Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
18
5%
Claude Makelele
6
2%
Branislav Ivanović
11
3%
John Terry
19
5%
Ashley Cole
3
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
98
27%
Eden Hazard
29
8%
Didier Drogba
159
44%
Diego Costa
10
3%

Ukupno glasova: 361

Soba
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 05 nov 2019, 22:56

Sa dva igraca manje i nisu uspjeli dati gol, sramota

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 05 nov 2019, 22:57

Yup, gledaju se medjusobni susreti

Sad je pravi nered u grupi, Ajax, Chelsea, Valencija, svo troje po 7 bodova. Bice zajebano u nastavku
Ane moja ti mi lipo spavaj, Ane moja cilu noc me sanjaj, blago perju i kusinu bilon, svake noci spava s tvojin tilon

exampLe.
Kontakt:

Post Postao/la exampLe. » 05 nov 2019, 22:57

Realno i Lamps je usrao, trebao je Batsmana ubaciti ranije.
FK Željezničar
Chelsea FC
Renault F1 Team

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 05 nov 2019, 22:58

exampLe. je napisao/la:
05 nov 2019, 22:57
Realno i Lamps je usrao, trebao je Batsmana ubaciti ranije.
Imao je gresaka veceras ali eto valjda je nesto naucio.
Makar je prepoznao ko mu igra na lijevom beku pa na vrijeme reagovao.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 05 nov 2019, 22:59

Kad pogledas rezultat Valencije tamo i kad skontas da smo mi pusili 4-1 ovdje do 60. minute ovo je odlicno.Danas u ekipi apsolutno niko nije bio na nivou tako da treba bit zadovoljan i sa ovim.

Sad imamo Valensiju u gostima,a haman smo u gostima dosta bolji ove sezone i Lille kuci.Remi i pobjeda bi trebali bit dovoljni.

CityCity
Kontakt:

Post Postao/la CityCity » 05 nov 2019, 23:01

Nije toliko loša situacija u grupi.Sve je otvoreno.Jednostavno se ne smije izgubiti u Valenciji.Uzeti bar bod i zatim pobijediti Lille i to je vjerovatno prolaz.

soxx
Kontakt:

Post Postao/la soxx » 05 nov 2019, 23:02

Ma ak dobiju CP za vikend to ce mene vise obradovat.

Ovdje prolAzimo kao prvi 99% nakon ovog remia.
Chelsea Blues!
#PAPEOUT

Soba
Kontakt:

Post Postao/la Soba » 05 nov 2019, 23:04

Da su ljudi ostali na 11 igraca mogli smo ga lagano poousiti ovako je dobro ispalo s obzirom kako smo igrali
Eto de neka Lamps stavi opet klocinu Alonsa i Azpija na bekove
Steta sto Michy nije bio jos jednom dzoker mada slazem se da je trsbao dosta ranije uci u igru

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 05 nov 2019, 23:06

Soba je napisao/la:
05 nov 2019, 23:04
Da su ljudi ostali na 11 igraca mogli smo ga lagano poousiti ovako je dobro ispalo s obzirom kako smo igrali
Eto de neka Lamps stavi opet klocinu Alonsa i Azpija na bekove
Steta sto Michy nije bio jos jednom dzoker mada slazem se da je trsbao dosta ranije uci u igru
Ma kazem.Katastrofalnih prvih sat vremena za nas i onda zadnjih pola sata za njih.Nit su oni zavrijedili da vode 4-1 tad ,a nit smo mi zavrijedili da izjednacimo na kraju,al eto,neki realan rezultat poslije sve ove havarije :mrgreen:

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 05 nov 2019, 23:08

Ma sve je to super gubili smo vamo tamo ali smo imali i vise nego dovoljno i vremena i sansi da pobijedimo steta.
Zabrinjavajuce je da nemamo dobre izmjene na nekim pozicijama. Recimo na krilu pedro je otpisan a Odoi totalno van forme ostajes na willianu i pulisicu.
Na beku i Azpi i Alonso losi Emerson cesto povrijedjen James se tek pronalazi mada mora poceti startati.
Moraju rijesiti probleme sa prekidima ja mislim da smo ove sezone veliki procenat golova primili tako.
U napadu isto Tammy je super talentovan i odlicnu sezonu igra ali nekad nam treba malo i iskustva ne znam nekada odigra najlosije kad najvise treba al doci ce to sa jakim utakmicama vjerujem.
Uglavnom mislim da prolazimo ali smo mogli sebi jos vise olaksati veceras.

Soba
Kontakt:

Post Postao/la Soba » 05 nov 2019, 23:11

Samo da nas Lile ne zezne haha

soxx
Kontakt:

Post Postao/la soxx » 05 nov 2019, 23:17

Misljenja sam da bi Giroud one prilike pretvorio u pogodak. Al hajd lahko je sad sr.at

Cudi me sto.mu ne daje nikakvu priliku.
Chelsea Blues!
#PAPEOUT

ZOGLI
Kontakt:

Post Postao/la ZOGLI » 05 nov 2019, 23:36

Dobar rezultat,ajax je kao i mi napred dobri pozadi promaja,imali smo sanse za pobedu, abrahamu treba rutine,nekad se bas spetlja pred golom,zakomplikuje jednostanvnu situaciju,james je osvezenje kako trci ubacuje se,dobar sut,pravi bek.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 05 nov 2019, 23:37

Pa ne igra zato sto je Batsman usao par put i dao par golova.Sta ces nego njega ubacit.Lako je sad bit pametna kad se ovaj ispromasivo :mrgreen:

Ma de fin je ovo rezultat.Imamo sve u svojim rukama.Dobijemo Valensiju u gostima i to je onda prakticno gotovo pred ono zadnje kolo,a dosta bolje ove sezone igramo u gostima nego kuci.

Fino sto je Frank vidio da je samoubistvo igrat Azpija i Alonsa na bekovima sa ovim pokretljivim,brzim ekipama.Pogotovo jer za par sedmica slijedi duel sa Sitijem.

Jorgan i Kovacic su izgledali umorno danas,kao i Mount uostalom.Nadajmo se da se nije ozbiljnije povrijedio.U subotu taman Jorgance odmori zbog suspenzije,a Kante da uleti.Jbg slabo se rotiralo zadnjih sedmica,a bilo je dosta utakmica.

Pulisic jest zijanio loptu za njihov cetvrti gol ,al opet ne mozes covjeka drzat odgovornim za gol.Bilo je tu prilika da se odbrani,cak je i Kovacic zaspao i pustio onog Beeka samog u 16ercu.Kako god,bio je danas najopasniji igrac u napadu.

Tammy mi je nekako,sta ja znam,nez kako da opisem lika.Nekad mi je odlican,a nekad pravi glupave poteze.Valjda ce vremenom eliminisat neke losije aspekte svoje igre.

Callum me opet razocarao.Prosle sezone sam bio jedan od najvecih zagovornika njegovog ukljucenja u tim i lik je stvarno igrao odlicno,to je i zasluzio.I ono krajem sezone je stalno igrao.Eh onda me na ljeto iznerviro ovim odugovlacenjem sa potpisivanjem ugovora i iscupao je od kluba 120k sedmicno,a prakticno nije jos nista postigao.Od tad mi i nije nesto drag,a ovim sto pokazuje ove sezone ne zasluzuje ni da bude u 18 za utakmicu,al eto ima srece sto je Pedro jos gori od njega.

TheShed
Kontakt:

Post Postao/la TheShed » 05 nov 2019, 23:48

Mislim da ima više pozitivnih stvari nego negativnih što se tiče večerašnje utakmice, iako glavna je ta da smo odigrali lošu utakmicu. Najbitnija pozitivna stvar je ta da je Alonso završio sa konstantnim igranjem na poziciji beka i sa tom promjenom smo odma jači u nastavku sezone jer svi dobro znamo kakve nam probleme Alonso pravi iz utakmice u utakmicu.

Sada je gostovanje u Valenciji presudan meč jer u toj utakmici nemamo pravo na poraz, sa bodom bi imali otvorenu priliku pred zadnju utakmicu, a sa eventualnom pobjedom bi mogli biti prvi u grupi. Uglavnom slijedi utakmica protiv Crystal Palace gdje nam je potrebna pobjeda, jer naši konkurenti igraju "između" sebe utakmice.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 05 nov 2019, 23:56

Meni su Kova i Jorginho odigrali opet odlicno kako je fino Kova izbacio Abrahama 1 na 1 sa golmanom.
Bruku buta il Jorginho pasom ili kova maestralnim driblingom razbijali presing ali kako je odmicala tekma vidio se umor njih dvojica sta su pretrcali ove sezone ja ne znam kako hodaju. Nadam se da Mount nije ozbiljnije povrijedjen jer tek onda cemo imati problema sa rotacijom u sredini.
Kante dolazi u pravi momenat. Meni je Pulisic danas los bio dosta puta gubio loptu dosta situacija nije iskoristio ali i on u zadnje vrijeme igra non stop.
Jednostavno na pojedinim pozicijama posebno krilo i bekovi nemamo sirine.
Ako se ne dovede sancho morat ce dovesti jednog ili dva solidna igraca kojima ne smeta da budu na klupi dok lijevog beka moramo dovesti pod hitno.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 00:02

Ima bekova ,samo Frank mora scipit i odigrat Jamesa i Emersona u isto vrijeme.Jbg sto se veznjaka tice Barkley i Kante bi se sad trebali vratit,Kante kao veliko pojacanje,a Barkley je tu da makar moze ponekad uletit da neko odmori.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 06 nov 2019, 00:06

darker10 je napisao/la:
06 nov 2019, 00:02
Ima bekova ,samo Frank mora scipit i odigrat Jamesa i Emersona u isto vrijeme.Jbg sto se veznjaka tice Barkley i Kante bi se sad trebali vratit,Kante kao veliko pojacanje,a Barkley je tu da makar moze ponekad uletit da neko odmori.
Ma Barkley kod nas i Barkley u repci su dva razlicita igraca nemas nista od njega samo koci igru.

darker10
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 06 nov 2019, 00:08

Ma moze on bit koristan da udje ponekad pola sata da neko od Jorginha/Mounta/Kantea il RLC-a odmori a moze bit koristan i protiv ovih slabijih i sporijih ekipa kao i Alonso i Azpilicueta uostalom.

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 06 nov 2019, 00:12

A jebote, taman zaboravio na Barkleya, a bas bilo fino bez njega.

Kova strašan, Jorginho isto tako, baš su podigli formu pred povratak Kantea, hahaha
Ane moja ti mi lipo spavaj, Ane moja cilu noc me sanjaj, blago perju i kusinu bilon, svake noci spava s tvojin tilon

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.