FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 sep 2011, 10:38

Dabar je napisao/la:Kakav koeficijent golova...Gomez dao 35 a Olić 14 u sezoni....Kada je Gomez zabio tih 35 Bayern je jedva izborio ligu prvaka u domaćem prvenstvu,i ispao u 1/8 finala lige prvaka ispali u kupu,dok je svih 14 Olićevih golova bilo od posebnog značaja,prvo ih je provukao u 2. krug lige prvaka,zatim 2 pogotka Manu,te Lyon je sam izbacio sa 3 gola i uveo ih u finale lige prvaka,u prvenstvu također nekoliko puta spasio bavarce...i što to govori...da je Gomez igrač koji mora dati gol,on se ne mora izboriti za poziciju,Ribery i Robben ili Muller odrade čitav posao i dodaju njemu da puni statistiku,za razliku od Olića koji je sve morao sam...
Chuj ovog a sta da nije dao tih 35 golova pa Bayern se ne bi plasirao ni u ligu prvaka sad pi teglili po evropskoj ligi da nije bilo njegovih golova jer ostali su bili kao mrtvaci.. Sto se tice Olica nije on sve sam morao uraditi chuj to , samo taj gol na Alian Areni je potpuno sam odradio , na OT-u je imao Mullerovu asistenciju dok za Lyon ne treba ni pricati pa njih je Bayo izdominirao u svakom pogledu, i koliko se sjecam Altintop je tada bio sjajan ..
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Dabar
Postovi: 957
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dabar » 24 sep 2011, 11:03

Bundesliga je napisao/la:
Dabar je napisao/la:Kakav koeficijent golova...Gomez dao 35 a Olić 14 u sezoni....Kada je Gomez zabio tih 35 Bayern je jedva izborio ligu prvaka u domaćem prvenstvu,i ispao u 1/8 finala lige prvaka ispali u kupu,dok je svih 14 Olićevih golova bilo od posebnog značaja,prvo ih je provukao u 2. krug lige prvaka,zatim 2 pogotka Manu,te Lyon je sam izbacio sa 3 gola i uveo ih u finale lige prvaka,u prvenstvu također nekoliko puta spasio bavarce...i što to govori...da je Gomez igrač koji mora dati gol,on se ne mora izboriti za poziciju,Ribery i Robben ili Muller odrade čitav posao i dodaju njemu da puni statistiku,za razliku od Olića koji je sve morao sam...
Chuj ovog a sta da nije dao tih 35 golova pa Bayern se ne bi plasirao ni u ligu prvaka sad pi teglili po evropskoj ligi da nije bilo njegovih golova jer ostali su bili kao mrtvaci.. Sto se tice Olica nije on sve sam morao uraditi chuj to , samo taj gol na Alian Areni je potpuno sam odradio , na OT-u je imao Mullerovu asistenciju dok za Lyon ne treba ni pricati pa njih je Bayo izdominirao u svakom pogledu, i koliko se sjecam Altintop je tada bio sjajan ..
Da gomez nije dao 35,Ribery bi dao 25 a Muller 20,o tome govorim,kako u većini slučajeva kad ova dvojica mogu dati gol,ide se na Gomeza da nabaca svoju statistiku...a nemoj o Oliću majke ti,prosipaš se,u onoj sezoni kad je osvojen kup,prvenstvo i finale lige prvaka,praktički on i Robben su samo odveli Bayern do tog uspjeha,pa da nije bilo njega oni skupinu lige prvaka ne bi prošli,pogledaj malo utakmicu koju,i vidjet ćeš da je korisniji igrač za ekipu što se i vidjelo po rezultatima...

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 sep 2011, 13:43

Dabar je napisao/la:Da gomez nije dao 35,Ribery bi dao 25 a Muller 20,o tome govorim,kako u većini slučajeva kad ova dvojica mogu dati gol,ide se na Gomeza da nabaca svoju statistiku...a nemoj o Oliću majke ti,prosipaš se,u onoj sezoni kad je osvojen kup,prvenstvo i finale lige prvaka,praktički on i Robben su samo odveli Bayern do tog uspjeha,pa da nije bilo njega oni skupinu lige prvaka ne bi prošli,pogledaj malo utakmicu koju,i vidjet ćeš da je korisniji igrač za ekipu što se i vidjelo po rezultatima...
Da su mogli dati te golove davali bi , ali nisu mogli svi Bayernovi navijaci se sjecaju u kakvoj su krizi bila ova dvojica pod uticajem Lvg-a , kao i mnogi drugi a za Olica mogu reci da imas tu privrzenost jer si vjerovatno Hrvat nista mi drugo ne moze pasti na um . Svaka mu cast za sve one vazne golove , ali on jest igrac Bayerna i njegov zadatak je da postize golove a sada govoriti kako je to vanserijski igrac je smijesno , Olic je borben igrac i svaka mu cast za to , zna dati gol svaka mu cast i za to ali lik tehnike vidio nije , a da je bio Messi proslu sezonu Bayern bi opet imao isti ucinak jer su jednosatvno psiholoski pali pod uticajem Gaala, ti mozes pricati sta hoces ali vidjet cemo ko ce ove sezone nositi Bayern do velikih trijumfa uz Riberya,Robbena,Mullera,Lahma to sigurno nece biti Olic a ja znam ko hoce..
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Dabar
Postovi: 957
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dabar » 24 sep 2011, 14:12

Bundesliga je napisao/la:
Dabar je napisao/la:Da gomez nije dao 35,Ribery bi dao 25 a Muller 20,o tome govorim,kako u većini slučajeva kad ova dvojica mogu dati gol,ide se na Gomeza da nabaca svoju statistiku...a nemoj o Oliću majke ti,prosipaš se,u onoj sezoni kad je osvojen kup,prvenstvo i finale lige prvaka,praktički on i Robben su samo odveli Bayern do tog uspjeha,pa da nije bilo njega oni skupinu lige prvaka ne bi prošli,pogledaj malo utakmicu koju,i vidjet ćeš da je korisniji igrač za ekipu što se i vidjelo po rezultatima...
Da su mogli dati te golove davali bi , ali nisu mogli svi Bayernovi navijaci se sjecaju u kakvoj su krizi bila ova dvojica pod uticajem Lvg-a , kao i mnogi drugi a za Olica mogu reci da imas tu privrzenost jer si vjerovatno Hrvat nista mi drugo ne moze pasti na um . Svaka mu cast za sve one vazne golove , ali on jest igrac Bayerna i njegov zadatak je da postize golove a sada govoriti kako je to vanserijski igrac je smijesno , Olic je borben igrac i svaka mu cast za to , zna dati gol svaka mu cast i za to ali lik tehnike vidio nije , a da je bio Messi proslu sezonu Bayern bi opet imao isti ucinak jer su jednosatvno psiholoski pali pod uticajem Gaala, ti mozes pricati sta hoces ali vidjet cemo ko ce ove sezone nositi Bayern do velikih trijumfa uz Riberya,Robbena,Mullera,Lahma to sigurno nece biti Olic a ja znam ko hoce..
A ti si vjerojatno musliman jer ne voliš Olića....pa jel za Man.utd važniji Rooney koji je prošle sezone zabio 11 golova ili Berbatov koji je imao 20,pa naravno Rooney,koji asistira oduzima lopte,kao Olić dok kloc Gomez postavi svoju drvenu nogu,ili ga lopta slučajno pogodi,a nemoj mi molim te počet govoriti o tehnici,da ja ne počnem o Gomezu i njegovoj tehnici...usotalom većina Bayernovi navijača govori za Gomeza da je kloc

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 24 sep 2011, 14:17

O zasto me ljutite i kvarite temu o najdrazem mi klubu?

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Semir bvb » 24 sep 2011, 14:19

BRENO IN HAFT!

slika

Šta je ovo jbt, Breno u pritvoru :lol:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 sep 2011, 14:20

Ne kvarimo temu ovo je samo jedna rasprava bez uvreda ili bilo cega , @ Dabar vjeruj mi da ja volim Olica stvarno ga volim jer je dobar kao covjek i kao igrac , ali jednostavno za mene nije kompletniji igrac od Gomeza , a ne zanima me misljenje "pojedinih" Bayernovih navijaca ,a da ugodimo Riberyu danas ce Bayern odrati Leverkusena to svako zna zato se i ne pise toliko o tome ..
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 24 sep 2011, 14:22

Sumnjaju da je sam sebi zapalio kucu. Navodno ima psihickih problema, usljed cestih povreda. Nesto slicno kao Deisler, samo sto ovaj nije palio kuce. :lol:

Edit: @bundesliga, nisam vas upozorio jer se ne slazete u misljenju, to je sasvim okej. Upozorio sam vas jer je postojala mogucnost da vasa diskusija ode u nesto sto nema veze sa sportom. :)

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 sep 2011, 14:24

ribery je napisao/la:Sumnjaju da je sam sebi zapalio kucu. Navodno ima psihickih problema, usljed cestih povreda. Nesto slicno kao Deisler, samo sto ovaj nije palio kuce. :lol:
Boli ga briga moze paliti kad i pored toga sto ne igra nikako dobiva veliku platu :D :D :D
ribery je napisao/la:Edit: @bundesliga, nisam vas upozorio jer se ne slazete u misljenju, to je sasvim okej. Upozorio sam vas jer je postojala mogucnost da vasa diskusija ode u nesto sto nema veze sa sportom.
A na to si mislio ma ne brini to se nikada nece desiti , a sto se mene tice ova sportska rasprava je i zavrsena ako Dabar zeli nesto da doda bujrum :)
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 24 sep 2011, 15:05

Žao mi Brene, ali iz dana u dan, iz mjeseca umjesec kako izlaze ove zanimljivosti o njemu, stvarno sam mišljenja da bi se mogla snimiti jedna urnebesna komedija. :lol: Izgubio kuću, jedva ostao živ i još da ga u zatvor smjeste, jer je pod sumnjom da je SVOJU kuću zapalio. :o Nevjerovatno :D

Ne dirajte Gomeza, inače ću nastaviti do tačke 10. sa njegovim atributima. ;) :D

Vjerujem da će danas Buyten dobiti priliku, nije zadnju igrao, a ostalo bi trebalo po običaju.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 sep 2011, 15:57

Dabar je napisao/la:A ti si vjerojatno musliman jer ne voliš Olića
.

ovo mi nije jasno, sta je pisac htio reci? Stvarno mi bude krivo kad se po ovoj temi pisu stvari koje nemaju veze sa istom. :(
VOLIM BAYERN

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CoDe » 24 sep 2011, 16:04

O čemu rasprava nevjerovatno . Ne broji se uspjeh tima i igrača skupa . Znači ako je Gomez zabio više golova znači da je bolji igrač i to je to . Kakve golove daje on ih daje to je sigurno .

Bolje raspravljati o nečemu bitnom a ne o ovakvim stvarima akobogda davali i jedan i drugi po 40 golova .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 sep 2011, 16:06

Ovo je bila jedna dobra rasprava , takvih treba da bude jos jer se mnogi na forumu mimoilaze glede misljenja u mnogo cemu , ali vratite se Bayernu kakve su prognoze ? 8-)
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
warden
Postovi: 1617
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:01
Lokacija: prosjački put
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la warden » 24 sep 2011, 17:44

Breno priveden u istražni zatvor

Zbog straha od odlaska iz Njemačke i opasnosti od prikrivanja dokaza brazilski je nogometaš Bayerna Breno Borges (21) prepraćen u istražni zatvor, potvrdili su iz Minhenskog ureda Njemačkog državnog odvjetništva...

Breno je pritvoren u subotu rano ujutro, dan nakon što su iz policije potvrdili da je pod istragom za palež vlastite kuće, koja je izgorjela u noći s ponedjeljka na utorak. Istraga je pokrenuta nakon što su forenzičari utvrdili da požar nije izbio slučajno.

Brazilac je u trenutku izbijanja požara bio sam u vili smještenoj u minhenskoj četvrti Grünwald. Na vrijeme je izašao iz nje premda je nakratko hospitaliziran jer se naudisao dima.

Klub je pronašao novi dom za svog mladog nogometaša, njegovu suprugu i troje male djece.

U München je Breno stigao iz Sao Paula kao 18-godišnjak u prosincu 2008. godine.

Trenutačno se oporavlja od posljednje u nizu ozljeda. Zbog problema s koljenom već je u više navrata pauzirao duže vremensko razdoblje. Ostavilo je to navodno ozbiljnog traga na njegovo mentalno zdravlje, pa je čak počeo razmišljati o napuštanju nogometa.
:roll: :?
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 sep 2011, 18:10

@warden

e bas ti hvala nismo znali,nepotreban copy paste :D :mrgreen: :roll:
VOLIM BAYERN

Avatar
JetSet_Hantraga
Postovi: 820
Pridružen/a: 30 mar 2010, 11:04
Lokacija: Srebren-grad
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JetSet_Hantraga » 24 sep 2011, 18:17

Prvi put da se ovo wardenu desi. :lol: :lol:

Danas pocinjemo bez Boatenga, igra Buyten.
Tymo umjesto Gustava, a Robben je na klupi. Ocekujem njegov ulazak izmedju 60. i 70. minute. :)
Đipke sa Bara, zakačio se sa nama, Crnim vranama.

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 24 sep 2011, 18:43

Samo ću 2 riječi kazati: Müller :D
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 24 sep 2011, 19:08

dr.adnan je napisao/la:Samo ću 2 riječi kazati: Müller :D
To je jedna rijec, a dvije su Muller i Buyten. :D
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la moustapha » 24 sep 2011, 19:16

slika
#divovi

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 sep 2011, 19:24

Dominacija :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.