FC Bayern München

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Da li je bolje za klub da ekipa ove sezone ne osvoji titulu?

Anketa je završila: 13 apr 2019, 20:56.

1) Da, svakako
14
25%
2) Ne, osvajanje prvenstva je uvijek uspjeh
18
33%
3) Ništa mi više nije važno
23
42%

Ukupno glasova: 55

proFCB
Kontakt:

PostPostao/la proFCB » 20 nov 2011, 00:00

Niti mozemo niti trebamo ovo uljepsavati,cinjenica je da Schweinsteiger vrijedi i da nemamo adekvatne zamjene (e sad kad se fino lijepo hvale na presicama o plusu od 130miliona onda nek i zagrabe u dzep i nek dovedu koga).
Boateng jeste djelovao totalno izgubljeno prilikom primanja gola, ali taj primljeni gol ne bi nista znacio da smo mi odigrali makar 40minuta onako kako inace igramo
I mislim da je bila jedna velika greska sto je Robben igrao od pocetka,neki ce me mozda sad i razapet,al mislim da Robben moze posluziti protiv slabijih ekipa,protiv jacih mislim da nema sta traziti vishe u ovoj ekipi - nadam se da debelo grijesim.

Ucinili smo ovaj dio sezone jako zanimljivim, no nadam se iskreno da vishe nece biti neprijatnih iznenadjenja

Treba zutaljima cestitat,jednostavno su bili bolji i to cak vec 3put zaredom!!!
Stern des Südens

effe_sa
Kontakt:

PostPostao/la effe_sa » 20 nov 2011, 00:08

Sve u svemu je ovo bila zaslužena pobjeda Dortmunda. Malo mi teško bilo jer sam s Dortmundovcem gledao utakmicu, ali čestitao sam nakon utakmice :D :D Djelovali smo dosta bezidejno u ovoj utakmici...Ne bi bilo nezasluženo da je bilo neriješeno, jer do jednog gola smo mogli. Jedno mi u cijeloj stvari ipak ovde u ovim raspravama nije jasno, jel to sad ispade Boateng glavni krivac za poraz? Čovjek je do one greške odigrao prilično dobro i on ove sezone nije pravio mnogo grešaka...
Opet su tu nakon Bayernovog poraza poznata , stara lica koja obično tu nisu da čestitaju silne pobjede, neg dođu kad se omakne koji poraz.....Drago mi je da su se neki "zakanili" utakmicu gledat :lol: :lol:
Čestitke Dortmundu, nama ostaje prvo mjesto koje ćemo nastojat sačuvat i naravno trebamo ozbiljno pristupiti utakmici s Villarealom kako bi ovjerili prolazak u osminu finala LP.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Na krovu Evrope, 5. put prvaci, der Henkelpott ist wieder da
König Bastian Schweinsteiger
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

isakovich
Kontakt:

PostPostao/la isakovich » 20 nov 2011, 00:11

bayern je u kriznom periodu,to za sve koji prate ovaj klub treba da je jasno,stalno se to ponavlja,ali ne i zadugo,vjerujem vec sljedeca tekma ce biti vracanje na staro i malo rotacije na terenu u vidu promjene taktike od strane YH da se iole nadomjesti izostanak Bastijana.
VOLIM BAYERN

Klare
Kontakt:

PostPostao/la Klare » 20 nov 2011, 01:10

Padovi dođu-prođu, to tako mora biti! ;)
Sezona je duga, posebno su nama teški vikendi poslije utorka-srijede, to je evidentno, nikako da se nađe neko rješenje, motivacija, igrači potpuno psihički i fizički ispražnjeni ulaze u dvoboje nakon srednje-sedmičnih ispita.

Nagledaćemo se još par ovakvih nezaintersovanih nastupa naših fudbalera, to je sigurno, ali isto tako je sigurno da ovaj tim posjeduje duh i sve ono što treba da krasi jedan kolektiv, te truni ne sumnjam u osvajanje duple krune.
Kao i obično to će se znati tek nekoliko kola prije kraja, ili možda photo finish :? , sezona će biti naizgled zanimljiva, ali jednostavno kada Bayern povede nakon 13 kola, to je evidentno da će titulu teško ispustiti iz svojih ruku. ;)

Nema razloga za kritike prema Boatengu, momak kao i cijela naša odbrana su odigrali na vrlo visokom nivou, a daleko od toga da Boa bude promašaj, Gero jesi normalan? :? :D

Muller crn k'o gar, a Robben nedovoljno spreman, a sudija, pa zar je Bundesliga spala na ovakvo suđenje, na sudije poput Gangelmana i Starka :evil: , pa čovjek je danas imao neviđen broj grešaka. :evil:

Onaj kosati Schmelzon ide pet puta oštro na Robbena, a kralj ni žutog da mu pokaže, Gomez meta njihovih mesara, pa ako se par onakvih saplitanja na rubu šesnesterca nije vidjelo sa zadnjih redova tribina, nije vala ni sa mjeseca. :D

Nema se šta igračima prigovoriti, Badstuber je pokazao da se na tog čovjeka možemo osloniti, pa dobio je duela neviđen broj, Lahm kao pravi kapiten, Rafinha, Kroos, Gomez nevjerovatno dobar napadač, ma stvarno se ne može naći zamjerka, Dortmund uz izvrsnu taktiku, te sudijsku naklonost do bodova. Da li zasluženo ili ne, prosudite sami. :D

Okrećemo se sljedećem protivniku, bod dovoljan za prolaz, možda i prvo mjesto :? , također čak i pobjeda u nekim varijantama nam ne garantuje pol-poziciju prije gostovanja Cityu.

Villareal, Mainz, Werder, City, Stuttgart, Koln, Bochum

Sasvim fin raspored, tako da i bez Schweinia možemo biti dosta optimistični, a onda na proljeće kreće urnebes, adrenalin, avantura, svašta nas očekuje. :D

Nego pogle ovu drugu Borussiu, šta mislite da im odmah na zimu Reusa jamijemo, što je sigurno, sigurno. :mrgreen:

effe_sa
Kontakt:

PostPostao/la effe_sa » 20 nov 2011, 01:19

Klare WroteColonNego pogle ovu drugu Borussiu, šta mislite da im odmah na zimu Reusa jamijemo, što je sigurno, sigurno. :mrgreen:

Misliš da odmah kreativnost i učinak poboljšamo s Reusom :D :D :D :D Ma vidjet ćemo kako će se sve odvijat do zimske pauze pa onda odlučit :)
Abteilung Attacke...
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Klare
Kontakt:

PostPostao/la Klare » 20 nov 2011, 01:30

effe_sa WroteColon
Klare WroteColonNego pogle ovu drugu Borussiu, šta mislite da im odmah na zimu Reusa jamijemo, što je sigurno, sigurno. :mrgreen:

Misliš da odmah kreativnost i učinak poboljšamo s Reusom :D :D :D :D Ma vidjet ćemo kako će se sve odvijat do zimske pauze pa onda odlučit :)

Ma ne bolan, ne razmišljaš na pravi način, na način pravih istinskih Bavaraca. :D
Kakva te kreativnost i ubojitost spopali, to je u drugom planu, valja nam konkurenta helaćiti. :D

effe_sa
Kontakt:

PostPostao/la effe_sa » 20 nov 2011, 01:38

Klare WroteColonMa ne bolan, ne razmišljaš na pravi način, na način pravih istinskih Bavaraca. :D
Kakva te kreativnost i ubojitost spopali, to je u drugom planu, valja nam konkurenta helaćiti. :D

Ma helaćit ćemo ih i onako i onako....Zar u svemu ne primijetiš nešto??Osjetiš li moju smirenost večeras......Zar to nešto ne znači???? :)
Abteilung Attacke...
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Valencia
Kontakt:

PostPostao/la Valencia » 20 nov 2011, 02:35

Prenosim raspravu na moju omiljenu temu :mrgreen: ,.

Klare

Porices da je ovo najgora odbrana Bajerna u posljednjih 10ak (i vise) godina!??

Linke, Kufur, Helmer, Anderson, Kovac, Lusio,... Svi oni su za klasu - dvi ispred Stubera i Boatenga.

A ti golovi nisu najbolji pakazatelj, to sam ti vec jednog govorio. Ako bi se vodili tom logikom, onda bi Viktor Valdez bio najbolji golman svih vremena, jer je u posljednih 5 godina primio najmanje golova od svih golmana iz liga 5.

Juce su igrali Svonsi - Junajted,.. Svonsi je 70 minuta bio u potpunoj dominaciji, napadali sa 7-8 igraca,.. Isto kao kad gledas Barselona - Osasuna :mrgreen: . I garantujem da su u toj utakmici Vidic i Ferdinand imali vise posla nego stoperi Bajerna u tri utakmice. Hocu reci da niko ne vodi statistiku koliko je stoper imao posla, nego se samo gleda koliko je njegova ekipa primila golova.

Vidio sam tog Stubera u prosloj sezoni kada su protivnici zestoko napadali,.. Lik je kao Alisa u zemlji cuda, sav pogubljen, sa onom glupom grimasom 'sta se desilo' :mrgreen: . Ove sezone EKIPA igra mnogo bolje, pa odbrana nema previse posla. Je l' ekipa malo popusti, protivnik napadne, Stuber i Boateng odmah pokazu koliko su nedostojni za Bajern. Al' uvjerit ces se u buducnosti,..

Boateng opet moze dobro odigrati beka, al' na stoperu ne ulijeva posebno povjerenje. Od Stubera ce tesko biti ekstra kvalitetan stoper,.. On mi je kao Evans, odigra dobro veci dio tekme i onda zabije sam sebi gol :mrgreen: . Mozda imaju neki problem sa mozgom :mrgreen: . Al' mozda i nadodju za nekih 5-6 godina, nikad se ne zna,.. Neki igraci poslije sazrijevaju, a za stopere ima uvijek vremena,.. Osim ako ga svi ne otpile :mrgreen: .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

secer

PostPostao/la secer » 20 nov 2011, 09:00

gero, sta ti drug rece za hejnkesa ;)
za sinosnji pozdrav nisu krivi igraci - kriv je trener.
ps
joj sto nemrem smrdljivih postova ko ovaj valencijin :roll:
najvece zlo je kada se bezveznjak napali i pomisli da nesto zna, a blage nema.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

HzBvB

PostPostao/la HzBvB » 20 nov 2011, 09:47

proFCB WroteColonNiti mozemo niti trebamo ovo uljepsavati,cinjenica je da Schweinsteiger vrijedi i da nemamo adekvatne zamjene (e sad kad se fino lijepo hvale na presicama o plusu od 130miliona onda nek i zagrabe u dzep i nek dovedu koga).
Boateng jeste djelovao totalno izgubljeno prilikom primanja gola, ali taj primljeni gol ne bi nista znacio da smo mi odigrali makar 40minuta onako kako inace igramo
I mislim da je bila jedna velika greska sto je Robben igrao od pocetka,neki ce me mozda sad i razapet,al mislim da Robben moze posluziti protiv slabijih ekipa,protiv jacih mislim da nema sta traziti vishe u ovoj ekipi - nadam se da debelo grijesim.

Ucinili smo ovaj dio sezone jako zanimljivim, no nadam se iskreno da vishe nece biti neprijatnih iznenadjenja

Treba zutaljima cestitat,jednostavno su bili bolji i to cak vec 3put zaredom!!!

Nek dovedu sebi Messi-a mozda pomogne ? :lol: :lol: :lol:

anton 1983
Kontakt:

PostPostao/la anton 1983 » 20 nov 2011, 10:23

secer WroteColonps

:lol:

Istina!
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

zlatandr
Kontakt:

PostPostao/la zlatandr » 20 nov 2011, 11:33

Bayern Münchens Vorstandschef Karl-Heinz Rummenigge hat erstmals öffentlich das Interesse des Fußball-Rekordmeisters an einer Verpflichtung von Nationalspieler Marco Reus (foto) geäußert. «Er ist eines der interessantesten Talente. Er könnte uns auf Dauer noch mehr Qualität geben», sagte Rummenigge in einem Interview der «Welt am Sonntag» über den Angreifer von Borussia Mönchengladbach. Reus hatte am Samstag beim 5:0-Sieg gegen Werder Bremen als dreifacher Torschütze geglänzt.
Volim te Zeljo!!!

effe_sa
Kontakt:

PostPostao/la effe_sa » 20 nov 2011, 11:49

secer WroteColongero, sta ti drug rece za hejnkesa ;)
ps

Najgore što neki još misle da taj čovjek nešto zna :lol: :lol: A možda su se neki sažalili pa ga pustili da i on doživi 5 minuta slave.....Mogao bi se ovde održat show "5 minuta slave". Bilo bi sigurno par kandidata koji životne ciljeve nisu ostvarili pa da bar se malo pokušaju utješit :lol: :lol:
Abteilung Attacke...
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Valencia
Kontakt:

PostPostao/la Valencia » 20 nov 2011, 11:56

secer WroteColongero, sta ti drug rece za hejnkesa ;)
ps

Jesi ti onaj sto je raju ispalio za let u Minken :mrgreen: :lol: !??

Imam jednog takvog druga, legenda je,.. Samo steta sto ga niko ne uzima za ozbiljno :mrgreen: :lol: .

I ne ubacujte se u raspravu izmedju mene i druga Klareta ako nemate sta konstruktivno za reci. Ovako ispadate nekako bezvezni, kao mala djecica,.. Ti si bezveznjak, nemas pojma, gubis se, pises gluposti, ne znas nista,.. Nja, nja, nja, nja,.. Pih, moram se vratiti 15 godina unazad da bih shvatio vase ponasanje :x .
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

effe_sa
Kontakt:

PostPostao/la effe_sa » 20 nov 2011, 12:01

Valencia WroteColon

I ne ubacujte se u raspravu izmedju mene i druga Klareta ako nemate sta konstruktivno za reci. Ovako ispadate nekako bezvezni, kao mala djecica,.. Ti si bezveznjak, nemas pojma, gubis se, pises gluposti, ne znas nista,.. Nja, nja, nja, nja,.. Pih, moram se vratiti 15 godina unazad da bih shvatio vase ponasanje :x .

Pa tvrdiš da si mnogo godina skupio a pitam se u čemu čovječe život provede. Pa ti fudbalsku diskusiju s malom djecom možeš vodit. I što se odmah nerviraš, baš lako gubiš živce i još vrijeđaš šećka....Valencia još jednom prekršio pravila foruma, samo et onako usput ;)
Abteilung Attacke...
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Pale_Companion
Kontakt:

PostPostao/la Pale_Companion » 20 nov 2011, 12:03

Klare WroteColon
Nego pogle ovu drugu Borussiu, šta mislite da im odmah na zimu Reusa jamijemo, što je sigurno, sigurno. :mrgreen:

možete sanjat samo o tome.... reusa ne damo, a kad bude negdje odlazio to ce biti van Njemačke
Agieren statt reagieren

Balance
Kontakt:

PostPostao/la Balance » 20 nov 2011, 12:09

geronimo WroteColon@Balance, znamo li se otkud? :?

Ne bih rekao, zasto pitas :?:

I da kazem nesto o jucerasnjem porazu. Cim sam vidio promjene pozicija(Muller,Kroos) i Robben od prve znao sam nece biti dobro.Iako smo u padu zadnjih par utakmica mislim da nije trebo selit Kroosa na DM jer sjajno igra tu 10-tku a Alaba je solidno odradio posao u proslom kolu. Takoder Muller jucer bez ideje na poluspici koju nije dugo igrao a na krilu je bio dostojna zamjena Robbenu. I ovaj zadnji jednostavno nije trebao zapoceti vidi se u kakvom je jos stanju.Da je ostao na klupi i usao nakon O:1 mislim da bi to puno bolje izgledalo jer dobili bi jednog "svjezeg" i motiviranijeg Arjena i mozda bi izbjegli poraz.
Zabrinjava me cinjenica da kad primimo gol koji znaci vodstvo protivnika,nemozemo niti izjednacit, a kamoli preokrenut rezultat.

Valencia
Kontakt:

PostPostao/la Valencia » 20 nov 2011, 12:15

effe_sa WroteColonPa tvrdiš da si mnogo godina skupio a pitam se u čemu čovječe život provede. Pa ti fudbalsku diskusiju s malom djecom možeš vodit. I što se odmah nerviraš, baš lako gubiš živce i još vrijeđaš šećka....Valencia još jednom prekršio pravila foruma, samo et onako usput ;)

1. Gdje tvrdim da sam skupio mnogo godina!? Ja sam ti mlad i zivahan :mrgreen: .

2. Nja, nja, nja, nja,..

3. Nerviram se :mrgreen: :lol: ,.. Smijem se covjece. Vi meni popravljate raspolozenje :mrgreen: :lol: .

3. Ne vrijedjam. Pitam je li on onaj sto je zloupotrijebio forum i prevario raju. Ako nije, odmah cu se izviniti.

4. On je pokusao uvrijediti mene, al' me je jedino uspjeo nasmijati. Bezveznjak, smrdljivi komentar, nema blage veze,.. Ima li momak imalo pravde u tebi!? Vidi sta mi lik pise, a ti mene optuzujes :roll: !?

5. Nja, nja, nja, nja,..

bistrikboy
Kontakt:

PostPostao/la bistrikboy » 20 nov 2011, 12:21

Sjeba Robben koncepciju!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 20 nov 2011, 12:21

Bespotrebno napadate covjeka. Ako se ne slazes sa njegovim misljenjem, potkrijepi tvoje tvrdnje nekim video klipom, izjavom, strucnom analizom i slicno. Vi krenuli u provociranja.
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.