Chelsea FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
18
5%
Claude Makelele
6
2%
Branislav Ivanović
11
3%
John Terry
19
5%
Ashley Cole
3
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
98
27%
Eden Hazard
29
8%
Didier Drogba
159
44%
Diego Costa
10
3%

Ukupno glasova: 361

harry_90
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 19 okt 2019, 17:32

Hvala Bogu vise :tokralju:

nema mi mrze ekipe od Newcastla dabogda ispali!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

camparinho
Kontakt:

Post Postao/la camparinho » 19 okt 2019, 17:34

Odlican gol sad hajmo ih natrpat mamu im yebem
#RUNASONE

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 19 okt 2019, 17:37

hahahahahahahaha sta skide lik Abrahamu strasna akcija stvarno nekad ni srece nemamo igramo prelijep fudbal ljepota gledati ovu ekipu.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 19 okt 2019, 17:51

Igramo jako lijepo slazu se kockice lagano i vezemo pobjede napokon i clean sheeet.
Tomori malo brine ali sredit ce to frank.
Drugo poluverijeme fenomenalno toliko sansi a kad tadce poceti vise ulaziti.
Pulisic djeluje dobro a Odoi djeluje fenomenalno svaki kontakt sa loptom okrezen igracima i uvijek stvori nesto strasan dribler i igrac.
5ta pobjeda za redom.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 19 okt 2019, 17:54

Conor Gallagher je sljedeci talenat iz akademije kojeg ocekujem sljedece sezone u prvom timu strasne stvari radi na posudbi.
Postat cemo razmazeni sto se tice ovih igraca posebno u sredini terena.

Soba
Kontakt:

Post Postao/la Soba » 19 okt 2019, 17:55

Odlično, bitno je dobijati ovakve "male" ekipice u ligi pa 1 gol razlike 1, odlično je.
Drugi clean sheet op op haha
Pulisic treba dobijati više prilike definitivno a i Kovačić je danas odigrao majstorski

TheShed
Kontakt:

Post Postao/la TheShed » 19 okt 2019, 18:03

Ovakve pobjede su najbitnije gdje se protivnik grčevito brani, zadovoljan igrom i rezultatom slijedi gostovanje Ajaxu.

ZOGLI
Kontakt:

Post Postao/la ZOGLI » 19 okt 2019, 18:07

Dobro smo odigrali,alonso jeste gubavac ali hoce ga gol,pulisic prodoran zasluzuje da pocne jednu utakmicu konacno,odoiu fali samopuzdanja ne krece u dribling lagano kao nekad.Lamps veliki posao radi bez najboljih igraca igramo dobar fudbal i zauzimamo odlicno mesto na tabeli.

Tweeds_10
Kontakt:

Post Postao/la Tweeds_10 » 19 okt 2019, 18:20

newcastle nam nikad nije sjedao kao ekipa, vazda smo se mucili s njima

CHO Motm po meni, ko bi reko da mu je 18
pi.

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 19 okt 2019, 18:59

Tweeds_10 je napisao/la:newcastle nam nikad nije sjedao kao ekipa, vazda smo se mucili s njima

Zadnjih 7 mečeva 7 pobjeda protiv njih imate
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

camparinho
Kontakt:

Post Postao/la camparinho » 19 okt 2019, 19:47

Brokula je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:newcastle nam nikad nije sjedao kao ekipa, vazda smo se mucili s njima

rijetko koja je bila ubjedljiva, ako je ijedna. ljudi redovno dodju i brane se 90 minuta sa previse igraca, a mi jos dok smo bili zatvoreniji kao ekipa, u vrijeme nekih prethodnih trenera, smo znali imati problema sa bunkerima i probijanjem istih.
#RUNASONE

jose
Kontakt:

Post Postao/la jose » 19 okt 2019, 21:04

Brokula je napisao/la:

Otkud ti to? Izgubili 3:0 od njih u zadnjoj Conteovoj prvenstvenoj utakmici, prije nešto više od godinu dana. Ne znam kako su u medjuvremenu odigrali 7 utakmica!?
Velež, LA Lakers, Chelsea FC, Chievo Verona, Atletico Madrid, Scuderia Ferrari

Brokula
Kontakt:

Post Postao/la Brokula » 19 okt 2019, 21:21

jose je napisao/la:
Otkud ti to? Izgubili 3:0 od njih u zadnjoj Conteovoj prvenstvenoj utakmici, prije nešto više od godinu dana. Ne znam kako su u medjuvremenu odigrali 7 utakmica!?

Moja greška nisam naglasio da se odnosi na rekord kod kuće, ne overall
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 20 okt 2019, 09:02

Ma ekipa zasad odlicna, a kako se sve vise vracaju povrijedjeni igraci to izgleda i sve bolje. Lampard ce bit na slatkim mukama kad RLC, Kante, Rudiger, Christensen budu spremni.

Hudson Odoi izgleda fino, asistencije iz kola u kolo. Fali mu jos malo ostrine, al i ovo je zasad dovoljno po meni.

Pulisic je opet bio dobar kad je uso, mozda decko i zasluzuje neki start tu i tamo, mada ne vjerujem da ce se to desit protiv Ajaxa.

Tammy je opet bio dobar, nije imao srece u par navrata.
Mount isto tako, solidan performans.

Alonso standard.Znas da je dobar naprijed, al znas i da je los pozadi haha

Barkley po meni ne treba nikad igrat prvu postavu ukoliko tu ima jos spremnih igraca. Lik je opet bio katastrofalan. Nije odigrao solidju utakmicu jos od priprema.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 20 okt 2019, 16:29

Mount po meni juce imao svoju najslabiju utakmicu ove sezone.
Otkako je pulisic usao daleko opasnije smo izgledali tako da mozda treba vidjeti i sa pulisicem iza napadaca jer ima taj osjecaj za kombinacije i kada treba utrcati u prostor skola Dortmunda.
Kako je on usao presli smo na 4 2 3 1 i fino je izgledalo.
Odoi me iznenadio nakon onakve povrede ovako brzo uci u ritam i imati taj end produkt svaku utakmicu strah me pomisliti sta ce biti kad uhvati pravu formu :).
Vidim niko ga ne hvali ali Zouma strasan juce bez greske cak par puta cistio za Tomorijem mada i newcastle je izgledao ocajno dva pasa nisu mogli sastaviti.
Jorginho isto juce nastavio da igra odlicno svaku utakmicu savrseni pasovi stvara sanse drugi covjek ove sezone.
Imamo jos laganih utakmica u ligi do tekme sa Cityem tako da bi mogli komotno se gurati za drugo mjesto ili top 3 kako god premasujemo ocekivanja za sada.

Airwaves
Kontakt:

Post Postao/la Airwaves » 21 okt 2019, 08:17

Dobro su svi odigrali Willian je u formi i trci ne staje, mount je malo bio pao osjetio se umor i dobro je što je frank odma zo vidio i ubacio brzeg i odmornog igraca.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 22 okt 2019, 18:05

Gledajuci tim ovako,tesko je reci i na kojim pozicijama ce se ganjat pojacanja.Mozda je to jedino wc stoper i eventualno lijevi bek.

Kepa je na golu siguran.
Desno tamo ostaje da vidimo kako ce se James pokazat.Ako bude dobar,on i Azpi se mogu rotirat i tu si pokriven.
U sredini imas Tomorija,Christensena,Rudigera i Zoumu.Po meni Tomori i Rudiger sigurni,a jedan od druge dvojice ce vjerovatno ic i dovest ce se neki wc stoper.
Lijevo tamo imas Emersona i vaskrskog Alonsa.Bit ce interesantno vidit kako ce to funkcionisat do kraja sezone.Mogla bi bit slicna situacija kao i tamo desno ili ce se ipak neko morat dovest-
U veznom redu smo najjaci.RLC,Jorginho,Kante,Mount,Kovacic su po meni sigurni.Dok ce Barkley vjerovatno srecu morat potrazit negdje drugo.
Od krila imas Pulisica,Odoija i Williana,Mount takodje moze zaigrat tu,a Pedro ce vjerovatno srecu potrazit negdje drugo.Ovdje bi se mozda moglo uradit nesto po pitanju Jadona Sancha,koji je veliki fan Celzija.
U spicu imas Tammya koji ce vjerovatno i ostat prvi spic ukoliko ovako nastavi.Ako see to desi onda vjerovatno ni tu ne treba nikog dovodit.Michy je tu kao sasvim solidna zamjena.Jedino ako se Giroud odluci na odlazak moze se dovest neki backup.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 22 okt 2019, 19:03

Ne znam kako bi funckionisali Odoi i Sancho zajedno vole oboica dosta loptu u nogama i dosta vole driblati.
Mislim da bi bolje bilo sa pulisicem jer on nekako vise utrcava u prostor kombinuje ima naravno strasan dribling znao je u Dortmundu pola ekipe ostaviti iza sebe ali mislim da bolje lezi u kombinaciji sa Odoiem.
Mislim ne bih se bunio naravno :).
Ostalo sve popunjeno nema potrebe da se ista dovoditi osim ako neko ode.
Jedino lijevi bek zbog povreda Emersona koje su ceste jedino tu mozda dovesti nekog strasno igraca spominje se dosta Chilwell.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 22 okt 2019, 19:11

Ma lik je veliki fan Celzija, sigurno bi se lako privolio na dolazak :D

Soba
Kontakt:

Post Postao/la Soba » 22 okt 2019, 19:12

Ma i ova trenutna postava napada i sredine nije loša. Kada bi u špciu igrali Pulisic, Odoi i Abraham a Pedro, Willian i Michy kao zamjene, to je i više nego solidno. Ne vjerujem da bi doveli nekog tipa Sancho a da sjedi na klupi (mada eto Pulisic je sad na klupi ali znate na šta mislim)
Odbrana je najkritičnija i mislim da se bekovske pozicije moraju rješavati a za wc štopera koji bi se mogao dovesti ?

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.