u prvih 11.

Ne sumnjam u Lamparda da će izvući najbolje iz ovog poraza i vidjeti u analizi utakmice gdje je i kako škripilo, a moram napomenuti da je Azpilicueta krivac za drugi i treći gol gdje nije ispratio svoje igrače tako da se nadam da će Lampard dati priliku na toj poziciji Reece-u kada se oporavi.

Pred Lampardom je taj zadatak da iskristališe tokom ove sezone na koje igrače može računati u budućnosti, a uprava i navijači moraju imati strpljenja pa će se sud o radu Lamparda na poziciji trenera dati kroz 2-3 godine i naravno uprava ima zadatak da obezbjedi sredstva za pojačanja sljedeće ljeto kada će Lampard uvidjeti na kojim pozicijama u timu su potrebna pojačanja.

aqarius
Kontakt:

PostPostao/la aqarius » 11 avg 2019, 20:11

Igra prema naprijed veoma dobra,tečna,pitka,brza,precizna..treba klasni napadač da to posprema u mrežu.Abraham treba puuunoo,puno više snage da bi uopšte mogao da igra protiv protivničkih stopera.Odbrana--komplet katastrofa,prespora,preteška..Zouma..level ispod premier lige,možda u nekoj van liga petice bi nešto i napravio,Azpi..dao što je mogao,ništa više,Kristensen..teška kiksara,i nema kvalitet niti će ikada imati za vrhunskog stopera...takođe nejasna mi je uloga Kovačića...danas je bio loš ali tješi me to što nam treba doći Kante.Rezime bi bio da smo imali dobru igru u polju u ,a u fazi odbrane ko nam ga opali taj nam ga i uvali..

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 11 avg 2019, 20:12

Ma koliko.cudno zvucalo nakon 4:0 usudio bih se reci da Chelsea nije zasluzio izgubiti.

Ali razlika je bila sto smo mi skoro sve nase sanse iskoristili dok vi nijedan poklon naseg, danas vecim dijelom.ocajnog veznog reda, niste iskoristili.

Onaj mali Pulisic ce biti paklen igrac, tek maloprije vidjeh da ima tek 20 godina.

Doduse kada vac pljujem nas vezni red onda treba reci da ste jednako toliko lopti i vi poklonili nama ali dok se Pogba okrene na lopti, pa dok petom Rashfordu, Martial petom, opet Rash petom i neko to vec pokupi.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 11 avg 2019, 20:25

Rooney88 WroteColonMa koliko.cudno zvucalo nakon 4:0 usudio bih se reci da Chelsea nije zasluzio izgubiti.

Ali razlika je bila sto smo mi skoro sve nase sanse iskoristili dok vi nijedan poklon naseg, danas vecim dijelom.ocajnog veznog reda, niste iskoristili.

Onaj mali Pulisic ce biti paklen igrac, tek maloprije vidjeh da ima tek 20 godina.

Doduse kada vac pljujem nas vezni red onda treba reci da ste jednako toliko lopti i vi poklonili nama ali dok se Pogba okrene na lopti, pa dok petom Rashfordu, Martial petom, opet Rash petom i neko to vec pokupi.

Ovo ti je nesto slicno onom kao ono prije 3g kad Conte dobi Mourinho 4-0.Prosere te pa haj :D

soxx
Kontakt:

PostPostao/la soxx » 11 avg 2019, 21:11

Frank Lampard: “We have some top players out injured coming back soon.”

“Reece James is going to be a big player for us in our squad.”

*Sounds like Azpilicueta will spend a lot of time sitting on bench this season. With all due respect, I think Azpilicueta are too slow in the system. His pace is going up down every day and he was never a very fast player. Perhaps he should be playing a CB instead of RB.
Chelsea Blues!
#PAPEOUT

exampLe.
Kontakt:

PostPostao/la exampLe. » 11 avg 2019, 21:13

Azpi-Rudiger na CB, James desno, Emerson lijevo, Kante i Jorginho ispred i to ce biti mnogo bolje.
FK Željezničar
Chelsea FC
Renault F1 Team

soxx
Kontakt:

PostPostao/la soxx » 11 avg 2019, 21:27

Kepa
James Rüdiger Azpi/Christensen Emerson
RLC Kante Jorginho
Pulisic Abraham Willian/Odoi

Ovako bi to trebalp izgledat za neko vrijeme.

6 promjema naspram dsnasnjeg pocetnog sastava.
Chelsea Blues!
#PAPEOUT

Airwaves
Kontakt:

PostPostao/la Airwaves » 12 avg 2019, 00:52

Nece to izgledati nimalo lose kad se svi vrate, jos pogotovo sledecu odma utakmicu gurnuti pulisica lijevo a i jorginho ce imati vise sigurnosti kad vidi da je tu Kante a ne kovacic koji je tu samo da ne bude prazno mjesto u formaciji..

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 12 avg 2019, 06:58

A **** ameriku i dolare, kad skontas da smo mi uzeli Kovačića na koliko, 4-5 godina?
Sarri Ball

Tweeds_10
Kontakt:

PostPostao/la Tweeds_10 » 12 avg 2019, 08:50

prvi put nakon 4:0 poraza, da se ne osjeca gorcina :)

ova ekipa moze puno definitivno, pozitivan vibe je unutar i oko ekipe, kad se vrate povrijedjeni ovo bi trebalo izgledati sasvim ok :cool:
pi.

TheShed
Kontakt:

PostPostao/la TheShed » 12 avg 2019, 15:15

QUARESMA 18<<< WroteColonA **** ameriku i dolare, kad skontas da smo mi uzeli Kovačića na koliko, 4-5 godina?

Imao je Luiz novi ugovor od dvije godine pa ga je Lampard prekrižio iz tima. Ova sezona prvenstveno služi za Lamparda da vidi na koga može računati u budućnosti, a jučerašnjom izjavom o James Reece-u direktno je rekao da će Reece biti prva opcija ispred Azpilicuete na poziciji beka ove sezone.

To je potpuno ispravna odluka kada uzmemo u obzir koliko Azpilicueta ne doprinosi ekipi, a nažalost zbog njegovih individualnih grešaka znamo primati dosta golova.

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 12 avg 2019, 18:22

Kovacic je uzet zato sto smo ga mogli uzet u situaciji u kojoj ne mozemo uzet ama bas nikog drugog i to ti je.Doveden da bude opcija.Inace lik ima nevjerovatnu karijeru za nekog ko slabo toga nudi na terenu.Inter,Real,pa Chelsea.Par LP,Europa liga,La liga.Znaci haos dobra karijera za tek solidnog igraca.

Definitivno ocekujem da ne bude medju prvim opcijama kad Kante i RLC budu u potpunosti spremni isto kao sto recimo ne ocekujem Zoumu u startnoj postavi kad se Rudiger vrati.

jose
Kontakt:

PostPostao/la jose » 13 avg 2019, 07:14

Zouma je za mene bio samo obično govedo i prije povrede. Nije mi samo jasno šta treneri vide u njemu.
Velež, LA Lakers, Chelsea FC, Chievo Verona, Atletico Madrid, Scuderia Ferrari

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 13 avg 2019, 11:25

jose WroteColonZouma je za mene bio samo obično govedo i prije povrede. Nije mi samo jasno šta treneri vide u njemu.

Pa covjek je solidan igrac. Uparen sa wc stoperom je i vise nego solidan. Fazon je sto mi nemamo drugog wc stopera, nego jos jednog zelenog klinca sa njim.

Wisey
Kontakt:

PostPostao/la Wisey » 13 avg 2019, 11:32

Solidan je on mozda u Mourinhovoj odbrani gdje imas 2 bedema i stopere u liniji na 20 metara od svog gola. Inace je izgubljen u prostoru i vremenu. Nazalost, na pripremama se ovo vec vidjelo samo sto smo tad trpali vise nego sto su mogli kiksati pozadi.

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 13 avg 2019, 12:31

Zouma ima talenta itekako pa nije igrao sa nekim zvjezdama na posudbi pa je bio odlican. Ovo je po meni isti problem sto je danac imao odnos o ima a to je pritisak igranja za Celzi. Zouma je prije povrede bio pun samopouzdanja i suludo je reci da nije dobro igrao u nasem dresu bio je skocan super brz sa savrsenim tajmingom za start. Da nije bilo te povrede ko zna na kojem nivou bi sada bio. Povreda se desila i njemu je trebalo dvije godine da se vrati na neki solidan nivo i nazalost imao je horor prvu utakmicu. Ne vjerujem da je los igrc mozda je u pitanju forma pritisak sve sudit cemo mu na kraju sezone mada kad se rudiger vrati ja nesto vidim njih dvojicu kao strasan tandem ako zouma uspije izgurati danca.
I najveci njegob problem po meni je novi sistem u kojem ogra jer je igrao u dosta defanzivnim sistemima do sada jedino everton nije bio skroz defanzivna ekipa ali lamps igra super brzo agresivno trebat ce mu vremena kao i svima u zadnjoj liniji da malp skontaju pozicioniranje. Da shvate kada krenuti naprijed u pritisak kada se povuci kada biti agresivan a kada se malo odmaci. I pored horo utakmice koju je nada odbrana imala mi smo do drugog gola sve kontrolisali samo nazalost realizacija je bila losa tako da mene za sada ovo ne brine. Svi smo znali da ce ova sezona biti puna oscilacija sto se komplet ekipe tice a i pojedinacnih igraca. Odjednom Christensen i Zouma startaju dva stopera mlada koji nisu igrali dugo zajedno tako da grebat ce vremena za sve to ove sezone. Reece James se izgleda jako brzo vraca kao i rudiger ja ne mogu docekati da vidim ovu ekipu kada svi budu zdravi mislim da cemo igrati jako brzo i jako dopadljivo.

ZOGLI
Kontakt:

PostPostao/la ZOGLI » 13 avg 2019, 13:44

Zamisli jos alonso da je igrao bilo bi 7-0 bar,mora odbrana da se uigra mi je menjamo svake sezone,zuma, kristansen nisu losi igraci, moraju hrabrije da igraju to je njihov problem uplase se da ne pogrese,pa da onda da greju cele sezone klupu kao kod kontea i sarija,sada to nije slucaj,mislim da bi tomori odigrao opustenije od njih iako je losiji i mladji igrac.

Wisey
Kontakt:

PostPostao/la Wisey » 13 avg 2019, 13:52

Zivi bili pa vidjeli ali kad odbrambeni igrac u tim godinama nema osjecaj za pozicioniranje, kad napraviti start a kad se povuci onda je jako tesko ocekivati da postane neka aman klasa. To mi je isto prica Bakayoko puca pod pritiskom dok u sustini frajer ne zna ustopati lopte ili odigrati pas na 15 metara.

Zouma mi je pravo drag igrac i volio bih da se nametne medjutim bojim se da ce nas mnogo kostati ove god. Jos je i Azpi u padu, tako da ce James mozda i da ga u potpunosti izgura s desnog beka.

darker10
Kontakt:

PostPostao/la darker10 » 13 avg 2019, 17:31

Evo Lampard rece da sutra nista od Kantea, Rudigera i Williana. Bas usrana sreca sa ovim povredama na pocetku sezonu.

Natrag na “Chelsea FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.