FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CoDe » 14 sep 2011, 23:38

Monolog je napisao/la:Otkud ti to da je Sevilla treća ekipa po jačini? :roll:
Jesam li ja rek'o da Bayern nije zaslužio pobjedu? - Nisam
Jesam li napis'o da Villareal može biti sretan što je na kraju ovako završilo? - Jesam
Je li Bayern kvalitetnija ekipa od Žute Podmornice? - Jeste

Jbt, zar je tako teško priznati neke stvari. Ispade da je Bayern najmoćnija ekipa na dunjaluku (@Šećo, moliću bez komentara :mrgreen: ). Ovdje nećemo porediti dvije lige (ima tema za to), al' ti očigledno slijepo gledaš samo Nijemce i isključivo si orijentisan na njihove (ne)uspjehe. Ja, s druge strane, pratim i ostale lige i mogu trezveno razmišljati bez da sam zaslijepljen kojekakvim koeficijentima, subjektivnošću i inim qrcima - palcima. ;)
Pa vidi moglo bi se reć da je Bayern sada jedna od močnijih a u skorije vrijeme i najmoćnija ekipa .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 14 sep 2011, 23:38

Monolog je napisao/la:Otkud ti to da je Sevilla treća ekipa po jačini? :roll:
Jesam li ja rek'o da Bayern nije zaslužio pobjedu? - Nisam
Jesam li napis'o da Villareal može biti sretan što je na kraju ovako završilo? - Jesam
Je li Bayern kvalitetnija ekipa od Žute Podmornice? - Jeste

Jbt, zar je tako teško priznati neke stvari. Ispade da je Bayern najmoćnija ekipa na dunjaluku (@Šećo, moliću bez komentara :mrgreen: ). Ovdje nećemo porediti dvije lige (ima tema za to), al' ti očigledno slijepo gledaš samo Nijemce i isključivo si orijentisan na njihove (ne)uspjehe. Ja, s druge strane, pratim i ostale lige i mogu trezveno razmišljati bez da sam zaslijepljen kojekakvim koeficijentima, subjektivnošću i inim qrcima - palcima. ;)
Siguran sam da bolje pratim i ostale lige od tebe.Ja sam realan da je Primera jača, ali ne onoliko koliko bi ti želio da predstaviš.Sevilja je zadnjih par godina uzela dva evropska trofeja i to je jedino mjerilo.Ali fakat nigdje u svom postu nisam stavio koeficjente.BAyern je tu gdje jeste.Prvi u grupi, a ti se pojedi ako hoćeš.Bundesliga je na trećem mjesto i to je realnost za tebe koji si "objektivan".Neko pobjedi Villareal, a neko se muči sad Dinamom.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 14 sep 2011, 23:42

bimbrlica je napisao/la:bajern u Primeri ne bi bio sigurani ni u to da ce izboriti ligu prvaka a kamoli sta vise.ja stvarno ne znam ili se vi pravite ludi ili pratite samo BuLi.Ne zelim uopste da se raspravljam ali trenutno se BuLi ne moze ni porediti sa Primerom a kamoli sta vise
@Saurman
ako su Atl.Madrid,Sevilla,Valencia,Atl.Bilbao skart sta su onda ostale momcadi (osim Bayerna i Borusije) iz BuLi ?
Onda bi Schalke bio prvak po tvojoj logici.Sjeti se samo kako je Schalke izbacio valensiju, a da se u istom trenutku borio za opsatnak.Tvoj problem je što ne pratiš Bundesligu pa nemaš veze o kvaliteti klubova.Sjeti se Hannover to bi ti trebalo osvježiti pamćenje.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la moustapha » 14 sep 2011, 23:42

Joj ode tema na raspravu o Bundesligi i Primeri. Treba pogledati neke zadnje rezultate i vidjeti da se Bundesliga itekako moze nositi sa Primerom. Prosle godine je Schalke izbacio Valenciu, ove godine Hannover Sevillu, veceras Bayern zgazio Villareala. To su sve ekipe iz gornjeg dijela tabele. To sto je Primera liga gdje igraju dva kluba je njihov problem. Na kraju ce se njima odbiti od glavu. Drugi mogu samo profitirati od toga.

Meni je interesantnije to da je neke iznenadio ovaj trijumf Bayerna veceras. Ljudi navikli da gledaju nesiguran Bayern, pogotovo kad je u pitanju odbrana. Medjutim, ove sezone je to drugacije. Nema vise laganih golova protiv Bayerna.
Proslo vrijeme. Perfekt. :mrgreen:
#divovi

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Monolog » 14 sep 2011, 23:44

@Frank Ribery,

Zašto bih se ja pojeo? 'aj da čujem samo razloge, molio bih te. Nemoj samo reći "vidi se da ne voliš Bayern", jer to je daleko od istine. ;)

Da, pratiš toliko dobro da si rek'o da je Sevilla 3. ekipa po jačini u Španiji. :mrgreen: Grohotom se smijem. Pa pravo monopoliziranje lige ti radi isključivo Bayern. Tek se u posljednje vrijeme to ne primijeti k'o prije, al' opet je tako. Druga stvar je što ti to ne želiš priznati. Svi klubovi su meni jednaki (ako gledamo simpatije/antipatije), tako i Bayern, Villareal, Napoli, Liverpool ili neki peti. :D

Koeficijente spomenuh upravo zbog tebe. Ti si taj koji se uvijek pozivao na iste (nemoj da u ove kasne sate moram kliknuti na historijat tvojih postova i lijepiti iste na ovoj temi) u prepirkama sa ljutim ti Talijanima. :mrgreen:

Što se tiče Bayerna, prvi, drugi, treći ili posljednji u grupi - meni je svejedno. Nit' će biti osmijeha na licu, a neće ni suza. Apsolutno sam ravnodušan. ;) Ne valja ti što se bacaš u vode pretpostavki.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

bimbrlica
Postovi: 830
Pridružen/a: 20 maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bimbrlica » 14 sep 2011, 23:45

FRANK RIBERY je napisao/la:
bimbrlica je napisao/la:bajern u Primeri ne bi bio sigurani ni u to da ce izboriti ligu prvaka a kamoli sta vise.ja stvarno ne znam ili se vi pravite ludi ili pratite samo BuLi.Ne zelim uopste da se raspravljam ali trenutno se BuLi ne moze ni porediti sa Primerom a kamoli sta vise
@Saurman
ako su Atl.Madrid,Sevilla,Valencia,Atl.Bilbao skart sta su onda ostale momcadi (osim Bayerna i Borusije) iz BuLi ?
Onda bi Schalke bio prvak po tvojoj logici.Sjeti se samo kako je Schalke izbacio valensiju, a da se u istom trenutku borio za opsatnak.Tvoj problem je što ne pratiš Bundesligu pa nemaš veze o kvaliteti klubova.Sjeti se Hannover to bi ti trebalo osvježiti pamćenje.
Ko je iz BuLi napravio nesto u evropi u zadnje vrijeme osim Bayerna ( ne racunaj Schalkeovu proslogodisnju vise sretnu nego spretnu avanturu)? ja koliko se sjecam Sevilla je 2x osvojila Europa Ligu,Atl.Madrid 1,Barca nekoliko liga prvaka.Sve u svemu svake godine spanski klubovi igraju bitnu ulogu u evropi sto za njemacke bas i ne mogu reci.Ako si iole realan sam ces priznati da je Primera dosta kvalitetnija,a ako nisi to je vec drugi problem.
necu se prestati kladiti dok milione ne dobijem xD

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 14 sep 2011, 23:46

Fronck, nema potrebe za raznim usporedbama (ima tama za to, pa neka bimbirlica naoštri olovku i napiše koju na toj temi).

Ljudi, moć se osjeti. :D I što je najvažnije, kapacitet je puuuuno veći. :P

Pozdrav svima.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 14 sep 2011, 23:46

Meni se sviđaju i rotacije u timu.Svima daje šansu tako da smo dobili na širini.Kroos počinje da se vraća u formu iz Leverkuzena i Bayern definitivno ne ovisi samo od Riberya ili Robbena.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 14 sep 2011, 23:50

Monolog je napisao/la: :lol: Oplakah na ovo.
Od koga je, dobro je. ;)
@Monolog, ovdje sam na tvojoj strani, euforija uhvatila momke, čuj nije ih niko nadigrao, eto lik je pratio nekih blizu 100 domaćih utakmica Villareala u proteklih 5-6 godina, pa mu otud pravo da donosi ovakve zaključke. Priznaćeš da nije smiješno, bilo bi žalosno. :roll:

Vrijedna, rutinska pobjeda, Villareal se malo koprcao u prvom poluvremenu prvenstveno preko Rossia, ali Neuer u 2 navrata fino odreagovao, to je sve od Žutaća.
U drugom ih primirili i besprijekorno priveli utakmicu kraju.
Ribery nastavlja po svom, čerupa protivnike, a mora se priznati da je i Kroos majstorski, besprijekorno odreagovao, onako na prvu.
Rafinha bi trebao krilo igrati, 'ta čovjek visi u napadu ko da ga je neko zakačio gore :lol: , j.ebo ga brz je dosta, pa se ne osjeti na odbrani, za tili čas je nazad :D , dok je Boateng i predefanzivan za tu funkciju.
thulkazal je napisao/la:Što se tiče odbrane dobro da je Buyten izašao jer Rossi i Nilmar su mu bježali uveliko i da je on ostao primili bi barem jedan gol
Eh da je, da je, da sam ja u životu izabrao drugačije...sad bi..., kako možeš znati šta budućnost nosi :roll: , ovo nije ni mišljenje, nego se dušmanski ide na Daniela da se ocrni pred publikom očevidaca :evil: , koji su i unatoč ovim tvojim izmišljotinam i još od par forumaša njih mogli vidjeti da Buyto još nije za starog gvožđa, štaviše večeras je nekoliko navrata fino izgurao protivnike, odreagovao kako treba i spasio polugol izblokiravši čist šut neometanog igrača sa vrha šesnesterca. i da kažem jesu mu bježali, ali mu niko pobjegao nije :D , naravno što je i najvažnije.

Dalje, optužbe su stizale na račun Juppa, pošto nema Gustava u prvih 11. :roll: Zar mislite da se može igrati sa 11 igrača na 3 fronta, pravilna rotacija je majka neumornih noga, i jedan od ključeva uspjeha. To naš trener stvarno fino radi.

Sad je nezahvalno poslije ovakve partije nekog izdvajati, ali eto uspio sam prebrojati 5 offsidea Mariana. :lol:

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 sep 2011, 23:56

bimbrlica je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:
bimbrlica je napisao/la:bajern u Primeri ne bi bio sigurani ni u to da ce izboriti ligu prvaka a kamoli sta vise.ja stvarno ne znam ili se vi pravite ludi ili pratite samo BuLi.Ne zelim uopste da se raspravljam ali trenutno se BuLi ne moze ni porediti sa Primerom a kamoli sta vise
@Saurman
ako su Atl.Madrid,Sevilla,Valencia,Atl.Bilbao skart sta su onda ostale momcadi (osim Bayerna i Borusije) iz BuLi ?
Onda bi Schalke bio prvak po tvojoj logici.Sjeti se samo kako je Schalke izbacio valensiju, a da se u istom trenutku borio za opsatnak.Tvoj problem je što ne pratiš Bundesligu pa nemaš veze o kvaliteti klubova.Sjeti se Hannover to bi ti trebalo osvježiti pamćenje.
Ko je iz BuLi napravio nesto u evropi u zadnje vrijeme osim Bayerna ( ne racunaj Schalkeovu proslogodisnju vise sretnu nego spretnu avanturu)? ja koliko se sjecam Sevilla je 2x osvojila Europa Ligu,Atl.Madrid 1,Barca nekoliko liga prvaka.Sve u svemu svake godine spanski klubovi igraju bitnu ulogu u evropi sto za njemacke bas i ne mogu reci.Ako si iole realan sam ces priznati da je Primera dosta kvalitetnija,a ako nisi to je vec drugi problem.
Prvo podcjenjujes BuLi pa covjece atl.madrid,sevilla,valencia, i drugi stalno gube od njemackih klubova.Prvo sevilla od Hannovera ako se sjecam dobro Atl.Madrid od leverkusena prosle sezone Valenica od Schalkea a sada igraju u grupi sa Leverkusenom.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 14 sep 2011, 23:56

Klare je napisao/la:u i unatoč ovim tvojim izmišljotinam i još od par forumaša njih mogli vidjeti da Buyto još nije za starog gvožđa, štaviše večeras je nekoliko navrata fino izgurao protivnike, odreagovao kako treba i spasio polugol izblokiravši čist šut neometanog igrača sa vrha šesnesterca.
Zar ima i taj termin? Čuj polugol. :lol: Kako to misliš, Klare? Je li ovako kako sad ja izgledam, samo potkošulja na meni. :mrgreen: :lol:
Hm, isturio Bujtonja lakat, da je Turko bio prisebniji mog'o je balun staviti na kreč. :twisted:
Vom Jäger zum Gejagten

bayern2011
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 sep 2011, 23:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bayern2011 » 14 sep 2011, 23:58

Sve se rasprave svedu na istu temu koja je liga bolja :D

Spanska liga je bolja iako sam veliki pristalica bundeslige,treba biti realan..

Ono sto bundesligu izdvaja od ostalih jeste sto svake godine raste u svakom pogledu :)

Neko govori da Real i Barsa unistavaju spansku ligu al nismo ni mi nista bolji posto i mi uzmamo veliki dio kolaca od bundeslige :) samo sto mi nekad pustimmo da i drugi osvoje :D

I definitivno ono sto bundesligu stavlja ispred ostalih jesu treneri i po mom misljenju oni su najzasluzniji za ovaj napredak lige a ne neka velika ulaganja 8-)

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 sep 2011, 00:00

Monolog je napisao/la:@Frank Ribery,

Zašto bih se ja pojeo? 'aj da čujem samo razloge, molio bih te. Nemoj samo reći "vidi se da ne voliš Bayern", jer to je daleko od istine. ;)

Da, pratiš toliko dobro da si rek'o da je Sevilla 3. ekipa po jačini u Španiji. :mrgreen: Grohotom se smijem. Pa pravo monopoliziranje lige ti radi isključivo Bayern. Tek se u posljednje vrijeme to ne primijeti k'o prije, al' opet je tako. Druga stvar je što ti to ne želiš priznati. Svi klubovi su meni jednaki (ako gledamo simpatije/antipatije), tako i Bayern, Villareal, Napoli, Liverpool ili neki peti. :D

Koeficijente spomenuh upravo zbog tebe. Ti si taj koji se uvijek pozivao na iste (nemoj da u ove kasne sate moram kliknuti na historijat tvojih postova i lijepiti iste na ovoj temi) u prepirkama sa ljutim ti Talijanima. :mrgreen:

Što se tiče Bayerna, prvi, drugi, treći ili posljednji u grupi - meni je svejedno. Nit' će biti osmijeha na licu, a neće ni suza. Apsolutno sam ravnodušan. ;) Ne valja ti što se bacaš u vode pretpostavki.
Da , Bayern je monopolizirao ligu koju osvaja svake druge godine.Sam sebi sipaš so na ranu.Kao da je neko zadnjih godina uzeo titulu u Primeri osim Reala i Barselone.Šta ti koeficijenti predstavljaju.KAd nema nekog drugog mjerila onda se i na njih čovjek može pozivati.JA Sevilju smatram trećom po jačini i po rejtingi i po kvalitetu.Da li je sa njima Atletiko u pet deka, da li je bolji to će pokazati konačna tabela.To su sad samo puke predpostavke.Da ne idemo džabe u bespotrebne rasprave vijeme će pokazati ko je upravu.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 15 sep 2011, 00:04

geronimo je napisao/la:Zar ima i taj termin? Čuj polugol. :lol: Kako to misliš, Klare? Je li ovako kako sad ja izgledam, samo potkošulja na meni. :mrgreen: :lol:
:lol: :lol:
E nije to nego je izblokirao šut, koji je išao pored gola. :lol:
geronimo je napisao/la:Hm, isturio Bujtonja lakat, da je Turko bio prisebniji mog'o je balun staviti na kreč. :twisted:
Slag'o si sebe, nećeš i ovaj auditorijum. :D Buyto je tu ruku stisnuo uz tijelo, kao svoju dragu u hladnim zimskim noćima, ili nekim drugim prilikama... :lol:

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 sep 2011, 00:08

Klare je napisao/la:
Monolog je napisao/la: :lol: Oplakah na ovo.
Od koga je, dobro je. ;)
@Monolog, ovdje sam na tvojoj strani, euforija uhvatila momke, čuj nije ih niko nadigrao, eto lik je pratio nekih blizu 100 domaćih utakmica Villareala u proteklih 5-6 godina, pa mu otud pravo da donosi ovakve zaključke. Priznaćeš da nije smiješno, bilo bi žalosno. :roll:

Vrijedna, rutinska pobjeda, Villareal se malo koprcao u prvom poluvremenu prvenstveno preko Rossia, ali Neuer u 2 navrata fino odreagovao, to je sve od Žutaća.
U drugom ih primirili i besprijekorno priveli utakmicu kraju.
Ribery nastavlja po svom, čerupa protivnike, a mora se priznati da je i Kroos majstorski, besprijekorno odreagovao, onako na prvu.
Rafinha bi trebao krilo igrati, 'ta čovjek visi u napadu ko da ga je neko zakačio gore :lol: , j.ebo ga brz je dosta, pa se ne osjeti na odbrani, za tili čas je nazad :D , dok je Boateng i predefanzivan za tu funkciju.
thulkazal je napisao/la:Što se tiče odbrane dobro da je Buyten izašao jer Rossi i Nilmar su mu bježali uveliko i da je on ostao primili bi barem jedan gol
Eh da je, da je, da sam ja u životu izabrao drugačije...sad bi..., kako možeš znati šta budućnost nosi :roll: , ovo nije ni mišljenje, nego se dušmanski ide na Daniela da se ocrni pred publikom očevidaca :evil: , koji su i unatoč ovim tvojim izmišljotinam i još od par forumaša njih mogli vidjeti da Buyto još nije za starog gvožđa, štaviše večeras je nekoliko navrata fino izgurao protivnike, odreagovao kako treba i spasio polugol izblokiravši čist šut neometanog igrača sa vrha šesnesterca. i da kažem jesu mu bježali, ali mu niko pobjegao nije :D , naravno što je i najvažnije.

Dalje, optužbe su stizale na račun Juppa, pošto nema Gustava u prvih 11. :roll: Zar mislite da se može igrati sa 11 igrača na 3 fronta, pravilna rotacija je majka neumornih noga, i jedan od ključeva uspjeha. To naš trener stvarno fino radi.

Sad je nezahvalno poslije ovakve partije nekog izdvajati, ali eto uspio sam prebrojati 5 offsidea Mariana. :lol:
Hajde samo jednom u svom životu budi inteligentan.U svom postu sam jasno napisao da me Pimera ne zanima i da sam mislio na utakmice u LP-u.To što rade Real i Barsa u ligi gdje postoje dva kluba iza kojih stoje države, sudije, Bog me ne zanima.Tvoja opaska je vrlo opasna prije svega jer moj post nisi shvatio , a moj stav o tvom pisanju na ovoj temi je jasan , a nadam se da ga i znaš. Ne cijenim ni tvoje zanje ni tvoje postove.Prosto te trpim jer si simpatire Bundeslige.Sve što imaš da kažeš koristi PM.

Da , Villarealove tekme u Evropi u zadnjih 6-7 godina sam skoro sve odgledao , a i u Primeri sam gledao jako puno utakmica da li preko Hayata ili Arena. Prvo pročitaj post pa onda daj opsaku na njega.Zaletio si se, ali od koga je , dobro je.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Dabar
Postovi: 957
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dabar » 15 sep 2011, 00:12

FRANK RIBERY je napisao/la:Večeras je BAyern pokazao moć, dominaciju, poput zimskog sna smo uspavali Villareal.Napravili smo od Villareala prosječnu ekipu koju niko u zadnjih 5-6 godina nije ovako nadigrao.Ova ekipa ide u finale i tamo nam je i mjesto.Odbrana možda i najači dio tima večeras.Nije Freiburg loš.Prosto smo prejaki.
U ovom postu nisi naglasio Liga prvaka :o

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 sep 2011, 00:15

Dabar je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Večeras je BAyern pokazao moć, dominaciju, poput zimskog sna smo uspavali Villareal.Napravili smo od Villareala prosječnu ekipu koju niko u zadnjih 5-6 godina nije ovako nadigrao.Ova ekipa ide u finale i tamo nam je i mjesto.Odbrana možda i najači dio tima večeras.Nije Freiburg loš.Prosto smo prejaki.
U ovom postu nisi naglasio Liga prvaka :o
KAsnije sam rekao da sma mislio an LP.Da, ali nisam ni rekao da sam mislio na sve utakmice Villareala.JA sam govorio o tekmi LP-a pa se valjda podrazumjevalo da sam mislio na utakmice LP-a.Ali ako vama sve treba napisati nije problem.Nije mi mrsko.
FRANK RIBERY je napisao/la: Pogledaj statistiku.Ljudi su imali dva šuta.A to što si napisao da je ovo ogromna pobjeda samo govori koliko ne voliš ovaj tim.Sasvim je realno i normalno da BAyern pobjedi Villareala jer je dvije klase bolji.I naravno govorio sma o utakmicama LP-a, a ne o Primeri.PNe zanimaju me pobjede Barse i Reala.Ta liga je i onako presmješna.Dva kluba i ostali.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 15 sep 2011, 00:20

Kako volim izdominirati nekog napaljenog, spustiti ga malo na zemlju, potući ga argumentima... :D
Prvi post...
FRANK RIBERY je napisao/la:Večeras je BAyern pokazao moć, dominaciju, poput zimskog sna smo uspavali Villareal.Napravili smo od Villareala prosječnu ekipu koju niko u zadnjih 5-6 godina nije ovako nadigrao.Ova ekipa ide u finale i tamo nam je i mjesto.Odbrana možda i najači dio tima večeras.Nije Freiburg loš.Prosto smo prejaki
Drugi u nizu...
FRANK RIBERY je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Napravili smo od Villareala prosječnu ekipu koju niko u zadnjih 5-6 godina nije ovako nadigrao.
:lol: Oplakah na ovo.

Zaslužena pobjeda Bayerna, moglo je biti i ubjedljivije, mora se priznati. Očekiv'o sam jednu loptu iza leđa Neuera, al' izgleda da nije slučajnost što Bayo ne prima golove, već uigranost.
Why?

Na njihovom terenu su puno teže prolazili Real ili BArselona.
Tada sam već otvorio prozor za pisanje, a ti si u međuvremenu čistio što si ovdje isprljao, i još imaš Obraza ovako drsko pisati :oops: , ali nema veze, neću više da ne kažem što ne treba, zato ćao do novog pecanja... :D

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 sep 2011, 00:28

Klare je napisao/la:Kako volim izdominirati nekog napaljenog, spustiti ga malo na zemlju, potući ga argumentima... :D
Prvi post...

Drugi u nizu...
Tada sam već otvorio prozor za pisanje, a ti si u međuvremenu čistio što si ovdje isprljao, i još imaš Obraza ovako drsko pisati :oops: , ali nema veze, neću više da ne kažem što ne treba, zato ćao do novog pecanja... :D
Da li sam ja kepecu spominjao rezultate?
Da li sam napisao da ovako niko Villareal rezultatski nije nadigrao.Igra i rezulta ne moraju da se podudaraju.Ali posto si ti inteligencija znam da ćeš se potruditi da opet pogrešno protumačiš moj post.Pobjediti nekog 4:1- ili 2:0 ne mora da bude pravo mjerilo.Villareal odavno nije imao samo dva šuta na svom kontu na domaćem terenu.ALi gospodin inteligencija je tu da iznese svoj stav koji nema veze sa mojim postom.Živ mi bio, ali ovo ne vodi nikud.Ti ćeš i dalje pisati po svom ćejfu, ali to neće biti vezano za stvari koje sam rekao i ponoviću ih još jednom:

Pobjede u domaćoj ligi 4-1, 5-0 me ne zanimaju pogotovo u ligi koja je monopolizirana i u kojoj se prvak zna prije početka prvenstva.Liga se i igra zbog Reala i Basrelone , a ne zbog ostalih.Ali shvatićeš ti to jednog dana jer je dug život.

Villareal u Evropi u zadnjih 6 godina na svom stadionu:

Villareal -Odense 3:0
Villareal - BAyern 0:2
Villareal - Brugge 2:1
Villareal - PAok 1:0
Villareal - Dinamo 3:0
Villareal -BAyer 2:1
Villareal - Napoli 2:1
Villareal -Twente 5:1
Villreal - Porto 3:2
Villareal - Dnepr Mogilev 5:0
Villareal -Levski 1:0
Villareal - Lazio 4:1
Villareal -Slazburg 0:1
Villareal - Wolfsburg 2:2
Villareal -Breda 6:1
Villreal - Celtic 1:0
Villareal - Aalborg 6:3
Villareal - Man UTD 0:0
Villreal - Panathinaikos 1:1
Villareal -Arsenal 1:1
Villreal - Bate 4:1
Villareal - Fiorentina 1:1
Villareal -Eflsborg 2:0
Villreal - Zenit 2:1
Villareal -Man Utd 0:0
Villareal -Benfika 1:0
Villareal -Lille 1:0
Villareal -Rangers 1:1
Villareal - Inter 1:0
Villreal - Arsenal 0:0
Villareal -Everton 2:1

Za šest godina uspio ih je samo Slazburg dobiti 0:1.Do utakmice sa BAyernom imali su omjeri 21 - 8 - 1.Mislim da sam sve rekao.Dalja raspava na ovu temu nema smisla.Frank dominira brutalno! :D
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 15 sep 2011, 00:57, ukupno mijenjano 2 puta.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
effe_sa
Postovi: 7503
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 15 sep 2011, 00:48

Vrlo značajna pobjeda Bayerna, osvojili smo bodove u gostima i još bili suvereni, uvjerljivi, imali apsolutnu kontrolu, najsuverenije smo startali od svih favorita. Toliko utakmica već a samo jedan primljen gol. Ribery je fantastičan i jednostavno je suvišno na njemu trošit riječi...A primijeti se koliko smo dobri jer ovde skoro samo pišu navijači Bayerna, oni koji nalete da nešto kritikuju čekaju da se mi pokliznemo pa da onda napišu, ali izgleda da će se dobro načekat :D :D A i znalo se da onoliko loša sezona ko prošla može nam se desit zaista rijetko...Mnoge stvari sam ove sezone očekivao, prije koji dan sam napisao kako ipak nisam očekivao toliko ubjedljive igre, očekivao sam da čemo biti u ofanzivi stabilni al ja sam mislio da čemo večinu prvih utakmica u sezoni dobivat možda sa 1-0 il eventualno s 2 gola razlike. U bundesligi smo več neke ekipe razvalili, večeras dobar start u ligu prvaka i suverena predstava.
Igrače koje sam obićno branio su i pokazali kvalitet, jedan od njih je i Badstuber, al jedan mi je djelovao kao da je na litici sa koje sigurno pada a on se digao i on je naše novo moćno oružje, naša desetka, TONI KROOS..Dopao mi se pravo već protiv Freiburga, pokazao je prve bljeske sezone, a večeras je bio odličan...Tek kada je počeo koračat u profesionalni fudbal i kada je zabio prije par godina gol Zvezdi u Beogradu bio mi je fantastičan i očekivao sam tad puno, al nakon ovog povratka iz Leverkusena prošle sezone nikako mi nije dolazio na pravi način do izražaja i sad ga je Heynckes digao. Bitna je stvar što kod nas više nije bitno ko igra dal je to Gustavo ili Tymo, dal je to u odbrani i van Buyten ili Boateng na stoperu, ili Boa i Rafinha na desnom beku, sve opet štima i štima i Petersen večeras dobar, nakon prvog gola u Buli za malo gol i u LP
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.