Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

wadethegreat
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 11 jun 2024, 13:35

Kao sto sam pricao odlicna odluka.
Santos, Lavija, Enzo i Caicedo odlicna rotacija.
Ugochugowogug tu kao safety valve.

Olise moja najveca zelja ovo ljeto.
S obzirom da Sesko ostaje Alvarez je sljedeca logicna opcija mada ja bih sve bacio na Isaka sta znam...

Pensioner26
Kontakt:

Post Postao/la Pensioner26 » 11 jun 2024, 15:03

Ostaje Šeško. Meni Alvarez ne treba iskreno, jer nije klasični golgeter, nama treba neko ko će trpati 20+yebenih golova, pitanje je kako bi se onaj iz Napolija snašao. Favorit numero uno Švedo iz Lisabona :pray:

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 11 jun 2024, 15:14

Pensioner26 je napisao/la:
11 jun 2024, 15:03
Ostaje Šeško. Meni Alvarez ne treba iskreno, jer nije klasični golgeter, nama treba neko ko će trpati 20+yebenih golova, pitanje je kako bi se onaj iz Napolija snašao. Favorit numero uno Švedo iz Lisabona :pray:
Pa ako ti Nkunku bude zdrav to je dobar dio golova pokriven sa Palmerom jos ako dovedemo Olisea.
Treba ti 9tka koja ce ucestvovati u gradnji igre tako Maresca igra tako da Alvarez idealan.
Krila ce biti jako bitna sa Marescom.
Ono ja bih Isaka uzeo moze i Svedjanin ali ne bih se bunio ni na Alvareza.
Imas dva razlicita profila onda Jackson i Alvarez a i Nkunku moze tu igrati po potrebi.
Problem sa tim ostalim 9tkama je sto ce svi kostati oko 100 milki...

Pensioner26
Kontakt:

Post Postao/la Pensioner26 » 11 jun 2024, 16:00

:njanjanja:
wadethegreat je napisao/la:
11 jun 2024, 15:14
Pa ako ti Nkunku bude zdrav to je dobar dio golova pokriven sa Palmerom jos ako dovedemo Olisea.
Treba ti 9tka koja ce ucestvovati u gradnji igre tako Maresca igra tako da Alvarez idealan.
Imas dva razlicita profila onda Jackson i Alvarez a i Nkunku moze tu igrati po potrebi.
Mene iskreno Isak podsjeća ni manje ni više na našeg Jacksona samo sa jednom godinom više iskustva u EPL-u. Dok u zdravlje Nkunkua se ne možemo očito uzdati. Da je sreće da frajer spoji barem 2 sezone bez velikog odsustva.

IQ200
Kontakt:

Post Postao/la IQ200 » 11 jun 2024, 16:06

Meni ovo sve smrdi da ćemo ganjati igrača kojeg ćemo sami razvijati tipa Duran iz Vile, mislim da će Siti tražiti ludu cifru za Alvareza, iznad 70-75 mil funti ne treba dati na napadača, Isak je zvijer ali mislim da je Fabricio objavio da će vjerovatno ostati, plaćen je 70 miliona, ne bi ga prodali brat bratu za 110-120 mil,mlad, ugovor do 2028., a i Šveđanin ima klazulu od 85 mil funti msm. Ja bih vidio kakav je ugovor koji će potpisati Šeško, ako je klazula do 70-80mil čekao bih njega, imamo Nkunkua Džeksona i Palmera kao napadače. Uložiti na golmana lijevog beka štopera i Olisea

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 11 jun 2024, 16:17

11 jun 2024, 16:00
:njanjanja:
Mene iskreno Isak podsjeća ni manje ni više na našeg Jacksona samo sa jednom godinom više iskustva u EPL-u. Dok u zdravlje Nkunkua se ne možemo očito uzdati. Da je sreće da frajer spoji barem 2 sezone bez velikog odsustva.
Ma kakvi iskreno.
Isak je Ronaldo za Jacksona.
Nije Jackson los ali sto se tice zavrsnice kontrole lopte i driblinga Isak je bas mamba.
Dobijes napadaca i krilo u jednom.
@IQ ne bih se ni ja bunio da ne dovedemo napadaca iskreno sta znam. SAmo problem je sto ce se sljedece sezone opet bruku ekipa ganjati Seska nismo jedini.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 11 jun 2024, 19:24

Sve mi se cini da ce nam ovo biti novi napadac...

ZOGLI
Kontakt:

Post Postao/la ZOGLI » 11 jun 2024, 19:52

Ne razumem ovo nikako,daj vrhunskog spica sta se zaebavamo vise,imamo vec jaksona kao talenta,ako krene i ova sezona lose treba bojkovati upravu ima da nas zakopaju.

IQ200
Kontakt:

Post Postao/la IQ200 » 11 jun 2024, 20:24

Iskreno nadam se da će biti vrhunski špic, kad god je dobio priliku u Vili iskoristio je, ima potencijal, znam da ne žele davati velike plate ali mene zanima dokle misle davati pare na potencijale, pa dajemo tolike pare kao da su gotovi proizvodi i šta ako se desi novi Mudrik, šta ćemo sa Sterlingom mene interesuje, šta sa Disasijem, Sančezu nimalo ne vjerujem, dati 40 mil za zamjenu Votkinsa je ludost čak i ako uspije, dati 65 mil za Estevaa je ludost ma koliki potencijal imao, vjerujem u projekat ili tačnije nadam se, ali ako ove sezone ne dohvatimo Ligu Prvaka bit će problema

Ozren
Kontakt:

Post Postao/la Ozren » 13 jun 2024, 17:55

Olise je čini se gotova stvar, igrač pristao na uslove, ostaje samo da se uplati otkupna klauzula, koju je Chelsea spreman da plati.

IQ200
Kontakt:

Post Postao/la IQ200 » 13 jun 2024, 18:09

Ozren je napisao/la:
13 jun 2024, 17:55
Olise je čini se gotova stvar, igrač pristao na uslove, ostaje samo da se uplati otkupna klauzula, koju je Chelsea spreman da plati.
Moraju pregovarati prvo sa Palasom, prošle godine smo se navodno zeznuli što smo se dogovorili sa igračem, a klub došao i produžio ugovor, nije gotovo ali se nadam i vjerujem da hoće.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 13 jun 2024, 19:18

Nkunku-Mudryk.
Jackson i ovaj iz Ville...
Madueke-Olise.
Iza Palmer i Paez kad dodje.
Sredina Caicedo, Enzo, Lavija i Santos.
Gusto-James.
Cucurella-Novi bek.
Malo stopere urediti i eventualno golmana i zayebana ekipa drama :kafa:

Ozren
Kontakt:

Post Postao/la Ozren » 13 jun 2024, 19:49

Villa ne želi da odredi cijenu za Durana , žele da u transfer budu uključeni igrači, tačnije Gallagher.
S druge strane Gallagher ne želi da pregovora o eventualnom transferu dok se ne završi EP.

ZOGLI
Kontakt:

Post Postao/la ZOGLI » 13 jun 2024, 21:28

Sad treba da se daju pare na napadaca i vrhunkog stopera,i da se napravi iskorak u odnosu na proslu sezonu,ovako ostajemo na istom i na sve to sa nedokazanim trenerom.

IQ200
Kontakt:

Post Postao/la IQ200 » 13 jun 2024, 22:36

Nemam problem sa Džeksonom, naprotiv, za novce za koje je stigao radi dobar posao, nadam se da će preko ljeta raditi sa njim na realizaciji, zanimljiv mi je podatak da smo ga doveli kao igrača sa najboljom konverzijom u Španiji i desi se to u prošloj sezoni, doveli su stručnjaka za prekide, Arsenal je prvi dio sezone živio na prekidima prošle sezone, to se mora popraviti, povrede su veliki problem prošle sezone, Nkunku bude li zdrav je fenomenalno pojačanje, Fofana i Kolvil takođe, o Risu ne treba trošiti riječi, šta raditi sa Čilvelom nemam predstavu, Enco igrao povrijeđen, ...

Baš me interesuje koje igrače su spremni uključiti u transfer za Durana, vjerujem Čalobu, nisam ni ja zadovoljan izborom napadača, ali ako to znači da nećemo usporiti napredak Džeksona može biti odlična stvar. Nisam za Solankija s kojim se takođe povezujemo, ako ćemo ići na prvog napadača treba ići na Gjokereša.

wadethegreat
Kontakt:

Post Postao/la wadethegreat » 14 jun 2024, 00:41

Svi napadaci osim Seska i Alvareza bi kostali 100 ili preko.
Ne mozemo ovo ljeto trositi kao neka prosla barem ne bez masovnih prodaja a po zadnjim pisanjima Gallagher mozda ostane.
Lukakua cemo tesko prodati Chalobaha ce neko uzeti ja bih se Chilwella prvog rijesio iskreno.
Disasija budija sve bih to prodao ali vjerovatno ovi nece.
I mislim da je ova ekipa pred kraj sezone pokazala da u sebi ima golova sa druge strane odbrana je bila uzas.
U Fofanu se ne mozemo uzdati haj Colwill i nekako nema toliko povreda ko ovaj.
Fofana je imao jedno 3 povrede za zavrsetak karijere.
James se operisao napokon tako da ocekujem da bude zdrav.

Ozren
Kontakt:

Post Postao/la Ozren » 14 jun 2024, 13:58

Villa je dala dozvolu da Chelsea počne pregovore sa Duranom, očigledno su pristali na ponudu kluba iz Londona koja se procijenjuje na 40 miliona funti.

ZOGLI
Kontakt:

Post Postao/la ZOGLI » 14 jun 2024, 17:49

Oni su i doveli maresku zato sto nece mnogo da menja,da prodaje redom sanceza,badija,disasija,onda bi ova dva tikvana direktora priznali da su pogresili zato sto su to njihovi igraci.

anell
Kontakt:

Post Postao/la anell » 15 jun 2024, 20:06

wade i njegov optimizam
Pld W D L
38 26 12 0

Pereira
Kontakt:

Post Postao/la Pereira » 15 jun 2024, 21:55

anell je napisao/la:
15 jun 2024, 20:06
wade i njegov optimizam
Kad postanes admin, nek ti bude prvi na listi za odstrel. Hvala
:yawn:
Stone hands👊

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.